وبلاگicon
خوزستان چه خبر؟
" وبگاه خوزستان چه خبر حامـــی و امیــــن مردم شریف شادگان "
یک پیام انقلابی برای سران غرب
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع : بیانات رهبر معظم انقلاب
آیا شیطان ازدواج کرده ست؟
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

 

در چرخه نظام هستی، جفت بودن و زوج بودن حقیقتی است که هرگز استثناء پذیر نمی باشد. پیش از آنکه آدمی با بهره گیری از تحقیقات علمی و ابزارهای پیشرفته به این مهم دست یابد، خداوند بی همتا در کلام نورانی خود به گونه ی معجزه آسایی از این واقعیت خبر داده و جفت بودن موجودات عالم را، امری فراگیر دانسته که اختصاص به موجود خاصی ندارد بلکه شامل جماد، نبات، انسان و حیوان می شود.

به عنوان نمونه در سوره مبارکه ذاریات، این امر را به روشنی بیان نموده است، تا هرگونه شک و تردیدی در این زمینه را برطرف نماید، خداوند در این سوره مبارکه در مورد این حقیقت انکار ناپذیر به زیبایی می فرماید: و از هر چیزی دو زوج آفریدیم، امید است که عبرت گیرید.) *

آنچه در مورد شیطان مسلم بوده و در آن جای هیچ گونه شک و شبهه ای وجود ندارد، آن است که شیطان لعین نیز، مانند سایر جانداران دارای فرزندانی است که تعدادشان بسیار زیادند.

خداوند بی مثال در کلام نورانی خود، در این زمینه به زیبایی می فرماید: « آیا شیطان و فرزندانش را به جای من سرپرست خود می گیرید و حال آنکه آنها دشمن شما هستند.»**

بنابراین شیطان، به یقین فرزندانی داشته، اما اینکه آن ملعون چگونه بچه دار شده است برای ما معلوم نبوده و مدرک قرص و محکمی در این باره وجود ندارد.

بیان این مطلب خالی از لطف نیست که در زمینه ازدواج شیطان و اینکه با چه کسی ازدواج کرده است اختلاف نظر است که مختصراً به آن اشاره می کنیم:

1-   مجمع البحرین می نویسد: وقتی خداوند متعال اراده کرد که برای ابلیس همسر و نسلی قرار دهد، خشم و غضب را بر او مستولی ساخت و از غضب او تکّه آتشی پیدا شد، از آن آتش برای او همسری آفرید.***

2-در نقل دیگری آمده: ابلیس از همان جوانی، در میان قوم خود، مشغول عبادت و بندگی خداوند بود، تا اینکه زمان ازدواجش فرا رسید، او وقتی تصمیم به ازدواج گرفت با دختر «روحا» به اسم «لهبا» که آن هم از طایفه جن بود، ازدواج نمود، بعد از ازدواج فرزندان زیادی از آن ملعون به وجود آمد، همه آنها مشغول عبادت شدند و مدت طولانی خدا را ستایش نمودند *

*سوره مبارکه ذاریات، آیه 49

**سوره مبارکه کهف، آیه 50

***مجمع البحرین ج، ص246

* برگرفته از تفسیر البرهان، ج3، ص341

موضوع : صرفا جهت استبصار !
فریاد حق را خاموش می کنند...
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر ؛   میگویند این روز ها تشخیص حق و باطل دشوار شده... 

و راست هم میگویند. گاهی آنچنان باطل چهره ی حق می گیرد که نمی توان بطالتش را تشخیص داد.
اما گاهی آنچنان نه تنها پنهان نیست که آنچنان پیداست که کسی توان کتمانش را ندارد.
گاهی حق، فریاد عدالت برمی آورد... 
اما مگر گوشی که میخواهد باطل را بشنود، جایی برای شنیدن حق هم گذاشته است؟
و درست مانند کسانی که می ترسیدند صدای رسول اسلام را بشنوند و اسلام آورند و از ترس، گوش هایشان را می گرفتند.
 
و این می شود که صدای عدالت در حلقوم ها گیر میکند. بغض میشود. میترکد... و چه بی صدا.
و اگر کسی فریاد عدالت سر داد،
این روز ها، رسم مدعیان عدالت این شده 
که سرش بالای دار میرود...
 
و مگر حسین علیه السلام جز برای زنده ماندن فریاد "هیهات من الذله" قیام کرد،
که اکنون در میان ناله های "یا حسین"،
فریادش، پیامش، هدفش، آرمانش، عقیده اش و باورش فراموش شود؟
 
که اگر اینگونه نباشد، و برائت از باطل در وجودمان نباشد،
این میشود که امروز،
خبر میرسد:
حکم اعدام عالم مجاهد آیت الله شیخ النمر توسط وهابیت ملعون صادر شد...
 
 
+ و مگر جرمش چیست؟ بیان حق؟
+ این روز ها حق مظلوم است... هرچه که باشد؛ چه دین، چه باور، چه حرف، چه مذهب، چه تشیع و چه امام...
+ تشیع محکوم میکند...
موضوع : پیاله ای در دست من
کشف 4 کیلو و 300 گرم ماده مخدر شیشه در اندیمشک
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   کروندی اظهار کرد: با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی و همکاری اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) مقدار چهار کیلو و 300 گرم ماده مخدر شیشه از قاچاقچیان مواد مخدر در این شهرستان کشف شد.

وی افزود: قاچاقچیان قصد انتقال محموله مواد مخدر از غرب کشور به استان خوزستان را داشتند که در ورودی این شهرستان و در عملیات تعقیب و گریز به دام افتاده و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی اندیمشک اضافه کرد: در این رابطه سه نفر متهم دستگیر شده که با تشکیل پرونده و برای طی مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند، ضمن این که تعداد دو دستگاه خودرو سواری نیر از متهمان توقیف شد.

کروندی خاطرنشان کرد: شهرستان اندیمشک به دلیل موقعیت استراتژیک و گلوگاه پل زال نیز به عنوان ورودی شمالی استان یکی از راه‌های ترانزیت مواد مخدر به استان خوزستان و سایر استان‌های کشور است و ما نیز تمام تلاش خود را برای جلوگیری از ورود مواد افیونی به خوزستان از این مسیر به‌کار بسته‌ایم.

وی در پایان عنوان کرد: از شهروندان تقاضا داریم که در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، سریعا با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفته تا در کمترین زمان ممکن موضوع توسط همکاران ما مورد بررسی قرار گیرد.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
نامه علی لاریجانی به رئیس جمهور درباره ۳ مصوبه هیأت دولت
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛  رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به حسن روحانی، رئیس جمهوری اسلامی نوشت:

جناب آقای دکتر روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

بازگشت بـه رونوشت سه فقـره تصـویب‌نـامه هیأت محتـرم وزیـران به شمـاره‌هـای 2452/ت44444هـ مورخ 26/12/1388، 20559/ت44444هـ مورخ 25/12/1389 و 10661/ت44444هـ مـورخ 9/5/1392، موضـوع: «اجازه به نهـاد ریاست جمهـوری بـرای اعطای کمک از محل اعتبارات هزینه‌ای»، متعاقب بررسی‌ها و اعلام نظر مقدماتی «هیأت بررسی و تطبیق مصوّبات دولت با قوانین» و مستنداً به صدر ماده واحده و تبصره (4) الحاقی به «قانون نحوه اجراء اصول هشتاد و پنجم (85) و یکصد و سی و هشتم (138) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و اصلاحات بعدی» و ماده (10) آیین‌نامه اجرایی آن، مراتب متضمّن اعلام‌نظر قطعی جهت اقدام لازم در مهلت مقرر قانونی و اعلام نتیجه به این جانب ابلاغ می‌گردد. بدیهی است پس از انقضای یک هفته مهلت مقرر در قانون، آن بخش از مصوبات که مورد ایراد قرار گرفته است، ملغی‌الاثر خواهد بود.

«فارغ از ایراد شکلی وارد به این مصوبات مبنی بر عدم ارسال برای رئیس مجلس همزمان با ابلاغ آن برای اجراء براساس تبصره (3) ماده واحده قانون نحوه اجرای اصول (85) و (138) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، نظر به اینکه طبق ماده (7) قانون محاسبات عمومی کشور، «اعتبار عبارت از مبلغی است که برای مصرف یا مصارف معین ... به تصویب مجلس شورای اسلامی می‌رسد»، لذا تغییر آن توسط دیگر مقامات مجاز نیست، بنابراین متن مصوبات مبنی بر اجازه به نهاد ریاست جمهوری برای اعطای کمک راجع به مصوبات سه‌گانه و به ترتیب «از محل اعتبارات هزینه‌ای سال 1388، 1389 و 1392» از حیث اطلاق عبارات که شامل اجازه هزینه کرد از محل غیر اعتبارات مصوب مربوط می‌شود، مغایر قانون است. مضافاً اینکه مصوبات موصوف علی‌رغم تصویب در مواعد مندرج در فوق، تماماً در تاریخ 14/4/1393 جهت بررسی و اعلام نظر در اختیار هیأت بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین قرار گرفت.»

رئیس مجلس شورای اسلامی ـ علی لاریجانی

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
برگزاری همایش حجاب و عفاف درشهرستان شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛    به مناسبت هفته امامت و ولایت همایش حجاب و عفاف به همت آموزش و پرورش و دانش آموزان و دست اندرکاران دبیرستان گلستان با حضور فرماندارشادگان و مسئولین دستگاههای محلی درکانون شهید رجایی شهرستان برگزارگردید.

فرج اللهی فرماندارشادگان : طی این مراسم با اشاره به اهمیت حجاب ، عفاف پوشش اسلامی و تأثیر آن برامنیت و سلامت اجتماعی ، خواستار تعمیق و ترویج فرهنگ حجاب و عفاف ازسنین کودکی و بویژه درسطح مدارس گردید.

وی درادامه با بیان اینکه عفت اساس است وحجاب وسیله است برای حفاظت ازعفت ، گفت: عفت و پاکدامنی زنان عفیفه ایرانی ، باعث پرورش جوانمردانی و رزمندگانی گردید که درطی تاریخ جمهوری اسلامی بویژه دوران 8 سال دفاع مقدس ، مرزهای ایران اسلامی را ازگزند دشمنان اسلام و قرآن درامان داشت.
موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
جنگ نفتی آمریکا و عربستان با ایران و روسیه
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 
 
خوزستان چه خبر  ؛   به نقل از روزنامه نیویورک تایمز، "توماس فریدمن" در روزنامه نیویورک تایمز نوشت: به نظر می رسد آمریکا و عربستان به دنبال ایجاد یک جنگ نفتی علیه روسیه و ایران هستند.

وی در ابتدای این یادداشت نوشته است: نمی دانم این فقط تصور من است، یا اینکه واقعا جنگی جهانی بر سر نفت در جریان است که آمریکا و عربستان سعودی در یک طرف و روسیه و ایران در طرف دیگر آن قرار دارند.

وی نوشت: آمریکا و عربستان سعی دارند همان کاری را علیه مسکو و تهران انجام دهند که زمانی واشنگتن و ریاض علیه شوروی انجام دادند، یعنی افزایش تولید نفت تا جایی که قیمت ها در بازار به پایین تر از سطحی برسد که روسیه و ایران در بودجه خود در نظر گرفته اند.

فریدمن می افزاید: قیمت جهانی نفت خام هفته هاست که سیر نزولی دارد و از بشکه ای 105 تا 110 دلار، حالا به 88 دلار رسیده است. 

پیشتر نیز رویترز گزارش داده بود که خبرها حاکی است که برخی از مقامات سعودی با ارسال پیام های خصوصی به سرمایه‌گذاران بازارهای نفتی و تحلیلگران اعلام داشته‌اند آماده کنار آمدن با کاهش قیمت نفت به زیر 90 دلار به ازای هر بشکه و یا شاید تا 80 دلار برای مدت یک یا دو سال باشد. 
 
موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
ویژه نامه سی امین سالگرد تاسیس وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت
موضوع : دانستنی ها
پیام تبریک رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت سی‌امین سال تاسیس وزارت اطلاعات
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

متن این پیام به شرح زیر است:
بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
همانگونه که مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) خطاب به مسئولان و کارکنان دستگاه اطلاعاتی کشور فرمودند: «شما در این سنگر جهاد و مبارزه خود، هیچ گاه نبایستی خسته شوید زیرا که در بین کلیه سنگرهایی که جمهوری اسلامی ایران در آن در حال مبارزه است، هیچ سنگری با فضیلت‌تر از سنگر مقابله با نفوذ و توطئه دشمنان خارجی انقلاب نیست.» بی‌شک نقش سربازان گمنام، همچون نقش رزمندگان اسلام در عرصه دفاع مقدس و در دفاع از میهن اسلامی بر هیچ کس پوشیده نیست و در سنگر دیگری همیشه در لباس رزم آماده جانفشانی می‌باشند و اینان همان سربازان گمنام امام زمان (عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف) هستند که به عنوان چشم‌های بیدار جامعه در حفظ و حراست از کشور جانفشانی می‌کنند در حالی که از آنها نشانی نیست.
حریت و رشادت سربازان سرافراز گمنام ایران اسلامی در لوای تبعیت از ولایت در مسیر روشن ایمان، جلوه‌های مبارکی از نصرت‌ الهی و فتوحات غرور‌آفرین در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را رقم می‌زند.
اینجانب به نمایندگی از جامعه ایثار‌گری از تلاش‌های مخلصانه و خستگی ناپذیر این عزیزان که امنیت، آسایش و ارامش را برای کشور عزیزمان به ارمغان می‌آورند تشکر نموده، از خداوند متعال ضمن تعجیل در فرج حضرت ولیعصر (عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف)، عزت و اقتدار روزافزون نظام جمهوری اسلامی ایران را مسألت می‌نمایم.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
دیدار مسئولین شهرستان با فرج اللهی فرماندار شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
عید سعید غدیر خم «عیدالله‌الاکبر» است
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

گزیده‌ای از بیانات رهبر معظم انقلاب به مناسبت عید سعید غدیر خم به شرح زیر  منتشر شد.
 
* زنده نگه‌داشتن غدیر، زنده نگه‌داشتن اسلام است

مسئله‌ی امامت و مسئله‌ی ولایت و زنده نگهداشتن غدیر، به یک معنا زنده نگهداشتن اسلام است. مسئله فقط مسئله‌ی شیعه و معتقدین به ولایت امیرالمؤمنین (علیه‌السلام) نیست. اگر ما مردم شیعه و مدعی پیروی از امیرالمؤمنین حقیقت غدیر را درست تبیین کنیم، هم خودمان درک کنیم، هم به دیگران معرفی کنیم، خود مسئله‌ی غدیر میتواند وحدت‌آفرین باشد. بحث اعتقاد قلبی و اتصال یک نحله‌ی دینی و مذهبی به یک اصل اعتقادی، یک بحث است؛ شناخت مسئله، بحث دیگری است. اسلام عالی‌ترین مسئله در باب تشکیل جامعهی اسلامی و نظام اسلامی و دنیای اسلامی را در مسئله‌ی غدیر متجلی کرده است. ۱۳۹۱/۰۸/۱۰

* غدیر فقط مسأله جانشینی نیست توجه دادن به مسأله امامت است

ماجرای غدیر فقط نصب یک جانشین برای پیغمبر نبود. غدیر دو جنبه دارد: یکی جنبه‌ی نصب جانشین است. جنبه‌ی دیگر قضیه، توجه دادن به مسئله‌ی امامت است؛ امامت با همان معنائی که همه‌ی مسلمین از این کلمه و از این عنوان میفهمیدند. امامت یعنی پیشوائی انسانها، پیشوائی جامعه در امر دین و دنیا؛ این یکی از مسائل اصلی در طول تاریخ طولانی بشر بوده است. مسئله‌ی امامت، یک مسئله‌ی مخصوص مسلمانها یا مخصوص شیعیان نیست. امامت یعنی یک فردی، یک گروهی بر یک جامعه‌ای حکمرانی میکنند و جهت حرکت آنها را در امر دنیا و در امر معنویت و آخرت مشخص میکنند. این یک مسئله‌ی همگانی است برای همه‌ی جوامع بشری. ۱۳۸۹/۰۹/۰۴

 
 
ادامه مطلب . . . .
موضوع : بیانات رهبر معظم انقلاب | ادامه مطلب...
زندان کارون به خارج از شهر اهواز انتقال می‌یابد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 
 
خوزستان چه خبر  ؛    معاون برنامه‌ریزی استانداری خوزستان با بیان این‌که مبلغ دو میلیارد تومان اعتبار جهت انتقال زندان کارون به خارج از شهر اهواز اختصاص یافته است، گفت: با انتقال زندان کارون و فروش زمین‌های فعلی آن قادر خواهیم بود علاوه بر ساخت زندان جدید، به احیا و بازسازی دیگر زندان‌های استان نیز بپردازیم.

 امید حاجتی اظهار کرد: اعتباری برای تکمیل ندامتگاه شیبان در خارج از محدوده شهری نیز در نظر گرفته شده است که پس از اتمام آن، زندان کارون به آنجا منتقل خواهد شد.

وی عنوان کرد: پس از انتقال زندان به خارج از شهر اهواز، مبلغی که از فروش محل زندان کارون به دست می‌آید به بازسازی و ترمیم زندان‌های فرسوده استان اختصاص داده می‌شود.

معاون استاندار خوزستان با اشاره به این که حضور زندانیان با جرایم مختلف در کنار یکدیگر، می‌تواند آسیب‌های سوء بسیاری در پی داشته باشد، افزود: با انتقال زندانیان و تفکیک آنها، یک کار ارزشمند در حوزه امور زندان‌ها انجام می‌شود که این اقدام در کشور بی‌سابقه خواهد بود.
موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
برگزاری نشست كاركنان فرمانداری شادگان با فرمانداران اسبق و جدید شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛   طی این جلسه عبدالزهرا سنواتی فرماندار اسبق پس از طلب حلالیت از كاركنان خاطر نشان ساخت : مجموعه فرمانداری همچون یك خانواده در كنار یكدیگر فعالیت میكردند و علاوه بر روابط سازمانی ، روابط عاطفی در محیط كار حاكم بود .
وی در ادامه با اشاره به روحیه همكاری و همدلی موجود بین همكاران خدوم و كم توقع ، تصریح كرد: انفصال روابط سازمانی به معنای قطع ارتباط نمی باشد و همچنان و در همه حال ، در خدمت خواهران و برادران خود بوده و انان را فراموش نخواهد كرد.

وی سپس اقدام به معرفی مسئولین و كارشناسان واحدهای مختلف نموده و از زحمات بی شائبه همكاران تقدیر و تشكر نمود.
بهروز فرج اللهی فرماندار جدید نیز در ادامه ، روحیه همكاری و همدلی موجود بین كاركنان و فرماندار و معاون را ستود و إذعان كرد: اعتقادی به پیاده كردن قانون خشك و عریان و بی روح اداری بدون چاشنی عاطفه و صمیمیت و صداقت ندارد و أخلاق نیكو بر همه چیز تفوق داشته و در أذهان ماندگار خواهد بود.
وی با بیان اینكه مسئولیت ، در دین مبین اسلام ، فرصتی برای خدمت رسانی صادقانه می باشد، گفت: رعایت حقوق شهروندی ، حقوق بیت المال، بالا بردن ظرفیت تحمل و سعه صدر و ظرفیت پاسخگویی ، لازمه خدمت بی منت و صادقانه میباشد.
در پایان هریك از كاركنان ضمن تبریك انتصاب فرماندار جدید ، از زحمات شبانه روزی فرماندار سابق كه همچون پدری مهربان و دلسوز در شادی ها و غمها ، یار و یاور انها بوده، تقدیر و تشكر نمودند.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
عکس/ فرج اللهی فرماندار جدید شهرستان شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
آخرین خبر از فرمانداری شادگان: سنواتی تودیع ، فرج اللهی معارفه می شود
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  بعد از گذشت ماه ها شایعه از تغییر یا ماندن سنواتی فرماندار شهرستان شادگان ، بالاخره تصمیم استانداری خوزستان بر آن شد که فرج اللهی به سمت فرماندار جدید شادگان معارفه می شود .

گفته شده مراسم تودیع عبدالزهرا سنواتی و معارفه فرج اللهی سه شنبه مورخ ۱۵ مهر ۱۳۹۳ با حضور معاون استاندار ، نماینده محترم شهرستان ، حاج اقای شرفی امام جمعه شادگان و دیگر مسئولان برگزار می گردد.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
ریحانه جباری
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

ریحانه جباری (زاده ۱۳۶۶) دختر جوانی که در سن ۱۹ سالگی مرتکب قتل شد و در فروردین ۱۳۹۳ بعد از ۷ سال زندانی به‌جرم قتل به قصاص محکوم شده‌است. وی به اتهام قتل مرتضی عبدالعلی سربندی، ۴۷ ساله، بازداشت و محاکمه شد. جباری اتهام قتل را پذیرفت، اما مدعی شد مقتول قصد تجاوز داشته و او از خود دفاع کرده‌است.

جباری طراح دکوراسیون داخلی یک شرکت تبلیغاتی و دکوراسیون بود که ادعا می کند برای طراحی دکوراسیون مطب مقتول به آنجا رفته بوده است. مرتضی عبدالعلی سربندی، پزشک عمومی، کارمند سابق وزارت اطلاعات و در کار تجارت لوازم پزشکی بود.

به گفتهٔ جباری؛ برای پیش‌گیری از تجاوز جنسی مقتول، مرتکب این قتل شده‌بود، فرزند مقتول با استناد به موارد موجود در پرونده و اعتراف صریح جباری گفته؛ قاتل دو روز قبل از حادثه اقدام به خرید چاقوی ۵۰ سانتی از خیابان شریعتی نرسیده به میدان قدس کرده و قبل از وقوع جنایت، از طریق پیامک اعلام می‌کند که فردا قرار است وی را [مرتضی سربندی] بکشد. همچنین فرزند مقتول بیان کرده که طبق اقرار صریح این خانم، مبنی‌بر ضربه چاقو بر مقتول بر سجاده نماز با شواهد صحنه کاملاً تطابق دارد.

صدور حکم قصاص برای وی به ایجاد کمپین‌های بین‌المللی برای جلوگیری از اعدام وی انجامید.

افراد زیادی از جمله اصغر فرهادی، بهاره رهنما و خانواده ناصر حجازی تقاضای عفو از خانواده مقتول کردند. مادر جباری بازیگر و مدرس تئاتر است، او از همه استمداد خواسته کمک کنند فرزندش زنده بماند

کمیته بین‌المللی علیه اعدام، در کمپینی از مردم دعوت می‌کند برای اعتراض به حکم اعدام جباری، طوماری را امضا کنند. پس از امضای طومار که به ۲۳۰۰ صفحه می‌رسید، سه نسخه از آن را برای افرادی مانند بان کی مون و کاترین اشتون و احمد شهید ارسال کرده‌اند. همچنین روز ۱۰ آوریل را روز همبستگی جهانی با جباری اعلام شد.

جنبش لگام، سازمان عفو بین‌الملل و سازمان دیده‌بان حقوق بشر ضمن ارائه بیانیه‌هایی از جمهوری اسلامی ایران درخواست کردند تا حکم اعدام را اجرا نکند.

احمد شهید گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد در مورد ایران، از ایران خواست که اجرای حکم جباری که به اتهام قتل عمد محکوم به اعدام شده است را متوقف کند.

موضوع : دانستنی ها
فوری :فوت ششمین زائر ایرانی در رمی جمرات/ حرکت زائران به مکه بعد از نماز ظهر
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛   رئیس سازمان حج و زیارت، با اشاره به فوت ششمین زائر ایرانی گفت: این زائر که به بیماری ناراحتی قلبی مبتلا بوده است به هنگام رمی جمرات دعوت حق را لبیک گفته است.

وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه مسیر طی شده توسط حجاج 3 کیلومتر است، توصیه‌هایی لازم به این زائر مبنی بر اینکه روحانی کاروان به نیایت از وی اعمال مربوط به رمی جمرات را به جا آورد، اما این زائر با مسئولیت خود اقدام به انجام اعمال خود کرده است.

رئیس سازمان حج و زیارت در ادامه اظهار داشت: امروز آخرین مرحله اعمال حجاج انجام می‌شود.

اوحدی با بیان اینکه امروز زائران رمی سوم جمرات را انجام می‌دهند، خاطرنشان کرد: زائران بعد از به جا آوردن نماز ظهر به سمت مکه مکرمه حرکت می‌کنند.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
سندافتخارملت ایران و گنجینه عظیم عزم ملی و مدیریت جهادی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

بدون هیچ تردیدی در طول تاریخ ملت ایران دوره ای پر افتخارتر از دوران 8 سال دفاع مقدس یافت نمی شود. دوره ای که وزن حقیقی مردم معتقد به آرمان ها را در عمل به جهانیان نشان داد و خط بطلانی بر بی وفایی های اقوامی همانند بنی اسرائیل، قوم هود و لوط و حواریون عیسی و حتی مردم زمان رسول گرامی اسلام (ص) کشید و ثابت کرد که مردم ایران بهترین یاوران اسلام ناب محمدی (ص) هستند و اگر این مردم با پیامبر اعظم (ص) بودند وضعیت سیاسی جهان اسلام غیر از این بود و اقتدار دنیای اسلام هم به مراتی بیش از این.

مردم ما به خوبی دریافتند که مسیر مبارزه با استکبار مسیری پر هزینه و سخت است و با تمام اعتقاد خود پذیرفتند که تا آخر در این مسیر گامهای استوار خود را بردارند و توطئه های آنها را یکی پس از دیگری خنثی نمایند. قطعاً و بدون هیچ تردیدی استکبار در هیچ زمانی و در هیچ کشوری این همه برنامه های توطئه گرانه، اخلال گرانه و مخرب را در طول مدت کوتاه پس از پیروزی انقلاب تا شروع جنگ تحمیلی اجرا نکرده است. سناریو نویسان توطئه نتوانستند از پس این مردم با اراده و عزتمند بر بیایند و یکی پس از دیگری کنار گذاشته شده و ماهیت وابسته بسیاری از آنها برای مردم روشن و آشکار شد.البته در این میان بودند روشنفکرنماهایی که در میان افکار عمومی نفوذ کرده و چند صباحی هم با فریبکاری و پنهانکاری جمعی را با خود همراه کرده و به مقاماتی هم دست پیدا کرده بودند ولی در نهایت صلابت و استوارگامی مردم ما پرده از ماهیت آنها برداشته و یکی پس از دیگری به دامان مادر استکباری خود پناه بردند و با بوق های آنها به لجن پراکنی علیه این مردم و حتی علیه اسلام ناب محمدی (ص) مشغول شدند.

 

 

ادامه مطلب . . . .

موضوع : دانستنی ها | ادامه مطلب...
خواندنی: مقایسه سفر رؤسای جمهور ایران به نیویورک
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  دکتر حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان امسال دومین سفر خود به نیویورک را طی روزهای دوشنبه 31 شهریور تا صبح یک شنبه 6 مهرماه به وقت ایران به پایان رساند و بلافاصله نیویورک را به مقصد آستاراخان در روسیه ترک کرد.

سفر هر رئیس جمهور با توجه به شرایط سیاسی در داخل و محیط بین المللی و ویژگی های شخصیتی و وابستگی های جناحی می تواند تفاوت‌ها و شباهت هایی با دیگر روسای جمهور داشته باشد و این موارد را می توان با بررسی رفتار، اظهارت و مواضع آن رئیس جمهور به دست آورد که در این یادداشت دیدبان قصد دارد به مقایسه سفر حسن روحانی و محمود احمدی نژاد پرداخته و شباهت ها و تفاوت های سفر این دو رئیس جمهور را توصیف کنیم.

 

ادامه مطلب . . . .

موضوع : صرفا جهت استبصار ! | ادامه مطلب...
از «واقعیت» باید فرار کرد اگر برخلاف «آرمان» باشد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  خاطرم هست در مراسم عروسی یکی از نزدیکان، وقتی دیدم بساط رقص و گناه برپا شده، دست پسر سه‌ساله‌ام را گرفتم و برای در امان ماندن از تبعات حضور در آن جلسه‌ی گناه، به خیابان‌گردی پرداختم.

پس از بازگشت، یکی از اقوام که متوجه‌ی این حرکت شده بود با لحنی جدی و قیافه‌ای حق‌به‌جانب گفت: «چرا از واقعیت فرار می‌کنی؟»

البته حق با او بود؛ چون واقعیت آن جلسه، حضور حداکثریِ افرادی بود که تمایل به گناه داشتند. اما این واقعیت، دلیل نمی‌شد تا از اعتقاد و آرمان خود، دست بکشم و تسلیم اکثریت شوم.

این قضیه اگرچه مربوط به یک محفل بسیار کوچک در یک گوشه از این کره‌ی خاکی بود اما موضوع این قضیه که همان تقابل «واقعیت و آرمان» بود، امری رایج و شایع در تمام زمان‌ها و مکان‌هاست. با یک بررسی مختصر، می‌توان دریافت که تقریباً در تمام دوران‌های زندگی بشر، «واقعیت» این بود که حق و حق‌گرایان در اقلیت بودند و غلبه با باطل و باطل‌گرایان بوده است.

 

ادامه مطلب . . . .

موضوع : صرفا جهت استبصار ! | ادامه مطلب...
علیزاده طباطبایی آزادی شهرام جزایری را تایید کرد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   طباطبایی، در مورد برخی اخبار مبنی بر آزادی شهرام جزایری اظهارداشت: موکلم صبح امروز از زندان آزاد شد.


وکیل شهرام جزایری گفت: موکلم که به اتهامات مختلفی مالی به زندان رفته بود پس از یازده سال از زندان آزاد شد.

علیزاده طباطبایی خاطرنشان کرد: رد مال و بازپرداخت کلیه دیون شهرام جزایری انجام شده و موکلم صبح امروز از زندان آزاد شده است.

گفتنی است؛ نام "شهرام جزایری" برای ما یادآور یکی از جنجالی‌ترین پرونده‌های فساد اقتصادی ایران است که در سال 1382 اتفاق افتاد، وی پس از دستگیری و بازگشت به ایران به ۱۱ سال حبس تعزیری، رد مبلغ ۴۸ میلیون و ۶۰۰ هزار و ۱۸۵ دلار آمریکا به بانک ملی ایران و صندوق ضمانت صادرات، پرداخت جزای نقدی معادل دو برابر مبلغ فوق‌الذکر (۹۷ میلیون و ۲۰۰ هزار و ۳۷۰ دلار آمریکا) به صندوق دولت جمهوری اسلامی ایران و محرومیت از فعالیت بازرگانی در بخش صادرات و واردات و نیز محرومیت از اخذ هرگونه تسهیلات بانکی اعم از ریالی و ارزی به مدت 10 سال محکوم شد.
موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
مراسم تعویض پرده خانه خدا + تصاویر
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛    تصاویر مراسم "تعویض پرده خانه کعبه" را که امروز جمعه در محل مسجد الحرام برگزار شد را در ذیل مشاهده می‌کنید.

 

ادامه مطلب . . . .

موضوع : عکسها | ادامه مطلب...
رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم‌صهیونیستی مدعی شد: برای اقدام نظامی علیه ایران آماده‌ هستیم
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 
 
خوزستان چه خبر  ؛     "بنی گانتز" رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم‌صهیونیستی در مصاحبه با روزنامه صهیونیستی "یدیعوت آحارونوت" مدعی شد که این رژیم  برای دست زدن به اقدام نظامی در ایران آماده است .

پیشتر نیز "بنیامین نتانیاهو" نخست‌وزیر این رژیم در مصاحبه ای  گفته بود در صورتی که توافق احتمالی ایران و گروه 1+5 مورد رضایت تل‌آویو نباشد، اسرائیل ممکن است از گزینه نظامی استفاده کند.
تا
گانتز در مصاحبه‌ای که روز جمعه منتشر شد، گفته است: "ما برای اقدام در ایران آماده‌ایم و باید در رابطه با این تهدید که همچنان پابرجاست، واقع‌بین باشیم."
موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
امام(ره) و رهنامه دفاع مقدس
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  دفاع مقدس را بى‏شك بايد برگ زرينى در تاريخ انقلاب اسلامى ايران ناميد كه دشمنان انقلاب اسلامى (منطقه‏اى و فرامنطقه‏اى) دست در دست هم به دنبال زمين‏گير كردن انقلاب اسلامى بودند تا اين انقلاب نوپا، پا نگيرد.

معمار كبير انقلاب اسلامى، حضرت امام خمينى(ره)، پس از پيروزى انقلاب اسلامى به دنبال ارائه يك رهنامه و راهبردى بودند كه اين انقلاب و دستاوردهاى آن را حفظ و آن را در يك چارچوب مشخص تعريف نمايد.

دشمنان انقلاب و استكبار جهانى و در رأس آن امريكا از همان ابتداى پيروزى انقلاب به دنبال اين بودند كه مسير انقلاب را منحرف يا آن را نابود كنند.

با افزايش تهديدات و فتنه‏جويى‏هاى ضدانقلاب، در 31 شهريور 1359، جنگ تحميلى عراق عليه ايران آغاز شد و دشمن بعثى كه از ماه‏ها قبل به دنبال براندازى نظام از طريق تجهيز ضدانقلاب بود، بهترين راه را براى سركوبى انقلاب اسلامى ايران، جنگ تمام عيار دانست.

 

 

ادامه مطلب . . . . 

موضوع : بیانات رهبر معظم انقلاب | ادامه مطلب...
قدرت موشکی ایران پشت دشمن را می‌لرزاند
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   سردار سرلشکر پاسدار مصطفی ایزدی در جمع کارکنان وزارت دفاع با گرامیداشت هفته دفاع مقدس به بیان ناگفته‌های عملیات کربلای 4 و 5 پرداخت و افزود: عملیات کربلای 4 و 5 شب قدر انقلاب اسلامی بود و به عینه صحنه‌های عاشورایی در این عملیات قابل دیدن بود چراکه دشمن از تمام جوانب، منطقه عملیاتی را آتش‌باران می‌کرد.

وی با بیان اینکه عملیات کربلای 4 و 5 عملیاتی دشوار و سخت در دوران دفاع مقدس بود، اظهار داشت: از نظر صاحب‌نظران نظامی جهان دژ شلمچه واقعاً شکست‌ناپذیر بود و یکی از رهبران کشورها به رئیس جمهور وقت کشورمان که مقام معظم رهبری بودند گفته بود در شب عملیات کربلای 4 وقتی دژ شلمچه را شکستید هیچ کشوری این موضوع را باور نمی‌کرد چراکه آنان به‌طور مستقیم در حال مشاهده عملیات از طریق ماهواره بودند. رئیس جمهور اتحادیه شوری نیز بعد از عملیات کربلای 4 گفته بود که توان نیروی زمینی ایران قوی‌ترین توان نیروی زمینی جهان است.

معاون امور راهبردی و اشراف ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه دشمنان از زمان پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی(ره) تاکنون نمی‌خواستند و نمی‌خواهند که ملت ایران مستقل باشد تا شعار «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» را تحقق بخشد، گفت: از همین رو تهاجم گسترده، کودتاها و توطئه‌های مختلف علیه ایران آغاز شد و وقتی دیدند انقلاب اسلامی در حال پیشرفت و تعالی است جنگ هشت ساله را به ملت ایران اسلامی تحمیل کردند تا از این طریق جلوی نفوذ اسلام را بگیرند.

وی با بیان اینکه جنگ تحمیلی برکات بسیاری را برای ملت ایران به ارمغان آورد، تاکید کرد: اگر کسی غیر این را بگوید واقعاً بی‌انصافی است؛ چرا که غرب و شرق جدیدترین تجهیزات خود را در اختیار صدام گذاشتند تا انقلاب اسلامی را نابود کند، اما با کمک خداوند متعال و قدرت ایمان، ملت ایران توانست در جنگ تحمیلی پیروز و سرافراز شود.

سرلشکر ایزدی با بیان اینکه دشمنان بعد از دفاع مقدس نیز نبرد علیه ایران را ادامه دادند و با راه‌اندازی گروه‌های تکفیری، داعش و وهابی، تمام تلاش خود را برای نابودی اسلام و نشان دادن چهره خشن از اسلام به کار بستند، افزود: اما بحمدالله اسلام و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی با محوریت ولایت فقیه به سمت جهانی شدن حرکت کرده است.

معاون امور راهبردی و اشراف ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه وزارت دفاع در دوران دفاع مقدس نقش ویژه‌ای داشته است، خاطرنشان کرد: صنعت دفاعی ایران امروز پیشرفت روزافزونی داشته و قدرت موشکی جمهوری اسلامی ایران پشت دشمن را می‌لرزاند.

وی با بیان اینکه نبرد دشمن علیه اسلام هنوز ادامه دارد، اما انقلاب اسلامی به راه خود ادامه می‌دهد و شرط پیروزی در این مسیر استقامت است، گفت: غرب امروز دچار بحران هویت شده و در اکثر شاخص‌ها رو به افول است؛ بنابراین باید با مجاهدت به دنبال نقش‌آفرینی در نظم نوین جهانی باشیم.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
جهت 94 دهیار شهرستان شادگان حکم مدیر بحران روستا توسط فرماندار صادر شد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   نعمت اله آلبوغبیش معاون فرماندار و سرپرست بخشداری مرکزی در جلسه ای که بمنظور هماهنگی لازم در جهت بازگشایی مدارس و رفع مشکلات فرا روی ، همکاری در راستای اجرای طرح سرشماری عمومی کشاورزی سال 93 و انتخاب اعضای هیأت مدیره و بازرسان شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی  با حضور کلیه دهیاران و تعدادی از اعضای شوراهای اسلامی روستایی در محل سالن جلسات فرمانداری سخن می گفت اظهار داشت : به استناد دستور العمل و بخشنامه مدیر کل محترم مدیریت بحران استانداری خوزستان جهت 94 دهیار شهرستان شادگان شامل بخشهای مرکزی ، خنافره و دارخوین حکم مدیر بحران روستا توسط فرماندار شادگان صادر و به آنان ابلاغ گردید .

آقای آلبوغبیش هدف از صدور حکم مدیر بحران روستایی جهت دهیاران را کاهش خسارات احتمالی ناشی از حوادث غیر مترقبه عنوان نمود و تأکید کرد دهیاران و مدیران محترم بحران روستایی مکلفند طبق دستور العمل مربوطه برنامه ریزی و اقدام لازم معمول نمایند .

معاون فرماندار شادگان در این جلسه بر ضرورت همکاری هر چه بیشتر دهیاران محترم با مدیران مدارس و مسئولین خانه های بهداشت روستایی و مأموران سرشماری کشاورزی سال 93 و در اولویت قرار دادن موضوع رفع مشکلات اماکن عمومی روستایی و عضویت دهیاران در کتابخانه های عمومی و تشویق مردم در جهت عضویت در کتابخانه های عمومی شهرستان و افزایش مطالعه و کتابخوانی تأکید نمود .

آقای آلبوغبیش تصریح کرد : اجرای طرحهایی همچون سرشماری عمومی و رسیدگی به بحرانهای احتمالی ناشی از حوادث غیر مترقبه ، طبق مصوبات هیأت دولت و فرمان ریاست جمهوری بر عهده کلیه ادارات ، نهادها ، سازمانها و شرکتهای وابسته به دولت گزارده شده و همگان مکلف به همکاری با متولیان امور هستند .

گفتنی است در پایان این نشست و پس از تشکیل هیأت رئیسه توسط دهیاران ، انتخابات هیأت مدیره و بازرسان شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی انجام و 3 نفر بعنوان عضو اصلی ، 2 نفر عضو علی البدل هیأت مدیره و یک نفر بازرس اصلی و یک نفر بازرس علی البدل انتخاب شدند .
موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
تشکیل کارگروه بررسی وضعیت پایانه های مسافر بری شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   کارگروه بررسی وضعیت پایانه های مسافر بری شادگان در راستای تأکید استاندار محترم خوزستان و بمنظور بررسی روند فعالیت و وضعیت بهداشتی و امکانات رفاهی و خدماتی و همچنین وضعیت بهداشتی اغذیه فروشان واقع در مجاورت پایانه های مورد نظر به ریاست نعمت اله آلبوغبیش معاون فرماندار شادگان و با عضویت ریاست اداره راه و شهرسازی ، شهرداری ، شبکه بهداشت و درمان و پلیس راهور تشکیل گردید .

آلبوغبیش معاون فرماندار شادگان ضمن اشاره با بازگشایی مدارس و اهمیت رسیدگی به وضعیت پایانه های  مسافر بری و امور بهداشتی اغذیه فروشان واقع در مسیر و محوطه پایانه ها ، بر ضرورت بازدید و بازرسی مستمر کار گروه از اماکن مورد نظر تأکید نمود و تسریع در رفع نواقص احتمالی مشاهده شده و رعایت امور بهداشت و سلامت عمومی را خواستار شد .
موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اطلاعیه: پنج شنبه ها، آرام و بی صدا در خوزستان تعطیل شد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر ؛   براساس خبرهای رسیده بنا بر تصمیم استانداری خوزستان، ادارات و دستگاههای اجرایی استان، پنج شنبه ها کماکان تعطیل هستند.

گزارش های رسیده حاکی است تعدادی از ادارات استان با اعلام این مطلب به شاغلین خود ساعت کاری را از از 7:30 الی 15:45 اعلام شده و روزهای پنج شنبه نیز کماکان تعطیل اعلام شده است.

لازم به ذکر است پیش از این سوی معاون استاندار خوزستان و با استناد به تصويب‌نامه هيات وزيران روز پنجشنبه در استان روز کاری اعلام شد، اما شنیده ها حکایت از آن داشت که استاندار خوزستان با این موضوع مخالف است و مُصِر بر تعطیلی پنج شنبه هاست.

حال با این اعلام ساعت کاری جدید مشخص می شود که استاندار بر تصمیم خود پای فشاری کرده است و عملا با این اقدام مقتدایی کارکنان دولت می توانند روز پنج شنبه را در کنار خانواده خود سپری کنند.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
عوارض نگاه کردن به نامحرم - پیاله ای در دست من(11)
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما همسنگران عزیز

توی این پست میخوام چندتا از عوارض نگاه کردن به نامحرم رو خدمتتون عرض کنم

بدون صغری کبری چیدن میرم سر اصل مطلب چون الان وقت رستمون تموم میشه باید برگردم تو بخش

عارضه اول: نگاه میکنی خوشت میاد گیرت نمیاد افسرده میشی.افسرده که بشی تنها میشی تنها که بشی مریض میشی مریض هم که بشی نهایتا میمیری(انا لله و انا الیه راجعون)

عارضه دوم: نگاه میکنی خوشت میاد گیرت نمیاد نسبت به همسر خودت بی رغبت میشی.بی رغبت که شدی همش دعوا میکنید طلاق میگیرید بچه هات ولت میکنن تنها میشی مریض میشی و بازم نهایتا میمیری

عارضه سوم:نگاه میکنی خوشت میاد بازم نگاه میکنی و همینجوری نگاه میکنی و نگاه میکنی تاچشات عادت میکنن به نگاه کردن به نامحرم اونوقت مردم بهت میگن فلانی خیلی چشم چرونه باهات قطع رابطه میکنن تنها میشی افسرده میشی مریض میشی و متاسفانه نهایتا میمیری باز.

عارضه چهارم: نگاه میکنی خوشت میاد گیرت نمیاد شهوتت برافروخته میشه برای ارضائش مجبور به خودارضایی میشی هم جسمت مریض میشه و هم روحت و بازم مجبوری بمیری

عارضه پنجم: نگاه میکنی خوشت میاد گیرت نمیاد فیلمای زشت زشت نگاه میکنی یا کارای بد بد میکنی خدا

کورت میکنه کور که بشی نمیتونی کار کنی پول در بیاری از گشنگی لاغر میشی مریض میشی میمیری عارضه ششم:نگاه میکنی خوشت میاد شایدم گیرت بیاد ولی دیگه هیچ تضمینی وجود نداره که این زندگی ای که با نگاه حرام و هوس شروع شده باشه دوومی داشته باشه و بازم یه جوری باید بمیری(این یکی عارضه یه کم فرمول مردنش پیچیده تره که از حوصله جمع خارجه و بنده قصد اطاله سخن ندارم آغا همیشه دلم میخواست برای یه جمعی سخنرانی کنم از این جمله "قصد اطاله سخن ندارم" استفاده کنم ولی شرایطش پیش نیومده هنوز)

بسه یا بازم بگم؟؟؟؟؟؟؟

انصافا ببینید چه عوارض بدی داره مهم ترینشم اینه که اگه خیلی خیلی هم بچه مذهبی باشی با نگاه کردن به نامحرم آرامش خودتو به هم میزنی

شاید بعضیاتون عقیده آقای راسل رو داشته باشید که میگه: اگر عکس های مستهجن، مجاز و کارت پستال های منافی عفت آزاد گردد، پس از گذشت مدتی استقبال ، مردم از آن خسته می شوند و دیگر کسی به آنها نگاه نخواهد کرد!!!!!!

ولی باید هم به شما و هم به مستر راسل بگیم که شکستن این حد و مرزها باعث میشه انسان بی بندو بارتر بشه چون با فطرت انسانی جور در نمیاد.

آدما همیشه دنبال تنوع و فزون طلبی هستن و اگه توی این زمینه بدون هیچ چارچوبی آزاد گذاشته بشن روز به روز این خواسته و تمایل درشون شعله ورتر میشه و اگه یه روزی با دیدن فیلم و عکس ارضا میشدن دیگه در این حد براشون کفایت نمیکنه چون تمایلات شهوانی خستگی ناپذیره مثل تمایل به جمع کردن ثروت مطمئنا اگه الان یه گونی (ده دو ده دو یاد فرید چهاردانگه افتادم) پر از پول بهتون بدن برا دومیشم طمع میکنید.

اگه الکیه بگو الکیه تا برات دلیل بیارم

موضوع : پیاله ای در دست من
تاملاتی درباره تحقق انقلاب اسلامی در فضای مجازی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

۱- اگر «جنگ نرم» را به عنوان یک حقیقت بدانیم، لازم است ملزومات این جنگ را هم رعایت کنیم و همان‌گونه که در «جنگ سخت» باید ابزار در اختیار داشته باشیم، برای این جنگ نیز باید ابزار متناسب اختیار کنیم. و همان‌گونه که در جنگ سخت قاعده‌اش بر ایجاد رعب و استفاده از برترین ابزارهاست در این‌جا هم باید «وَأَعِدُّواْ لَهُم مَّا اسْتَطَعْتُم مِّن قُوَّةٍ وَمِن رِّبَاطِ الْخَیْلِ تُرْهِبُونَ بِهِ عَدْوَّ اللّهِ وَعَدُوَّکُمْ» را سرلوحه‌ی کار قرار دهیم و پیشرفته‌ترین‌ها را به دست آوریم.

۲- اگر انقلاب اسلامی بخواهد در فضای مجازی امتداد یابد، باید واجد شاخصه‌هایی باشد که انقلاب اسلامی در سایر شئون‌ش واجد آن است. پس اگر انقلاب اسلامی هم در علت موجده و هم در علت مبقیه به مردم انقلابی و مسلمان وابسته است، در اینجا هم حضور مردم اصل است. و کناره‌گیری مردم و واسپاری همه‌ی امور به دولت خلاف تکلیف‌گرایی انقلابی-اسلامی است. و کنارگذاشتن مردم از متن فضای مجازی و حوزه تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی و عمل انقلابی، اگر خیانت نباشد، حماقت است.

 

 

ادامه مطلب . . . . .

موضوع : بیانات رهبر معظم انقلاب | ادامه مطلب...
«ابوبکر البغدادی» از سوریه به عراق گریخت
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت
خوزستان چه خبر  ؛   به نقل از پایگاه خبری «السومریه نیوز»، یک منبع اطلاعاتی روز دوشنبه فاش کرد که «ابوبکر البغدادی» خلیفه خودخوانده و سرکرده اصلی گروه تکفیری داعش در پی بمباران هوایی ائتلاف آمریکایی به الرقه سوریه، این شهر را ترک و به سمت عراق فرار کرد.

این منبع اطلاعاتی به «السومریه نیوز» گفته که «البغدادی امروز (دوشنبه) به همراه تعدادی از اعضای ارشد داعش به دلیل حملات هوایی آمریکا در سوریه فرار کرد.»

به گفته این منبع اطلاعاتی، سرکرده گروه تکفیری داعش هم اکنون در استان نینوا به مرکزیت موصل مستقر است.

وی در ادامه افزود: «عبدالله یوسف» معروف به ابوبکر الخاتونی، «فاضل احمد الحیالی» معروف به ابو مسلم الترکمانی و «فراس علی السبعاوی» به همراه البغدادی وارد نینوا شدند.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
غول‌پیکرترین هواپیمای مسافربری جهان در فرودگاه امام(ره) به زمین می نشیند + عکس
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   ایرباس 380 یکی از پیشرفته‌ترین هواپیماهای دو طبقه مسافربری جهان است که لقب غول پیکرترین هواپیمای مسافربری جهان را یدک می‌کشد که تا 550 مسافر را حمل کند و برای نشست و برخاست به فرودگاه‌های مجهز، به باند پروازی با طول بسیار بالا، راه‌های خزش عریض، جت‌وی‌های (JetWay) مخصوص برای تخلیه مسافران طبقه دوم و امکانات اضطراری ویژه نیاز دارد.

 
 
 
ادامه مطلب . . . . .
موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور | ادامه مطلب...
به مناسبت بازگشایی مدارس، همایش مهر با حضور جمعی از مسئولان در رامشیر برگزار شد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر   ؛   فرماندار رامشیر در همایش مهر که با حضور جمعی از شرکت‌کنندگان از جمله خیرین مدرسه‌ساز و مسئولان محلی به مناسبت بازگشایی در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید و لزوم ایجاد بستر مناسب برای ارتقای سطح دانش و کیفیت آموزش در شهرستان تعامل و همکاری همه دستگاه‌ها با آموزش و پرورش امری بایسته و ضروری است.

سعید فیوضی با اشاره به اهمیت برنامه‌ریزی به منظور افزایش تعداد قبولی دانش‌آموزان در کنکور سراسری افزود: در امر آموزش و پرورش باید به نقطه‌ای برسیم که هر ساله دانش‌آموزان با استعداد رامشیر بتوانند رتبه‌های برتر کنکور سراسری را کسب کنند.

وی در ادامه با تأکید بر کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت و ایجاد شرایط مناسب برای تحصیل این قشر تصریح کرد: خیرین می‌توانند با تعامل و همکاری بیش از پیش با اداره آموزش و پرورش نقش بسزایی برای ایجاد شرایط مطلوب برای تحصیل این گروه از دانش‌آموزان ایفا کنند.

در این همایش علی عساکره رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان رامشیر با تقدیر از خیرین گزارشی از عملکرد این نهاد در سال گذشته ارائه کرد و به بیان برنامه‌ها در سال جاری پرداخت.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
اطلاعیه: ناکامی «بی بی سی» در سرقت اسناد هنری، تاریخی و فرهنگی ایران
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   تلاش شبکه بی بی سی فارسی برای سرقت اسناد هنری، تاریخی و فرهنگی ایران ناکام ماند.
به گزارش روابط عمومی وزارت اطلاعات سربازان گمنام امام زمان(عج) با اشراف و رصد هوشمندانه، عملیات سرقت اسناد هنری، تاریخی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران را خنثی کردند.
 شبکه معاند بی بی سی برای جبران ناکامی های خود با استفاده از عناصر وابسته داخلی، بر خلاف عرف و قوانین حاکم بر رسانه ها و حقوق بین الملل اقدام به سرقت اسناد تاریخی از مراکز اسناد آرشیوی رسمی نمود که این عملیات توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) شناسایی و اقدام لازم صورت پذیرفت.


اطلاعات تکمیلی در زمان مقتضی به اطلاع مردم شریف ایران اسلامی خواهد رسید.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
داستان: موتورسواری بدون روسری
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

ما یه بار با همسر محترمه مون با ماشین داشتیم میرفتیم حوالی شهرک غرب.
یه موتوری جلومون بود با یه مرد میانسال و خانم نسبتا جوان تر (احتمالا دخترش بود) که روسری کسی که عقب موتور نشسته بود، افتاده بود. میخاستیم سرمونو بندازیم پایین که نمیشد، باید رانندگی میکردیم.
از طرفی هم حرص میخوردیم که نمیتونم برم تذکر بدیم جای توقف نبود.
خلاصه مسیر مون جوری بود که اتفاقا تو هر مسیری که میخاستیم بریم اونها هم قبلش میرفتند و ما از پشتشون میرفتیم.
بالاخره به یه کوچه نسبتا خلوت تر رسیدیم سریع ازشون سبقت گرفتیم و با دست علامت دادیم که بزنید بقل کارتون داریم.
اونها هم نگران شدند که احتمالا موتورشون خراب شده و میخایم بهشون بگیم. 

رفتم جلو پیش راننده. دست دادم و با خوش رویی گفتم: سلام. شبتون بخیر. به خانم بگید حجابشون رو درست کنند، روسریشون افتاده.
خود خانومه هم که فاصله ای نداشت، ترک موتور نشسته بود و شنید.
بعد سریع برگشتم سمت ماشین و بلافاصله روشن کردیم و ازشون سبقت گرفتیم و رفتیم و منتظر دیدن نتیجه نشدیم. البته تا لحظه ایی که داشتیم سبفت میگرفتیم هنوز درست نکرده بودند.

صبر کنید مهم اش اینجاست:
یه خورده احساس کردم که شاید قاطعانه تر میگفتم بهتر بود ولی بعدا ....
همسرم گفت که: باشه ، تو الان مثلا امر به معروف و نهی از منکر کردی و اونم درست شد به خیال خودت. چه اثری داشت کار ات؟

منم گفتم که قبول، درست نکرد اما قطعا شب که میخواهند بخوابند فکر میکنند که یه نفر ماشینشو زد بقل و ما رو نگه داشت و با خوش رویی بهمون این رو گفت.
دلیلش چی بود؟ چرا؟ به چه حقی؟ خلاصه همین هم احتمال اثر است و اونها رو به فکر واداشتیم.

این جا بود که احساس کردم چون با ملاطفت گفتم اثر اولیه کم شد، ولی احتمالا اثر تفکر ثانویه در هنگام خواب رو برده ام بالا و شاید از طرفی موفق تر و مثبت تر تذکر داده ام.

موضوع : صرفا جهت استبصار !
داعش محصول جدید صهیونیست
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع : صرفا جهت استبصار !
تحلیلی بر بحث دیدار روحانی و اوباما
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  اگر چه موضع مقام معظم رهبری در ادامه ی همان موضع امام خمینی و در مخالفت با رابطه ی نزدیک مسئولان ایران و آمریکا برای همگان به مثابه ی یکی از خطوط قرمز نظام مشخص است اما متأسفانه برخی دولتمردان و افراد نزدیک به دولت، نسبت به این مسئله یا با نگاه تردید می نگرند و یا حتی اصلاً آن را به رسمت نشناخته و حتی علیه آن بسترسازی می کنند.

البته جریانی که نسبت به تماس مستقیم مسئولان ایران و آمریکا اظهار تمایل می کنند، تنها در این یکی دوساله فعال نبوده اند بلکه این جریان در زمان حضرت امام خمینی نیز با ایراد شبهه به این خط قرمز، آن را به لحاظ تئوری و حتی در مواردی به لحاظ عملی نادیده می گرفتند و برای رابطه هایی حتی در حد وزیر امورخارجه بارها تلاش هایی داشته اند که بنا به گواهی تاریخ و خاطرات همین افراد بعضاً در مواردی مانند جریان مک فارلین محقق نیز گردیده است و این دیدارها هرچند که در عالم واقع ثمراتی نداشته اند، اما به لحاظ این که خطوط قرمز و اصول انقلاب را مخدوش جلوه داده اند از اهمیت برخوردارند.

 

 

ادامه مطلب.....

موضوع : صرفا جهت استبصار ! | ادامه مطلب...
تصويب طرح ممنوعيت بكارگيری سلاح سرد/حاملین سلاح سرد به حبس و شلاق محکوم می‌شوند
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   رييس اداره حقوقی پليس آگاهی ناجا گفت : در جلسه روز يكشنبه هفته جاری كميسيون قضايی و حقوقي مجلس شوراي اسلامی با حضور نمايندگانی از ناجا ،وزارت اطلاعات ،دولت و قوه قضاييه طرح ممنوعيت بكارگيری سلاح سرد در قالب اضافه شدن دو تبصره به ماده 617تعزيرات قانون مجازات اسلامی به تصويب رسيد.
 
وی ادامه داد:با تصويب اين دوتبصره حمل اسلحه غير متعارف از قبيل قداره ،پنجه بوكس و غيره به قصد ارتكاب جرم ممنوع خواهد بود و حاملين اينگونه سلاح ها به حبس و شلاق محكوم خواهند شد.
 
رييس اداره حقوقي پليس آگاهی ناجا اظهار داشت : بنابر نظر اعضاي كميسيون قضايی و حقوقی علاوه بر ممنوعيت حمل ،توليد ،خريد ،فروش ،عرضه ؛ وارد نمودن سلاح سرد غير متعارف نيز جرم انگاری شد.
 
وی در خاتمه خاطر نشان كرد: با تصويب اين طرح ادوات حاصله از توليد و نيز سلاح های كشف شده به عنوان مجازات نيز ضبط و معدوم مي شود. سمت و سوی اين طرح با ممنوعيت حمل ،خريد ،فروش و عرضه بيشتر بر پيشگيری از وقوع جرايم خشونت بار است ،ضمن اينكه تصويب اين طرح تاثير سوئي بر روند توليد ،خريد و فروش آلات و ادوات مجازی كه در صنعت چاقو سازی تهيه مي شود ،ندارد و اين صنعت با توليد آلات و ادوات مجاز، به فعاليت اقتصادی خود ادامه خواهد داد.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
اطلاعیه: تغییر ساعت کار اداره‌های خوزستان از 5 مهرماه
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

 

خوزستان چه خبر  ؛  ساعت آغاز و پایان کار اداره‌های استان خوزستان در روزهای شنبه لغایت چهارشنبه هفت و 30 دقیقه تا 14 و 30 دقیقه و پنج‌شنبه‌ها تا 13 و 30 دقیقه تغییر یافت.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار خوزستان در همین ارتباط اظهار کرد: این تغییر ساعت با استناد به تصویب نامه شماره 89881 ت 34747 مورخ 28 اسفندماه سال 84 هیئت وزیران صورت گرفته است.

علی عماد افزود: ساعت حضور کارکنان بانک‌ها در محل کار هفت صبح و ساعت آغاز ارائه خدمات بانکی به مشتریان ساعت هفت و 30 دقیقه صبح تعیین می‌شود.

وی اضافه کرد: همچنین ساعت آغاز و پایان کلاس‌های درس در اوقات صبح و بعد از ظهر با نظر مسئولان سازمان آموزش و پرورش و دانشگاه‌های استان تعیین می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار خوزستان افزود: ساعت آغاز کار در شرکت‌هایی که مجاز به تعطیل در روز پنج‌شنبه هستند همانند سایر دستگاه‌های اجرایی استان و با رعایت ساعات کار مقرر در هفته خواهد بود.

عماد خاطر نشان کرد: ساعت آغاز و پایان کار در واحدهای تولیدی، صنعتی، صنفی، خدماتی و موسسات درمانی با رعایت مقررات مربوط بر اساس شرایط کار از سوی دستگاه‌ها و مسئولان ذیربط تعیین و اعلان می‌شود.

به گفته وی، ساعت کار مشاغل سخت و زیان‌آور و سایر موارد قانونی کماکان به قوت خود باقی است.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
فوری: اینترنت پرسرعت نسل سوم در آبادان رونمایی شد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   صبح ۲ مهر ۹۳ جشن نوسازی شبکه ارتباطی تلفن همراه و رونمایی از اینترنت پرسرعت نسل سوم 3G آبادان برگزار شد.

با توجه به این اقدام، شبکه ارتباطی تلفن همراه شهرهای آبادان، خرمشهر، شادگان، بندرامام و ماهشهر بهبود یافته و رفع مشکل شده است.

رونمایی از اینترنت پرسرعت نسل سوم 3G نیز برای نخستین‌بار در کشور در استان خوزستان و در شهرهای آبادان، خرمشهر و اهواز رونمایی خواهد شد و در مراحل بعدی کل شهرهای استان می‌توانند از این امتیاز بهره‌مند شوند.

این مراسم در تالار مهر آبادان و با حضور صدوقی مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران، آیت‌الله شفیعی عضو مجلس خبرگان رهبری و جمعی از مسئولان شهری آبادان برگزار شد.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
بازدید فرماندار شادگان از ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   بمناسبت هفته دفاع مقدس فرماندار شادگان به اتفاق نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولین دستگاههای محلی از ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان شادگان بازدید نموده و از عملکرد مناسب ، قاطعانه و بموقع کلیه نیروهای نظامی و انتظامی سطح شهرستان در راستای برقراری امنیت و حراست از حقوق شهروندان و دفاع و حفاظت از مرزهای ملی تقدیر و تشکر نمودند .

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس رژه نیروهای مسلح درشادگان برگزارشد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر   ؛     مراسم رژه یگان های نمونه نیروهای مسلح شهرستان بمناسبت آغاز هفته دفاع مقدس با حضور عبدالزهرا سنواتی فرماندارشادگان ، تمیمی نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی ، شیخ صوفی امام جمعه موقت ، فرماندهان نظامی و انتظامی ، جمعی ازمسئولین اداری و دستگاهها و نهادها ، بسیجیان و شهروندان درمیدان بسیج برگزار و نیروهای مسلح شهرستان با حمل سلاح و سوار برموتور و خودروی نظامی رژه رفته و اقتدارنظام جمهوری اسلامی را مفتخرانه به نمایش گذاشتند.

گفتنی است دراین مراسم پس ازتلاوت آیاتی چند ازکلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی و برافراشته شدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ، مراسم شکوهمند رژه نیروهای مسلح برگزار و پرچم آمریکا و اسرائیل به آتش کشیده شد.

درپایان این مراسم قهرمانان ورزش رزمی شهرستان با اجرای حرکات رزمی نمایشی ، برشکوه و جلال مراسم افزودند.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
تصویر ارسالی/ سعید جنامی ریاست اداره ارشاد وفرهنگ اسلامی شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
جمع‌ آوری تمام آنتی ویروس‌های قدرتمند برای محافظت از رایانه + دانلود
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر   ؛  Total Security یکی از جدید‌ترین و محبوب‌ترین آنتی ویروس های ارائه شده از طرف کمپانی موفق Qihoo است که امنیت کامل و مثال زدنی را با تلفیقی اصولی از موتور آنتی ویروسهای Avira، Bitdefender و QVMII در کنار تکنولوژی ابری و آنلاین ۳۶۰ Cloud خود در برابر ویروس‌ها و دیگر تهدیدات اینترنتی برای کاربران به ارمغان آورده است. 

این بسته کاملا رایگان بوده و به راحتی قابل بروزرسانی است. میزان مصرف این نرم افزار از منابع سیستم (CPU و RAM) متناسب با عملکرد آن بوده و چندان تاثیر منفی بر سرعت کار ویندوز ندارد و با حذف فایل‌های غیر ضروری باعث افزایش عملکرد سیستم می‌شود. 

محیط کاربری این نرم افزار بسیار ساده، زیبا و کاربرپسند بوده و با تمامی نسخه‌های ویندوز سازگار است.
 
 

رمز عبور فایل : www.yjc.ir
موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
متن نامه سردار قاسم سلیمانی به ابراهیم حاتمی کیا/ برادرم از طعنه ها و سرزنش ها نهراسید
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

متن این نامه که طبق وعده قبلی پژمان لشگری پور مدیر پروژه «چ» همزمان با شب تولدت ابراهیم حاتمی کیا در سایت فیلم سینمایی «چ» قرار گرفته به شرح زیر است.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

به: سردار هنر برادر عزیز جناب آقای حاتمی کیا

از : سرباز اسلام و ایران

با سلام؛

فرصتی شد پس از مدت ها فیلم "چ" را ببینم. با دیدن آن صحنه ها به یاد غربت دیروز ایرانی ترین ایرانی ها و اسلامی ترین اسلامی ها، ایثارگران فداکاری که فرصت یافتید با هنر قابل تقدیر خود، یک نمونه از هزاران نمونه اعجاب آور آنان را به تصویر بکشانید و بر مظلومیت امروز همان چهره های فراموش شده، گریه کردم.

برادرم از طعنه ها و سرزنش ها نهراسید و به سیمرغ های دنیوی هم فکر نکنید و این راه را ادامه دهید. سیمرغ شما وجدانهای بیدار شده در اثر این حقیقت ارزشمند ارایه شده و اشک های غلتانی است که بر گونه ها جاری ساختید.

جنت الهی برخواسته از دعای مادران شهیدان و مجروحین سالها بر بستر افتاده ، مبارکتان باد.

برادرت قاسم سلیمانی

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
حضورنماینده مدیرکل آموزش وپرورش استان خوزستان درشادگان بمناسبت آغازسالتحصیلی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   همزمان باآغازسالتحصیلی جدید،امروزصبح جناب آقای مرتضی ادگی رییس اداره فرهنگی وپرورشی اداره کل به نمایندگی ازمدیرکل محترم آموزش وپرورش استان خوزستان بمنظورشرکت درمراسم بازگشایی مدارس واردشادگان شد.همزمان باورودایشان حبیب حاجی زاده مدیرآموزش وپرورش شهرستان شادگان وجمعی ازمعاونان ودیگرکارشناسان وی ازنماینده مدیرکل استقبال کردندسپس رییس اداره فرهنگی وپرورشی اداره کل آموزش وپرورش استان خوزستان بهمراه مسئولین شهرستان اعم ازمهندس سنواتی فرماندارشادگان،بخشدارخنافره،مدیرآموزش و پرورش شهرستان،سرهنگ دورقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شادگان،سعیدی کیاازفرماندهی محترم ناجا ودیگرمسئولین ادارات شهرستان  باحضوردرمدرسه آیت اله قمی(ره)ضمن شرکت درمراسم ،سال جدیدتحصیلی رابه دانش آموزان وجامعه فرهنگی تبریک گفتند.ابتدای مراسم باتلاوتی چندازکلام ا...مجیدوپخش سرودملی آغازگردید.پس ازآن نماینده مدیرکل باحضوردرجایگاه پیام وزیرآموزش وپرورش وهمچنین پیام جناب آقای محمدتقی زاده مدیرکل محترم آموزش وپرورش استان خوزستان راکه بمناسبت بازگشایی مدارس صادرشده بودرابرای دانش آموزان وفرهنگیان حاضردرمراسم قرائت نمودند.درادامه فرماندارشادگان نیزضمن تبریک سال جدیدتحصیلی،بااهداء یک شاخه گل به همگپکاران فرهنگی ازمساعی وتلاش آنان سپاسگزاری کردند.

 

تصاویر بیشتر در ادامه مطلب .  .  .  .  .  .

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟ | ادامه مطلب...
خواندنی: قضیه ی قضاوت آیت الله آدینه وند بین امام خمینی(ره) و فرزندش
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

 مرحوم آیت‌الله قبادی آدینه‌وند درباره یکی از خاطراتش از امام(ره) این چنین ابراز داشت:

 روزی مرحوم امام(ره) و آقازاده ایشان، حاج آقا مصطفی در صرف کلمه « اُناسی» اختلاف کردند؛ امام فرمود که «بروید قاضی را بیاورید»، مقصود امام(ره) از قاضی، من بودم. در پاسخ به این سؤال، جانب امام(ره) را گرفتم که «اُناسی» جمع منتهی‌الجموع انسان است که همان حرف مرحوم امام بود و آقا مصطفی نیز با اعتمادی که به من داشت، حرفم را قبول کرد.

 

ادامه مطلب . . . . .

موضوع : دانستنی ها | ادامه مطلب...
میزبانی بازی های آسیای ۴۰ سال پیش در ایران
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   تهران، پایتخت ایران از ۱۰ تا ۲۵ شهریور میزبان هفتمین دوره بازی های آسیایی بود. بزرگ ترین رویداد تاریخ ورزش ایران که بیشتر از ۳ هزار ورزشکار از ۲۵ کشور آسیایی را به مدت ۲ هفته در تهران دور هم جمع کرد تا برای صید ۶۰۱ مدال در ۱۶ رشته با هم رقابت کنند.

بازی های آسیایی برای اولین بار در حالی در خاورمیانه برگزار شد که این منطقه، شدیدا ملتهب بود. کمتر از یک سال قبل، اعراب و رژیم صهیونیستی در جنگی ۶ روزه با هم درگیر شده بودند. در جهان هم آمریکا درگیر جنگ ویتنام بود. چین و تایوان باهم درگیر بودند و رقابت بلوک شرق(شوروی) و بلوک غرب(آمریکا) در قالب جنگ سرد در اوج قرار داشت.

 تایپوگرافی نام تهران، لوگوی متفاوتی بود که بر روی مدال ها و تی شرت ها نقش بست. تهران برای کسب میزبانی رقیبان سرسختی نداشت. کویت و رژیم صهیونیستی که البته هیچ کدام هم از نظر ساختاری و موقعیت به پای ایران نمی رسیدند. برگزاری موفقیت آمیز بازی های آسیایی باعث شد تا ایران، تهران را برای میزبانی المپیک ۱۹۸۴ میلادی (۱۳۶۳ شمسی)  معرفی کند. اما مدتی بعد در اواخر اکتبر ۱۹۷۷ میلادی (۱۳۵۶شمسی)، این نامزدی را به دلایل مالی و امنیتی پس گرفت.

موضوع : دانستنی ها
اختصاصی:نشست صمیمی مدیریت جهاد کشاورزی شادگان در روستای جهانگیری برگزار شد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   نشست صمیمی مدیر و جمعی از کارکنان جهاد کشاورزی شادگان با حضور بزرگان و جمعی از کشاورزان زحمتکش روستای جهانگیری در مضیف حاج مهدی البوغبیش (دیلمی) برگزار گردید.

در ابتدا مهندس حمید مطرودی مدیریت محترم جهاد کشاورزی شادگان گفت: تامین نهاده های کشاورزی شناسه اصلی است که ازدیر باز بعنوان یکی از نیاز های حیاتی کشاورزان تبیین شده است این مهم از ماموریت های اصلی محسوب می شود که برای رسیدن به این هدف طرح و برنامه هایی تدوین گردید که منجربه تحقق برنا مه ها می شوند و در این مهم، نگاه ما به کار عمیق و واقع بینانه است و تصریح کرد: در کیفی سازی فعالیت ها، برنامه های خوبی با سازو کار کارشناسی، تنظیم برنامه های اجرایی، راه اندازی سیستم جدید ، توزیع مستقیم کود شیمیایی به کشاورزان، ارزیابی پیمانکاران و کارگزاران کود شیمیایی و غیره تعریف  گردید که با حول قوه الهی با برنامه ریزی راهبردی، ساماندهی،کنترل ، نظارت، سلامت و سرعت کار خود را از حیث مسائل فنی و  استاندارد ها به مسیری مناسب هدا یت کنیم.

در ادامه مالک البوغبیش نماینده جمعی از کشاورزان با ارائه مشکلات و کاستی ها و بخصوص کمبود آب در روستا از مسئولین جهاد کشاورزی شادگان خواستار رسیدگی مجدانه و حل مشکلات کشاورزان دهستان بوزی شد .

البوغبیش در ادامه اظهار کرد ؛ روستای جهانگیری از مناطق مهم و حساس کشت و زراعت شهرستان محسوب می شود اما تاکنون اقدام عملی جدی از مسئولین استان و شهرستان ندیده ایم و مسئولین باید پیگیر و توجه ویژه به کشاورزان این منطقه داشته داشته باشند زیرا که معیشت شهروندان این روستا از کشاورزی و دامپروری است ، همچنین از مسئولین شهرستان  تقضامندیم با مکاتبه و پیگیری های متعدد خود سهمیه آب کشاورزان روستای جهانگیری را افزایش دهند تا دچار مشکلات زراعی و خرابی محصولات نشویم.

مدیریت جهاد کشاورزی با تشکر از نماینده کشاورزان امیدوار شد که به همت مسئولان استان ونماینده محترم مشکلات کشاورزان هرچه سریعتر برطرف شده و ما برای خدمتگزاری به کشاورزان شادگانی در اداره جهاد نهاده شدیم.

در آخر با توافق جهاد کشاورزی و پیمانکاری شرکت فرج راه و کشاورزان روستای جهانگیری مقرر گردیده شد پروژه کانال کشی ، زهکشی و لایروبی (طرح ملی) برای زمین های کشاورزی روستای جهانگیری صورتجلسه شود و پیمانکار تا ۲۸/۸/۹۳ باید این پروژه را به اتمام رساند و در غیر این صورت باید متحمل خسارت های مالی کشاورزان شود.

 

عکس های بیشتر در ادامه مطلب . . . . . .

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟ | ادامه مطلب...
برگزاری مراسم جشن شکوفه هادرمدارس شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر   ؛   مراسم جشن شکوفه ها صبح ۳۱/۶/۹۳ همزمان باسراسرکشورباحضورمسئولین شهرستان درمدارس شادگان برگزارشد.به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش وپرورش شادگان مهندس سنواتی فرماندارشادگان بهمراه هیأت همراه ،حبیب حاجی زاده مدیرآموزش وپرورش شهرستان باتفاق دیگر کارشناسان این مدیریت باحضوردردبستان دخترانه هاجردراین جشن باشکوه شرکت کردند.این گزارش می افزاید:دانش آموزان دبستان هاجر نخست باقرائت آیاتی چندازکلام ا...مجیدتوسط گروه حاملان قرآن ،حال وهوایی معنوی درنخستین دقایق آغازین این جشن بوجودآوردندسپس مدیرآموزش وپرورش باحضوردرجایگاه ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان واولیاء دانش آموز،آغازبهارتعلیم وتربیت رابه دانش آموزان ،فرهنگیان وجمع حاضردرمراسم تبریک وتهنیت گفت.شایان ذکراست دانش آموزان بابرگزاری برنامه های جذاب ودیدینی دیگرنظیراجرای سرودوغیره آمادگی خودرابرای شروع سالتحصیلی جدیداعلام کردند.گفتنی است نظیراین جشن درمدارس دیگرشهرستان درحال اجراست.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟


 
 

قالب وب

هاست لينوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

اورژانس رایانه پشتیبان وب سایتها

طراحي شده توسط کاربر شادگان