وبلاگicon
خوزستان چه خبر؟
" وبگاه خوزستان چه خبر حامـــی و امیــــن مردم شریف شادگان "
جایگاه داران برای افزایش "قیمت بنزین" با دو نرخ آماده باشند
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛    رئیس انجمن جایگاهداران سوخت کشور تصریح کرد: با این وجود، شنیده های جایگاهداران هم از افزایش قیمت بنزین به 700 و 1050 تومان حکایت دارد اما این سناریوها رسما توسط شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام نشده است.
 
این مقام مسئول با یادآوری اینکه علاوه بر جایگاهداران سوخت، شهرداری‌ها و برخی نهادهای دیگر در آماده باش برای افزایش قیمت بنزین هستند، بیان کرد: از روز گذشته با تمامی جایگاهداران سوخت برای افزایش احتمالی قیمت بنزین از ساعت 24 بامداد پنج شنبه یکم اسفند ماه مذاکره و اطلاع رسانی را آغاز کرده‌ایم.

پیش از این هم، رئیس کانون کارفرمایی جایگاهداران سوخت سراسر کشور با اشاره تجهیز تمامی جایگاه‌های سوخت برای هر گونه تغییر احتمالی نرخ از روز پنج شنبه یکم اسفند ماه، اعلام کرد: گمانه زنی‌ها حاکی از عرضه بنزین با دو نرخ جدید 700 و 1050 تومانی است، ضمن اینکه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از تمام جایگاهداران درخواست کرده است که خود را برای افزایش قیمت بنزین با دو نرخ جدید آماده کنند.

رئیس کانون کارفرمایی جایگاهداران سوخت سراسر کشور با تاکید بر اینکه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هنوز نرخ جدید بنزین را برای اعمال از روز اول اسفند به جایگاهداران اعلام نکرده است، تصریح کرد: اما گمانه زنی ها حاکی از عرضه بنزین با دو نرخ جدید 700 و 1050 تومانی است.
 
رئیسی فرد با یادآوری اینکه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران برای تغییر نرخ جایگاه‌ها تنها با یک برنامه نویسی نرم افزاری می تواند تغییر نرخ را اعمال کند، بیان کرد: جایگاهداران سوخت سراسر کشور هم تابع تصمیم‌گیری‌ها و سیاست‌های جدید دولت و مجلس شورای اسلامی هستند.

اکبر نعمت الهی درباره احتمال افزایش قیمت بنزین از پنج شنبه یکم اسفند ماه سالجاری، گفت: تاکنون از سوی دولت هیچگونه ابلاغیه ای مبنی بر افزایش قیمت بنزین به وزارت نفت ارائه نشده است.

این مقام مسئول در وزارت نفت با اعلام اینکه از این رو عرضه بنزین 700 و 1050 تومانی از ابتدای اسفند ماه سالجاری مورد تائید وزارت نفت قرار ندارد، تصریح کرد: هرگونه افزایش قیمت بنزین و سایر فرآورده های نفتی مستلزم مصوبات دولت است.  
دولت برای اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها و افزایش قیمت حامل‌های مختلف انرژی، 12 کارگروه تخصصی ستاد هدفمندسازی یارانه ها را تشکیل داد که کارگروه ویژه انرژی به ریاست بیژن زنگنه، وزیر نفت تشکیل شده است.
 
حال سناریوهای قیمت بنزین سهمیه‌ای 700 تومانی و آزاد 1050 تومانی روی میز دولت قرار گرفته است تا شاید پس از بازدید رئیس جمهور از وزارت نفت و بررسی آخرین تحولات، اخبار مهم در این باره در روزهای آینده اعلام شود.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
رساله 14 مرجع آندروید - دانلود کنید
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

این نرم افزار که مخصوص گوشیهای آندروید می باشد، شامل زندگینامه هر مرجع و رساله ایشان است.


رساله مراجع بزرگوار:

۱- ح‍ض‍رت‌ آی‍ه‌ال‍ل‍ه‌‌ال‍ع‍ظم‍ی‌ آق‍ای‌ ح‍اج‌ محمد تقی بهجت (ره )
۲- ح‍ض‍رت‌ آی‍ه‌ال‍ل‍ه‌‌ال‍ع‍ظم‍ی‌ آق‍ای‌ ح‍اج‌ میرزاجواد آقا تبریزی (ره )
۳- ح‍ض‍رت‌ آی‍ه‌ال‍ل‍ه‌‌ال‍ع‍ظم‍ی‌ آق‍ای‌ ح‍اج سید روح الله موسوی خمینی (ره)
۴- ح‍ض‍رت‌ آی‍ه‌ال‍ل‍ه‌‌ال‍ع‍ظم‍ی‌ آق‍ای‌ ح‍اج‌ سید صادق حسینی شیرازی (دام ظله )
۵- ح‍ض‍رت‌ آی‍ه‌ال‍ل‍ه‌‌ال‍ع‍ظم‍ی‌ آق‍ای‌ ح‍اج سیّد على حسینى خامنه‌اى (دام ظله )
۶- ح‍ض‍رت‌ آی‍ه‌ال‍ل‍ه‌‌ال‍ع‍ظم‍ی‌ آق‍ای‌ ح‍اج‌ سید علی حسینی سیستانی (دام ظله )؛
۷- ح‍ض‍رت‌ آی‍ه‌ال‍ل‍ه‌‌ال‍ع‍ظم‍ی‌ آق‍ای‌ ح‍اج سید محمود حسینی شاهرودی (مدظلّه)
۸- ح‍ض‍رت‌ آی‍ه‌ال‍ل‍ه‌‌ال‍ع‍ظم‍ی‌ آق‍ای‌ ح‍اج سید محمد صادق روحانی  (مدظلّه)
۹- ‌ح‍ض‍رت‌ آی‍ه‌ال‍ل‍ه‌‌ال‍ع‍ظم‍ی‌ آق‍ای‌ ح‍اج‌ شیخ علی صافی گلپایگانی (دام ظله )
۱۰- ‌ح‍ض‍رت‌ آی‍ه‌ال‍ل‍ه‌‌ال‍ع‍ظم‍ی‌ آق‍ای‌ ح‍اج‌ شیخ حسین مظاهری (دام ظله )
۱۱- ‌ح‍ض‍رت‌ آی‍ه‌ال‍ل‍ه‌‌ال‍ع‍ظم‍ی‌ آق‍ای‌ ح‍اج‌ شیخ حسین نوری همدانی (دام ظله )
۱۲- ح‍ض‍رت‌ آی‍ه‌ال‍ل‍ه‌‌ال‍ع‍ظم‍ی‌ آق‍ای‌ ح‍اج شیخ وحید خراسانی (مدظلّه)
۱۳- ‌ح‍ض‍رت‌ آی‍ه‌ال‍ل‍ه‌‌ال‍ع‍ظم‍ی‌ آق‍ای‌ ح‍اج‌ ناصرمکارم شیرازی (دام ظله )
۱۴- ح‍ض‍رت‌ آی‍ه‌ال‍ل‍ه‌‌ال‍ع‍ظم‍ی‌ آق‍ای‌ ح‍اج‌ عبد الکریم موسوی اردبیلی(دام ظله )

دانلود رساله 14 مرجع آندروید:

حجم فایل:۶٫۵۲ مگابایت

موضوع : دانستنی ها
مراسم جشن انقلاب دردبستان عدل شادگان همراه بابرپایی جشنواره غذاهای سنتی باحضورمسئولین؟!
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
فاز دوم هدفمندسازی یارانه‌ها از ابتدای فروردین اجرا می‌شود
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛   نماینده مردم شیراز در جلسه کمیسیون تلفیق اشاره کرد و گفت: در این نشست در خصوص اجرای فاز دوم هدفمندسازی یارانه‌ها تصمیم‌گیری شد.

عضو کمیسیون تلفیق افزود: با تصمیم کمیسیون تلفیق فاز دوم هدفمندسازی یارانه‌ها از ابتدای فروردین ماه 1393 اجرا خواهد شد.

اضافه می‌شود؛ این مصوبه باید در صحن علنی روز دوشنبه 28 بهمن ماه به تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی برسد در غیر این صورت اجرا نخواهد شد.

همچنین حسینعلی حاجی‌دلیگانی، با تشریح نشست عصر امروز کمیسیون تلفیق گفت: براساس مصوبه کمیسیون تلفیق تشخیص پرداخت یارانه نقدی به خانوارها به دولت واگذار شد.

عضو کمیسیون تلفیق ادامه داد: سقف درآمدی دولت از اجرای فاز دوم هدفمندسازی یارانه‌ها 59 هزار میلیارد تومان است که 48 هزار میلیارد تومان آن از محل افزایش قیمت حامل‌های انرژی حاصل خواهد شد.

وی گفت: حذف یارانه نقدی دهک‌های پردرآمد، پرداخت یا عدم پرداخت یارانه نقدی به خانوارها و هرگونه تصمیم در این مورد به دولت واگذار شد.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
اختصاصی: قائم مقام ضرغامی برای دلجویی از بختیاری‌ها به خوزستان می‌‌رود
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر ؛  قائم مقام سیدتقی سهرابی گفت: امشب گروهی که مهندس ضرغامی دستور داده بود ماجرای سریال «سرزمین کهن» را پیگیری کنند، به سرپرستی حجت الاسلام موسوی مقدم به خوزستان سفر می‌کند.

وی ادامه داد: اعضای این گروه متشکل از کارشناسان رسانه است. آنها امشب با ائمه جمعه و نماینده ولی فقیه در خوزستان و نمایندگان این استان در مجلس دیدار خواهند داشت.

سهرابی عنوان داشت: فردا نیز این گروه با کسانی که از بخش‌هایی از «سرزمین کهن» دلخور شده بودند، دیدار می‌کنند و به بررسی اتفاق روی داده جهت تنویر افکار عمومی می‌پردازند. هرچند که گفت‌وگوهای تلفنی بسیاری انجام شده و سوءتفاهم تا حد بسیاری مرتفع شده است.

وی گفت: این موضوع برای رئیس سازمان صداوسیما از اهمیت بسیار  بالایی برخوردار بود و به همین دلیل این گروه به خوزستان سفر می‌کنند. امیدواریم نتیجه و جمع‌بندی این سفر هرچه سریع‌تر مشخص شود تا تکلیف ادامه پخش «سرزمین کهن» نیز مشخص شود. 

به گزارش فارس، طی روزهای اخیر قوم لر بختیاری در اعتراض به دیالوگ‌هایی از سریال «سرزمین کهن» اقدام به تجمع مقابل فرمانداری دزفول کرده بودند.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
مراسم رونمایی ازکتاب دیوان الشویکی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  درهشتمین روز ازایام الله دهه فجر ، بمناسبت پاسداشت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در راستای تقدیرو تجلیل ازمؤلفان ، آیین رونمایی ازکتاب دیوان الشویکی تألیف استاد عبدالأمیر حسوندی زاده (الشویکی) و تجلیل ازمقام شامخ شاعر گرانقدر ملافاضل سکرانی درکانون امام خمینی (ره) با حضور امام جمعه و فرماندارشهرستان ، بخشداران ، مسئولین ادارات اساتید دانشگاهها ، دانشجویان و جمعی ازشهروندان برگزارگردید.

گفتنی است: کتاب دیوان الشویکی ، مجموعه ای است ازاشعارمرحوم ملامهدی الشویکی که توسط عبدالأمیر حسونی زاده جمع آوری و شرح داده شده است. این کتاب مشتمل بر 4 فصل (1- «المدیح» 2- «الرثاء» ، 3- «الغزل» و 4- «اشعارمتفرقه» ) و یک «ملحق» که مجموعه ای است ازاشعار الشیخ محمد بن عبدالله الشویکی و الشیخ عبدالله ابومحمد الشویکی شاعران اهل بیت علیهم السلام . قسمت پایانی کتاب مجموعه قصائد خطی ملامهدی است که توسط مؤلف کتاب گردآوری شده است.

درپایان این مراسم که به همت دانشگاه پیام نور برگزارگردیده است ، مجموعه از کتابهای استاد عبدالأمیر حسونی زاده بین شرکت کنندگان دراین مراسم توزیع گردید.
موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
انتظار برای سبد کالا...
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع : صرفا جهت استبصار !
تا حالا دقت کرده بودین؟
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

تا الان دقت کرده بودین؟

 خداى متعال فرمود:

 یَا أَیُّهَا النَّاسُ إِنَّا خَلَقْنَاکُم مِّن ذَکَرٍ وَأُنثَى وَجَعَلْنَاکُمْ شُعُوبًا وَقَبَائِلَ لِتَعَارَفُوا

سوره حجرات، آیه 13

 اى مردم، ما شما را از مرد و زنى آفریدیم و شما را تیره ها و قبیله هاى مختلف قرار دادیم تا یکدیگر را بشناسید.

ما ها از این اختلاف تیره و قبیله چگونه استفاده کردیم؟ وسیله ای شد برای خود بزرگ بینی یا خود کم بینی

موضوع : دانستنی ها
پیام انتخابات
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع : صرفا جهت استبصار !
بدون شرح !!
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع : صرفا جهت استبصار !
افتتاح پروژه احداث راه روستایی منصوره عاصی شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛   در نهمین روز از ایام ا... دهه فجر ( 21/11/92 ) و در راستای پاسداشت سی و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، پروژه احداث راه روستایی منصوره عاصی از توابع دهستان حسینی با « اعتباری » بالغ بر 000/000/600/8 ریال ، « خاکریزی » به طول 4 کیلو متر ، به عرض 6 متر و به ضخامت 40 سانتی متر -  « اساس » به طول 8 کیلومتر ، به عرض 80/5 متر و به ضخامت 10 سانتی متر - « آسفالت » به طول 8 کیلومتر ، به عرض 5 متر و به ضخامت 6 سانتی متر – 3 دستگاه آبرو لوله ای ، از محل اعتبارات ملی و استانی ، به منظور راه دسترسی مطلوب اهالی روستا به شهر شادگان ، با حضور فرماندار ، مسئولین ادارات و اهالی وروستا افتتاح گردید.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اختصاصی : جاسم مزرعه با 9 رای موافق شهردار شادگان شد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛  بعد از مدتها تشکیل جلسه و کشمکش ها اعضای شورای شهرشادگان بالاخره در ۲۴ بهمن ۹۲ آقای مزرعه طی جلسه ای با ۹ رای موافق به عنوان شهردار شادگان انتخاب شد.

گفتنی است وی هنوز به استانداری معرفی نگردیده و حکمی از سوی استاندار امضا نشده است  اما طبق اخبار موثق وی مورد تایید استانداری می باشد همچنین ۲۱ سال سابقه کار در شهرداری را در کارنامه خود به همراه دارد.

منتظر خبرهای تکمیلی باشید/

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
شورای نگهبان از مصوبه مجلس درباره لایحه بودجه " 19 ایراد" گرفت
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر ؛  شورای نگهبان نظر خود را درباره لایحه بودجه سال 1393 کل کشور مصوب جلسه مورخ 20 بهمن‌ماه 1392 مجلس شورای اسلامی که در جلسات این شورا مورد بحث و بررسی قرار گرفت، اعلام کرد.

متن نامه محمدرضا علیزاده قائم مقام دبیر شورای نگهبان خطاب به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به این شرح است:

 
 
ادامه مطلب . . . . .
موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور | ادامه مطلب...
تمیمی وضعیت مخابرات و شهرداری شادگان را پیگیری کند
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  مدتی می گذرد اما تا به امروز ۲۴ بهمن ۹۲ وضعیت ریاست مخابرات شهرستان شادگان و شهردار شادگان بلاتکلیف مانده و گویا مسئولین ذیربط توجه خاصی به این موضوع نکرده اند.

اکثر شهرهای خوزستان دارای شهردار هستندو تاکنون شورای شهر شادگان شهرداری ثابت و مقتدر برای این شهر بی در و پیکر انتخاب نکرده است و مزبانی سرپرست شهرداری شادگان می باشد و علت بی تکلیفی این امر مهم از چشم مردم پنهان مانده است.

در اداره مخابرات شهرستان شادگان بعد از ۸ سال ریاست محمدرضا قنواتی ، منصور قنواتی با پیگیری های مجدانه تمیمی نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی به سمت ریاست اداره مخابرات انتصاب گردیده شد ، اما بدلایلی نامعلوم نزدیک دوهفته است که آقای منصور قنواتی ریاست جدید اداره مخابرات استعفای خود را به استان تقدیم کرده و موجب نابسامانی اوضاع شهرستان شده است.

و شواهد نشان می دهد عبدالله تمیمی نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی به صورت جدی پیگیر این قضایا نمی باشد که اگر همتی مضاعفی برای رفع مشکلات انجام داده بود تا به این لحظه وضعیت شهرستان اینگونه نبود؟!!

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
نرم افزارهای کاربردی برای آخر هفته +دانلود
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛  این هفته نیز برنامه هایی را مخصوص تلفن های متفاوت برای دانلود قرار داده ایم.کنترل موس و کیبورد با گوشی = اندروید

این برنامه جالب به شما اجازه می دهد تا با استفاده از سیستم بیسیم به کامپیوتر متصل شوید و با کمک آن موس و کیبور خودتان را کنترل کنید. این برنامه می تواند در زمانی که شما موس و یا کیبوردتان خراب شده است به شما کمک کند و این روزها به یکی از برنامه هیا پرفروش تبدیل شده است.

این برنامه را می توانید
اینجا دانلود کنید.پشتیبان گیری از برنامه های تلفن همراه - آندروید

یکی از مهمترین کارهای که باید در مورد تلفن همراهتان انجام دهید گرفتن نسخه پشتیبان است که به شما کمک می کند تا اطلاعاتتان را همیشه به صورت ذخیره داشته باشید. امکانات این برنامه پشتیبان گیری و بازیابی فایل ها به صورت دسته ای و گروهی برای هدر رفتن کمتر زمان، مرتب سازی برنامه ها بر حسب نام و تاریخ نصب و اندازه، امکان پاک کردن سریع برنامه، نمایش مقدار حافظه استفاده شده، پشتیبان گیری از نسخه های چندگانه برنامه ها، جستجوی برنامه از مارکت گوگل و بازیابی لینک برنامه ها، امکان ارسال فایل apk از طریق ایمیل، پشتیبانی از App2SD و امکان به اشتراک گذاری لینک های مارکت است.

این برنامه را می توانید
اینجا دانلود کنید.تمام گره ها در جیب شما

گره زدن یکی از مواردی است که بهتر است آن را کاملا بلد باشید. گره هایی که ما بلد هستیم به چند نمونه ساده محدود شده اند اما می توان با استفاده از این نرم افزار گره های بیشتری را یاد گرفت. نرم افزار مفید و پرکاربرد Knots 3D نحوه بستن انواع گره ها را به صورت 3D آموزش می دهد. این برنامه دارای آموزش 80 گره متفاوت است که در جهت های مختلف برا شما قابل نمایش است.

برای دانلود نسخه آندروئید این برنامه
اینجا را کلیک کنید.

برای دانلودنسخه ایفون این برنامه
اینجا را کلیک کنید.نرم افزار پاور منو -  سیمبین

اگر قصد تغییر در منوی گوشی خود را دارید برنامه پاور منو یکی از بهترین های این کار است شما با دانلود و نصب این نرم افزار به راحتی منوی گوشی خود تغییر داده و ظاهری جدید برای سیستم عامل سیمبیان درست میکند.

این نرم افزار را از
اینجا دانلود کنید.

موضوع : دانستنی ها
افتتاح پروژه روشنایی معابر روستای منصوره علیا شهرستان شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر ؛  به مناسبت پاسداشت سی و پنجمین سالگرد ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن عزیز اسلامی و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ،در نهمین روز از ایام ا... دهه مبارکه فجر ، پروژه «روشنایی معابر روستایی منصوره علیا » با اعتباری بالغ بر 200/000/000 ریال ، با هدف تأمین روشنایی معابر و بالا بردن ضریب امنیتی روستا در شب ، در مدرسه راهنمایی روستا و با حضور فرماندار شهرستان ، بخشدار مرکزی و مسئولین و پرسنل ادارات ، اعضای شورای اسلامی ، دهیار و اهالی افتتاح گردید .

عبدالزهرا سنواتی طی این مراسم اظهار داشت : این مردم ولی نعمت ما هستند و خدمت بی منت کمترین حق آنهاست . دولت باید خدمتگزار این ملت همیشه حاضر در صحنه باشد . وی در پایان خواستار حضور و مشارکت بیشتر و بهتر مردم در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن امسال گردید .

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
وزیر اطلاعات: راهپیمایی با شکوه 22 بهمن نماد وحدت و همدلی میان آحاد مردم و مسئولان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

بسمه تعالی

مردم شریف و با بصیرت  ایران اسلامی با پیروی از سیره معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام (ره) و لبیک به رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مدظله العالی، در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی که به حق غلبه اراده  مردم بر ظلم و ستم را نشان داد جشن می گیرند. با دعوت از مردم با همه سلیقه های مختلف در راهپیمایی با شکوه روز 22 بهمن که نماد وحدت و همدلی میان آحاد مردم و مسئولان است برای  حفظ سر بلندی میهن عزیزمان هم  پای هم شرکت می نمائیم.
                                                                                                                                                                                سید محمود علوی
عضو مجلس خبرگان رهبری و وزیر اطلاعات
موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
گزینه لبیك یا حسین
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

همه گزینه های شما به اندازه یک یا حسین این ملت قدرت و اعتبار ندارد ما را چه غم وقتی حسین داریم، ما را چه غم وقتی که آروزی جونان ما شهادت است.

حالا برخی از آقایان شکر خورده هم این ملت حسینی را بی سواد خطاب کنند یا خنده های ملیح تحویل دشمنان این ملت بدهند.

جواب آن دوستانی که در نظراتشان گفته بودند چرا نظراتمان تائید نمی شود و این را به حساب تنگ نظری ما گذاشته بودند

باید بگویم ما برادران وخواهران خود را هر چه قدر هم در افکار و سلایق تفاوت داشته باشیم بازهم خواهر و برادر خود می دانیم.

این تنگ نظری برای دشمنان این ملت و آب و خاک است که در برابر همه بزرگواری و صبر این ملت بی شرمانه تهدید و یاوه گویی می کنند.

دل واژه:

هرچه می خواهم بشود چیز دیگری از آب در می آید این روزها نخ هایی را می بینم که از دست و پایم به آسمان کشیده شده اند.

موضوع : پیام ها
شیخ عادل سالمی خنافره از بزرگان عشایر بنی کعب در برنامه مراحب شبکه خوزستان از شادگان سخن گفت
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   شیخ عادل سالمی (خنافره) از بزرگان عشایر بنی کعب ساعت ۱۳ ظهر ۲۳ بهمن ۹۲ از حضور مردم شریف شادگان در یوم الله ۲۲ یهمن در برنامه مراحب شبکه خوزستان سخن گفت.

وی نیز از رسومات و فرهنگ  مردم همیشه در صحنه شادگان (فلاحیه) توضیح داد و افزود مردم و عشایر غیور شادگان پا به پای جمهوری اسلامی و گوش به فرمان بیانات مقام معظم رهبری می باشند.

گفتنی است شیخ عادل سالمی فرزند مرحوم شیخ ناصر سالمی شیخ عشایر خنافره بنی کعب می باشد.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اختصاصی: حضور سخنگوی شورای‌شهر بهبهان با «دهان چسب‌زده» در جلسه
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر؛  در جلسه شورای شهر بهبهان سخنگوی این شورا برای اعتراض به عملکرد شهرداری و برخی اعضای شورا بر دهان خود چسب زد.

نعمت‌الله همراهی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص این اقدام گفت: هفت نفر از اعضای شورا به جای نقد به عملکرد شهرداری من را به دلیل جواب‌خواهی از شهردار بازخواست و نقد کردند.

وی تصریح کرد: هر عضو شورا باید درد و دل مردم را عنوان کند و این وظیفه ذاتی سخنگوی شوراست.

سخنگوی شورای اسلامی شهر بهبهان افزود: کارگران شهرداری تا به حال شش ماه حقوق دریافت نکرده‌اند و این غیرقابل توجیه است.

همراهی اذعان داشت: سوء مدیریت‌ها باعث این نابسامانی‌ها در شهرداری شده است و اعضای شورا باید هرچه سریعتر فکری به حال حل معضلات کنند و طرح کارآمدی برای برون رفت از مشکلات شهری ارائه دهند.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
جالب‌ترین بازی‌های تلفن همراه +دانلود
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛  در این مطلب جدیدترین بازی های تلفن همراه را که برای سیستم عامل های متفاوت وارد بازار شده است مرور میکنیم.

بازی ریاضی و زامبی - آندروید

با حل معادلات ریاضی حساب زامبی ها را برسید Math vs. Zombies: Math Workout - یک گیم زیبا و فکری که سرعت عمل شما را در شرایط بحرانی برای مقابله با زامبی های آدم خور به چالش و شما برای نابودی آنها از سلاح های ساده با در نظر گرفتن آسیبهایی که به این موجودات وارد میکنه باید استفاده کنید کیم دارای یک گیم پلی خوب برای اندروید شماست.

برای دانلود
اینجا را کلیک کنید.بازی برش عکس ها - آیفون

در این بازی بسیار جالب عکس هایی در اختیار شما قرار می گیرد که شما با استفاده از هوش و ذکاوت خود آنها را طوری برش می دهید که ستاره نینجا را در ان پیدا کنید و برای خود امتیاز کسب کنید این بازی دارای 180 سطوح مختلف می باشد که می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند و قابل اجرا برروی گوشی های آیفون می باشد.

برای دانلود این بازی
اینجا را کلیک کنید.بازی قهر و آشتی - سیمبین

بازی زیبای قهر و آشتی Huff and Puff شاید یکی از جالناکترین بازی های داستانی و زیبای ساخته شده برای گوشی های سیمبیانی بازی قهر وآشتی است که روایتی از چند گرگ را به تصویر میکشد تا برای مدت ها شما را با داستان های متفاوتشان سرگرم کنند.

برای دانلود
اینجا را کلیک کنید.


مشت آهنین - جاوا

بازی جذاب و هیجانی مشت آهنین  Fist Of Steel در نسخه پلتفرم جاوا در دسترس شماست. هرج و مرج شده است, دنیا را هرج و مرج فرا گرفته است. خیابان های شهر شلوغ, کثیف و بوی مرگ تمام شهر را گرفته است. مشت آهنین تنها کسی است که می تواند آرامش را به شهر بازگرداند. شما به مشت آهنین کمک می کنید تا با رهبران خلفکار به مبارزه بپردازد و پیروز شود. در نظر داشته باشید که نسخه جاوا بازی مناسب با رزولوشن های ( 240x320, 320x240, 240x400, 360x640, 128x128, 128x160, 176x208 ) می باشد.

برای دانلود این بازی
اینجا را کلیک کنید.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
عکس/ امیر الشعرا مرحوم ملا فاضل سکرانی و شاعر اهل بیت محسن البوسلیمی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
خط تولید سبد کالا!!
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت
موضوع : صرفا جهت استبصار !
اختصاصی : همزمان و همگام با سراسر میهن اسلامی ، راهپیمایی پر شور وشكوه ٢٢ بهمن در شادگان برگزار گردی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  مردم ولایتمدار وحماسه افرین شهرستان شادگان با مشت های گره كرده و سر دادن شعارهای مرگ بر امریكا ، مرگ بر إسرائیل و ٢٢ بهمن یوم الله یوم الله ، بار دیگر با ارمانهای انقلاب ، امام راحل( ره) ، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، تجدید بیعت كردند.
ائمه جمعه وجماعات، فرماندار شهرستان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مسئولین وپرسنل ادارات وسازمانها، فرماندهان نظامی وانتظامی، سران عشائر و طوایف، روحانیون وطلاب حوزه های علمیه، ورزشكاران، هنرمندان، معمان، فرهنگیان، دانشگاهیان و دانش اموزان، همگام با مردم همیشه حاضر در صحنه شادگان، در راهپیمایی پر شكوه و عظمت وجلال امروز، حماسه ای بی نظیر خلق نمودند.
بیش از ٣٠ عكاس وخبر نگار و نماینده رسانه جمعی ، مراسم راهپیمایی امروز را پوشش دادند.
ازنكات جالب توجه این مراسم، رژه تراكتورها، ورزشكاران، گروه ورزش رزمی نیمجا و اجرای نمایش كیوكشین كاراته فدائیان رهبر، جلوی جایگاه بود.
عبدالزهرا سنواتی فرماندار شهرستان در. حاشیه این مراسم اظهار داشت:عظمت وشكوه حضور پر شور مردم در راهپیمایی ٢٢ بهمن، معادلات دشمن را به هم ریخته ، برگ برنده ایران در مذاكرات هسته ای محسوب می شود
گفتنی است: راهپیمایان با تجمع در یادمان شهدای گمنام ، مسیرهای خیابان باهنر- خیابان امام خمینی( ره) را پیموده، در میدان امام خمینی( ره) راهپیمایی خود را به پایان ر ساندند.

همچنین مراسم راهپیمایی یوم الله22بهمن امروزباحضورخیل عظیم وگسترده ی فرهنگیان ودانش آموزان مدارس شادگان برگزارشد.دراین راهپیمایی فرهنگیان ودانش آموزان بادستهای گره خورده ومشتهای آهنین خودباردیگربردهان یاوه گویان ومستکبرانی چون آمریکای جنایتکارواسرائیل غاصب زدند.دراین مراسم جامعه ی فرهنگی ودانش آموزان شادگان،ازپیروجوان گرفته تاکوچک وبزرگ،همه وهمه آمده بودندتاباردیگرباآرمانهای انقلاب شکوهمنداسلامی وامام شهیدان(ره)ورهبری عظیم الشأن حضرت آیت ا...امام خامنه ای(مدظله العالی)بیعت ومیثاقی دوباره ببندند.این گزارش می افزاید:حاضران باحمل پلاکاردهاوآدمکهایی برضداستکبارجهانی،خشم وانزجارخودراعلیه طاغوتیان نشان دادند.حاضران باصفوفی بهم پیوسته بافریادهای مرگ برآمریکا،مرگ براسرائیل خشم خودرابه رخ جهانیان نمایان کردند.امروزخیابانهای شادگان مملوازجمعیت بودوهمه آمدندتابه جهانیان ثابت کنندکه این انقلاب پشتوانه ای مردمی داردومردم ولایتمدارشادگان همچون گذشته تاآخرین قطره ی خون خودگوش به فرمان نائب برحق امام زمان(عج)امام خامنه ای(مدظله العالی)ایستاده اند.مردم شادگان امروزحماسه آفریدند.امروزبراستی مردم لبیک گویان بافریادهای طنین اندازخودحماسه ای وصف ناپذیردرسال حماسه سیاسی واقتصادی دردولت تدبیروامیدخلق کردند.دانش آموزان بااجرای سرود۳۱۳نفری خودشوروحرارتی خاص به مراسم بخشیدند.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
22 بهمن در مدارس شهرستان شادگان به روایت تصویر
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
توزیع سبد کالای دوم نیمه اول اسفند/ اتکا به اعضای کمیته امداد و بهزیستی هم سبد می‌دهد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر ؛  حاجعلی مدیر اجرایی طرح سبد کالا  اظهار داشت: تمام فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا در سراسر کشور علاوه بر نیروهای مسلح و بازنشستگان نیروهای مسلح باید برای افراد کمیته امداد و سازمان تامین اجتماعی کالا و امکانات موردنظر را تامین کند.

وی درخصوص زمان توزیع سبد دوم کالایی گفت:‌ سبد دوم قطعا توزیع می‌شود.

وی افزود: زمان توزیع سبد دوم نیمه اول اسفندماه است.

مدیر اجرایی طرح سبد کالا در خصوص احتمال تغییر کالاهای سبد دوم اظهار داشت: تاکنون هیچگونه دستوری برای تغییر کالاهای سبد دوم به دست ما نرسیده است، اما بررسی‌ها در حال انجام است و ممکن است این احتمال وجود داشته باشد.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
بهار آفرین قرن ها خزان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت
 
 

گلبوته عشق شکفت و بلبل حدیثی تازه گفت، پنجره های دیدگان ما، به تپشی شورانگیز روی آوردند و گوش هامان نغمه ای نو و دلکش شنید. دل های امیدوار و جان های مشتاق، دستان خویش را به سمت آمدن نور گشودند و چنین سرودند:

ما را که درد عشق و بلای خمار کشت … یا وصل دوست یا می صافی دوا کند

و تو آمدی و وصل دوست روزی ما شد. هاله ای از عطر آن گل غایب را برگرداگرد چهره ات دیدیم و آهنگ هماهنگی از صدای قدم های استوار و مصمم ات شنیدیم. اینک، لب های درختان، حنجره های بلبلکان، نوای مرغان عشق و فریاد همه یاران این است که «امام آمد». روح خدا آمد و بهار آفرینِ قرن ها خزان آمد.
نشاط سحر

خیزید که هنگام نشاط سحر آمد … شب رفته و خورشید ز مشرق به در آمد
برپا شده صد ولوله در گلشن توحید … کز بام فلک مرغ صبا خوش خبر آمد
آمد پی ایجاد سحر ناجی خورشید … بر جان خدایان دروغین تبر آمد
موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
اختصاصی: حرف حساب با استاد چخن شورای شهر شادمان!!
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

یکی بود یکی نبود!! یک چخن بود با یک عبود!!

عبود که عبود بود!!

اما استاد چخن شادمان:

۱۵ سال تمام با کار و کوشش بی وقفه از مسیر قومیتی و سواستفاده از افکار ساده بعضی از مدعیان فرهنگ توانست ثابت کند ولحق و الانصاف به معنای کلمه استاد چخن بوده و می باشد؟!

یک سوال یا درد و دل یا حرف حساب:

همه میدانند و میدانیم که افکارش چه بود و چه شد که نباید می شد!!؟

برای انتخاوات آمدی اهلا و سهلا !! آفتاب "ه" آوردی خوش آوردی !!؟

اما وجدانن و بی شوخی همه می دانند که ۱۰۰ میلیون تومان برای این انتخاوات از ستاد انتخاواتی گرفته تا محفل شعر - شعرا - نورافکن ها- بنرها - شام و ناهار - گشتنی ها و کمک به تیم های فوتبال و جشن پیرورزی و... خرج کردی دقیق حساب کنی خدایی ۱۰۰ میلیون تومان (یک میلیارد ریال) به باد  هوا رفت حال از جیبت یا از جیب دیگران اما مگر شورای شهر یا کرسی ریاست یا هرچیزی دیگری ارزش این همه پول خرج کردن دارد؟!! اگر ماهانه از شورای شهر شادمان یک میلیون تومان (ده میلیون ربال) حق الزحمه بگیری در کل دوره ۴ ساله اگر دست به پول های واریزی حق الزحمه نزنی فقط و فقط ۴۸ میلیون تومان (۴۸۰ میلیون ریال) کاسبی !!؟!

اما خدایی قبول کردیم که به واقع استاد چخنی که اگر نبودی شادمانی ها از بودنت شادمان نبودنند!!

موضوع : صرفا جهت استبصار !
تفاوت ان شاء الله و انشاالله
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

آیا به کلمات والفاظی که روزانه می نویسیم دقت کرده ایم؟

برخی از این الفاظ رایج به دلیل عدم مشروعیت و مخالفت آنان با اعتقادات ما می تواند خطراتی به همراه داشته باشد.

از بین این الفاظ (ان شاء الله) در بعضی اوقات (انشاء الله) نوشته می شود, با كمی دقت به معانی این دو متوجه می شویم که این دو لفظ با هم تفاوت دارند .

طبق این آیه: (إِنَّا أَنشأْنَهُنَّ إِنشاءً)

ما آنان را به وصفی ناگفتنی ایجاد كردیم .

پس ابراز (انشاءالله) در مواقعی که می خواهیم کاری را انجام دهیم، معنای ایجاد و خلق از سوی ما را القاء می کند، یعنی ما خداوند را ایجاد كرده ایم.(العیاذبالله)

طبق این آیه: (وَ مَا تَشاءُونَ إِلا أَن یَشاءَ اللَّهُ إِنَّ اللَّهَ كانَ عَلِیماً حَكِیماً)

و شما (اولیای حق) چیزی جز آنچه خدا بخواهد نمی‏خواهید (و كار را به او تفویض می‏كنید كه) البته خدا به احوال خلق دانا و به صلاح بندگان آگاهست.

ما با نوشتن إن شاء الله به این صورت می گوییم: اگر خداوند مقدر فرمود؛ به خواست خدا...

موضوع : دانستنی ها
خبر سکته "احمدی‌نژاد" تکذیب شد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  یک منبع آگاه  با اشاره به انتشار خبر سکته محمود احمدی‌نژاد ضمن تکذیب این خبر اظهار داشت: خبر سکته مغزی احمدی‌نژاد و انتقال وی به بیمارستان و در کما به سر بردن وی از اساس کذب است.

وی با بیان اینکه احمدی‌نژاد امروز در محل کار خود حضور دارد، افزود: اینگونه اخبار کذب از سوی برخی سایت‌های خبری با اهداف خاص تهیه و منتشر می‌شود که به لحاظ قانونی قابلیت پیگرد قضایی دارد.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
اختصاصی/ استاندار خوزستان گفت: نصب سرعت‌گیر توهین به مردم است.
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛   عبدالحسن مقتدایی در جلسه بررسی وضعیت ترافیک شهر که در استانداری برگزار شد، اظهار داشت: در سال 90، 369 نفر از هموطنانمان در تلفات شهری کشته شدند، در سال 91 این تعداد کشته‌ها به 300 نفر کاهش یافت، آیا این اتفاق خوبی است؟

وی ادامه داد: این آمار مربوط به حوادث رانندگی در داخل شهر است، در خارج از شهر که جای بحث زیادی دارد.

استاندار خوزستان در ادامه خطاب به شهرداران، فرمانداران حاضر در جلسه، عنوان کرد: اگر حاضریم خودمان یا عزیزانمان جزو این کشته‌ها باشند، تعلل اشکال ندارد، اما یادتان باشد اگر مسئولیت داشته باشید و کاری نکنید مطمئن باشید تاوان این تعلل‌ها را پس خواهید داد به دلیل آنکه دنیا دار مکافات است.

وی اضافه کرد: باید به بخش آموزش برای کاهش حوادث رانندگی توجه ویژه‌ای کنیم، نباید که همیشه ما حواسمان به کوچکتر‌ها باشد؛ گاهی کوچکتر‌ها باید حواسشان به ما باشد.

مقتدایی در پایان بیان داشت: نصب سرعت‌گیر توهین به مردم است؛ یعنی می‌خواهیم بگوییم که متمدن نیستیم، در بعضی مواقع آن را هم رنگ‌آمیزی می‌کنیم تا زیبا شود.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
یارانه ۴۵۵۰۰تومان ساعت ۲۴ امشب 21 بهمن واریز می‌شود
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛   ه نقل از سازمان هدفمندی یارانه‌ها، اکبر ایزدی سرپرست این سازمان اعلام کرد: ضمن تبریک فرارسیدن ۳۵امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به مردم شریف ایران، به اطلاع می‌رسد، سی و ششمین مرحله یارانه نقدی خانوار ساعت 24 روز دوشنبه مورخ 92.11.21 به ازای هر نفر 45500 تومان به حساب سرپرست خانوار واریز و قابل برداشت می‌شود.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
اختصاصی: تشکر جمعی از شهروندان از اعضای خانم شورای شهرشادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

هنوز مدتی از روی کار امدن شورای شهر نمی گذرد اما در همین شروع کار مشخص می باشد که اعضای خانم محترم شورای شهر خانم حسینی و خانم سالمی کمر همت را برای توسعه و ابادانی هر چه بیشتر شهر شادگان بسته اند و در همین مدت کوتاه زمینه ساز اقدامات بسیار مثبتی بوده اند اما ما شهروندان نیز نباید این مسئله را فراموش نمائیم که مسئولین ما برای خدمت گذاری بهتر نیاز به همراهی و سعه صدر ما دارند چون یک شبه ره صد ساله را نمی توان پیمود و باید به این این عزیزان و سایر مسئولان فرصت کافی برای اجرای برنامه هایشان داده شود بخاطر اینکه ما بر این مسئله واقفیم که این عزیزان برای درست کردن شهری زیبا با خدمات شهری تلاش می نمایند ما جمعی از شهروندان شهرستان شادگان قدردان زحمات این خدمتگذاران هستیم و ارزوی موفقیت و سربلندی همه مسئولین خدوم شهرستان شادگان را از ایزد منان خواستاریم .

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
تصاویر/ این هم از بازار ماهی شادگان!!
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
شکست القای دو گانگی و اختلاف در بین مسئولین با رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  حجت الاسلام و المسلین دکتر سید محمود علوی در جمع مسئولان دفاتر نمایندگی ولی فقیه در ادارات و نهادهای دولتی استان اردبیل گفت: دشمنان در مقابل انقلاب اسلامی کم آورده و از سر استیصال در صدد بودند که شرایط را به نفع خود مهندسی کنند و البته در این زمینه نیز دچار اشتباه و سردرگمی شده اند.


وزیر اطلاعات افزود: دشمن توطئه جدیدی به صورت خیلی نامرئی و خزنده در القای وجود دو گانگی و اختلاف در بین مسئولین عالی رتبه نظام طرح ریزی کرده که با رهبری هوشمندانه رهبر معظم انقلاب دراین زمینه نیز شکست خورده است.

حجت الاسلام والمسلمین علوی با اشاره به شرایط حساس کشور گفت : برخی از روزنامه ها و رسانه ها ناخواسته و گاهی تحت تاثیر برخی شرایط اقدام به انعکاس مطالبی می کنند که اساسا صحت ندارد که دراین زمینه نیز باید هوشمندانه عمل کنند.

دکتر علوی با اشاره به توطئه های دشمنان در منطقه و کشورهای همسایه گفت: دشمنان می خواهند به اختلاف بین شیعه و سنی دامن بزنند که البته با وجود سکاندار هوشیار و بیداری همچون مقام معظم رهبری دراین امر نیز ناکام بوده اند.

 
وزیر اطلاعات در بخش دیگری از سخنان خود به نقش ارزنده علمای شیعه در حفاظت و حراست از مکتب تشیع اشاره کرد و گفت: علمای شیعه همواره عامل وحدت مردم بوده اند و درشرایط مختلف ، کشور و مردم را از خطرات مختلف نجات داده اند.
 
حجت الاسلام والمسلمین علوی افزود: شیعه و تشیع در طول تاریخ مورد هجمه دشمنان بوده اند و امروز شکوفایی مکتب ائمه اطهار (ع) حاصل مجاهدت و از جان گذشتگی علمای شیعه است که همیشه پرچمدار اسلام ناب محمدی بوده اند و از جان و مال خویش در حراست از این مکتب دریغ نکرده اند.

دکتر علوی نهضت مشروطه ، ملی شدن صنعت نفت و انقلاب شکوهمند اسلامی را نمونه ای از پرچمداری علما و روحانیون و ناکامی دشمنان در مقابل وحدت مردم دانست.
 وزیر اطلاعات قبل از این مراسم با حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید حسن عاملی امام جمعه اردبیل و یکی از خانواده های شهید وزارت اطلاعات دیدار داشت.
موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
دهه فجر و سناریوی پس پرده سبد کالا
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

 امر به معروف و نهی از منکر به تأسی از سیدالشهداء(۳۵)
 
دهه فجرسناریوی پس پرده سبد کالا
 
‌شهید غلامعلی پیچک: "مسئولیت ما، مسئولیت تاریخ است. بگذارید بگویند حکومت دیگری بعد از حکومت علی بود به اسم حکومت خمینی که با هیچ ناحقی نساخت تا سرنگون شد؛ ما از سرنگونی نمی‌ترسیم، از انحراف می‌ترسیم!"
 
(أَلَمْ يَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ يَرَي)؛«آيا نمي ‌دانيد که خدا مي ‌بيند؟»علق /۱۴
 
آنچه مسلّم شده؛ این که؛ دولت یازدهم به جای پرداختن به اجرای قانون اساسی و سایر قوانین مصوّب و انجام وظایف خود براساس قسم و وعده های قبل از انتخابات؛ به دلیل وابستگی ریاست جمهور و برخی وزراء به جریان اصلاحات؛ به اجرای اهداف و منوّیات این حزب نانوشته یک نفره با صدها مرید میزو قدرت و پول؛ مشغول بوده؛ و ازاین روست که؛ برخی عملکردها؛ نه با شرع مطابق هست نه قانون و حتّی نه با عقل؛ از جمله طرح سبد کالا. در حالی که اشکالات اظهرمن الشمس این طرح برای بچه ها هم هویدا شده؛ تیم اقتصادی! دولت یازدهم همچنان به ادامه آن مصرّهستند و حرف مردم را نمی شنوند و راضی به زجر دادن مردم هستند تا... !!
 
البته؛ اقتضاء حاکمیّت ریاست و مدیریت پیدا و پنهان؛ درمدیریت کشورهمین وضعیّت وگاهی بلبشو وعدم توجیه عقلی در برخی عملکردهاست.
مجلس شورای اسلامی که اکثریت با دولت یازدهم هماهنگ بوده؛ و قسم و تعهد و وعده های انتخاباتی را مثل رئیس جمهور و بیشتر وزراء فراموش نموده؛ و اشتغال به اجرای دستورخارج از وظایف خود دارند؛ به وظایف شرعی وقانونی خود؛ در ممانعت ازضررعمده از سوی دولت و منجربه نارضایتی عموم مردم؛ عمل ننمودند.   
حال؛ برخی نمایندگان متعهد؛ لازم است؛ ضمن احضارریاست جمهور و استیضاح وزرای صنعت و معدن و تجارت و اقتصاد و احضار سایر اعضای تیم اقتصادی دولت به مجلس؛ پس پرده طرح سبد کالا را روشن نموده و به اطلاع مردم برسانند.
 
مشکلات اجرایی این طرح؛ حتی با اندکی تعقل؛ قابل شناسایی وردّ اجرای آن بوده؛ اگرنارضایتی شدید؛ ایجاد کرده اهداف دیگری وجود داشته که علیرغم اعتراض های گسترده در سراسر کشور؛ حاضر به قطع اجرای سبد کالا و واریز وجه نقد به حساب یارانه ها همچون سالهای گذشته نیستند! البته یکی از علل عمده احمدی نژاد زدایی هست؛ که بیشتر موجب یادآوری روزهایی شدند که مردم ایران موضوعیت داشتند و عزیز!
در صورت تداوم این طرح؛ اعتراض های مردمی که درحال شکل گیری است؛ مدیریت شده و ۹ دی دیگری در پاکسازی کامل رؤسا وعوامل وجریان فتنه و اصلاحات به وجود خواهد آمد؛ چون؛ افراد با تحصیلات پائین نیز جنگ قدرت و احمدی نژادزدایی را در این طرح فهمیده و درصف انتظار سبد کالا می گفتند؛ پای صندوق رأی جواب دست و پای یخ زده مان را می دهیم.
 
سناریوی پس پرده این طرح؛ عصبانی و ناراضی کردن مردم از نظام؛ در دهه فجربوده؛ تا بنابر خواست دشمنان اسلام؛ از حضور در جشن انقلاب و روشنگری از ظلم دشمنان اسلام و رژیم پهلوی امتناع کنند.
 
سوالات پیش رو از ریاست جمهور و تیم اقتصادی:  
 
 ۱- چرا شروع این طرح را هم زمان با آغاز دهه فجر و جشن انقلاب اسلامی قرار دادند؟
 
آیا این طرح وظیفه تحت الشعاع قرار دادن این دهه و مشغول کردن مردم به مشکلات عدیده این طرح و درنتیجه؛ عدم اجرای برنامه های معمول دهه فجرو به جای جشن و شادی؛ تلخکامی نصیب مردم شود؛ مطابق با خواست دشمنان اسلام و جریان فتنه =جریان اصلاحات نیست؟
 
۲-  پس پرده وهدف اصلی از اجرای این طرح چیست؟
 
۳- دلیل اصرار به ادامه اجرا و اعلام مکررو تعمّدی واگذاری سبد کالای مرحله های دیگربه همه؛ علیرغم اشکالات عمده چیست؟ اگر قراراست همه مشمول سبد کالا شوند؛ چرا از اول همین کار نشد؟!!این دلیل که امکان شناسایی دقیق حقوق مشمولین نبوده خلاف واقع بوده ومقبول نیستِ زیرا؛ با جستجوی رایانه ای  در کمتر از چند دقیقه می توان به طور دقیق موارد مورد نظر را از کلیه جامعه هدف استخراج کرد؛ این کار انجام شده؛ چون؛ شرط تعلق سبد را ابتدا پانصد هزارتومان و سپس یک میلیون تومان حقوق ماهانه اعلام کردند؛ عدم مشمولیت این شرط از چه طریقی حاصل شده؛ از همان طریق نیز حقوق چند میلیونی خیلی ها معلوم می شد؛ ومشمول سبد نمی شدند؛ لذا؛ هدف اصلی همین وضع بوده تا مردم عصبانی و از بی عدالتی مسئولین؛ از نظام ناراضی شوند؛ ودهه فجر را به روشنگری ظلم های رفته از دشمنان اسلام و رژیم پهلوی نپردازند! این هدف عیان تر از آن است که بتوان پنهان کرد!!
 
۴- به چه دلیل قانونی طرح های دولت یازدهم تحت هر شرائطی؛حتی به قیمت زجر و اعتراض گسترده و... در سراسر کشورباید اجرا شود؟  
 
  ۵- چرا اجناس خارجی انتخاب شده؛ در حالی که وظیفه کلیه مسئولان حمایت از تولید داخلی است. کدام تاجر وبازرگان  و... ثروت آنی لازم داشت.
 وقتی پزشکان؛ گوشت منجمد را برای سلامتی مضر اعلام می کنند؛ چرا مرغ منجمد جزءسبد کالا شده؛ همچنین؛ اگر هدف کاهش قیمتهاست چرا گوشت قرمز که قیمتش رقم نجومی شده و درحال صعود هست؛ جزء سبد نشده تا کاهش قیمت پیدا کند!
چرا تخم مرغ قرارداده شده که امکان شکستن وجود دارد و حمل آن بر گیرندگان مشکل تر. درخانواده های کم جمعیت باید پنیر و تخم مرغ را روزانه بیش ازحد معمول استفاده کنند؛ تا فاسد نشود.
 
این وضعیت نشانگر میزان توان دولت تدبیراست. چو صد گفته چون نیم کردار نیست!
 
۶- چرا کالاها ازاستان ها و شهر و روستا که کمک به تولید کننده های متعدد سراسرکشوربوده وهزینه جابجایی نیز حذف می شود؛ و تقسیم درآمد و سود عادلانه بین همه فعالات اقتصادی خرد و کلان تقسیم می شود؛ تهیه نشده و لطف دولت به چند سرمایه دارخاص و... رسیده؟
 
۷- اگر قراربه پرداخت پول از کارت یارانه بود؛ چرا درانتخاب کالا محدودیت ایجادشده و موجب مشکلات عدیده و بی اثر شدن هزینه زیادی از بیت المال شده است؟ آیا همین عملکرد؛هدف اصلی که به نوایی رسیدن بعضی ها بوده؛ را ثابت نمی کند؟!
وقتی مردم کالا انتخاب کنند؛ به بعضی ها چیزی نمی رسد؛ ولی قدرت خرید مردم بالا رفته و نفع آن به همه فعالان اقتصادی خرد و کلان می رسد.این همان عدالت وحماسه اقتصادی است که وظیفه دولت شکوفا کردن آن است.
 
۸- چرا برای کاهش قیمتها؛ریشه ها و گلو گاههای  فساد مالی که داخل کشور به نام رانت خواری و ویژه خواری و...؛ سیر صعودی دارد؛ و ربطی به تحریم ومذاکرات ژنو و...؛ ندارد؛ از بین نمی رود؟
 
این طرح چندین بارهم تکرار شود؛ به کاهش قیمت درازمدت منجر نخواهد شد؛ چون ریشه ها باقی است. مثل فنر؛ مجدد؛ جای اولش قرارخواهد گرفت.
 
وقتی اقتصاد کشور به جایی می رسد؛ که مسیرهای خلاف شرع وقانون؛ بازده مالی آنی ومیلیاردی می دهد؛ ولی مسیرهای شرعی و قانونی دیربازده وجز؛ گرفتاری مالی و عدم افزایش سرمایه وامکانات و درگیروام و قسط شدن و گاهی به خاطربدهی تا زندان؛ هست؛ این طرح ها به مزاح کردن با رانت خواران ومفسدان اقتصادی  بیشتر شبیه است؛ تا فعالیت اقتصادی!
 
۹- ...
موضوع : صرفا جهت استبصار !
سبد کالا یا گدا پروری ...!!؟؟
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دولت های زیادی روی کار آمده و رفته اند و هر کدام به طور جداگانه سیاست ها و خط مشی هایی برای خود و مجموعه تحت مدیریت شان بر اساس تفکرات خود طرح ریزی کرده اند که برای همه آنها جای نقد و بررسی بسیاری در عملکردها وجود دارد ؛ چرا که هر کدام در ایام تبلیغاتی انتخابات حرف هایی را بر زبان جاری می کنند که هر انسان عاقلی که دو دوتا آموخته باشد به راحتی به کذب بودن آن وعده ها پی خواهد برد و حتما خواهد دانست که یک وعده تبلیغاتی برای کسب رأی است و استفاده ای بیش از آن ندارد و لذا در وقت عمل حتما در تنگنا یا به قول معروف در «منگنه» خواهد ماند که چگونه به این گفته خود جامه عمل بپوشاند تا پیش مردم بد حساب نباشد.

یکی از دولت هایی که بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی روی کار آمد دولت یازدهم یا همان دولت جناب روحانی است که ایشان هم مانند بقیه نامزدهای ریاست جمهوری وعده هایی به مردم دادند که به طور طبیعی برخی از آنها عملی نبود و صرفا جنبه تبلیغاتی داشت که از جمله آن وعده و وعیدهای برنامه « اصلاح ساختار اقتصادی در 100 روز» ایشان بود که قصد داشتند در صد روز اول دولت یازدهم سر و سامانی به وضعیت نامطلوب معیشتی مردم بدهند و لذا چون مردم از لحاظ معیشتی در فشار بودند ایشان با این شعارها بیشترین تعداد آرا را کسب کرده و رئیس جمهور قانونی کشور شدند و پس از روی کار آمدن، برنامه های مدیریتی خود را طرح ریزی کردند که بنابر اعلام آمارها ، ایشان تاکنون که شش ماه بیشتر از عمر دولت شان نمی گذرد نزدیک به 2600 مدیر !!!!! را از کار برکنار کرده و فردی را همسو با تفکرات خود بر سر کار آورده اند که این یک نوع حق طبیعی برای هر مدیری است که با افراد هم فکر با خود فعالیت کند ولی این تعداد جابجایی قطعا به ضرر کشور خواهد بود چرا که هر مدیر به طور میانگین دو هفته الی یک ماه زمان نیاز دارد تا با محیط کاری و همکاران و برنامه های کاری خود آشنا شود و سپس شروع به فعالیت های جدی نماید ؛ حال حساب کنید این 2600 نفر چه اندازه وقت نیاز دارد !!!!!؟؟؟

اما یکی از طرح های دولت یازدهم که به خاطر عدم موفقیت در طرح معیشت 100 روزه به آن دست زدند تا جبران مافات نمایند ، طرح سبد کالا بود که از ماه قبل از سوی دولت مردان بر سر زبان ها افتاد که همه با نوعی عطش از آن یاد می کردند که خوب شد به فکر مردم هستند اما وقتی زمان اجرای طرح سبد کالا رسید همه چیز رنگ باخت ! واقعیت ها خود را نشان داد !! و هیچ کس از ساز و کار و عدالتی که در این طرح به کار برده شده و اینکه دسته بندی مردم بر اساس چه مبنایی است خبر ندارد !! چون بنابر اعلام خودشان کسانی که زیر 518 هزار تومان حقوق دریافت می کنند جزء افرادی هستند که باید سبد کالا دریافت کنند اما در هنگام اجراروستاییان و قشر کارگر که آسیب پذیرترین افراد جامعه هستند از گرفتن آن محروم شده و افرادی که شاید حداقل حقوقشان کمتر از 1 میلیون یا کمی پایین و بالاتر باشد برای گرفتن سبد کالا اقدام کردند !!! در هنگام توزیع هم که دیگر نیازی به گفتن نیست و همگان شاهد بودند که چه افتضاحی به بار آمد و به قول برخی از دوستان انسان یاد ایام جنگ می افتد ، همان زمانی که مردم در صف های طویل برای گرفتن کالای کوپنی می ایستادند !! حال اگر آن طرف آبی ها این تصاویر را نشان دهند مردم دنیا فکر می کنند که تصاویر مردم هند یا اتیوپی در حال دریافت غذا است !! اما جناب دکتر احمدی نژاد با همه نقدهایی که به دولت ایشان وارد است حداقل حرمت این مردم را حفظ کردند و اینگونه مانند گداها برای دریافت کالا در صف منتظرشان نگذاشتند و در صف های طولانی در دمای زیر صفر به مردم و پیرمرد و پیرزن ها توهین نکردند !! این مسأله به قدری افتضاح به بار آورده است که نمایندگان مجلس امروز در مجلس گفتند که طریقه توزیع و افرادی که این سبد کالا را دریافت می کنند هر چه سریع تر باید تغییر کند ! هر چند دوستان دولت و سایت های حامی ایشان امثال بنده و نمایندگان مجلس را افراطی می دانند !!! اما آیا این بود همان شعار « حفظ حرمت مردم » که جناب روحانی سر می دادند و سنگ آن را به سینه می زدند ... ؟؟

موضوع : صرفا جهت استبصار !
24 شبکه رسانه ملی بر روی ماهواره اینتل ست قرار گرفت
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   به دنبال اقدامات غیر قانونی و مداخله جویانه در قطع شبکه های جمهوری اسلامی ایران بر روی ماهواره های جهانی، با پیگیری مستمر حقوقی و مذاکرات فشرده با سازمان بین المللی ارتباطات ماهواره ای (ایتسو) ار امروز 24 شبکه رسانه ملی بر روی ماهواره اینتل ست قرار گرفت.همچنین اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران به قطع این شبکه ها و ارسال پارازیت های سنگین بر روی آن ها به اطلاع نهادهای بین المللی رسید.پیگیری های حقوقی نیز در این زمینه ادامه دارد.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
لپ تاپ را آماده دانلودهای شبانه کنید
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

دانستنی های خوزستان چه خبر  ؛  اگر شما از آن دسته کاربرانی هستید که همیشه لیستی از فایل‌های مختلف را برای دانلود شبانه دارند و این کار را با لپ‌تاپ انجام می‌دهند، این مطلب می‌تواند برای شما مفید واقع شود. در این مطلب این نکات را خواهید آموخت: قرار دادن لپ‌تاپ در حالت کم‌مصرف در حین دانلود شبانه، خاموش نشدن خودکار لپ‌تاپ در تمام طول شب و نهایتاً خاموش نشدن لپ‌تاپ با بستن درب آن در حین دانلود. با ما همراه باشید.

ابتدا به یکی از این سه روش به Power Options ویندوز بروید:

- روی آیکن باتری در گوشه‌ی پایین کنار ساعت کلیک کنید و More power options را انتخاب نمایید.

- کلیدهای Win+R را بفشارید و در پنجره‌‌ی Run عبارت powercfg.cpl را وارد کرده و Enter بزنید.

- به Control Panel رفته و Power Options را انتخاب کنید.

پس از باز شدن محیط Power Options، از ستون سمت چپ روی Create a power plan کلیک کنید.

در پنجره‌ی باز شده، گزینه‌ی Power Saver را انتخاب کرده و در قسمت پایین عبارت Download را نوشته و Next بزنید.

در پنجره‌ی بعدی در جلوی قسمت Put the computer to sleep هر دو گزینه را روی Never تنظیم کرده و روی Finish کلیک کنید تا به صفحه‌ی اولیه‌ی Power Options هدایت شوید.

حال (ترفندستان) از ستون سمت چپ روی Choose what closing the lid does کلیک کرده و در صفحه بعدی، در مقابل عبارت When i close the lid هر دو گزینه را روی Do nothing قرار دهید و Save Changes را انتخاب کنید.

اکنون هرگاه که می‌خواهید دانلود شبانه انجام دهید می‌توانید با مراجعه به Power Options و انتخاب گزینه‌ی Download، لپ‌تاپ را روی حالت کم‌مصرف گذاشته طوری‌ که با بستن درب لپ‌تاپ یا رها کردن آن در حالت دانلود، هرگز خاموش نشود.

لازم به ذکر است که تمام تنظیماتی که در بالا انجام شد فقط برای حالت Download ذخیره شده است و دیگر حالت‌ها (High Performance ،Balanced و Power Saver) طبق تنظیمات خودشان عمل می‌کنند. مثلاً در حالت Balanced اگر درب لپ‌تاپ را ببندید، Sleep می‌شود.

هنگام انجام بازی‌های سنگین و برنامه‌های قدرتمند، بهتر است حالت High Performance را انتخاب کنید. در حین انجام کارهای روزمره مانند وب‌گردی، حالت Balanced و حین استفاده از باتری، حالت Power Saver یا Download را فعال نمایید.

موضوع : دانستنی ها
عکس هایی از مراسم تشیع امیرشعرای خوزستان ملافاضل سکرانی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

ادامه مطلب . . . . . . .


برچسب‌ها: صور ملافاضل سکرانی فلاحیه
موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟ | ادامه مطلب...
عکسهای کمتر دیده شده از امیر شعرای خوزستان ملافاضل سکرانی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

عکس گرفته شده از مرحوم ملافاضل سکرانی و یکی از شعرای جوان شادگانی ۵ روز قبل از وفات. 

ادامه مطلب . . . . . .


برچسب‌ها: ملافاضل سکرانی شادگان فلاحیه
موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟ | ادامه مطلب...
اختصاصی: سونامی تغییر فرمانداران در خوزستان + اسامی فرمانداران
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

 

خوزستان چه خبر  ؛  خبرهای رسیده از تغییر نزدیک به 12 فرماندار در ساعات یا روزهای آینده حکایت دارد.

بنا به این گزارش در شهرهای مختلف فردا برخی از سرپرستان جدید فرمانداری‌ها معارفه خواهند شد.

اخبار رسیده از انتصاب عزیزالله شهبازی به عنوان سرپرستی فرمانداری آبادان، حمید رضا گودرزی اندیمشک، منصور قمر ماهشهر، شهاب صدیقی امیدیه، احمد جعفری نسب هندیجان، جهانبخش قلاوند ایذه، ناطقی سوسنگرد، محسن بیرانوند هفتکل، علیرضا گروهی مسجدسلیمان و مصطفی سمالی رامهرمز، غلام علیدادی سرپرست فرمانداری کارون، رضا نجاتی فرمانداری شوش، حکایت دارد.

در این حال یکی از نمایندگان مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی از تشکیل جلسه‌ای بین مجمع نمایندگان خوزستان با استاندار ظرف امروز یا فردا در تهران خبر داد.

این نماینده خاطرنشان کرد: محتوای جلسه با استاندار پیرامون تغییر فرمانداران و افراد تعیین شده خواهد بود.

ضمن اینکه استاندار خوزستان لحظاتی  پیش ضمن تایید این خبر پاحکام صادره را در به صورت کلی در سایت استانداری منتشر کرد.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
افتتاح فاز اول پروژه جاده های روستای خروسی شمالی از توابع بخش خنافره شهرستان شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛   فاز اول پروژه جاده روستای خروسی شمالی از توابع بخش خنافره با اعتباری بالغ بر5/400/000 ، و به طول 8 کیلو متر (زیر اساس) و 3/5کیلومتر  (اساس و زیر اساس" روکش آسفالت ")

ز محل اعتبارات استانی و بمنظور ایجاد راه دسترسی مطلوب اهالی و روستاهای خروسی شمالی و آلبوجنام  به شهرشادگان ، با حضور عبدالزهرا سنواتی فرماندار شهرستان ، مهدی طبری بخشدار خنافره ، جمعی از مسئولین ادارات و اهالی روستا افتتاح گردید.

همچنین در چهارمین روز از دهه مبارکه فجر ، مراسم یادواره شهدای بخش خنافره با هدف زنده نگهداشتن یاد شهدا و تجلیل از خانواده های آنان در روستای عبودی از توابع بخش خنافره با حضور نعمت اله آلبوغبیش معاون فرماندار ، مهدی طبری بخشدار خنافره ، لطف اله دورقی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج ، جمعی از مسئولین ادارات ، دانش آموزان مدارس روستای عبودی و جمعی از اهالی برگزار گردید.

عبدالزهرا سنواتی اعلام کرد : دراستای پاسداشت سی و پنجمین سال به ثمر رسیدن نهال انقلاب اسلامی ، دومین یادواره شهدای بخش خنافره ، باهمکاری حوزه مقاومت بسیج خیبر و با حضور شعراء و مداحان اهل بیت و خانواده های معظم شهدا و باهدف تجدید عهد با آرمانهای شهیدان والا مقام و رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی (ره) در محل بلوار شهدای بخش خنافره - روبروی بخشداری -سالن ورزشی حوزه خیبر ،روز چهارشنبه امروز راس ساعت 15برگزار میگردد.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
بازی های جالب برای تلفن همراه +دانلود
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛  سیستم عامل های مختلف دارای برنامه ها و بازی های متفاوت هستند. هر روزه نیز بازی های جدیدی وارد بازار می شود که ویژگی های متفاوتی دارند. در این مطلب جدیدترین بازی های تلفن همراه را که برای سیستم عامل های متفاوت وارد بازار شده است مرور میکنیم.


بازی تست هوش-اندروید

با بازی What's My IQ? PRO هم سرگرم می شوید و هم تست IQ می دهید. این بازی بیش از 100 تست متفاوت دارد که باید یکی یکی آنها را طی کنید. همچنین در صورتی که نتوانید تستی را پاسخ دهید، برنامه به شما راهنمایی می کند. این بازی برای افرادی که دوست دارند تا مقداری به ذهنشان فشار آورند بسیار مناسب است.

برای دانلود این بازی
اینجا را کلیک کنید.


بای نینجای نابینا-اندروید

بازی زیبای Blind Ninja یکی از بازیهای زیبای اندروید در سبک رزمی است. در این بازی یک نینجای حرفه ای که جز خطرناک ترین قاتلین دنیاست بر علیه دشمنان خویش بلند میشود. شما باید او را راهنمایی و هدایت کنید تا بتواند در مقابل دشمنان دیرینه ی خود بایستد و مقاوت تا آنها را از پای در بیاورد.از ویژگی های این بازی میتوان به کنترل آسان و گرافیک و مبارزه های بسیار زیبا اشاره کرد.

برای دانلود بازی
اینجا را کلیک کنید.


مدادهای برنده - ویندوز فون

بازی بسیار سده و مهیج برای دارندگان گوشی هایی با سیستم عامل ویندوز فون 8 است. در این بازی شما باید با مدادهایی که در اختیار دارید میوه ها و اشیای صفحه را از وسط دو نصف کنید. این بازی تمی مشابه با بازی معروف و محبوب "فروت نینجا" دارد که البته از آن بازی دارای گرافیکی بامزه تر است. این بازی به صورت اورجینال در اختیار شما قرار گرفته است.

برای دانلود این بازی
اینجا را کلیک کنیددونده روی خط 2 - ای او اس

بازی Line Runner یک بازی ساده است که در سبک رکورد‌زنی بوده و می‌تواند شما را ساعت‌ها سرگرم نماید. در این بازی شما باید به کاراکتر بازی کمک کنید تا مسافت بیشتری را بدود، هرچه جلوتر بروید موانع بیشتری بر سر راهتان قرار خواهد گرفت که در صورت عبور نکردن از آن‌ها بازی را خواهید باخت. برای اجرای این بازی به iOS 4.3 و بالاتر نیاز خواهید داشت.

بری دانلود این بازی
اینجا را کلیک کنید

موضوع : دانستنی ها
اختصاصی : "سبد کالا" از روز شنبه در واحدهای صنفی سراسر کشور نیز توزیع می‌شود
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛  قاسم نوده فراهانی رئیس شورای اصناف کشور گفت: بنا بر دستور وزارت صنعت، معدن و تجارت که ظهر امروز به شورای اصناف اعلام شد از روز شنبه توزیع سبد رایگان کالا از سوی واحدهای صنفی سراسر کشور انجام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه برای سپردن وظیفه توزیع سبد رایگان کالا باید واحدهای صنفی مورد شناسایی قرارگیرند اظهار داشت: تا روز شنبه شناسایی این واحدها از سوی اتحادیه‌ها انجام می‌شود و ما شاهد توزیع سبد کالا توسط واحدهای صنفی مورد تایید اتحادیه‌ها خواهیم بود.

رئیس شورای اصناف کشور درخصوص برگزاری نمایشگاه‌های بهاره گفت: این نمایشگاه‌ها طبق روال هر سال از پنجم تا 25  اسفند ماه در تمامی استان‌های کشور برگزار می شود.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه‌ها کالاهایی نظیر مواد غذایی پوشاک لوازم‌التحریر و برخی کالاهای مصرفی خانواده‌ها با تخفیف حداقل 20 درصدی عرضه خواهد شد.

وی ادامه داد: تمامی کالاهای عرضه شده در نمایشگاه‌های بهاره، ایرانی است مگر آنکه کالاهایی که تولید داخلی نداشته باشند و مورد نیاز خانواده‌ها باشند.

رئیس شورای اصناف همچنین با اشاره به اینکه نمایشگاه‌های بهاره امسال تهران از 7 تا 17 اسفند ماه برپا می‌شود اظهار داشت: همانند سال‌های قبل نمایشگاه‌های بهاره تهران در فرهنگسرای خاوران، پارک ارم، بوستان ولایت و حکیمیه تهرانپارس برپا می‌شود.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
آغاز نام‌نویسی کاروان‌های "حج تمتع" از ۱۸ بهمن‌
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛  معاون حج، عمره و عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به آغاز نام‌نویسی مشمولان در کاروان‌های حج سال 93 از 18 بهمن‌ ماه ‌ گفت: 64 هزار زائر در حج تمتع 93 در قالب 455 کاروان به سرزمین وحی اعزام می‌شوند.

شرایط نام‌نویسی در کاروان‌های تمتع

وی افزود: ‌کلیه دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری علی الحساب حج تمتع 10 میلیون ریالی که تا 20 دی‌ماه 1384 در یکی از شعب بانک ملی ودیعه‌گذاری کرده‌اند، می‌توانند مستقیما جهت نام‌نویسی به کاروان‌ها مراجعه یا از طریق نشانی اینترنتی http: //haj93. haj. ir اقدام کنند.

معاون حج، ‌ عمره و عتبات سازمان حج و زیارت ادامه داد: آن دسته از متقاضیانی که اسناد ثبت‌نامی سال‌های 1360 و 1363 با مبالغ 180 هزار، 200 هزار، 250 هزار و 270 هزار ریالی را دارا می‌باشند می‌بایست قبلاً با مراجعه به دفتر حج و زیارت استان مربوطه برای تبدیل سند خود به قبض ودیعه‌گذاری 10 میلیون ریالی و استفاده از تسهیلات مربوطه اقدام و پس از دریافت قبض جدید از شعبه بانک معرفی شده از سوی حج و زیارت استان برای ثبت‌نام اقدام کنند.

ادامه مطلب  . . . . . .

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور | ادامه مطلب...
پیام تسلیت وزیر ارشاد / درگذشت ملافاضل سکرانی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع :
دختری که از مادرش اجازه‌ی زنا می خواست
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت
 

 

مادر آگاه در صدد نصیحت دخترش برآمد چرا که این خواسته، از نظر اجتماعی امری ننگین و از نظر دینی نیز حرام بود و این کار چنین شخصی را هر چند که دارای زیبایی و ثروت باشد، از جامعه ساقط می‌گرداند.
اما دختر بر رأی خود پافشاری نمود.
چه می‌پنداری؟ مادر با اصرار دخترش چه کار کند…؟!
مادر با اصرار دخترش موافقت کرد اما به چند شرط؛ اگر در این شرطهای مادر پیروز شد، پس اختیارش در دست خودش می‌باشد..
شرط اوّل مادر این بود که از دخترش خواست صبحگاه در جلوی قصر حاکم بایستد و هنگامی که حاکم از قصر خارج می‌شود و از جلویش می‌گذرد، خود را بر زمین بیندازد؛ گویا که بیهوش شده است و سپس بنگرد که چه چیزی برایش رخ می‌دهد.دختر شرط مادر را پذیرفت تا ببیند چه می‌شود.. او صبح روز بعد جلوی قصر حاکم رفت و هنگامی که حاکم بیرون شد، خود را به بیهوشی زد و به زمین انداخت. ناگهان حاکم به سویش شتافت و او را از زمین بلند کرد و همه با اهتمام زیاد دور و برش جمع شدند.
دختر جوان تظاهر کرد که به هوش آمده است و از حاکم سپاسگزاری نمود و شتابان از آن‌جا دور شد تا به مادرش خبر دهد که در امتحان اوّل پیروز شده است و امتحان دوم چه باشد… مادرش به او گفت: فردا هم باید به همان‌جا بروی و این نمایشت را به هنگام خروج حاکم که از پیشت می‌گذرد، اجرا کنی. دختر چنین کرد، اما نتیجه‌اش با نتیجه‌ی دیروزی فرق می‌کرد؛ این بار حاکم به سویش نرفت، بلکه وزیر رفت و او را از زمین بلند کرد و دور و برش برخی از محافظان جمع شدند و حاکم اصلاً به وی توجهی نکرد!!
دختر باز چنین وانمود کرد که به هوش آمده و از وزیر تشکر کرد و رفت تا واقعه‌ی امتحان دوم را به مادرش خبر دهد. باز از مادرش نسبت به امتحان سوم پرسید و جواب مادر همین بود که فردا هم باید به هنگام خروج حاکم چنین کنی.
روز بعد هم دختر چنین کرد و هنگامی که خود را بر زمین انداخت، فرمانده محافظان آمد و او را از راه کنار زد و رهایش نمود و به جز چند نفری هیچ کس نزدیک نیامد و این‌ها هم زود او را ترک کردند.. دختر به سوی مادر بازگشت و آن‌چه را پیش آمده بود، با نوعی دلتنگی و حسرت بازگو نمود و از مادرش پرسید: آیا امتحان به پایان رسیده است؟
مادر گفت: نه دخترم! فردا هم از تو می‌خواهم که چنین کاری را دوباره انجام دهی و در آخر مرا از آن‌چه اتفاق می‌افتد با خبر کنی که این آخرین روز امتحان است!
دختر چنان کرد که مادر گفته بود؛ اما این دفعه گریان به نزد مادر آمد که امتحان روز آخر برایش سخت شده بود؛ چرا که کسی به نزدیکش نیامده بود تا او را کمک کند، بلکه برخی او را مسخره کرده بودند و برخی دیگر بد گفته و عده‌ای با پاهایشان او را کنار زده بودند…
در این لحظه مادرِ فهمیده به دخترش گفت: عاقبت زنا همین است؛ در ابتدا همه از اشراف، ثروتمندان و… پیشت می‌آیند، اما وقتی که چند روزی از آن گذشت، همه از تو متنفر می‌شوند، بلکه تو را مسخره می‌کنند. کرامت از دست رفته‌ات هرگز به تو باز نمی‌گردد، حتى پست‌ترین مردم هم تو را به باد مسخره می‌گیرد؛ با وجود آن هنوز هم می‌خواهی زنا کنی عزیزم؟!
دخترجوان عقل و هوشش را باز یافت و از مادر فهمیده‌اش سپاسگزاری کرد و گفت: ممنونم مادرم به این درسی که به من دادی، به خدا قسم که هرگز زنا نخواهم کرد گر چه آسمان و زمین بر سرم فرود آیند؛ چرا که زنا، ذلت، پستی و حقارتی بیش نیست.

موضوع : دانستنی ها
صرفا جهت تامل
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع : صرفا جهت استبصار !
آی خونه‌دار، آی بچه‌دار، زنبیلو وردار و بیار!
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

دولت خدمتگزار تدبیر و امید در راستای اهداف عالی اعتدال و گسترش حقوق شهروندی  و اجرای بیانیه ی حقوق بشر و طبق کنوانسیون ژنو  و معاهده ی ان پی تی قرار است که سبد کالایی در اختیار شهروندان قرار دهد که شهروندان عزیز با در دست داشتن مدارک زیر به فروشگاه های مورد نظر مراجعه بفرمایند:

ا.  اصل گواهی ولادت

( اگر فوت کرده اید،گواهی فوت )

2. شناسنامه / کارت ملی / کارت شناسایی / کارت سوخت

کارت پایان خدمت و هر گونه اوراق هویت.

( کلاً هر چی کارت دارید بیارید.  کارت صد آفرین یا هزار آفرین

سال اول ابتدایی هم قبوله)

3. اصل قباله ی ازدواج از سال 93 به بعد

( تا سبد کالایی حاضره ، و تنور داغه ، دست به کار بشید و گرنه دیر میشه! )

4. فتوکپی و یا اصل توافق نامه ژنو

(non peper هم باشه ، قبوله )

5. عکس 6 در 4 سرپرست خانوار

( با ژست اعتدالی و ریش پرفسوری )

6. پروانه ی کسب مهدی هاشمی در فتنه و امو ر انگلستان دانشگاه آزاد )

( به همراه کپی  قرار داد کرسنت )

7. سند منزل و یا اجاره نامه و سه ضامن معتبر

( کارمند مورد قبول  نمی باشد )

8. جواز دفن روح توافق نامه ی ژنو

( خدا بیامرزی یادتون نره ، یه فاتحه ای هم بخونید ثواب داره )

09 عدم سوء پیشینه ی خشونت طلبی از سال 84 به بعد

( مخصوصا اون 49.5 درصد جیز جیگر زده ! )

+

استشهاد محلی جهت اثبات اعتدال و عدم افراط گرایی

لیست همه مدارک را به این شماره پیامک 500000000000004030

و یا به فیس بوک جناب ظریف ارسال کنید تا از تخصیص سبد کالایی به خود

مطلع شوید( لایک یادتون نره )

همه ی مدارک را برابر اصل کرده و با خود همراه داشته باشید.

 -----------------------------------------------------

ب.ن : در صورت مشاهده ی هر گونه انتقاد و حرف زیادی و فضولی در کار دولت محترم حساب کارتون با داس و کمباینه.

موضوع : صرفا جهت استبصار !