وبلاگicon
خوزستان چه خبر؟
" وبگاه خوزستان چه خبر حامـــی و امیــــن مردم شریف شادگان "
22 بهمن در مدارس شهرستان شادگان به روایت تصویر
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
توزیع سبد کالای دوم نیمه اول اسفند/ اتکا به اعضای کمیته امداد و بهزیستی هم سبد می‌دهد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر ؛  حاجعلی مدیر اجرایی طرح سبد کالا  اظهار داشت: تمام فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا در سراسر کشور علاوه بر نیروهای مسلح و بازنشستگان نیروهای مسلح باید برای افراد کمیته امداد و سازمان تامین اجتماعی کالا و امکانات موردنظر را تامین کند.

وی درخصوص زمان توزیع سبد دوم کالایی گفت:‌ سبد دوم قطعا توزیع می‌شود.

وی افزود: زمان توزیع سبد دوم نیمه اول اسفندماه است.

مدیر اجرایی طرح سبد کالا در خصوص احتمال تغییر کالاهای سبد دوم اظهار داشت: تاکنون هیچگونه دستوری برای تغییر کالاهای سبد دوم به دست ما نرسیده است، اما بررسی‌ها در حال انجام است و ممکن است این احتمال وجود داشته باشد.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
بهار آفرین قرن ها خزان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت
 
 

گلبوته عشق شکفت و بلبل حدیثی تازه گفت، پنجره های دیدگان ما، به تپشی شورانگیز روی آوردند و گوش هامان نغمه ای نو و دلکش شنید. دل های امیدوار و جان های مشتاق، دستان خویش را به سمت آمدن نور گشودند و چنین سرودند:

ما را که درد عشق و بلای خمار کشت … یا وصل دوست یا می صافی دوا کند

و تو آمدی و وصل دوست روزی ما شد. هاله ای از عطر آن گل غایب را برگرداگرد چهره ات دیدیم و آهنگ هماهنگی از صدای قدم های استوار و مصمم ات شنیدیم. اینک، لب های درختان، حنجره های بلبلکان، نوای مرغان عشق و فریاد همه یاران این است که «امام آمد». روح خدا آمد و بهار آفرینِ قرن ها خزان آمد.
نشاط سحر

خیزید که هنگام نشاط سحر آمد … شب رفته و خورشید ز مشرق به در آمد
برپا شده صد ولوله در گلشن توحید … کز بام فلک مرغ صبا خوش خبر آمد
آمد پی ایجاد سحر ناجی خورشید … بر جان خدایان دروغین تبر آمد
موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
اختصاصی: حرف حساب با استاد چخن شورای شهر شادمان!!
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

یکی بود یکی نبود!! یک چخن بود با یک عبود!!

عبود که عبود بود!!

اما استاد چخن شادمان:

۱۵ سال تمام با کار و کوشش بی وقفه از مسیر قومیتی و سواستفاده از افکار ساده بعضی از مدعیان فرهنگ توانست ثابت کند ولحق و الانصاف به معنای کلمه استاد چخن بوده و می باشد؟!

یک سوال یا درد و دل یا حرف حساب:

همه میدانند و میدانیم که افکارش چه بود و چه شد که نباید می شد!!؟

برای انتخاوات آمدی اهلا و سهلا !! آفتاب "ه" آوردی خوش آوردی !!؟

اما وجدانن و بی شوخی همه می دانند که ۱۰۰ میلیون تومان برای این انتخاوات از ستاد انتخاواتی گرفته تا محفل شعر - شعرا - نورافکن ها- بنرها - شام و ناهار - گشتنی ها و کمک به تیم های فوتبال و جشن پیرورزی و... خرج کردی دقیق حساب کنی خدایی ۱۰۰ میلیون تومان (یک میلیارد ریال) به باد  هوا رفت حال از جیبت یا از جیب دیگران اما مگر شورای شهر یا کرسی ریاست یا هرچیزی دیگری ارزش این همه پول خرج کردن دارد؟!! اگر ماهانه از شورای شهر شادمان یک میلیون تومان (ده میلیون ربال) حق الزحمه بگیری در کل دوره ۴ ساله اگر دست به پول های واریزی حق الزحمه نزنی فقط و فقط ۴۸ میلیون تومان (۴۸۰ میلیون ریال) کاسبی !!؟!

اما خدایی قبول کردیم که به واقع استاد چخنی که اگر نبودی شادمانی ها از بودنت شادمان نبودنند!!

موضوع : صرفا جهت استبصار !
تفاوت ان شاء الله و انشاالله
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

آیا به کلمات والفاظی که روزانه می نویسیم دقت کرده ایم؟

برخی از این الفاظ رایج به دلیل عدم مشروعیت و مخالفت آنان با اعتقادات ما می تواند خطراتی به همراه داشته باشد.

از بین این الفاظ (ان شاء الله) در بعضی اوقات (انشاء الله) نوشته می شود, با كمی دقت به معانی این دو متوجه می شویم که این دو لفظ با هم تفاوت دارند .

طبق این آیه: (إِنَّا أَنشأْنَهُنَّ إِنشاءً)

ما آنان را به وصفی ناگفتنی ایجاد كردیم .

پس ابراز (انشاءالله) در مواقعی که می خواهیم کاری را انجام دهیم، معنای ایجاد و خلق از سوی ما را القاء می کند، یعنی ما خداوند را ایجاد كرده ایم.(العیاذبالله)

طبق این آیه: (وَ مَا تَشاءُونَ إِلا أَن یَشاءَ اللَّهُ إِنَّ اللَّهَ كانَ عَلِیماً حَكِیماً)

و شما (اولیای حق) چیزی جز آنچه خدا بخواهد نمی‏خواهید (و كار را به او تفویض می‏كنید كه) البته خدا به احوال خلق دانا و به صلاح بندگان آگاهست.

ما با نوشتن إن شاء الله به این صورت می گوییم: اگر خداوند مقدر فرمود؛ به خواست خدا...

موضوع : دانستنی ها
خبر سکته "احمدی‌نژاد" تکذیب شد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  یک منبع آگاه  با اشاره به انتشار خبر سکته محمود احمدی‌نژاد ضمن تکذیب این خبر اظهار داشت: خبر سکته مغزی احمدی‌نژاد و انتقال وی به بیمارستان و در کما به سر بردن وی از اساس کذب است.

وی با بیان اینکه احمدی‌نژاد امروز در محل کار خود حضور دارد، افزود: اینگونه اخبار کذب از سوی برخی سایت‌های خبری با اهداف خاص تهیه و منتشر می‌شود که به لحاظ قانونی قابلیت پیگرد قضایی دارد.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
اختصاصی/ استاندار خوزستان گفت: نصب سرعت‌گیر توهین به مردم است.
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛   عبدالحسن مقتدایی در جلسه بررسی وضعیت ترافیک شهر که در استانداری برگزار شد، اظهار داشت: در سال 90، 369 نفر از هموطنانمان در تلفات شهری کشته شدند، در سال 91 این تعداد کشته‌ها به 300 نفر کاهش یافت، آیا این اتفاق خوبی است؟

وی ادامه داد: این آمار مربوط به حوادث رانندگی در داخل شهر است، در خارج از شهر که جای بحث زیادی دارد.

استاندار خوزستان در ادامه خطاب به شهرداران، فرمانداران حاضر در جلسه، عنوان کرد: اگر حاضریم خودمان یا عزیزانمان جزو این کشته‌ها باشند، تعلل اشکال ندارد، اما یادتان باشد اگر مسئولیت داشته باشید و کاری نکنید مطمئن باشید تاوان این تعلل‌ها را پس خواهید داد به دلیل آنکه دنیا دار مکافات است.

وی اضافه کرد: باید به بخش آموزش برای کاهش حوادث رانندگی توجه ویژه‌ای کنیم، نباید که همیشه ما حواسمان به کوچکتر‌ها باشد؛ گاهی کوچکتر‌ها باید حواسشان به ما باشد.

مقتدایی در پایان بیان داشت: نصب سرعت‌گیر توهین به مردم است؛ یعنی می‌خواهیم بگوییم که متمدن نیستیم، در بعضی مواقع آن را هم رنگ‌آمیزی می‌کنیم تا زیبا شود.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
یارانه ۴۵۵۰۰تومان ساعت ۲۴ امشب 21 بهمن واریز می‌شود
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛   ه نقل از سازمان هدفمندی یارانه‌ها، اکبر ایزدی سرپرست این سازمان اعلام کرد: ضمن تبریک فرارسیدن ۳۵امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به مردم شریف ایران، به اطلاع می‌رسد، سی و ششمین مرحله یارانه نقدی خانوار ساعت 24 روز دوشنبه مورخ 92.11.21 به ازای هر نفر 45500 تومان به حساب سرپرست خانوار واریز و قابل برداشت می‌شود.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
اختصاصی: تشکر جمعی از شهروندان از اعضای خانم شورای شهرشادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

هنوز مدتی از روی کار امدن شورای شهر نمی گذرد اما در همین شروع کار مشخص می باشد که اعضای خانم محترم شورای شهر خانم حسینی و خانم سالمی کمر همت را برای توسعه و ابادانی هر چه بیشتر شهر شادگان بسته اند و در همین مدت کوتاه زمینه ساز اقدامات بسیار مثبتی بوده اند اما ما شهروندان نیز نباید این مسئله را فراموش نمائیم که مسئولین ما برای خدمت گذاری بهتر نیاز به همراهی و سعه صدر ما دارند چون یک شبه ره صد ساله را نمی توان پیمود و باید به این این عزیزان و سایر مسئولان فرصت کافی برای اجرای برنامه هایشان داده شود بخاطر اینکه ما بر این مسئله واقفیم که این عزیزان برای درست کردن شهری زیبا با خدمات شهری تلاش می نمایند ما جمعی از شهروندان شهرستان شادگان قدردان زحمات این خدمتگذاران هستیم و ارزوی موفقیت و سربلندی همه مسئولین خدوم شهرستان شادگان را از ایزد منان خواستاریم .

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
تصاویر/ این هم از بازار ماهی شادگان!!
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
شکست القای دو گانگی و اختلاف در بین مسئولین با رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  حجت الاسلام و المسلین دکتر سید محمود علوی در جمع مسئولان دفاتر نمایندگی ولی فقیه در ادارات و نهادهای دولتی استان اردبیل گفت: دشمنان در مقابل انقلاب اسلامی کم آورده و از سر استیصال در صدد بودند که شرایط را به نفع خود مهندسی کنند و البته در این زمینه نیز دچار اشتباه و سردرگمی شده اند.


وزیر اطلاعات افزود: دشمن توطئه جدیدی به صورت خیلی نامرئی و خزنده در القای وجود دو گانگی و اختلاف در بین مسئولین عالی رتبه نظام طرح ریزی کرده که با رهبری هوشمندانه رهبر معظم انقلاب دراین زمینه نیز شکست خورده است.

حجت الاسلام والمسلمین علوی با اشاره به شرایط حساس کشور گفت : برخی از روزنامه ها و رسانه ها ناخواسته و گاهی تحت تاثیر برخی شرایط اقدام به انعکاس مطالبی می کنند که اساسا صحت ندارد که دراین زمینه نیز باید هوشمندانه عمل کنند.

دکتر علوی با اشاره به توطئه های دشمنان در منطقه و کشورهای همسایه گفت: دشمنان می خواهند به اختلاف بین شیعه و سنی دامن بزنند که البته با وجود سکاندار هوشیار و بیداری همچون مقام معظم رهبری دراین امر نیز ناکام بوده اند.

 
وزیر اطلاعات در بخش دیگری از سخنان خود به نقش ارزنده علمای شیعه در حفاظت و حراست از مکتب تشیع اشاره کرد و گفت: علمای شیعه همواره عامل وحدت مردم بوده اند و درشرایط مختلف ، کشور و مردم را از خطرات مختلف نجات داده اند.
 
حجت الاسلام والمسلمین علوی افزود: شیعه و تشیع در طول تاریخ مورد هجمه دشمنان بوده اند و امروز شکوفایی مکتب ائمه اطهار (ع) حاصل مجاهدت و از جان گذشتگی علمای شیعه است که همیشه پرچمدار اسلام ناب محمدی بوده اند و از جان و مال خویش در حراست از این مکتب دریغ نکرده اند.

دکتر علوی نهضت مشروطه ، ملی شدن صنعت نفت و انقلاب شکوهمند اسلامی را نمونه ای از پرچمداری علما و روحانیون و ناکامی دشمنان در مقابل وحدت مردم دانست.
 وزیر اطلاعات قبل از این مراسم با حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید حسن عاملی امام جمعه اردبیل و یکی از خانواده های شهید وزارت اطلاعات دیدار داشت.
موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
دهه فجر و سناریوی پس پرده سبد کالا
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

 امر به معروف و نهی از منکر به تأسی از سیدالشهداء(۳۵)
 
دهه فجرسناریوی پس پرده سبد کالا
 
‌شهید غلامعلی پیچک: "مسئولیت ما، مسئولیت تاریخ است. بگذارید بگویند حکومت دیگری بعد از حکومت علی بود به اسم حکومت خمینی که با هیچ ناحقی نساخت تا سرنگون شد؛ ما از سرنگونی نمی‌ترسیم، از انحراف می‌ترسیم!"
 
(أَلَمْ يَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ يَرَي)؛«آيا نمي ‌دانيد که خدا مي ‌بيند؟»علق /۱۴
 
آنچه مسلّم شده؛ این که؛ دولت یازدهم به جای پرداختن به اجرای قانون اساسی و سایر قوانین مصوّب و انجام وظایف خود براساس قسم و وعده های قبل از انتخابات؛ به دلیل وابستگی ریاست جمهور و برخی وزراء به جریان اصلاحات؛ به اجرای اهداف و منوّیات این حزب نانوشته یک نفره با صدها مرید میزو قدرت و پول؛ مشغول بوده؛ و ازاین روست که؛ برخی عملکردها؛ نه با شرع مطابق هست نه قانون و حتّی نه با عقل؛ از جمله طرح سبد کالا. در حالی که اشکالات اظهرمن الشمس این طرح برای بچه ها هم هویدا شده؛ تیم اقتصادی! دولت یازدهم همچنان به ادامه آن مصرّهستند و حرف مردم را نمی شنوند و راضی به زجر دادن مردم هستند تا... !!
 
البته؛ اقتضاء حاکمیّت ریاست و مدیریت پیدا و پنهان؛ درمدیریت کشورهمین وضعیّت وگاهی بلبشو وعدم توجیه عقلی در برخی عملکردهاست.
مجلس شورای اسلامی که اکثریت با دولت یازدهم هماهنگ بوده؛ و قسم و تعهد و وعده های انتخاباتی را مثل رئیس جمهور و بیشتر وزراء فراموش نموده؛ و اشتغال به اجرای دستورخارج از وظایف خود دارند؛ به وظایف شرعی وقانونی خود؛ در ممانعت ازضررعمده از سوی دولت و منجربه نارضایتی عموم مردم؛ عمل ننمودند.   
حال؛ برخی نمایندگان متعهد؛ لازم است؛ ضمن احضارریاست جمهور و استیضاح وزرای صنعت و معدن و تجارت و اقتصاد و احضار سایر اعضای تیم اقتصادی دولت به مجلس؛ پس پرده طرح سبد کالا را روشن نموده و به اطلاع مردم برسانند.
 
مشکلات اجرایی این طرح؛ حتی با اندکی تعقل؛ قابل شناسایی وردّ اجرای آن بوده؛ اگرنارضایتی شدید؛ ایجاد کرده اهداف دیگری وجود داشته که علیرغم اعتراض های گسترده در سراسر کشور؛ حاضر به قطع اجرای سبد کالا و واریز وجه نقد به حساب یارانه ها همچون سالهای گذشته نیستند! البته یکی از علل عمده احمدی نژاد زدایی هست؛ که بیشتر موجب یادآوری روزهایی شدند که مردم ایران موضوعیت داشتند و عزیز!
در صورت تداوم این طرح؛ اعتراض های مردمی که درحال شکل گیری است؛ مدیریت شده و ۹ دی دیگری در پاکسازی کامل رؤسا وعوامل وجریان فتنه و اصلاحات به وجود خواهد آمد؛ چون؛ افراد با تحصیلات پائین نیز جنگ قدرت و احمدی نژادزدایی را در این طرح فهمیده و درصف انتظار سبد کالا می گفتند؛ پای صندوق رأی جواب دست و پای یخ زده مان را می دهیم.
 
سناریوی پس پرده این طرح؛ عصبانی و ناراضی کردن مردم از نظام؛ در دهه فجربوده؛ تا بنابر خواست دشمنان اسلام؛ از حضور در جشن انقلاب و روشنگری از ظلم دشمنان اسلام و رژیم پهلوی امتناع کنند.
 
سوالات پیش رو از ریاست جمهور و تیم اقتصادی:  
 
 ۱- چرا شروع این طرح را هم زمان با آغاز دهه فجر و جشن انقلاب اسلامی قرار دادند؟
 
آیا این طرح وظیفه تحت الشعاع قرار دادن این دهه و مشغول کردن مردم به مشکلات عدیده این طرح و درنتیجه؛ عدم اجرای برنامه های معمول دهه فجرو به جای جشن و شادی؛ تلخکامی نصیب مردم شود؛ مطابق با خواست دشمنان اسلام و جریان فتنه =جریان اصلاحات نیست؟
 
۲-  پس پرده وهدف اصلی از اجرای این طرح چیست؟
 
۳- دلیل اصرار به ادامه اجرا و اعلام مکررو تعمّدی واگذاری سبد کالای مرحله های دیگربه همه؛ علیرغم اشکالات عمده چیست؟ اگر قراراست همه مشمول سبد کالا شوند؛ چرا از اول همین کار نشد؟!!این دلیل که امکان شناسایی دقیق حقوق مشمولین نبوده خلاف واقع بوده ومقبول نیستِ زیرا؛ با جستجوی رایانه ای  در کمتر از چند دقیقه می توان به طور دقیق موارد مورد نظر را از کلیه جامعه هدف استخراج کرد؛ این کار انجام شده؛ چون؛ شرط تعلق سبد را ابتدا پانصد هزارتومان و سپس یک میلیون تومان حقوق ماهانه اعلام کردند؛ عدم مشمولیت این شرط از چه طریقی حاصل شده؛ از همان طریق نیز حقوق چند میلیونی خیلی ها معلوم می شد؛ ومشمول سبد نمی شدند؛ لذا؛ هدف اصلی همین وضع بوده تا مردم عصبانی و از بی عدالتی مسئولین؛ از نظام ناراضی شوند؛ ودهه فجر را به روشنگری ظلم های رفته از دشمنان اسلام و رژیم پهلوی نپردازند! این هدف عیان تر از آن است که بتوان پنهان کرد!!
 
۴- به چه دلیل قانونی طرح های دولت یازدهم تحت هر شرائطی؛حتی به قیمت زجر و اعتراض گسترده و... در سراسر کشورباید اجرا شود؟  
 
  ۵- چرا اجناس خارجی انتخاب شده؛ در حالی که وظیفه کلیه مسئولان حمایت از تولید داخلی است. کدام تاجر وبازرگان  و... ثروت آنی لازم داشت.
 وقتی پزشکان؛ گوشت منجمد را برای سلامتی مضر اعلام می کنند؛ چرا مرغ منجمد جزءسبد کالا شده؛ همچنین؛ اگر هدف کاهش قیمتهاست چرا گوشت قرمز که قیمتش رقم نجومی شده و درحال صعود هست؛ جزء سبد نشده تا کاهش قیمت پیدا کند!
چرا تخم مرغ قرارداده شده که امکان شکستن وجود دارد و حمل آن بر گیرندگان مشکل تر. درخانواده های کم جمعیت باید پنیر و تخم مرغ را روزانه بیش ازحد معمول استفاده کنند؛ تا فاسد نشود.
 
این وضعیت نشانگر میزان توان دولت تدبیراست. چو صد گفته چون نیم کردار نیست!
 
۶- چرا کالاها ازاستان ها و شهر و روستا که کمک به تولید کننده های متعدد سراسرکشوربوده وهزینه جابجایی نیز حذف می شود؛ و تقسیم درآمد و سود عادلانه بین همه فعالات اقتصادی خرد و کلان تقسیم می شود؛ تهیه نشده و لطف دولت به چند سرمایه دارخاص و... رسیده؟
 
۷- اگر قراربه پرداخت پول از کارت یارانه بود؛ چرا درانتخاب کالا محدودیت ایجادشده و موجب مشکلات عدیده و بی اثر شدن هزینه زیادی از بیت المال شده است؟ آیا همین عملکرد؛هدف اصلی که به نوایی رسیدن بعضی ها بوده؛ را ثابت نمی کند؟!
وقتی مردم کالا انتخاب کنند؛ به بعضی ها چیزی نمی رسد؛ ولی قدرت خرید مردم بالا رفته و نفع آن به همه فعالان اقتصادی خرد و کلان می رسد.این همان عدالت وحماسه اقتصادی است که وظیفه دولت شکوفا کردن آن است.
 
۸- چرا برای کاهش قیمتها؛ریشه ها و گلو گاههای  فساد مالی که داخل کشور به نام رانت خواری و ویژه خواری و...؛ سیر صعودی دارد؛ و ربطی به تحریم ومذاکرات ژنو و...؛ ندارد؛ از بین نمی رود؟
 
این طرح چندین بارهم تکرار شود؛ به کاهش قیمت درازمدت منجر نخواهد شد؛ چون ریشه ها باقی است. مثل فنر؛ مجدد؛ جای اولش قرارخواهد گرفت.
 
وقتی اقتصاد کشور به جایی می رسد؛ که مسیرهای خلاف شرع وقانون؛ بازده مالی آنی ومیلیاردی می دهد؛ ولی مسیرهای شرعی و قانونی دیربازده وجز؛ گرفتاری مالی و عدم افزایش سرمایه وامکانات و درگیروام و قسط شدن و گاهی به خاطربدهی تا زندان؛ هست؛ این طرح ها به مزاح کردن با رانت خواران ومفسدان اقتصادی  بیشتر شبیه است؛ تا فعالیت اقتصادی!
 
۹- ...
موضوع : صرفا جهت استبصار !
سبد کالا یا گدا پروری ...!!؟؟
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دولت های زیادی روی کار آمده و رفته اند و هر کدام به طور جداگانه سیاست ها و خط مشی هایی برای خود و مجموعه تحت مدیریت شان بر اساس تفکرات خود طرح ریزی کرده اند که برای همه آنها جای نقد و بررسی بسیاری در عملکردها وجود دارد ؛ چرا که هر کدام در ایام تبلیغاتی انتخابات حرف هایی را بر زبان جاری می کنند که هر انسان عاقلی که دو دوتا آموخته باشد به راحتی به کذب بودن آن وعده ها پی خواهد برد و حتما خواهد دانست که یک وعده تبلیغاتی برای کسب رأی است و استفاده ای بیش از آن ندارد و لذا در وقت عمل حتما در تنگنا یا به قول معروف در «منگنه» خواهد ماند که چگونه به این گفته خود جامه عمل بپوشاند تا پیش مردم بد حساب نباشد.

یکی از دولت هایی که بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی روی کار آمد دولت یازدهم یا همان دولت جناب روحانی است که ایشان هم مانند بقیه نامزدهای ریاست جمهوری وعده هایی به مردم دادند که به طور طبیعی برخی از آنها عملی نبود و صرفا جنبه تبلیغاتی داشت که از جمله آن وعده و وعیدهای برنامه « اصلاح ساختار اقتصادی در 100 روز» ایشان بود که قصد داشتند در صد روز اول دولت یازدهم سر و سامانی به وضعیت نامطلوب معیشتی مردم بدهند و لذا چون مردم از لحاظ معیشتی در فشار بودند ایشان با این شعارها بیشترین تعداد آرا را کسب کرده و رئیس جمهور قانونی کشور شدند و پس از روی کار آمدن، برنامه های مدیریتی خود را طرح ریزی کردند که بنابر اعلام آمارها ، ایشان تاکنون که شش ماه بیشتر از عمر دولت شان نمی گذرد نزدیک به 2600 مدیر !!!!! را از کار برکنار کرده و فردی را همسو با تفکرات خود بر سر کار آورده اند که این یک نوع حق طبیعی برای هر مدیری است که با افراد هم فکر با خود فعالیت کند ولی این تعداد جابجایی قطعا به ضرر کشور خواهد بود چرا که هر مدیر به طور میانگین دو هفته الی یک ماه زمان نیاز دارد تا با محیط کاری و همکاران و برنامه های کاری خود آشنا شود و سپس شروع به فعالیت های جدی نماید ؛ حال حساب کنید این 2600 نفر چه اندازه وقت نیاز دارد !!!!!؟؟؟

اما یکی از طرح های دولت یازدهم که به خاطر عدم موفقیت در طرح معیشت 100 روزه به آن دست زدند تا جبران مافات نمایند ، طرح سبد کالا بود که از ماه قبل از سوی دولت مردان بر سر زبان ها افتاد که همه با نوعی عطش از آن یاد می کردند که خوب شد به فکر مردم هستند اما وقتی زمان اجرای طرح سبد کالا رسید همه چیز رنگ باخت ! واقعیت ها خود را نشان داد !! و هیچ کس از ساز و کار و عدالتی که در این طرح به کار برده شده و اینکه دسته بندی مردم بر اساس چه مبنایی است خبر ندارد !! چون بنابر اعلام خودشان کسانی که زیر 518 هزار تومان حقوق دریافت می کنند جزء افرادی هستند که باید سبد کالا دریافت کنند اما در هنگام اجراروستاییان و قشر کارگر که آسیب پذیرترین افراد جامعه هستند از گرفتن آن محروم شده و افرادی که شاید حداقل حقوقشان کمتر از 1 میلیون یا کمی پایین و بالاتر باشد برای گرفتن سبد کالا اقدام کردند !!! در هنگام توزیع هم که دیگر نیازی به گفتن نیست و همگان شاهد بودند که چه افتضاحی به بار آمد و به قول برخی از دوستان انسان یاد ایام جنگ می افتد ، همان زمانی که مردم در صف های طویل برای گرفتن کالای کوپنی می ایستادند !! حال اگر آن طرف آبی ها این تصاویر را نشان دهند مردم دنیا فکر می کنند که تصاویر مردم هند یا اتیوپی در حال دریافت غذا است !! اما جناب دکتر احمدی نژاد با همه نقدهایی که به دولت ایشان وارد است حداقل حرمت این مردم را حفظ کردند و اینگونه مانند گداها برای دریافت کالا در صف منتظرشان نگذاشتند و در صف های طولانی در دمای زیر صفر به مردم و پیرمرد و پیرزن ها توهین نکردند !! این مسأله به قدری افتضاح به بار آورده است که نمایندگان مجلس امروز در مجلس گفتند که طریقه توزیع و افرادی که این سبد کالا را دریافت می کنند هر چه سریع تر باید تغییر کند ! هر چند دوستان دولت و سایت های حامی ایشان امثال بنده و نمایندگان مجلس را افراطی می دانند !!! اما آیا این بود همان شعار « حفظ حرمت مردم » که جناب روحانی سر می دادند و سنگ آن را به سینه می زدند ... ؟؟

موضوع : صرفا جهت استبصار !
24 شبکه رسانه ملی بر روی ماهواره اینتل ست قرار گرفت
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   به دنبال اقدامات غیر قانونی و مداخله جویانه در قطع شبکه های جمهوری اسلامی ایران بر روی ماهواره های جهانی، با پیگیری مستمر حقوقی و مذاکرات فشرده با سازمان بین المللی ارتباطات ماهواره ای (ایتسو) ار امروز 24 شبکه رسانه ملی بر روی ماهواره اینتل ست قرار گرفت.همچنین اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران به قطع این شبکه ها و ارسال پارازیت های سنگین بر روی آن ها به اطلاع نهادهای بین المللی رسید.پیگیری های حقوقی نیز در این زمینه ادامه دارد.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
لپ تاپ را آماده دانلودهای شبانه کنید
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

دانستنی های خوزستان چه خبر  ؛  اگر شما از آن دسته کاربرانی هستید که همیشه لیستی از فایل‌های مختلف را برای دانلود شبانه دارند و این کار را با لپ‌تاپ انجام می‌دهند، این مطلب می‌تواند برای شما مفید واقع شود. در این مطلب این نکات را خواهید آموخت: قرار دادن لپ‌تاپ در حالت کم‌مصرف در حین دانلود شبانه، خاموش نشدن خودکار لپ‌تاپ در تمام طول شب و نهایتاً خاموش نشدن لپ‌تاپ با بستن درب آن در حین دانلود. با ما همراه باشید.

ابتدا به یکی از این سه روش به Power Options ویندوز بروید:

- روی آیکن باتری در گوشه‌ی پایین کنار ساعت کلیک کنید و More power options را انتخاب نمایید.

- کلیدهای Win+R را بفشارید و در پنجره‌‌ی Run عبارت powercfg.cpl را وارد کرده و Enter بزنید.

- به Control Panel رفته و Power Options را انتخاب کنید.

پس از باز شدن محیط Power Options، از ستون سمت چپ روی Create a power plan کلیک کنید.

در پنجره‌ی باز شده، گزینه‌ی Power Saver را انتخاب کرده و در قسمت پایین عبارت Download را نوشته و Next بزنید.

در پنجره‌ی بعدی در جلوی قسمت Put the computer to sleep هر دو گزینه را روی Never تنظیم کرده و روی Finish کلیک کنید تا به صفحه‌ی اولیه‌ی Power Options هدایت شوید.

حال (ترفندستان) از ستون سمت چپ روی Choose what closing the lid does کلیک کرده و در صفحه بعدی، در مقابل عبارت When i close the lid هر دو گزینه را روی Do nothing قرار دهید و Save Changes را انتخاب کنید.

اکنون هرگاه که می‌خواهید دانلود شبانه انجام دهید می‌توانید با مراجعه به Power Options و انتخاب گزینه‌ی Download، لپ‌تاپ را روی حالت کم‌مصرف گذاشته طوری‌ که با بستن درب لپ‌تاپ یا رها کردن آن در حالت دانلود، هرگز خاموش نشود.

لازم به ذکر است که تمام تنظیماتی که در بالا انجام شد فقط برای حالت Download ذخیره شده است و دیگر حالت‌ها (High Performance ،Balanced و Power Saver) طبق تنظیمات خودشان عمل می‌کنند. مثلاً در حالت Balanced اگر درب لپ‌تاپ را ببندید، Sleep می‌شود.

هنگام انجام بازی‌های سنگین و برنامه‌های قدرتمند، بهتر است حالت High Performance را انتخاب کنید. در حین انجام کارهای روزمره مانند وب‌گردی، حالت Balanced و حین استفاده از باتری، حالت Power Saver یا Download را فعال نمایید.

موضوع : دانستنی ها
عکس هایی از مراسم تشیع امیرشعرای خوزستان ملافاضل سکرانی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

ادامه مطلب . . . . . . .


برچسب‌ها: صور ملافاضل سکرانی فلاحیه
موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟ | ادامه مطلب...
عکسهای کمتر دیده شده از امیر شعرای خوزستان ملافاضل سکرانی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

عکس گرفته شده از مرحوم ملافاضل سکرانی و یکی از شعرای جوان شادگانی ۵ روز قبل از وفات. 

ادامه مطلب . . . . . .


برچسب‌ها: ملافاضل سکرانی شادگان فلاحیه
موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟ | ادامه مطلب...
اختصاصی: سونامی تغییر فرمانداران در خوزستان + اسامی فرمانداران
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

 

خوزستان چه خبر  ؛  خبرهای رسیده از تغییر نزدیک به 12 فرماندار در ساعات یا روزهای آینده حکایت دارد.

بنا به این گزارش در شهرهای مختلف فردا برخی از سرپرستان جدید فرمانداری‌ها معارفه خواهند شد.

اخبار رسیده از انتصاب عزیزالله شهبازی به عنوان سرپرستی فرمانداری آبادان، حمید رضا گودرزی اندیمشک، منصور قمر ماهشهر، شهاب صدیقی امیدیه، احمد جعفری نسب هندیجان، جهانبخش قلاوند ایذه، ناطقی سوسنگرد، محسن بیرانوند هفتکل، علیرضا گروهی مسجدسلیمان و مصطفی سمالی رامهرمز، غلام علیدادی سرپرست فرمانداری کارون، رضا نجاتی فرمانداری شوش، حکایت دارد.

در این حال یکی از نمایندگان مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی از تشکیل جلسه‌ای بین مجمع نمایندگان خوزستان با استاندار ظرف امروز یا فردا در تهران خبر داد.

این نماینده خاطرنشان کرد: محتوای جلسه با استاندار پیرامون تغییر فرمانداران و افراد تعیین شده خواهد بود.

ضمن اینکه استاندار خوزستان لحظاتی  پیش ضمن تایید این خبر پاحکام صادره را در به صورت کلی در سایت استانداری منتشر کرد.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
افتتاح فاز اول پروژه جاده های روستای خروسی شمالی از توابع بخش خنافره شهرستان شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛   فاز اول پروژه جاده روستای خروسی شمالی از توابع بخش خنافره با اعتباری بالغ بر5/400/000 ، و به طول 8 کیلو متر (زیر اساس) و 3/5کیلومتر  (اساس و زیر اساس" روکش آسفالت ")

ز محل اعتبارات استانی و بمنظور ایجاد راه دسترسی مطلوب اهالی و روستاهای خروسی شمالی و آلبوجنام  به شهرشادگان ، با حضور عبدالزهرا سنواتی فرماندار شهرستان ، مهدی طبری بخشدار خنافره ، جمعی از مسئولین ادارات و اهالی روستا افتتاح گردید.

همچنین در چهارمین روز از دهه مبارکه فجر ، مراسم یادواره شهدای بخش خنافره با هدف زنده نگهداشتن یاد شهدا و تجلیل از خانواده های آنان در روستای عبودی از توابع بخش خنافره با حضور نعمت اله آلبوغبیش معاون فرماندار ، مهدی طبری بخشدار خنافره ، لطف اله دورقی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج ، جمعی از مسئولین ادارات ، دانش آموزان مدارس روستای عبودی و جمعی از اهالی برگزار گردید.

عبدالزهرا سنواتی اعلام کرد : دراستای پاسداشت سی و پنجمین سال به ثمر رسیدن نهال انقلاب اسلامی ، دومین یادواره شهدای بخش خنافره ، باهمکاری حوزه مقاومت بسیج خیبر و با حضور شعراء و مداحان اهل بیت و خانواده های معظم شهدا و باهدف تجدید عهد با آرمانهای شهیدان والا مقام و رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی (ره) در محل بلوار شهدای بخش خنافره - روبروی بخشداری -سالن ورزشی حوزه خیبر ،روز چهارشنبه امروز راس ساعت 15برگزار میگردد.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
بازی های جالب برای تلفن همراه +دانلود
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛  سیستم عامل های مختلف دارای برنامه ها و بازی های متفاوت هستند. هر روزه نیز بازی های جدیدی وارد بازار می شود که ویژگی های متفاوتی دارند. در این مطلب جدیدترین بازی های تلفن همراه را که برای سیستم عامل های متفاوت وارد بازار شده است مرور میکنیم.


بازی تست هوش-اندروید

با بازی What's My IQ? PRO هم سرگرم می شوید و هم تست IQ می دهید. این بازی بیش از 100 تست متفاوت دارد که باید یکی یکی آنها را طی کنید. همچنین در صورتی که نتوانید تستی را پاسخ دهید، برنامه به شما راهنمایی می کند. این بازی برای افرادی که دوست دارند تا مقداری به ذهنشان فشار آورند بسیار مناسب است.

برای دانلود این بازی
اینجا را کلیک کنید.


بای نینجای نابینا-اندروید

بازی زیبای Blind Ninja یکی از بازیهای زیبای اندروید در سبک رزمی است. در این بازی یک نینجای حرفه ای که جز خطرناک ترین قاتلین دنیاست بر علیه دشمنان خویش بلند میشود. شما باید او را راهنمایی و هدایت کنید تا بتواند در مقابل دشمنان دیرینه ی خود بایستد و مقاوت تا آنها را از پای در بیاورد.از ویژگی های این بازی میتوان به کنترل آسان و گرافیک و مبارزه های بسیار زیبا اشاره کرد.

برای دانلود بازی
اینجا را کلیک کنید.


مدادهای برنده - ویندوز فون

بازی بسیار سده و مهیج برای دارندگان گوشی هایی با سیستم عامل ویندوز فون 8 است. در این بازی شما باید با مدادهایی که در اختیار دارید میوه ها و اشیای صفحه را از وسط دو نصف کنید. این بازی تمی مشابه با بازی معروف و محبوب "فروت نینجا" دارد که البته از آن بازی دارای گرافیکی بامزه تر است. این بازی به صورت اورجینال در اختیار شما قرار گرفته است.

برای دانلود این بازی
اینجا را کلیک کنیددونده روی خط 2 - ای او اس

بازی Line Runner یک بازی ساده است که در سبک رکورد‌زنی بوده و می‌تواند شما را ساعت‌ها سرگرم نماید. در این بازی شما باید به کاراکتر بازی کمک کنید تا مسافت بیشتری را بدود، هرچه جلوتر بروید موانع بیشتری بر سر راهتان قرار خواهد گرفت که در صورت عبور نکردن از آن‌ها بازی را خواهید باخت. برای اجرای این بازی به iOS 4.3 و بالاتر نیاز خواهید داشت.

بری دانلود این بازی
اینجا را کلیک کنید

موضوع : دانستنی ها
اختصاصی : "سبد کالا" از روز شنبه در واحدهای صنفی سراسر کشور نیز توزیع می‌شود
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛  قاسم نوده فراهانی رئیس شورای اصناف کشور گفت: بنا بر دستور وزارت صنعت، معدن و تجارت که ظهر امروز به شورای اصناف اعلام شد از روز شنبه توزیع سبد رایگان کالا از سوی واحدهای صنفی سراسر کشور انجام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه برای سپردن وظیفه توزیع سبد رایگان کالا باید واحدهای صنفی مورد شناسایی قرارگیرند اظهار داشت: تا روز شنبه شناسایی این واحدها از سوی اتحادیه‌ها انجام می‌شود و ما شاهد توزیع سبد کالا توسط واحدهای صنفی مورد تایید اتحادیه‌ها خواهیم بود.

رئیس شورای اصناف کشور درخصوص برگزاری نمایشگاه‌های بهاره گفت: این نمایشگاه‌ها طبق روال هر سال از پنجم تا 25  اسفند ماه در تمامی استان‌های کشور برگزار می شود.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه‌ها کالاهایی نظیر مواد غذایی پوشاک لوازم‌التحریر و برخی کالاهای مصرفی خانواده‌ها با تخفیف حداقل 20 درصدی عرضه خواهد شد.

وی ادامه داد: تمامی کالاهای عرضه شده در نمایشگاه‌های بهاره، ایرانی است مگر آنکه کالاهایی که تولید داخلی نداشته باشند و مورد نیاز خانواده‌ها باشند.

رئیس شورای اصناف همچنین با اشاره به اینکه نمایشگاه‌های بهاره امسال تهران از 7 تا 17 اسفند ماه برپا می‌شود اظهار داشت: همانند سال‌های قبل نمایشگاه‌های بهاره تهران در فرهنگسرای خاوران، پارک ارم، بوستان ولایت و حکیمیه تهرانپارس برپا می‌شود.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
آغاز نام‌نویسی کاروان‌های "حج تمتع" از ۱۸ بهمن‌
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛  معاون حج، عمره و عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به آغاز نام‌نویسی مشمولان در کاروان‌های حج سال 93 از 18 بهمن‌ ماه ‌ گفت: 64 هزار زائر در حج تمتع 93 در قالب 455 کاروان به سرزمین وحی اعزام می‌شوند.

شرایط نام‌نویسی در کاروان‌های تمتع

وی افزود: ‌کلیه دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری علی الحساب حج تمتع 10 میلیون ریالی که تا 20 دی‌ماه 1384 در یکی از شعب بانک ملی ودیعه‌گذاری کرده‌اند، می‌توانند مستقیما جهت نام‌نویسی به کاروان‌ها مراجعه یا از طریق نشانی اینترنتی http: //haj93. haj. ir اقدام کنند.

معاون حج، ‌ عمره و عتبات سازمان حج و زیارت ادامه داد: آن دسته از متقاضیانی که اسناد ثبت‌نامی سال‌های 1360 و 1363 با مبالغ 180 هزار، 200 هزار، 250 هزار و 270 هزار ریالی را دارا می‌باشند می‌بایست قبلاً با مراجعه به دفتر حج و زیارت استان مربوطه برای تبدیل سند خود به قبض ودیعه‌گذاری 10 میلیون ریالی و استفاده از تسهیلات مربوطه اقدام و پس از دریافت قبض جدید از شعبه بانک معرفی شده از سوی حج و زیارت استان برای ثبت‌نام اقدام کنند.

ادامه مطلب  . . . . . .

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور | ادامه مطلب...
پیام تسلیت وزیر ارشاد / درگذشت ملافاضل سکرانی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع :
دختری که از مادرش اجازه‌ی زنا می خواست
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت
 

 

مادر آگاه در صدد نصیحت دخترش برآمد چرا که این خواسته، از نظر اجتماعی امری ننگین و از نظر دینی نیز حرام بود و این کار چنین شخصی را هر چند که دارای زیبایی و ثروت باشد، از جامعه ساقط می‌گرداند.
اما دختر بر رأی خود پافشاری نمود.
چه می‌پنداری؟ مادر با اصرار دخترش چه کار کند…؟!
مادر با اصرار دخترش موافقت کرد اما به چند شرط؛ اگر در این شرطهای مادر پیروز شد، پس اختیارش در دست خودش می‌باشد..
شرط اوّل مادر این بود که از دخترش خواست صبحگاه در جلوی قصر حاکم بایستد و هنگامی که حاکم از قصر خارج می‌شود و از جلویش می‌گذرد، خود را بر زمین بیندازد؛ گویا که بیهوش شده است و سپس بنگرد که چه چیزی برایش رخ می‌دهد.دختر شرط مادر را پذیرفت تا ببیند چه می‌شود.. او صبح روز بعد جلوی قصر حاکم رفت و هنگامی که حاکم بیرون شد، خود را به بیهوشی زد و به زمین انداخت. ناگهان حاکم به سویش شتافت و او را از زمین بلند کرد و همه با اهتمام زیاد دور و برش جمع شدند.
دختر جوان تظاهر کرد که به هوش آمده است و از حاکم سپاسگزاری نمود و شتابان از آن‌جا دور شد تا به مادرش خبر دهد که در امتحان اوّل پیروز شده است و امتحان دوم چه باشد… مادرش به او گفت: فردا هم باید به همان‌جا بروی و این نمایشت را به هنگام خروج حاکم که از پیشت می‌گذرد، اجرا کنی. دختر چنین کرد، اما نتیجه‌اش با نتیجه‌ی دیروزی فرق می‌کرد؛ این بار حاکم به سویش نرفت، بلکه وزیر رفت و او را از زمین بلند کرد و دور و برش برخی از محافظان جمع شدند و حاکم اصلاً به وی توجهی نکرد!!
دختر باز چنین وانمود کرد که به هوش آمده و از وزیر تشکر کرد و رفت تا واقعه‌ی امتحان دوم را به مادرش خبر دهد. باز از مادرش نسبت به امتحان سوم پرسید و جواب مادر همین بود که فردا هم باید به هنگام خروج حاکم چنین کنی.
روز بعد هم دختر چنین کرد و هنگامی که خود را بر زمین انداخت، فرمانده محافظان آمد و او را از راه کنار زد و رهایش نمود و به جز چند نفری هیچ کس نزدیک نیامد و این‌ها هم زود او را ترک کردند.. دختر به سوی مادر بازگشت و آن‌چه را پیش آمده بود، با نوعی دلتنگی و حسرت بازگو نمود و از مادرش پرسید: آیا امتحان به پایان رسیده است؟
مادر گفت: نه دخترم! فردا هم از تو می‌خواهم که چنین کاری را دوباره انجام دهی و در آخر مرا از آن‌چه اتفاق می‌افتد با خبر کنی که این آخرین روز امتحان است!
دختر چنان کرد که مادر گفته بود؛ اما این دفعه گریان به نزد مادر آمد که امتحان روز آخر برایش سخت شده بود؛ چرا که کسی به نزدیکش نیامده بود تا او را کمک کند، بلکه برخی او را مسخره کرده بودند و برخی دیگر بد گفته و عده‌ای با پاهایشان او را کنار زده بودند…
در این لحظه مادرِ فهمیده به دخترش گفت: عاقبت زنا همین است؛ در ابتدا همه از اشراف، ثروتمندان و… پیشت می‌آیند، اما وقتی که چند روزی از آن گذشت، همه از تو متنفر می‌شوند، بلکه تو را مسخره می‌کنند. کرامت از دست رفته‌ات هرگز به تو باز نمی‌گردد، حتى پست‌ترین مردم هم تو را به باد مسخره می‌گیرد؛ با وجود آن هنوز هم می‌خواهی زنا کنی عزیزم؟!
دخترجوان عقل و هوشش را باز یافت و از مادر فهمیده‌اش سپاسگزاری کرد و گفت: ممنونم مادرم به این درسی که به من دادی، به خدا قسم که هرگز زنا نخواهم کرد گر چه آسمان و زمین بر سرم فرود آیند؛ چرا که زنا، ذلت، پستی و حقارتی بیش نیست.

موضوع : دانستنی ها
صرفا جهت تامل
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع : صرفا جهت استبصار !
آی خونه‌دار، آی بچه‌دار، زنبیلو وردار و بیار!
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

دولت خدمتگزار تدبیر و امید در راستای اهداف عالی اعتدال و گسترش حقوق شهروندی  و اجرای بیانیه ی حقوق بشر و طبق کنوانسیون ژنو  و معاهده ی ان پی تی قرار است که سبد کالایی در اختیار شهروندان قرار دهد که شهروندان عزیز با در دست داشتن مدارک زیر به فروشگاه های مورد نظر مراجعه بفرمایند:

ا.  اصل گواهی ولادت

( اگر فوت کرده اید،گواهی فوت )

2. شناسنامه / کارت ملی / کارت شناسایی / کارت سوخت

کارت پایان خدمت و هر گونه اوراق هویت.

( کلاً هر چی کارت دارید بیارید.  کارت صد آفرین یا هزار آفرین

سال اول ابتدایی هم قبوله)

3. اصل قباله ی ازدواج از سال 93 به بعد

( تا سبد کالایی حاضره ، و تنور داغه ، دست به کار بشید و گرنه دیر میشه! )

4. فتوکپی و یا اصل توافق نامه ژنو

(non peper هم باشه ، قبوله )

5. عکس 6 در 4 سرپرست خانوار

( با ژست اعتدالی و ریش پرفسوری )

6. پروانه ی کسب مهدی هاشمی در فتنه و امو ر انگلستان دانشگاه آزاد )

( به همراه کپی  قرار داد کرسنت )

7. سند منزل و یا اجاره نامه و سه ضامن معتبر

( کارمند مورد قبول  نمی باشد )

8. جواز دفن روح توافق نامه ی ژنو

( خدا بیامرزی یادتون نره ، یه فاتحه ای هم بخونید ثواب داره )

09 عدم سوء پیشینه ی خشونت طلبی از سال 84 به بعد

( مخصوصا اون 49.5 درصد جیز جیگر زده ! )

+

استشهاد محلی جهت اثبات اعتدال و عدم افراط گرایی

لیست همه مدارک را به این شماره پیامک 500000000000004030

و یا به فیس بوک جناب ظریف ارسال کنید تا از تخصیص سبد کالایی به خود

مطلع شوید( لایک یادتون نره )

همه ی مدارک را برابر اصل کرده و با خود همراه داشته باشید.

 -----------------------------------------------------

ب.ن : در صورت مشاهده ی هر گونه انتقاد و حرف زیادی و فضولی در کار دولت محترم حساب کارتون با داس و کمباینه.

موضوع : صرفا جهت استبصار !
خاطره ها : زنگ انقلاب سال 1390 درآموزشگاه های شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

فرماندار : سعید فیوضی   -  مدیر آموزش و پرورش : ظاهری

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
ملا فاضل السکرانی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

ملا فاضل السکرانی شاعر و ادیب عرب خوزستانی اهل ایران است. فاضل فرزند یعقوب سکرانی است که در بین مردم به ملا فاضل السکرانی با کنیهٔ «ابومهدی» مشهور بود. وی همچنین به «عمید ابوذیه» و «امیر شعرای خوزستان» شهرت داشت. او معروف‌ترین و نامدارترین شاعر عرب خوزستان بود که در ماه محرم سال ۱۳۴۰ هجری قمری مصادف با سال ۱۳۰۲ هجری شمسی در شهر شادگان به دنیا آمد. سال پیش از مرگش در اهواز موفق به کسب جایزهٔ دو سالانهٔ «عیلام» توسط موسسهٔ فرهنگی هنری «المعلم» شد.

استاد وی سیدرضا ابراهیمی فرزند سید صالح بود که از بزرگان و دانشمندان علوم قرآنی و خط و نثر عربی محسوب می‌شد. وی خواندن و نوشتن را نزد او آموخت و علاوه بر این دو، رسم خط و طریقهٔ خواندن شعر و حفظ آن را نیز فرا گرفت. گفته می شود سید‌رضا در شکل‌گیری شخصیت ملا‌فاضل سکرانی تأثیر به‌سزایی داشت. ملافاضل سکرانی دارای دو فرزند شاعر به نام‌های مهدی و عادل سکرانی است.عبدالحسین مقتدایی، استاندار وقت خوزستان در پیامی به زبان عربی در سایت استانداری، درگذشت این شاعر را تسلیت گفت. پس از مرگ سکرانی، عضو خبرگان اسلامی ایران در همایش یادبود این شاعر خواستار نام‌گذاری میدان یا خیابانی در شهر اهواز به نام ملا فاضل سکرانی شد، همچنین وی درخواست کرد مسابقهٔ شعر سالانهٔ سکرانی برگزار شود.

 

ادامه مطلب  . . . . 

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟ | ادامه مطلب...
اگر امروز فجری داریم به خاطر خمینی کبیر است
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  دهه ی فجر دهه ی ماندگار در تاریخ ملت عزیز ایران است، این ایام ، ایام نزدیک شدن پیروزی نهایی  انقلاب اسلامی است؛ انقلابی که به رهبری امام امت وتلاش و حمایت مردم عزیز ایران اسلامی به فرجام رساند انقلابی که بر مبنای تعالیم اسلامی  و الهام گرفته از انقلاب عاشورای حسینی بود، که  به پای این انقلاب افراد زیادی از جمله جوانان ،مادران، پدران و فرزندان و...این مرزو بوم به فیض شهادت رسیدند تا همیشه یادگاران تاریخ این انقلاب باشند.یاد تمامی شهیدان انقلاب اسلامی گرامی باد.

ایام دهه ی فجر این فرصت به ما می دهد که قبلا ایرانیان کجا بوده است و چه می کردند الان کجاست؟چه می کنند؟اینکه الان در سرا تا سر ایران فریاد اسلام بلند می شود و مکتب اسلامی در این سرزمین پابر جاست به خاطر این ایام مبارک دهه فجر وپیروزی انقلاب اسلامی بوده است.که این چنین  اسلام ناب محمدی طنین انداز این مرزو بوم است .

با ورود امام به ایران بعد از 15 سال ستم و شاهنشاهی رفت.ظلم و تاریکی رفت عشق و ایمان و ایثار و عشق به وطن آمد عشق به ایران اسلامی .

با ورود امام استقلال ،آزادی جمهو ری  اسلامی ایران در جهان طنین انداز شد.بیانگذار جمهوری اسلامی خود امام بوده است.اگر امروز ما فجری داریم به خاطر وجود خمینی کبیر بوده است.

پیروزی انقلاب اسلامی ایران، یکی ازمعجزه های الهی بود که توسط یکی از سلاله ی پیامبر اکرم(ص) صورت گرفت.

مهم ترین و اساسی ترین عامل پیروزی انقلاب اسلامی، قیام مردم برای خدا بود چون این انقلاب، جنبه معنوی و دینی داشت و از این رو، توانست در کشورهای اسلامی نفوذ کند و هزاران انسان را شیفته خویش سازد.

امام خمینی(ره) در معرفی انقلاب اسلامی و بیان رمز پیروزی آن فرمودند: «... این قیام، قیام حق بر باطل بود، قیام عبودیت بر طاغوت بود، قیام انسانیت بر توحّش بود. رمز پیروزی ما در این بود که نهضت ما جنبه معنوی و اسلامی داشت...» این هدیه غیبی بود که [خداوند] به ما داد. این استقلالی که خدای تبارک و تعالی به ما داده و دست اجانب را کوتاه کرده، برای خاطر آن قدرت ایمان و وحدت کلمه بود»

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
برپایی مراسم جشن انقلاب دردبیرستان گلستان شادگان باحضورمسئولین
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت
 

 

خوزستان چه خبر  ؛  مراسم جشن انقلاب بمناسبت سی وپنجمین سالگردپیروزی انقلاب اسلامی امروزصبح ۱۳ بهمن ۹۲ ازسوی دبیرستان دخترانه گلستان باحضورمسئولین محلی وشهرستانی وهمچنین حبیب حاجی زاده مدیرآموزش وپرورش ومعاونین ایشان وجمعی ازکارشناسان اداره درسالن کانون فرهنگی تربیتی شهیدرجایی برگزارشد.دراین جشن حاملان قرآن پس ازاستقراردرجایگاه ،به قرائت فرازی دلنشین ازآیات الهی پرداختند.پس ازآن دانش آموزان بااجرای میان برنامه های جذاب ومتنوع ازقبیل اجرای سرودملی کشوربصورت گروهی جلوه ای باشکوه خلق کردند.ازبرنامه های جانبی این جشن می توان به برپایی جشنواره ی صنایع دستی وغذاهای سنتی وهمچنین ایستگاه تحقیق اشاره نمودکه درآن دانش آموزان باارائه محصولات ودست سازهای خودازمیهمانان استقبال نمودند.شایان ذکراست درپایان مراسم میهمانان ویژه این مراسم ازغرفه های موجوددرمراسم دیدن نمودند.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
بیمه شدن 10 هزار نفر از اعضای شوراهای حل اختلاف سراسر کشور
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛  حجت‌الاسلام محمدمهدی احمدی ‌میانجی در یازدهمین گردهمایی اعضای شوراهای حل اختلاف استان خوزستان که ظهر امروز در تالار فردوسی برگزار شد، اظهار کرد: تاکنون 10 هزار نفر از اعضای شوراهای حل اختلاف در سراسر کشور بیمه شده‌اند.

وی افزود: برنامه داریم تا در آینده‌ای نزدیک ما بقی اعضای شوراهای حل اختلاف در سراسر کشور را زیرپوشش خدمات بیمه قرار دهیم.

معاون رئیس قوه قضائیه در امور شورای حل اختلاف بیان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده زیرپوشش قرار دادن اعضای شوراهای حل اختلاف در امسال و اوایل سال آینده انجام می‌شود.

این مقام مسئول اضافه کرد: بنا داریم 5 هزار نفر دیگر از اعضای شوراهای حل اختلاف در سراسر کشور که تاکنون بیمه نشده‌اند را تا سه ماه آینده زیرپوشش بیمه قرار دهیم.

به گفته وی، اعضای شوراهای حل اختلاف در سراسر کشور کارهای بزرگی را انجام می‌دهند و باعث صلح و سازش بین طرفین دعوی می‌شود.

احمدی ‌میانجی خاطرنشان کرد: با توجه به اقداماتی که انجام می‌شود ما نمی‌توانیم پاداش مناسبی به اعضای شوراهای حل اختلاف بدهیم ولی این هم بدان معنا نیست که کاری برای آن‌ها انجام ندهیم.

وی تصریح کرد: هیچ کس توان دادن پاداش مناسب به شما عزیزان را ندارد ولی با این حال، با جدیت تلاش خود را انجام می‌دهید و به مردم خدمت می‌کنید.

معاون رئیس قوه قضائیه در امور شورای حل اختلاف یادآور شد: پاداش کارهای اعضای شوراهای حل اختلاف در سراسر کشور را خداوند متعال به آن‌ها خواهد داد.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
شماره پیامک جدید برای دریافت اطلاعات سبد کالا معرفی شد/اختلال در شبکه بانکی هنگام دریافت سبد کالا
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

 

خوزستان چه خبر  ؛   با توجه به اینکه از صبح امروز نخستین مرحله توزیع سبد کالای دولت در فروشگاه‌های مختلف از جمله، امکان، اسکاد، شهروند، رفاه، فرهنگیان، اتکا و سایر فروشگاه‌ها شروع شده است، برخی از مردم هنوز نتوانسته‌اند به دلیل مشکل سایت و سامانه اطلاع رسانی از مشمول شدن دریافت سبد کالا مطلع شوند.

بر همین اساس،سایت اطلاع رسانی سبد کالا به منظور ایجاد دسترسی بیشتر مردم دو درگاه اطلاع رسانی را اعلام کرده که ارسال کد ملی از طریق پیامک به شماره 700799 و گرفتن شماره #799* از طریق تلفن همراه و سپس وارد نمودن کد ملی از جمله آنها است.

شماره پیامک 5000499 نیز پیش تر برای این منظور اعلام شده بود. 

البته هنوز برخی سؤالات و ابهامات در زمینه مشمولان وجود دارد که مسئولان پاسخگو نیستند و تنها اصلاعات را بر روی سایت yaranehkala.ir  درج می‌کنند.

کسانی که مشمول دریافت این سبد نشده اند می توانند از طریق پیامک با شماره مورد اشاره اعتراض خود را اعلام کرده و خواستار رسیدگی شوند.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
اختصاصی : شادگان و سبد کالایی ؟!!
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

مطلب ارسالی : بازهم سو استفاده از سادگی مردم شادگان

امروز یکشنبه ۱۳ بهمن ماه ۹۲ دفتر پستی X واقع در مرکز شادگان با انتشار پیام از طریق سامانه اعلام کرده است که جهت تایید سبد کالا باید به پست X مراجعه شود و هم اکنون صدها نفر از مردم فقیر و ساده شادگانی که اکثر پیر و میان سال هستند در صف ایستاده اند تا به سبد کالا برسند.

مردم عزیز بدانید که که پست X در تعلق گرفتن و نگرفتن و تایید و عدم تایید هیچکاره است.

با تشکر و التماس دعا/

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
در نخستین روز از دهه مبارک فجر؛ رهبر معظم انقلاب در مرقد مطهر امام راحل حضور یافتند
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب صبح امروز با حضور در مرقد مطهر امام راحل و مزار شهدای هفتم تير و گلزار شهدای بهشت زهرا ضمن قرائت فاتحه، ياد بنيانگذار جمهوری اسلامی ايران را گرامی داشتند.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
5 گوشی اندرویدی برتر سال 2013 +قیمت
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛   از جمله مهم ترین شرکت های ساخت تلفن های هوشمند که تقریبا تمام محصولات خود را بر مبنای سیستم عامل اندروید می سازند می توان به ""Samsung ، " "HTC ، ""Sony ، ""LG و خود گوگل اشاره کرد.

البته رقابت اصلی برای ساخت برترین گوشی های تلفن همراه نیز در میان همین شرکت ها است.

اما برترین اسمارت فون‌های سال گذشته‌ی میلادی که دیدن آنها خالی از لطف نیست از این قرارند:

 

ادامه مطلب  . . . . . . . .

موضوع : دانستنی ها | ادامه مطلب...
مراسم تشیع و تدفین امیر شعرای خوزستان ملا فاضل سکرانی در 12CD
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

انا لله و انا الیه راجعون

 

فیلم مراسم تشیع و تدفین امیر شعرای خوزستان در ۱۲ حلقه سی دی

از استودیو "نور البد" شادگان

مهندس ال سیوف - ۰۹۱۶۸۳۱۹۸۸۷


برچسب‌ها: ملا فاضل سکرانی
موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
پخش زنده جشن بزرگ انقلاب اسلامی شهرستان شادگان توسط سیمای مركز خوزستان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛  سنواتی فرماندار شهرستان با اعلام اینكه جشن بزرگ انقلاب اسلامی در روز دوازدهم بهمن ، ساعت ١٩/٣٠ دقیقه بعد از ظهر در سالن إرشاد اسلامی به همت فرمانداری وبا مشاركت كلیه دستگاهها، أصناف، سازمانهای مردم نهاد، هیات مذهبی ، جوامع هنری، ورزشی وعلمی، ودیگر بخشها واقشار مختلف مردمی برگزار میگردد، إظهار داشت: این برنامه بصورت زنده وپخش مستقیم از سیمای مركز خوزستان تقدیم علاقمندان خواهد شد.

وی در ادامه با تاكید بر لزوم برگزاری هرچه با شكوه و مردمی جشن های انقلاب ، گفت: انقلاب اسلامی یك انقلاب دولتی نیست ، بلكه حركتی مردمی است ومردم در سالروز انقلاب اسلامی خود به صورت خود جوش وارد عرصه ومیدان شده و میخواهند شور وشعف واحساس شادی و سرور روزهای پیروزی انقلاب را به مردم ونسلی كه انقلاب را به چشم خود ندیده منتقل نمایند؛ و در این راستا با پخش زنده برنامه جشن انقلاب از طریق سیمای مركز خوزستان ومنتقل نمودن شادی به خانه های مردم این أمر محقق خواهد شد.
در ادامه وی اهم برنامه های این جشن را برگزاری نمایش طنز كوتاه، موسیقی، سرود، شعر، ترانه، مسابقه و اهدای جوایز، سخنرانی، تقلید صدا، مصاحبه با چندتن از نخبگان عرصه فرهنگی-هنری ، ورزشی و تقدیر وتشكر از انها عنوان نمود.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
مراسم تودیع و معارفه رؤسای اداره راه و شهرسازی شهرستان شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛   مراسم تودیع و معارفه رؤسای راه و شهرسازی شهرستان درتاریخ 7/11/92 (دوشنبه) با حضورفرماندار ، معاون فرماندار و مسئولین ادارات شهرستان درمحل فرمانداری برگزارگردید.

سنواتی فرماندارشهرستان ضمن تقدیر و تشکر از ناجی حیاوی ، رئیس سابق اداره راه و شهرسازی شهرستان که به مدت 10 سال ، خدمات خوب و ارزنده ای را تقدیم شهرستان نموده است برای ایشان آرزوی توفیق و سلامتی ازخداوند متعال مسئلت نمودند. ایشان درادامه انتصاب آقای جابر بنی تمیم ، که پیش ازاین مجری پروژه جاده شهرکرد- مسجد سلیمان بوده است بعنوان رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان شادگان تبریک عرض نموده و اظهارامیدواری کردند که حضورشان مایه خبروبرکت شهرستان گردد. درپایان ایشان ناجی مزرعه رئیس جدید اداره بنیاد شهید و ایثارگران و غلامرضا فرجی رئیس اداره منابع طبیعی آبادان و شادگان را که پیش ازاین مراسم معارفه شان انجام شده بود ، به حاضران معرفی نمود.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
طی حکمی از سوی رییس‌جمهور؛ سلطانی‎فر رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

 

خوزستان چه خبر  ؛   متن حکم حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای مسعود سلطانی فر

نظر به تعهد و سوابق علمی و تجربیات ارزنده جناب عالی، به موجب این حکم شما را به عنوان "معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری" منصوب می نمایم.

امید است با عنایات الهی و همکاری نخبگان علمی و واحدهای ذیربط، درخدمت به ملت شریف ایران و نظام جمهوری اسلامی با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید.

از خدمات ارزشمند جناب آقای دکتر محمد علی نجفی نیز قدردانی می شود.
 
حسن روحانی
موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
وزیر اطلاعات در جمع سران عشایر شهرستان شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

در جمهوری اسلامی ایران هیچ تفاوتی میان عرب ، ترک ، لر ، ترکمن ، کرد و سایر اقوام وجود ندارد

حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید محمود علوی وزیر اطلاعات چهارشنبه 25/10/92 در جمع سران عشایر شهرستان شادگان با تبریک آغاز هفته وحدت  گفت: در نظام جمهوری اسلامی ایران هیچ تفاوتی میان عرب ، ترک ، لر ، ترکمن ، کرد و سایر اقوام وجود ندارد.

 
وزیر اطلاعات خدمت به اهالی خوزستان و مردم شادگان را به دلیل وجود شخصیت های برجسته این خطه در نشر و گسترش مذهب شیعه در جهان وظیفه دولت دانست و اظهارداشت : انتخاب خوزستان به عنوان اولین استانی که رئیس جمهور به آن سفر کرده است  دلیلی بر اهمیت خوزستان است.

حجت الاسلام و المسلمین علوی با بیان اینکه خوزستان دروازه ورود مذهب تشییع در کشور است ابراز امیدواری کرد با تلاش دولت مشکلات اقتصادی و اشتغال جوانان این منطقه برطرف خواهد شد.

دکتر علوی افزود : دشمن به دنبال ایجاد تفرقه و شکست وحدت است

وزیر اطلاعات با اشاره به آغاز هفته وحدت بر لزوم حفظ وحدت میان اقوام مختلف تاکید کرد.
موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
احداث دفتری با عنوان خوزستان در بصره
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر   ؛   عبدالحسن مقتدایی در نشست تخصصی انعقاد تفاهمنامه میان خوزستان و استان میسان عراق که ظهر امروز در استانداری خوزستان برگزار شد اظهار کرد: برقراری رابطه با کشور عراق برای خوزستان بسیار با اهمیت است.

وی ادامه داد: دفتری با عنوان خوزستان در بصره احداث شده است تا ساز و کار انجام امور را به عهده داشته باشد.

استاندار خوزستان با ابراز امیدواری که برقراری رابطه دو استان در جهت موضوع اشتغال و رفع مشکلات خوزستان و میسان موثر واقع شود اذعان کرد: تفاهمنامه منعقده شده بین خوزستان و میسان سند خوبی است که امیدواریم زمینه رضایت مردم دو استان را فراهم کند.

وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی‌های لازم برای عملیاتی کردم تفاهمنامه انجام شده است خاطر نشان کرد: استان‌های میسان و بصره عراق از لحاظ شرایط اقلیمی و فرهنگی از اهمیت بالایی برخوردارند که این سفر و بازدیدهای انجام شده می‌تواند یک گام خوب و موثر در جهت پیشرفت دو استان باشد.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
بازی های جالب برای تلفن همراه +دانلود
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

سیستم عامل های مختلف دارای برنامه ها و بازی های متفاوت هستند. هر روزه نیز بازی های جدیدی وارد بازار می شود که ویژگی های متفاوتی دارند. در این مطلب جدیدترین بازی های تلفن همراه را که برای سیستم عامل های متفاوت وارد بازار شده است مرور میکنیم.


** حدس بزن - آندروید

در این بازی گروه های جدیدی از کلمات شامل شهر ایران، اسم پسر، اسم دختر، فیلم ایرانی و نام حیوان وجود دارد که شما باید با انتخاب حروف ان ها را حدس بزنید. همچنین سعی شده مشکلاتی که در نسخه قبلی توسط کاربران بیان شده بود مانند کوچک بودن حروف، نبود راهنمایی، کمبود گروه ها و موارد دیگر برطرف شود.

برای دانلود این بازی
اینجا را کلیک کنید.

** ماموریت ممکن - سیمبیان

بازی بسیار محبوب Mission Possible را برای گوشی های نوکیا سیمبیان سری ^۳ مانند C7 ، E7 ، N8 ، C6-01 و... . شما در این بازی باید با چتر بازی و کنترل قایق تان، خود و گروه تان را نجات دهید. این بازی به صورت ساین شده بوده و دیگر برای نصب با مشکلی مواجه نخواهید شد.

برای دانلود این بازی
اینجا را کلیک کنید.

 ** بازی پازلی پودینگ ها - آی او اسپ

بازی Pudding Monsters عنوان جدید شرکت Zeptolabs است که به خاطر بازی Cut the Rope بسیار معروف شده است. حالا این شرکت با یک بازی پازلی دیگر همانند Cut the Rope می‌خواهد باز هم شما را سرگرم کند، و البته در این کار هم موفق بوده است. Pudding Monsters داستان پودینگ‌هایی است که می‌خواهند با یکدیگر متحد شوند تا آدم‌ها آن‌ها را نخورند! بازی با ظاهری ساده و در عین حال با جلوه‌هایی زیبا شما را تا آخرین مرحله از بازی همراهی می‌کند! این بازی بر روی iPhone 3GS و بالاتر، iPod Touch 3 و بالاتر و iPad قابل نصب است.

این بازی را از
اینجا دانلود کنید.

 

بازی کنترل ترافیک - سیمبیان

بازی بسیار زیبا و جذاب Traffic Rush برای گوشی های نوکیا سیمبیان سری ^۳ مانند C7 ، E7 ، N8 ، C6-01 و…تولید شده است. شما در این بازی می بایست ترافیک شهری و عبور و مرور خودروها را مدیریت کنید. این بازی به صورت ساین شده بوده و دیگر برای نصب با مشکلی مواجه نخواهید شد.

این بازی را از
اینجا دانلود کنید.

موضوع : دانستنی ها
ابیاتی از اشعار مرحوم مغفور ملافاضل سکرانی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

 

کُلّ السّیوفِ قَواطِعُ إن جُرَّدَت وَ حُسَامُ لَحظک قَاطِعُ فِي غِمده

(لبعضهم)

 

ترف بمواصلک لیــــکون تنســـل

دریت ابچبـــدته من جفاک تنســل

السیوف ابضــرب تگطع حین تنسل

وشبه لحظک ابغمـــده وفتک بیـــه

  ملا فاضـــــل الســـکراني

 

ادامه مطلب  . . . . . . .

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟ | ادامه مطلب...
عذاب قبر خسرو پرویز
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

بسم الله الرحمن الرحیم

یکی از پادشاهان ظالمی که در برابر ظلم ها و بی عدالتی هایی که در دنیا انجام داده بود به عذاب برزخی خود رسید، خسرو پرویز است.

ابورواحه انصاری از مغزی نقل کرده است که او گفت:

در جنگ نهروان در رکاب امیرالمومنین علیه السلام بودم.بعد از پایان جنگ ، جمجمه ی پوسیده ای را مشاهده کردیم.حضرت با تازیانه ی خود آن را حرکت داد.فرمود:بیاورید.

سپس به او فرمود: چه کسی هستی؟ از فقرایی یا از اغنیاء؟ از سعادتمندانی یا از شقاوتمندان؟

جمجمه با زبان فصیح گفت: «پادشاه ظالم ، خسرو پرویز هستم که شرق و غرب عالم را متصرف شدم.هزار پادشاه را به قتل رساندم و مملکت آن ها را تصرف کردم.به مردم مظلوم و بی پناه آن کشورها ظلم و ستم نمودم.پنجاه شهر بنا کردم و هزار غلام ترکی و ارمنی خریدم و دختران زیادی را بی آبرو نمودم و دختران پادشاه را به ازدواج خود در آوردم.

وقتی عمرم به پایان رسید و ملک الموت برای قبض روح من آمد، گفت: ای ظالم و ای طاغی! با خدای خود مخالفت کردی.

در این بین، تمام اعضا و جوارح من لرزید.وقتی مرا قبض روح کرد، تمام روی زمین از ظلم من راحت شدند.ولی من تا روز قیامت در عذاب هستم و خداوند هزاران ملائکه را بر من موکل کرده که به دست هرکدام گرزهای آتشینی است که اگر یکی از آن ها را بر کوه های عالم بزنند، تمام از هم می پاشند و آب می شوند و هر وقت یکی از آن ها را بر من می زنند،قبرم آتش می گیرد.

خداوند مرا به واسطۀ ظلمی که بر بندگان خدا کرده ام، تا روز قیامت عذاب می کند و به عدد هر مویی که در بدن دارم، مارها و عقرب ها بر من مسلط شده اند و مرا نیش می زنند و می گویند: این جزاء ظلمی است که کرده ای.»

بعد از آن جمجمه ساکت شد.تمام لشکریان علی گریه کردند و بر سر خود می زدند.

موضوع : دانستنی ها
برپایی مراسم بمناسبت هفته ی هوای پاک دردبستان شاهدنجمه !؟
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
برگزاری جلسه شورای معاونین درخصوص درس آمادگی دفاعی مدارس باحضورکارشناسانی ازسپاه
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  جلسه ی شورای معاونین امروزصبح دردفترمدیریت اداره باحضورمیهمانی ازحوزه ناحیه ی مقاومت بسیج سپاه شهرستان تشکیل شد.این جلسه درخصوص اردوی عملی درس آمادگی دفاعی مدارس متوسطه برگزارشد.دراین جلسه میهمانانی ازحوزه ناحیه ی مقاومت بسیج سپاه جناب سرهنگ دورقی فرمانده ناحیه ی مقاومت بسیج شهرستان وهیأت همراه آقایان عباس خلاطی ومحمودجنامی ،حبیب حاجی زاده مدیرآموزش وپرورش شادگان،امیرحدادپورمعاون آموزش متوسطه ،حمیدظاهری معاون پشتیبانی،غلامرضاغلامپورمسئول ارزیابی عملکرد،عبدالامیرمجدم سرگروه آمادگی درس دفاعی،سرکارخانم علیپورسرمربی درس آمادگی دفاعی حضورداشتند.گفتنی است دراین جلسه ی 2ساعته درخصوص بررسی مسائل مرتبط بااجرای اردوی عملی درس آمادگی دفاعی پایه دوم متوسطه مدارس شادگان در5روز،نحوه ی صدورگواهینامه های پایانی،شرکت همه جانبه دانش آموزان دراردو،وبسیج امکانات موجودجهت برگزاری موفقیت آمیزاردووهمچنین تهیه وسائل نقلیه جهت ایاب وذهاب ،بحث وتبادل نظرگردیدوتصمیمات لازم اتخاذگردید.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
برگزاری همایش نمادین دوچرخه سواری و موتور سیکلت سواری بمناسبت هفته مانور مبارزه با مواد مخدر در شادگ
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر ؛   در روز پنجم هفته مانور مبارزه با مواد مخدر مورخ 92.11.08 در راستای اجتماعی کردن امر مبارزه با مواد مخدر و ملتفت نمودن توجه عامه مردم به مسئله مافیای اعتیاد و ضرورت آغاز مبارزه همه جانبه علیه این پدیده شوم به همت سازمانهای مردم نهاد و با همکاری بهزیستی و فرمانداری همایش نمادین دوچرخه ، موتور سیکلت ، وسه چرخه سواری با حضور و استقبال چشمگیر مردمی برگزار گردید.

در این همایش که هریک از دوچرخه سواران و موتور سیکلت سواران و حتی سه چرخ سواران پیامها وشعارهای مبنی بر پیشگیری  و مبارزه با اعتیاد در دست داشتندمسیر مزار سید علی - خ ولایت - خ فتح المبین -خ امام - خ باهنر تا پارک شهدای گمنام را در حالی پیمودندکه خودورهای عکس بندی و شعار بندی شده و حامل پیامهای مبنی بر ضرورت پیشگیری و درمان و مبارزه با اعتیاد ، در تمام مسیر آنها را همراهی کرده و با بوق زدن وایجاد جوش و خروش در سطح شهر ، توجه عموم را به خود جلب نمودند.
گفتنی است در پایان مراسم به کلیه شرکت کنندگان در این همایش ، جوایزی به رسم یاد بود ، و جهت ترغیب و تشویق عامه مردم به مشارکت بیشتر در امر مبارزه با مواد مخدر ، اهدا گردید.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
معمای خری؟ / صرفا جهت استبصار !
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع : صرفا جهت استبصار !
کاریکاتور/ فتوا برای مجاز بودن پوشیدن لباس زنان برای شورشیان سوریه
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع : صرفا جهت استبصار !
خوزستان همچنان دژ محکم تشیع و ولایت/ دیدار با علما ، نمایندگان مردم خوزستان در مجالس خبرگان رهبری
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 
حجت الاسلام و المسلین دکتر سید محمود علوی دوشنبه شب 23 دی، در آستانه سفر رییس جمهوری به استان خوزستان در دیدار با علما ، نمایندگان مردم خوزستان در مجالس خبرگان رهبری و شورای اسلامی گفت : اگر مجاهدت های روحانیت پاکباز و روشن ضمیر در طول تاریخ سرخ شیعه نبود خبری از اسلام و مکتب اهل بیت عصمت و طهارت (ع) نیز نبود.

وزیر اطلاعات در این دیدار که در بیت آیت الله ˈسیدمحمدعلی موسوی جزایریˈ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز برگزار شد از تلاش های مخلصانه علمای حوزه های علمیه خوزستان به ویژه آیت االه موسوی جزایری در تعمیق فرهنگ تشیع و ترویج مکتب اهل بیت(ع)تقدیر کرد و گفت: اگر ما در سنگر امنیت جامعه مشغول خدمت هستیم این علمای عزیز استان هستند که از اعتقادات و فرهنگ جامعه که زیربنای امنیت فکری و روحی مردم است سنگربانی می کنند و با کجی ها و انحرافات مبارزه می کنند
.

حجت الاسلام و المسلین علوی از خوزستان به عنوان دژ و دروازه ورود تشیع و سنگر مستحکم شیعه در طول تاریخ نام برد و در ادامه با بیان سختی ها و تلاش شبانه روزی علمای استان در ارتقا فرهنگ اسلامی اظهارداشت: کارنامه روحانیت شیعه در ترویج مکتب اهل بیت (ع) و مسوولیت پذیری آنان در مقابله با انحرافات بسیار درخشان و ممتاز است و علمای تشیع در زمان هایی که احساس تکلیف می کردند با تمان توان و وجود آستین همت بالا می زدند و جان خود را در این راه تقدیم اسلام و زنده نگه داشتن فرهنگ تشیع می کردند
.

دکتر علوی با تجلیل از شیخ فضل الله نوری که یک تنه مقابل انحرافات ایستاد و همچنین از آیت الله کاشانی که نقش مهمی در ملی کردن صنعت نفت داشت اظهار داشت: این کار علمای شیعه بوده ، آنجا که عرصه فریاد بود ، فریاد می زدند تا مردم و اعتقادات آنان آسیب نبیند
.

وزیر اطلاعات در ادامه گفت: حفاظت و صیانت از مرزهای اعتقادی ، راه و خط اصلی علمای شیعه در دوران های مختلف بوده و به فضل الهی این راه پرافتخار با وجود موانع و توطئه های دشمن ادامه خواهد یافت
.

حجت الاسلام و المسلمین علوی با اشاره به تبلیغات زهرآگین دشمن و افراد منحرف در خوزستان یادآور شد اینها طوری در تبلیغات خود وانمود می کنند که گویی مردم خوزستان عشق به اهل بیت (ع ) ندارند ولی ما خداوند را شاکریم که با وجود علمای عزیز ، خوزستان همچنان دژ محکم تشیع و ولایت است و اقدامات دشمن نتوانسته ذره ای در اراده محکم آتان خللی وارد کند
.

بنا به این گزارش در این نشست که حجت الاسلام و المسلمینˈعلی یونسیˈ دستیار ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و ˈعبدالحسن مقتداییˈ استاندار خوزستان و شهردار اهواز حضور داشتند گزارشی از پیشرفت کمی و کیفی حوزه های علمیه و اقدامات فرهنگی و رسانه ای نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه در راه اندازی اخیر شبکه ماهواره ای ˈالاهوازˈ و دانشگاه مجازی امیرالمومنین (ع) اهواز ارائه شد.
موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور


 
 

قالب وب

هاست لينوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

اورژانس رایانه پشتیبان وب سایتها

طراحي شده توسط کاربر شادگان