وبلاگicon
خوزستان چه خبر؟
" وبگاه خوزستان چه خبر حامـــی و امیــــن مردم شریف شادگان "
جهت 94 دهیار شهرستان شادگان حکم مدیر بحران روستا توسط فرماندار صادر شد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   نعمت اله آلبوغبیش معاون فرماندار و سرپرست بخشداری مرکزی در جلسه ای که بمنظور هماهنگی لازم در جهت بازگشایی مدارس و رفع مشکلات فرا روی ، همکاری در راستای اجرای طرح سرشماری عمومی کشاورزی سال 93 و انتخاب اعضای هیأت مدیره و بازرسان شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی  با حضور کلیه دهیاران و تعدادی از اعضای شوراهای اسلامی روستایی در محل سالن جلسات فرمانداری سخن می گفت اظهار داشت : به استناد دستور العمل و بخشنامه مدیر کل محترم مدیریت بحران استانداری خوزستان جهت 94 دهیار شهرستان شادگان شامل بخشهای مرکزی ، خنافره و دارخوین حکم مدیر بحران روستا توسط فرماندار شادگان صادر و به آنان ابلاغ گردید .

آقای آلبوغبیش هدف از صدور حکم مدیر بحران روستایی جهت دهیاران را کاهش خسارات احتمالی ناشی از حوادث غیر مترقبه عنوان نمود و تأکید کرد دهیاران و مدیران محترم بحران روستایی مکلفند طبق دستور العمل مربوطه برنامه ریزی و اقدام لازم معمول نمایند .

معاون فرماندار شادگان در این جلسه بر ضرورت همکاری هر چه بیشتر دهیاران محترم با مدیران مدارس و مسئولین خانه های بهداشت روستایی و مأموران سرشماری کشاورزی سال 93 و در اولویت قرار دادن موضوع رفع مشکلات اماکن عمومی روستایی و عضویت دهیاران در کتابخانه های عمومی و تشویق مردم در جهت عضویت در کتابخانه های عمومی شهرستان و افزایش مطالعه و کتابخوانی تأکید نمود .

آقای آلبوغبیش تصریح کرد : اجرای طرحهایی همچون سرشماری عمومی و رسیدگی به بحرانهای احتمالی ناشی از حوادث غیر مترقبه ، طبق مصوبات هیأت دولت و فرمان ریاست جمهوری بر عهده کلیه ادارات ، نهادها ، سازمانها و شرکتهای وابسته به دولت گزارده شده و همگان مکلف به همکاری با متولیان امور هستند .

گفتنی است در پایان این نشست و پس از تشکیل هیأت رئیسه توسط دهیاران ، انتخابات هیأت مدیره و بازرسان شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی انجام و 3 نفر بعنوان عضو اصلی ، 2 نفر عضو علی البدل هیأت مدیره و یک نفر بازرس اصلی و یک نفر بازرس علی البدل انتخاب شدند .
موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
تشکیل کارگروه بررسی وضعیت پایانه های مسافر بری شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   کارگروه بررسی وضعیت پایانه های مسافر بری شادگان در راستای تأکید استاندار محترم خوزستان و بمنظور بررسی روند فعالیت و وضعیت بهداشتی و امکانات رفاهی و خدماتی و همچنین وضعیت بهداشتی اغذیه فروشان واقع در مجاورت پایانه های مورد نظر به ریاست نعمت اله آلبوغبیش معاون فرماندار شادگان و با عضویت ریاست اداره راه و شهرسازی ، شهرداری ، شبکه بهداشت و درمان و پلیس راهور تشکیل گردید .

آلبوغبیش معاون فرماندار شادگان ضمن اشاره با بازگشایی مدارس و اهمیت رسیدگی به وضعیت پایانه های  مسافر بری و امور بهداشتی اغذیه فروشان واقع در مسیر و محوطه پایانه ها ، بر ضرورت بازدید و بازرسی مستمر کار گروه از اماکن مورد نظر تأکید نمود و تسریع در رفع نواقص احتمالی مشاهده شده و رعایت امور بهداشت و سلامت عمومی را خواستار شد .
موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اطلاعیه: پنج شنبه ها، آرام و بی صدا در خوزستان تعطیل شد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر ؛   براساس خبرهای رسیده بنا بر تصمیم استانداری خوزستان، ادارات و دستگاههای اجرایی استان، پنج شنبه ها کماکان تعطیل هستند.

گزارش های رسیده حاکی است تعدادی از ادارات استان با اعلام این مطلب به شاغلین خود ساعت کاری را از از 7:30 الی 15:45 اعلام شده و روزهای پنج شنبه نیز کماکان تعطیل اعلام شده است.

لازم به ذکر است پیش از این سوی معاون استاندار خوزستان و با استناد به تصويب‌نامه هيات وزيران روز پنجشنبه در استان روز کاری اعلام شد، اما شنیده ها حکایت از آن داشت که استاندار خوزستان با این موضوع مخالف است و مُصِر بر تعطیلی پنج شنبه هاست.

حال با این اعلام ساعت کاری جدید مشخص می شود که استاندار بر تصمیم خود پای فشاری کرده است و عملا با این اقدام مقتدایی کارکنان دولت می توانند روز پنج شنبه را در کنار خانواده خود سپری کنند.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
عوارض نگاه کردن به نامحرم - پیاله ای در دست من(11)
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما همسنگران عزیز

توی این پست میخوام چندتا از عوارض نگاه کردن به نامحرم رو خدمتتون عرض کنم

بدون صغری کبری چیدن میرم سر اصل مطلب چون الان وقت رستمون تموم میشه باید برگردم تو بخش

عارضه اول: نگاه میکنی خوشت میاد گیرت نمیاد افسرده میشی.افسرده که بشی تنها میشی تنها که بشی مریض میشی مریض هم که بشی نهایتا میمیری(انا لله و انا الیه راجعون)

عارضه دوم: نگاه میکنی خوشت میاد گیرت نمیاد نسبت به همسر خودت بی رغبت میشی.بی رغبت که شدی همش دعوا میکنید طلاق میگیرید بچه هات ولت میکنن تنها میشی مریض میشی و بازم نهایتا میمیری

عارضه سوم:نگاه میکنی خوشت میاد بازم نگاه میکنی و همینجوری نگاه میکنی و نگاه میکنی تاچشات عادت میکنن به نگاه کردن به نامحرم اونوقت مردم بهت میگن فلانی خیلی چشم چرونه باهات قطع رابطه میکنن تنها میشی افسرده میشی مریض میشی و متاسفانه نهایتا میمیری باز.

عارضه چهارم: نگاه میکنی خوشت میاد گیرت نمیاد شهوتت برافروخته میشه برای ارضائش مجبور به خودارضایی میشی هم جسمت مریض میشه و هم روحت و بازم مجبوری بمیری

عارضه پنجم: نگاه میکنی خوشت میاد گیرت نمیاد فیلمای زشت زشت نگاه میکنی یا کارای بد بد میکنی خدا

کورت میکنه کور که بشی نمیتونی کار کنی پول در بیاری از گشنگی لاغر میشی مریض میشی میمیری عارضه ششم:نگاه میکنی خوشت میاد شایدم گیرت بیاد ولی دیگه هیچ تضمینی وجود نداره که این زندگی ای که با نگاه حرام و هوس شروع شده باشه دوومی داشته باشه و بازم یه جوری باید بمیری(این یکی عارضه یه کم فرمول مردنش پیچیده تره که از حوصله جمع خارجه و بنده قصد اطاله سخن ندارم آغا همیشه دلم میخواست برای یه جمعی سخنرانی کنم از این جمله "قصد اطاله سخن ندارم" استفاده کنم ولی شرایطش پیش نیومده هنوز)

بسه یا بازم بگم؟؟؟؟؟؟؟

انصافا ببینید چه عوارض بدی داره مهم ترینشم اینه که اگه خیلی خیلی هم بچه مذهبی باشی با نگاه کردن به نامحرم آرامش خودتو به هم میزنی

شاید بعضیاتون عقیده آقای راسل رو داشته باشید که میگه: اگر عکس های مستهجن، مجاز و کارت پستال های منافی عفت آزاد گردد، پس از گذشت مدتی استقبال ، مردم از آن خسته می شوند و دیگر کسی به آنها نگاه نخواهد کرد!!!!!!

ولی باید هم به شما و هم به مستر راسل بگیم که شکستن این حد و مرزها باعث میشه انسان بی بندو بارتر بشه چون با فطرت انسانی جور در نمیاد.

آدما همیشه دنبال تنوع و فزون طلبی هستن و اگه توی این زمینه بدون هیچ چارچوبی آزاد گذاشته بشن روز به روز این خواسته و تمایل درشون شعله ورتر میشه و اگه یه روزی با دیدن فیلم و عکس ارضا میشدن دیگه در این حد براشون کفایت نمیکنه چون تمایلات شهوانی خستگی ناپذیره مثل تمایل به جمع کردن ثروت مطمئنا اگه الان یه گونی (ده دو ده دو یاد فرید چهاردانگه افتادم) پر از پول بهتون بدن برا دومیشم طمع میکنید.

اگه الکیه بگو الکیه تا برات دلیل بیارم

موضوع : پیاله ای در دست من
تاملاتی درباره تحقق انقلاب اسلامی در فضای مجازی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

۱- اگر «جنگ نرم» را به عنوان یک حقیقت بدانیم، لازم است ملزومات این جنگ را هم رعایت کنیم و همان‌گونه که در «جنگ سخت» باید ابزار در اختیار داشته باشیم، برای این جنگ نیز باید ابزار متناسب اختیار کنیم. و همان‌گونه که در جنگ سخت قاعده‌اش بر ایجاد رعب و استفاده از برترین ابزارهاست در این‌جا هم باید «وَأَعِدُّواْ لَهُم مَّا اسْتَطَعْتُم مِّن قُوَّةٍ وَمِن رِّبَاطِ الْخَیْلِ تُرْهِبُونَ بِهِ عَدْوَّ اللّهِ وَعَدُوَّکُمْ» را سرلوحه‌ی کار قرار دهیم و پیشرفته‌ترین‌ها را به دست آوریم.

۲- اگر انقلاب اسلامی بخواهد در فضای مجازی امتداد یابد، باید واجد شاخصه‌هایی باشد که انقلاب اسلامی در سایر شئون‌ش واجد آن است. پس اگر انقلاب اسلامی هم در علت موجده و هم در علت مبقیه به مردم انقلابی و مسلمان وابسته است، در اینجا هم حضور مردم اصل است. و کناره‌گیری مردم و واسپاری همه‌ی امور به دولت خلاف تکلیف‌گرایی انقلابی-اسلامی است. و کنارگذاشتن مردم از متن فضای مجازی و حوزه تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی و عمل انقلابی، اگر خیانت نباشد، حماقت است.

 

 

ادامه مطلب . . . . .

موضوع : بیانات رهبر معظم انقلاب | ادامه مطلب...
«ابوبکر البغدادی» از سوریه به عراق گریخت
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت
خوزستان چه خبر  ؛   به نقل از پایگاه خبری «السومریه نیوز»، یک منبع اطلاعاتی روز دوشنبه فاش کرد که «ابوبکر البغدادی» خلیفه خودخوانده و سرکرده اصلی گروه تکفیری داعش در پی بمباران هوایی ائتلاف آمریکایی به الرقه سوریه، این شهر را ترک و به سمت عراق فرار کرد.

این منبع اطلاعاتی به «السومریه نیوز» گفته که «البغدادی امروز (دوشنبه) به همراه تعدادی از اعضای ارشد داعش به دلیل حملات هوایی آمریکا در سوریه فرار کرد.»

به گفته این منبع اطلاعاتی، سرکرده گروه تکفیری داعش هم اکنون در استان نینوا به مرکزیت موصل مستقر است.

وی در ادامه افزود: «عبدالله یوسف» معروف به ابوبکر الخاتونی، «فاضل احمد الحیالی» معروف به ابو مسلم الترکمانی و «فراس علی السبعاوی» به همراه البغدادی وارد نینوا شدند.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
غول‌پیکرترین هواپیمای مسافربری جهان در فرودگاه امام(ره) به زمین می نشیند + عکس
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   ایرباس 380 یکی از پیشرفته‌ترین هواپیماهای دو طبقه مسافربری جهان است که لقب غول پیکرترین هواپیمای مسافربری جهان را یدک می‌کشد که تا 550 مسافر را حمل کند و برای نشست و برخاست به فرودگاه‌های مجهز، به باند پروازی با طول بسیار بالا، راه‌های خزش عریض، جت‌وی‌های (JetWay) مخصوص برای تخلیه مسافران طبقه دوم و امکانات اضطراری ویژه نیاز دارد.

 
 
 
ادامه مطلب . . . . .
موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور | ادامه مطلب...
به مناسبت بازگشایی مدارس، همایش مهر با حضور جمعی از مسئولان در رامشیر برگزار شد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر   ؛   فرماندار رامشیر در همایش مهر که با حضور جمعی از شرکت‌کنندگان از جمله خیرین مدرسه‌ساز و مسئولان محلی به مناسبت بازگشایی در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید و لزوم ایجاد بستر مناسب برای ارتقای سطح دانش و کیفیت آموزش در شهرستان تعامل و همکاری همه دستگاه‌ها با آموزش و پرورش امری بایسته و ضروری است.

سعید فیوضی با اشاره به اهمیت برنامه‌ریزی به منظور افزایش تعداد قبولی دانش‌آموزان در کنکور سراسری افزود: در امر آموزش و پرورش باید به نقطه‌ای برسیم که هر ساله دانش‌آموزان با استعداد رامشیر بتوانند رتبه‌های برتر کنکور سراسری را کسب کنند.

وی در ادامه با تأکید بر کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت و ایجاد شرایط مناسب برای تحصیل این قشر تصریح کرد: خیرین می‌توانند با تعامل و همکاری بیش از پیش با اداره آموزش و پرورش نقش بسزایی برای ایجاد شرایط مطلوب برای تحصیل این گروه از دانش‌آموزان ایفا کنند.

در این همایش علی عساکره رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان رامشیر با تقدیر از خیرین گزارشی از عملکرد این نهاد در سال گذشته ارائه کرد و به بیان برنامه‌ها در سال جاری پرداخت.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
اطلاعیه: ناکامی «بی بی سی» در سرقت اسناد هنری، تاریخی و فرهنگی ایران
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   تلاش شبکه بی بی سی فارسی برای سرقت اسناد هنری، تاریخی و فرهنگی ایران ناکام ماند.
به گزارش روابط عمومی وزارت اطلاعات سربازان گمنام امام زمان(عج) با اشراف و رصد هوشمندانه، عملیات سرقت اسناد هنری، تاریخی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران را خنثی کردند.
 شبکه معاند بی بی سی برای جبران ناکامی های خود با استفاده از عناصر وابسته داخلی، بر خلاف عرف و قوانین حاکم بر رسانه ها و حقوق بین الملل اقدام به سرقت اسناد تاریخی از مراکز اسناد آرشیوی رسمی نمود که این عملیات توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) شناسایی و اقدام لازم صورت پذیرفت.


اطلاعات تکمیلی در زمان مقتضی به اطلاع مردم شریف ایران اسلامی خواهد رسید.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
داستان: موتورسواری بدون روسری
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

ما یه بار با همسر محترمه مون با ماشین داشتیم میرفتیم حوالی شهرک غرب.
یه موتوری جلومون بود با یه مرد میانسال و خانم نسبتا جوان تر (احتمالا دخترش بود) که روسری کسی که عقب موتور نشسته بود، افتاده بود. میخاستیم سرمونو بندازیم پایین که نمیشد، باید رانندگی میکردیم.
از طرفی هم حرص میخوردیم که نمیتونم برم تذکر بدیم جای توقف نبود.
خلاصه مسیر مون جوری بود که اتفاقا تو هر مسیری که میخاستیم بریم اونها هم قبلش میرفتند و ما از پشتشون میرفتیم.
بالاخره به یه کوچه نسبتا خلوت تر رسیدیم سریع ازشون سبقت گرفتیم و با دست علامت دادیم که بزنید بقل کارتون داریم.
اونها هم نگران شدند که احتمالا موتورشون خراب شده و میخایم بهشون بگیم. 

رفتم جلو پیش راننده. دست دادم و با خوش رویی گفتم: سلام. شبتون بخیر. به خانم بگید حجابشون رو درست کنند، روسریشون افتاده.
خود خانومه هم که فاصله ای نداشت، ترک موتور نشسته بود و شنید.
بعد سریع برگشتم سمت ماشین و بلافاصله روشن کردیم و ازشون سبقت گرفتیم و رفتیم و منتظر دیدن نتیجه نشدیم. البته تا لحظه ایی که داشتیم سبفت میگرفتیم هنوز درست نکرده بودند.

صبر کنید مهم اش اینجاست:
یه خورده احساس کردم که شاید قاطعانه تر میگفتم بهتر بود ولی بعدا ....
همسرم گفت که: باشه ، تو الان مثلا امر به معروف و نهی از منکر کردی و اونم درست شد به خیال خودت. چه اثری داشت کار ات؟

منم گفتم که قبول، درست نکرد اما قطعا شب که میخواهند بخوابند فکر میکنند که یه نفر ماشینشو زد بقل و ما رو نگه داشت و با خوش رویی بهمون این رو گفت.
دلیلش چی بود؟ چرا؟ به چه حقی؟ خلاصه همین هم احتمال اثر است و اونها رو به فکر واداشتیم.

این جا بود که احساس کردم چون با ملاطفت گفتم اثر اولیه کم شد، ولی احتمالا اثر تفکر ثانویه در هنگام خواب رو برده ام بالا و شاید از طرفی موفق تر و مثبت تر تذکر داده ام.

موضوع : صرفا جهت استبصار !
داعش محصول جدید صهیونیست
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع : صرفا جهت استبصار !
تحلیلی بر بحث دیدار روحانی و اوباما
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  اگر چه موضع مقام معظم رهبری در ادامه ی همان موضع امام خمینی و در مخالفت با رابطه ی نزدیک مسئولان ایران و آمریکا برای همگان به مثابه ی یکی از خطوط قرمز نظام مشخص است اما متأسفانه برخی دولتمردان و افراد نزدیک به دولت، نسبت به این مسئله یا با نگاه تردید می نگرند و یا حتی اصلاً آن را به رسمت نشناخته و حتی علیه آن بسترسازی می کنند.

البته جریانی که نسبت به تماس مستقیم مسئولان ایران و آمریکا اظهار تمایل می کنند، تنها در این یکی دوساله فعال نبوده اند بلکه این جریان در زمان حضرت امام خمینی نیز با ایراد شبهه به این خط قرمز، آن را به لحاظ تئوری و حتی در مواردی به لحاظ عملی نادیده می گرفتند و برای رابطه هایی حتی در حد وزیر امورخارجه بارها تلاش هایی داشته اند که بنا به گواهی تاریخ و خاطرات همین افراد بعضاً در مواردی مانند جریان مک فارلین محقق نیز گردیده است و این دیدارها هرچند که در عالم واقع ثمراتی نداشته اند، اما به لحاظ این که خطوط قرمز و اصول انقلاب را مخدوش جلوه داده اند از اهمیت برخوردارند.

 

 

ادامه مطلب.....

موضوع : صرفا جهت استبصار ! | ادامه مطلب...
تصويب طرح ممنوعيت بكارگيری سلاح سرد/حاملین سلاح سرد به حبس و شلاق محکوم می‌شوند
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   رييس اداره حقوقی پليس آگاهی ناجا گفت : در جلسه روز يكشنبه هفته جاری كميسيون قضايی و حقوقي مجلس شوراي اسلامی با حضور نمايندگانی از ناجا ،وزارت اطلاعات ،دولت و قوه قضاييه طرح ممنوعيت بكارگيری سلاح سرد در قالب اضافه شدن دو تبصره به ماده 617تعزيرات قانون مجازات اسلامی به تصويب رسيد.
 
وی ادامه داد:با تصويب اين دوتبصره حمل اسلحه غير متعارف از قبيل قداره ،پنجه بوكس و غيره به قصد ارتكاب جرم ممنوع خواهد بود و حاملين اينگونه سلاح ها به حبس و شلاق محكوم خواهند شد.
 
رييس اداره حقوقي پليس آگاهی ناجا اظهار داشت : بنابر نظر اعضاي كميسيون قضايی و حقوقی علاوه بر ممنوعيت حمل ،توليد ،خريد ،فروش ،عرضه ؛ وارد نمودن سلاح سرد غير متعارف نيز جرم انگاری شد.
 
وی در خاتمه خاطر نشان كرد: با تصويب اين طرح ادوات حاصله از توليد و نيز سلاح های كشف شده به عنوان مجازات نيز ضبط و معدوم مي شود. سمت و سوی اين طرح با ممنوعيت حمل ،خريد ،فروش و عرضه بيشتر بر پيشگيری از وقوع جرايم خشونت بار است ،ضمن اينكه تصويب اين طرح تاثير سوئي بر روند توليد ،خريد و فروش آلات و ادوات مجازی كه در صنعت چاقو سازی تهيه مي شود ،ندارد و اين صنعت با توليد آلات و ادوات مجاز، به فعاليت اقتصادی خود ادامه خواهد داد.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
اطلاعیه: تغییر ساعت کار اداره‌های خوزستان از 5 مهرماه
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

 

خوزستان چه خبر  ؛  ساعت آغاز و پایان کار اداره‌های استان خوزستان در روزهای شنبه لغایت چهارشنبه هفت و 30 دقیقه تا 14 و 30 دقیقه و پنج‌شنبه‌ها تا 13 و 30 دقیقه تغییر یافت.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار خوزستان در همین ارتباط اظهار کرد: این تغییر ساعت با استناد به تصویب نامه شماره 89881 ت 34747 مورخ 28 اسفندماه سال 84 هیئت وزیران صورت گرفته است.

علی عماد افزود: ساعت حضور کارکنان بانک‌ها در محل کار هفت صبح و ساعت آغاز ارائه خدمات بانکی به مشتریان ساعت هفت و 30 دقیقه صبح تعیین می‌شود.

وی اضافه کرد: همچنین ساعت آغاز و پایان کلاس‌های درس در اوقات صبح و بعد از ظهر با نظر مسئولان سازمان آموزش و پرورش و دانشگاه‌های استان تعیین می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار خوزستان افزود: ساعت آغاز کار در شرکت‌هایی که مجاز به تعطیل در روز پنج‌شنبه هستند همانند سایر دستگاه‌های اجرایی استان و با رعایت ساعات کار مقرر در هفته خواهد بود.

عماد خاطر نشان کرد: ساعت آغاز و پایان کار در واحدهای تولیدی، صنعتی، صنفی، خدماتی و موسسات درمانی با رعایت مقررات مربوط بر اساس شرایط کار از سوی دستگاه‌ها و مسئولان ذیربط تعیین و اعلان می‌شود.

به گفته وی، ساعت کار مشاغل سخت و زیان‌آور و سایر موارد قانونی کماکان به قوت خود باقی است.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
فوری: اینترنت پرسرعت نسل سوم در آبادان رونمایی شد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   صبح ۲ مهر ۹۳ جشن نوسازی شبکه ارتباطی تلفن همراه و رونمایی از اینترنت پرسرعت نسل سوم 3G آبادان برگزار شد.

با توجه به این اقدام، شبکه ارتباطی تلفن همراه شهرهای آبادان، خرمشهر، شادگان، بندرامام و ماهشهر بهبود یافته و رفع مشکل شده است.

رونمایی از اینترنت پرسرعت نسل سوم 3G نیز برای نخستین‌بار در کشور در استان خوزستان و در شهرهای آبادان، خرمشهر و اهواز رونمایی خواهد شد و در مراحل بعدی کل شهرهای استان می‌توانند از این امتیاز بهره‌مند شوند.

این مراسم در تالار مهر آبادان و با حضور صدوقی مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران، آیت‌الله شفیعی عضو مجلس خبرگان رهبری و جمعی از مسئولان شهری آبادان برگزار شد.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
بازدید فرماندار شادگان از ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   بمناسبت هفته دفاع مقدس فرماندار شادگان به اتفاق نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولین دستگاههای محلی از ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان شادگان بازدید نموده و از عملکرد مناسب ، قاطعانه و بموقع کلیه نیروهای نظامی و انتظامی سطح شهرستان در راستای برقراری امنیت و حراست از حقوق شهروندان و دفاع و حفاظت از مرزهای ملی تقدیر و تشکر نمودند .

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس رژه نیروهای مسلح درشادگان برگزارشد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر   ؛     مراسم رژه یگان های نمونه نیروهای مسلح شهرستان بمناسبت آغاز هفته دفاع مقدس با حضور عبدالزهرا سنواتی فرماندارشادگان ، تمیمی نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی ، شیخ صوفی امام جمعه موقت ، فرماندهان نظامی و انتظامی ، جمعی ازمسئولین اداری و دستگاهها و نهادها ، بسیجیان و شهروندان درمیدان بسیج برگزار و نیروهای مسلح شهرستان با حمل سلاح و سوار برموتور و خودروی نظامی رژه رفته و اقتدارنظام جمهوری اسلامی را مفتخرانه به نمایش گذاشتند.

گفتنی است دراین مراسم پس ازتلاوت آیاتی چند ازکلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی و برافراشته شدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ، مراسم شکوهمند رژه نیروهای مسلح برگزار و پرچم آمریکا و اسرائیل به آتش کشیده شد.

درپایان این مراسم قهرمانان ورزش رزمی شهرستان با اجرای حرکات رزمی نمایشی ، برشکوه و جلال مراسم افزودند.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
تصویر ارسالی/ سعید جنامی ریاست اداره ارشاد وفرهنگ اسلامی شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
جمع‌ آوری تمام آنتی ویروس‌های قدرتمند برای محافظت از رایانه + دانلود
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر   ؛  Total Security یکی از جدید‌ترین و محبوب‌ترین آنتی ویروس های ارائه شده از طرف کمپانی موفق Qihoo است که امنیت کامل و مثال زدنی را با تلفیقی اصولی از موتور آنتی ویروسهای Avira، Bitdefender و QVMII در کنار تکنولوژی ابری و آنلاین ۳۶۰ Cloud خود در برابر ویروس‌ها و دیگر تهدیدات اینترنتی برای کاربران به ارمغان آورده است. 

این بسته کاملا رایگان بوده و به راحتی قابل بروزرسانی است. میزان مصرف این نرم افزار از منابع سیستم (CPU و RAM) متناسب با عملکرد آن بوده و چندان تاثیر منفی بر سرعت کار ویندوز ندارد و با حذف فایل‌های غیر ضروری باعث افزایش عملکرد سیستم می‌شود. 

محیط کاربری این نرم افزار بسیار ساده، زیبا و کاربرپسند بوده و با تمامی نسخه‌های ویندوز سازگار است.
 
 

رمز عبور فایل : www.yjc.ir
موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
متن نامه سردار قاسم سلیمانی به ابراهیم حاتمی کیا/ برادرم از طعنه ها و سرزنش ها نهراسید
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

متن این نامه که طبق وعده قبلی پژمان لشگری پور مدیر پروژه «چ» همزمان با شب تولدت ابراهیم حاتمی کیا در سایت فیلم سینمایی «چ» قرار گرفته به شرح زیر است.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

به: سردار هنر برادر عزیز جناب آقای حاتمی کیا

از : سرباز اسلام و ایران

با سلام؛

فرصتی شد پس از مدت ها فیلم "چ" را ببینم. با دیدن آن صحنه ها به یاد غربت دیروز ایرانی ترین ایرانی ها و اسلامی ترین اسلامی ها، ایثارگران فداکاری که فرصت یافتید با هنر قابل تقدیر خود، یک نمونه از هزاران نمونه اعجاب آور آنان را به تصویر بکشانید و بر مظلومیت امروز همان چهره های فراموش شده، گریه کردم.

برادرم از طعنه ها و سرزنش ها نهراسید و به سیمرغ های دنیوی هم فکر نکنید و این راه را ادامه دهید. سیمرغ شما وجدانهای بیدار شده در اثر این حقیقت ارزشمند ارایه شده و اشک های غلتانی است که بر گونه ها جاری ساختید.

جنت الهی برخواسته از دعای مادران شهیدان و مجروحین سالها بر بستر افتاده ، مبارکتان باد.

برادرت قاسم سلیمانی

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
حضورنماینده مدیرکل آموزش وپرورش استان خوزستان درشادگان بمناسبت آغازسالتحصیلی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   همزمان باآغازسالتحصیلی جدید،امروزصبح جناب آقای مرتضی ادگی رییس اداره فرهنگی وپرورشی اداره کل به نمایندگی ازمدیرکل محترم آموزش وپرورش استان خوزستان بمنظورشرکت درمراسم بازگشایی مدارس واردشادگان شد.همزمان باورودایشان حبیب حاجی زاده مدیرآموزش وپرورش شهرستان شادگان وجمعی ازمعاونان ودیگرکارشناسان وی ازنماینده مدیرکل استقبال کردندسپس رییس اداره فرهنگی وپرورشی اداره کل آموزش وپرورش استان خوزستان بهمراه مسئولین شهرستان اعم ازمهندس سنواتی فرماندارشادگان،بخشدارخنافره،مدیرآموزش و پرورش شهرستان،سرهنگ دورقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شادگان،سعیدی کیاازفرماندهی محترم ناجا ودیگرمسئولین ادارات شهرستان  باحضوردرمدرسه آیت اله قمی(ره)ضمن شرکت درمراسم ،سال جدیدتحصیلی رابه دانش آموزان وجامعه فرهنگی تبریک گفتند.ابتدای مراسم باتلاوتی چندازکلام ا...مجیدوپخش سرودملی آغازگردید.پس ازآن نماینده مدیرکل باحضوردرجایگاه پیام وزیرآموزش وپرورش وهمچنین پیام جناب آقای محمدتقی زاده مدیرکل محترم آموزش وپرورش استان خوزستان راکه بمناسبت بازگشایی مدارس صادرشده بودرابرای دانش آموزان وفرهنگیان حاضردرمراسم قرائت نمودند.درادامه فرماندارشادگان نیزضمن تبریک سال جدیدتحصیلی،بااهداء یک شاخه گل به همگپکاران فرهنگی ازمساعی وتلاش آنان سپاسگزاری کردند.

 

تصاویر بیشتر در ادامه مطلب .  .  .  .  .  .

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟ | ادامه مطلب...
خواندنی: قضیه ی قضاوت آیت الله آدینه وند بین امام خمینی(ره) و فرزندش
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

 مرحوم آیت‌الله قبادی آدینه‌وند درباره یکی از خاطراتش از امام(ره) این چنین ابراز داشت:

 روزی مرحوم امام(ره) و آقازاده ایشان، حاج آقا مصطفی در صرف کلمه « اُناسی» اختلاف کردند؛ امام فرمود که «بروید قاضی را بیاورید»، مقصود امام(ره) از قاضی، من بودم. در پاسخ به این سؤال، جانب امام(ره) را گرفتم که «اُناسی» جمع منتهی‌الجموع انسان است که همان حرف مرحوم امام بود و آقا مصطفی نیز با اعتمادی که به من داشت، حرفم را قبول کرد.

 

ادامه مطلب . . . . .

موضوع : دانستنی ها | ادامه مطلب...
میزبانی بازی های آسیای ۴۰ سال پیش در ایران
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   تهران، پایتخت ایران از ۱۰ تا ۲۵ شهریور میزبان هفتمین دوره بازی های آسیایی بود. بزرگ ترین رویداد تاریخ ورزش ایران که بیشتر از ۳ هزار ورزشکار از ۲۵ کشور آسیایی را به مدت ۲ هفته در تهران دور هم جمع کرد تا برای صید ۶۰۱ مدال در ۱۶ رشته با هم رقابت کنند.

بازی های آسیایی برای اولین بار در حالی در خاورمیانه برگزار شد که این منطقه، شدیدا ملتهب بود. کمتر از یک سال قبل، اعراب و رژیم صهیونیستی در جنگی ۶ روزه با هم درگیر شده بودند. در جهان هم آمریکا درگیر جنگ ویتنام بود. چین و تایوان باهم درگیر بودند و رقابت بلوک شرق(شوروی) و بلوک غرب(آمریکا) در قالب جنگ سرد در اوج قرار داشت.

 تایپوگرافی نام تهران، لوگوی متفاوتی بود که بر روی مدال ها و تی شرت ها نقش بست. تهران برای کسب میزبانی رقیبان سرسختی نداشت. کویت و رژیم صهیونیستی که البته هیچ کدام هم از نظر ساختاری و موقعیت به پای ایران نمی رسیدند. برگزاری موفقیت آمیز بازی های آسیایی باعث شد تا ایران، تهران را برای میزبانی المپیک ۱۹۸۴ میلادی (۱۳۶۳ شمسی)  معرفی کند. اما مدتی بعد در اواخر اکتبر ۱۹۷۷ میلادی (۱۳۵۶شمسی)، این نامزدی را به دلایل مالی و امنیتی پس گرفت.

موضوع : دانستنی ها
اختصاصی:نشست صمیمی مدیریت جهاد کشاورزی شادگان در روستای جهانگیری برگزار شد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   نشست صمیمی مدیر و جمعی از کارکنان جهاد کشاورزی شادگان با حضور بزرگان و جمعی از کشاورزان زحمتکش روستای جهانگیری در مضیف حاج مهدی البوغبیش (دیلمی) برگزار گردید.

در ابتدا مهندس حمید مطرودی مدیریت محترم جهاد کشاورزی شادگان گفت: تامین نهاده های کشاورزی شناسه اصلی است که ازدیر باز بعنوان یکی از نیاز های حیاتی کشاورزان تبیین شده است این مهم از ماموریت های اصلی محسوب می شود که برای رسیدن به این هدف طرح و برنامه هایی تدوین گردید که منجربه تحقق برنا مه ها می شوند و در این مهم، نگاه ما به کار عمیق و واقع بینانه است و تصریح کرد: در کیفی سازی فعالیت ها، برنامه های خوبی با سازو کار کارشناسی، تنظیم برنامه های اجرایی، راه اندازی سیستم جدید ، توزیع مستقیم کود شیمیایی به کشاورزان، ارزیابی پیمانکاران و کارگزاران کود شیمیایی و غیره تعریف  گردید که با حول قوه الهی با برنامه ریزی راهبردی، ساماندهی،کنترل ، نظارت، سلامت و سرعت کار خود را از حیث مسائل فنی و  استاندارد ها به مسیری مناسب هدا یت کنیم.

در ادامه مالک البوغبیش نماینده جمعی از کشاورزان با ارائه مشکلات و کاستی ها و بخصوص کمبود آب در روستا از مسئولین جهاد کشاورزی شادگان خواستار رسیدگی مجدانه و حل مشکلات کشاورزان دهستان بوزی شد .

البوغبیش در ادامه اظهار کرد ؛ روستای جهانگیری از مناطق مهم و حساس کشت و زراعت شهرستان محسوب می شود اما تاکنون اقدام عملی جدی از مسئولین استان و شهرستان ندیده ایم و مسئولین باید پیگیر و توجه ویژه به کشاورزان این منطقه داشته داشته باشند زیرا که معیشت شهروندان این روستا از کشاورزی و دامپروری است ، همچنین از مسئولین شهرستان  تقضامندیم با مکاتبه و پیگیری های متعدد خود سهمیه آب کشاورزان روستای جهانگیری را افزایش دهند تا دچار مشکلات زراعی و خرابی محصولات نشویم.

مدیریت جهاد کشاورزی با تشکر از نماینده کشاورزان امیدوار شد که به همت مسئولان استان ونماینده محترم مشکلات کشاورزان هرچه سریعتر برطرف شده و ما برای خدمتگزاری به کشاورزان شادگانی در اداره جهاد نهاده شدیم.

در آخر با توافق جهاد کشاورزی و پیمانکاری شرکت فرج راه و کشاورزان روستای جهانگیری مقرر گردیده شد پروژه کانال کشی ، زهکشی و لایروبی (طرح ملی) برای زمین های کشاورزی روستای جهانگیری صورتجلسه شود و پیمانکار تا ۲۸/۸/۹۳ باید این پروژه را به اتمام رساند و در غیر این صورت باید متحمل خسارت های مالی کشاورزان شود.

 

عکس های بیشتر در ادامه مطلب . . . . . .

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟ | ادامه مطلب...
برگزاری مراسم جشن شکوفه هادرمدارس شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر   ؛   مراسم جشن شکوفه ها صبح ۳۱/۶/۹۳ همزمان باسراسرکشورباحضورمسئولین شهرستان درمدارس شادگان برگزارشد.به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش وپرورش شادگان مهندس سنواتی فرماندارشادگان بهمراه هیأت همراه ،حبیب حاجی زاده مدیرآموزش وپرورش شهرستان باتفاق دیگر کارشناسان این مدیریت باحضوردردبستان دخترانه هاجردراین جشن باشکوه شرکت کردند.این گزارش می افزاید:دانش آموزان دبستان هاجر نخست باقرائت آیاتی چندازکلام ا...مجیدتوسط گروه حاملان قرآن ،حال وهوایی معنوی درنخستین دقایق آغازین این جشن بوجودآوردندسپس مدیرآموزش وپرورش باحضوردرجایگاه ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان واولیاء دانش آموز،آغازبهارتعلیم وتربیت رابه دانش آموزان ،فرهنگیان وجمع حاضردرمراسم تبریک وتهنیت گفت.شایان ذکراست دانش آموزان بابرگزاری برنامه های جذاب ودیدینی دیگرنظیراجرای سرودوغیره آمادگی خودرابرای شروع سالتحصیلی جدیداعلام کردند.گفتنی است نظیراین جشن درمدارس دیگرشهرستان درحال اجراست.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
مطلب ارسالی: جوابیه جوانان "تدبیــر" شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

سلام

در خصوص مقاله هاشم خنفری در عرض 10 دقیقه سرقت علمی آنان کشف شد.

1. مراجعه کنید به مقاله (نظارت همگانی ، چرایی ، چگونگی ) نویسنده ؛ مهندس مصطفی پیرعلی مدرس دانشگاه علوم انتظامی . البته صفحات 5 و 9 .

 

2. مراجعه کنید به مقاله (نظارت همگانی از منظر دین)نویسنده : قدرت صفری مهرماه 1389

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
مطلب ارسالی : استاد هاشم خنفری / نظارت همگانی و کارکرد آن
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

فلسفه وجودی نظارت، اصلاح و بهبود اوضاع است، نظارت به طور ساده، مقایسه بین هست‌ها و بایدها و نیز به کارگیری اقدامات اصلاحی پس از نظارت در جهت از بین بردن شکاف وضع موجود یا "هست ها" با وضع مطلوب یا "بایدها" است.

اقدامات اصلاحی در جهت رفع مشکلات و معضلات، تقویت نقاط قوت، تبدیل نقاط ضعف، نارسایی ‌ها و تهدیدات به نقاط قوت به کارگیری شود تا رضایت افراد جامعه حاصل شود نظارت از شیوه های بسیار مؤثر در اداره امور اجتماعی و حکومتی است.

طبیعی است اگر انسان بداند عملکرد او از راه های مختلف مورد کنترل و در نهایت بازخواست قرار می گیرد،درانجام کارها، وظایف و مسئولیت های خود دقت بیشتری می کند. در نظارت مشکلات به طور دقیق شناسایی و کشف و ریشه یابی گردیده، سپس راه حلی صحیح ارائه می گردد.

 

ادامه مطلب . . . . . .

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟ | ادامه مطلب...
وکیل فاطمه هاشمی: موکلم از اتهاماتش تبرئه شد+متن حکم
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

بخشی از حکم صادر شده از سوی دادگاه:

دادگاه با ملاحظه محتویات پرونده و لایحه اعتراضیه وکلای تجدیدنظرخواه و تشکیل جلسه دادرسی و استماع اظهارات تجدیدنظرخواه و وکیل ایشان و نماینده دادستان، اعتراض را وارد می­داند، زیرا که اولا، ماده 698 قانون مجازات اسلامی مورد استناد دادگاه بدوی، تجدیدنظرخواه به اتهام نشر اکاذیب محکومیت یافته است و مطابق مفاد ماده مارالذکر و همچنینی ماده 104 قانون مجازات اسلامی مصوب 1392 نسبت به اتهام نشر اکاذیب صرفا با شکایت شاکی خصوصی قابل پی­گیری و شروع به تعقیب دادسرا می­باشد.

لکن در پرونده مطروحه، تحقیقات و تعقیب جزایی توسط دادستان تهران صورت گرفته است (در حالی که) که دادستان قانونا (منحصرا) حق درخواست تعقیب نسبت به جرایمی که جنبه عمومی دارد، دارا می­باشد {توضیح: که در این پرونده چنین حقی وجود نداشته است}. ثانیا، موضوع مطروحه نسبت به ریاست محترم مجلس شورای اسلامی جناب آقای علی لاریجانی مطرح گردیده در صورتی که ایشان طی نامه شماره 10/68479/د مورخ 18/10/1392 به رییس کل سابق دادگستری استان تهران صراحتا اعلام نمودند که نسبت به موضوع شکایتی مطرح نکرده و ندارند مضافا به این که تقاضای مختومه شدن پرونده را نمودند ثالثا به این که تجدیدنظرخواه شدیدا در مراحل دادرسی و جلسه رسیدگی و تحقیقات موضوع بیان اکاذیب را تکذیب می­نماید و اظهارات مشارالیها هیچ فعل مجرمانه یا ترک فعل مجرمانه­ای را به روسای محترم مجلس و قوه قضاییه نسبت نداده است و صرفا جنیه انتقادی داشته و فاقد نیت مجرمانه در بیان مطالب بوده است که این مطلب نیز از نوع گفتار و بیان ایشان احراز نمی­گردد.

لذا دادگاه به دلیل عدم احراز وقوع بزه با پذیرش تجدیدنظرخواهی و ضمن نقض دادنامه معترض­عنه مستندا به بند یک ماده 257 قانون آئین دادرسی کیفری و اصل برائت، حکم برائت تجدیدنظرخواه خانم فاطمه هاشمی بهرمانی را صادر و اعلام می­دارد رای صادره قطعی است.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
فیلمی که شمخانی را غافلگیر کرد / دیدار پس از 27 سال + فیلم
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر   ؛   با پيروزی رزمندگان اسلام در عمليات والفجر 10 و آزادسازي بسياری از مناطق کردنشين از جمله "حلبچه"، و استقبال مردم شهرها و روستاها از طليعه سپاهيان نور و آزادی، رژيم بعثي عراق در يک اقدام غيرانساني، به قصد انتقام‏‌گيری از اين شکست فاحش و دشمنی با مردم، شهر حلبچه و اطراف آن را مورد هدف بمب‏‌های شيميايي قرار داد.

 

فیلم در ادامه مطلب . . . . .

موضوع : دانستنی ها | ادامه مطلب...
دختری که با تیپ پسرانه در خیابان‌ پرسه می‌زد؟!
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  امشب هم برای پیدا کردن یک سوژه داغ سراغ یک مددکار اجتماعی که در نیروی انتظامی فعالیت می‌کرد، رفتیم.

با خوردن یک لیوان چای و دانه‌ای بیسکویت صحبت‌مان را آغاز کردیم، این مددکار اجتماعی که نمی‌دانست درمورد چه موضوعی صحبت کند و چه خاطره ای را بازگو سازد با راهنمایی‌هایم یاد اتفاقی افتاد که چند ماه گذشته در اتاق مشاوره برایش رخ داده بود.

مددکاراجتماعی در حالی که می‌خندید و سرش را به نشانه تأسف رو به پایین تکان می‌داد گفت: مثل هر روز در محل کارم مشغول فعالیت بودم که دختری را نزد من آوردند که به  جرم استعمال مواد مخدر و پوشش پسرانه و ظاهری خارج از عرف دستگیر شده بود.

راستش برای خودم هم جالب بود که سرگذشت زندگی این دختر را بدانم و بفهمم که چه طور یک دختر لباس‌های پسرانه می‌پوشید.

سوالاتم را از این دختر جوان که با دیدن من به گریه افتاده بود و دائم می‌گفت که من بی گناهم! شما را  به خدا مرا آزاد کنید؛ آغاز کردم.

 
 
 
 
ادامه مطلب . . . . .
موضوع : صرفا جهت استبصار ! | ادامه مطلب...
مطلب ارسالی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

 

ادامه مطلب . . . .

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟ | ادامه مطلب...
تولید سوسیس و کالباس با استفاده از ضایعات مرغ + فیلم
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   برخی از شرکت‌ها ضایعات مضر و غیرقابل استفاده مرغ از جمله پوست و اجزای درونی آن را از قصابی‌ها خریداری کرده و پس از یک فرآیند محصولی به نام "خمیر مرغ" استخراج می‌کنند.

این محصول در برخی از صنایع غیرغذایی می‌تواند کاربرد داشته باشد اما برخی از تولیدکنندگان سودجو سوسیس و کالباس از آن در محصولاتشان استفاده می‌کنند.

وزارت بهداشت هرگونه استفاده از خمیر مرغ در فرآورده‌های گوشتی مثل سوسیس و کالباس را اکیدا ممنوع کرد.

 

فیلم در ادامه مطلب . . .

موضوع : صرفا جهت استبصار ! | ادامه مطلب...
کارت‌‌های سوخت فردا شار‍ژ می شوند/ساعت رسمی کشور یک‌ساعت به عقب کشیده می‌شود
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛    ساعت ٢٤ دوشنبه ( ٣١ شهریور ماه) سهمیه سوخت خودروها بدون تغییر نسبت به ماه‌های پیشین به کارت‌های سوخت واریز می‌شود بر همین اساس سهمیه نیمه یارانه ای بنزین خودرو ها به میزان ٦٠ لیتر با نرخ ٧٠٠ تومان طبق روال معمول، امشب در کارتهای سوخت شارژ می شود.

سهمیه سوخت وسایل حمل و نقل عمومی نیز مشابه مردادماه است و هیچگونه تغییری در میزان،قیمت و سهمیه سوخت شهریور ماه آنها اعمال نشده است طبق این گزارش واریز 25 لیتر سهمیه بنزین 700 تومانی و 60 لیتر سهمیه بنزین 1000 تومانی در کارت‌های سوخت خواهند بود.  
 
به گفته مسئولان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران موجودی سهمیه بنزین ٤٠٠ تومانی کارت‌های سوخت همچنان معتبربوده و هنوز ابطال نشده است. اما برای سوختگیری ابتدا بنزین با نرخ ٤٠٠ تومانی موجود در کارت‌ها استفاده می شود و سپس از بنزین ٧٠٠ تومانی کسر خواهد شد.
 
پس از پایان سهمیه های ٤٠٠ و ٧٠٠ تومانی موجود در کارت‌های سوخت مردم می‌توانند از ٣٠٠ لیتر سهمیه بنزین آزاد با نرخ ١٠٠٠ تومان استفاده کنند.


همچنین :  بر اساس قانون تغییر ساعت رسمی کشور مصوب 1386 مجلس شورای اسلامی ساعت رسمی کشور در ساعت 24 امشب سی‌ام شهریور یک ساعت به عقب برگردانده می‌شود.

براساس این خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت؛ قانون تغییر ساعت رسمی کشور مهرماه سال 1386، پس از تصویب در مجلس شورای اسلامی به تائید شورای نگهبان رسید و پس از آن برای اجرا به معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری ابلاغ شد.

بر اساس ماده واحده این قانون، ساعت رسمی کشور هر سال در ساعت 24 روز اول فروردین یک ساعت به جلو کشیده می‌شود و در ساعت 24 روز سی‌ام شهریور به حال سابق برگردانده می‌شود.
 

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
استاندار خوزستان : بندرشادگان بزودی راه اندازی می شود
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛     عبدالحسن مقتدایی استاندار خوزستان اظهارداشت : بندرشادگان که با صرف 400 میلیارد ریال اعتبار(اعم از ابنیه و راهسازی ) احداث گردیده , بمنظور کمک به رونق اقتصادی منطقه , بزودی راه اندازی می شود.

 گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خوزستان حاکیست  که وی روز سه شنبه درجلسه ای که به  این منظور درسالن جلسات استانداری  با حضور مدیران اقتصادی , نیروهای امنیتی و انتظامی برگزارشد برعملیاتی شدن این بندر با رعایت مقررات قانونی و اخذ مجوزهای مربوطه تاکید کرد.

  گفتنی است عملیات احداث ابنیه و زیرساخت های بندرشادگان سال گذشته به پایان رسید اما تاکنون فعالیت های بندری آن به دلیل عدم صدور مجوز بین المللی آغازنشده است .

  استاندار خوزستان بمنظور برخورداری مردم , حصول رونق اقتصادی و نیز ارتقا ء سطح امنیت مرزی منطقه باتوجه به داشتن 55 کیلومتر مرز دریایی , نسبت به راه اندازی بندرشادگان دراسرع وقت تاکید کرد.

  مقتدایی گفت : مقدمات کار با مشارکت اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان , نیروی انتظامی اعم از مرزبانی و اداره گذرنامه , اداره کل گمرک و سایردستگاهها با بهره گیری ازامکانات موجود اجرایی شود.

   گفتنی است فاز اول بندر شادگان دارای بیش از 3 هکتار مساحت است . کل مساحت زمین تملک شده این بندر حدود  30 هکتاربالغ می شود. .

  بندرشادگان دارای ظرفیت تخلیه و بارگیری حدود 100 هزار تن درسال است که ظرفیت شناورآن پس از لایروبی به 500 تن می رسد.

  بندر شادگان دارای ابنیه هایی به مساحت کل یکهزارو 890 مترمربع شامل ساختمان اداره بندر، انبار مسقف , ساختمان گمرک و مخابرات ؛ ساختمان گارد و غیره است . اسکله این بندرازنوع شمع و عرشه  بتنی به طول 103 کیلیومترباعرض 12متر است که دارای 2 پل  دسترسی به طول 24 متر و عرض حدود 14 متراست .

  شهرستان شادگان دارای بیش از 300 فروند لنج صیادی و تجاری فعال وبیش از 650قایق صیادی فعال دارد . دو رودخانه عظیم کارون و جراحی ازکنارآن می گذرند . همچنین دارای 2 خور متصل به دریا به نام های ابوخضیرو دورق است که قابل کشتیرانی است . شادگان دارای تالاب بین المللی به نام "شادگان " با 537هزار هکتار وسعت است که به تنهایی یک سوم مساحت تالاب های کشور را شامل می شود.

این شهرستان با داشتن حدود 2 میلیون و 500 هزار اصله نخل خرما  , رتبه اول کشور را ازاین حیث داراست  و سالانه 60 هزارتن خرما به کشورهای همسایه خلیج فارس ازطریق  بندرعباس و دیگربنادر صادر می کند.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
فرماندار شادگان از عملیاتی شدن بندر تجاری شادگان طی روزهای آینده خبر داد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر ؛   سنواتی فرماندار شهرستان روز چهارشنبه 93/06/26 به‌منظور بررسی آخرین وضعیت بندر تجاری شادگان و راه اندازی آن  به اتفاق مسئولان دستگاه‌های محلی از این بندر  بازدید نموده  و از عملیاتی شدن بندر تجاری شادگان در روزهای آینده خبر داد

وی ضمن بازدید میدانی از بندر تجاری شادگان در جلسه‌ای که در محل این بندر برگزار شد با ابراز خرسندی و تشکر و قدردانی از اهتمام دولت تدبیر و امید و استاندار تلاشگر خوزستان در راستای تحقق آرزوی دیرینه مردم این شهرستان مبنی بر احیای بندر، در خصوص عملیاتی شدن بندر در روزهای آینده، فعال شدن این پروژه عظیم را تحولی مهم در بدنه اشتغال و اقتصاد این شهرستان دانست.
فرماندار شادگان با اشاره به مشخصات فنی بندر گفت: فاز نخست به مساحت بیش از سه هکتار (مساحت کل زمین تملک شده 30 هکتار) احداث شده و ظرفیت تخلیه و بارگیری حدود 100 هزار تن در سال، ظرفیت شناور 500 تن (پس از لایروبی یک‌هزار تن) حداقل عمق آب موجود در محل اسکله پنج تا هفت متر، اسکله موجود در بندر را از دو نوع شمع و عرشه بتنی به طول 103 متر و عرض 12 متر دارای دو پل دسترسی به طول 24 متر و عرض حدود 14 متر است.عالی‌ترین نماینده دولت در شادگان، ابنیه موجود در بندر شادگان را اداره بندر به مساحت 330 مترمربع، انبار مسقف به مساحت یک‌هزار و 200 مترمربع، ساختمان گمرک و مخابرات به مساحت 230 مترمربع، ساختمان گارد به مساحت 75 مترمربع، ساختمان توزین به همراه تجهیزات مربوطه به مساحت 17 مترمربع، ساختمان پلمب‌ها به همراه تجهیزات مربوطه، مخزن هوایی و زمینی، ساختمان دیزل ژانراتور به مساحت 62 مترمربع، پارکینگ و سرویس بهداشتی ذکر که جمع مساحت ساختمانها را یک‌هزار و 890 مترمربع عنوان کرد.

سنواتی با اشاره به ظرفیت 2 میلیون تنی فولاد تولیدی در شهرستان و سایر تولیدات صنعتی، کشاورزی، صنایع دستی و... افزود: آغاز به کار بندر، نقش اساسی در به حرکت افتادن چرخ توسعه ایفا می‌کند.

وی همچنین ظرفیت صادرات و ترانزیت کالا در بندر تجاری شادگان را 5 هزار تن عنوان کرد و ادامه داد: در صورت آغاز به کار بندر، تحول بزرگی در بخش اقتصاد، تجارت، بازار و اشتغال شهرستان و به طور کلی کشور رخ خواهد داد.

فرماندار شادگان تصریح کرد: با آغاز فعالیت رسمی، علاوه بر شناورهای صیادی، شناورهایی با ظرفیت بالای 5 هزار تن در بندر پهلو خواهند گرفت و این بندر همچون سایر بنادر استان می‌تواند کانالی برای ارتباط تجاری با کشورهای حوزه خلیج‌فارس باشد.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
مطرودی خبرداد : نرخ خرید خرما در خوزستان اعلام شد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   مطرودی ریاست جهاد کشاورزی شادگان اعلام کرد با پیگیری های مجدانه مسولان بر اساس مصوبه ای، با توجه به پیشنهادات سازمان جهاد کشاورزی و اتحادیه صادرکنندگان خرما، قیمت هر کیلو خرید توافقی خرما یک‌هزار و 400 تومان، مصوب و اعلام شد.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اطرات ضد و نقیض مصباح و هاشمی از دوران مبارزات
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   روز گذشته سخنانی از هاشمی رفسنجانی در رسانه ها منتشر شد که اشاره به یک واقعه تاریخی و اصرار یکی از علمای قم به حرام دانستن مبارزه در زمان نهضت حضرت امام داشت.

رسانه‌های نزدیک به هاشمی رفسنجانی این خاطره را به نقل از وی اینگونه گزارش کردند: «رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار بیت شهید قدوسی به بیان خاطره ای از همراهی با حضرت آیت الله خامنه ای برای مجاب کردن یکی از آقایان برای ادامه مبارزه با رژیم شاه در سال ۴۸ پرداخت که می گفت، من دیگر مبارزه نمی‌کنم. مبارزه حرام است، می خواهم کار علمی و فرهنگی کنم؛ دو نفری – به اتفاق حضرت آیت الله خامنه ای- صبحانه رفتیم منزل آقای قدوسی. این آقا هم آنجا بود. نشستیم تا ظهر با او بحث کردیم تا قانعش کنیم. برای ادامه مبارزه. آخرش هم گفت من این مبارزه را حرام می دانم!، به جامعه مدرسین هم گفته ام، مبارزه با شاه حرام است! حضرت آیت الله خامنه ای از او پرسیدند: دلیلت چیه؟ آن آقا در جواب گفته بود: مبارزه ای که مجاهدین و چپی ها در آن باشند، حرام است!. آقای خامنه ای هم به تلخی به او گفته بود: اگر اهل مبارزه نیستی، خب مبارزه نکن ولی لااقل مبارزه را با این حرفها خراب نکن! هاشمی می گوید از کم فروشی این آقا، کار بجایی رسید که رهبری ۱۰ سال –تا ابتدای انقلاب – با او قهر بودند. شاید از همین روست که هاشمی عنوان علامه را فقط برای شخصیتی مثل آیت الله طباطبایی می برد و بس.»

 

 

ادامه مطلب . . . .

موضوع : دانستنی ها | ادامه مطلب...
ضرب الاجل محسنی اژه ای برای مسدود سازی محتوای مجرمانه شبکه های اجتماعی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   به نقل از خبرگزاری قوه قضاییه متن کامل نامه حجت الاسلام محسنی اژه ای به وزیر ارتباطات بدین شرح است:

جناب آقای دکتر واعظی
وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات
سلام علیکم
نظر به انتشار گسترده محتوای مجرمانه و ارتکا به انواع جرائم علیه عفت و اخلاق اسلامی و امنیت عمومی و ... بالاخص انتشار وسیع مطالب مهم علیه بنیانگذار انقلاب اسلامی علیه حضرت امام خمینی (ره) در هفته های اخیر از طریق برخی شبکه های اجتماعی نظیر واتس آپ، وایبر و تانگو که بعضا توسط دولت های معاند نظام جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور مدیریت فنی و محتوایی می شود و با عنابت به این که علی رقم استمهال سه ماهه جنابعالی و همکاران محترم مبنی بر اعلام آمادگی در خصوص فرآهم آوری امکان مسدود سازی و پالایش هوشمند محتوای مجرمانه در شبکه های موصوف و ارائه شبکه های اجتماعی داخلی هم سطح با شبکه های مذکور، مع الاسف تا کنون اقدام موثری به عمل نیامده است.لذا در اجرای دستور ریاست محترم قوه قضائیه حضرت آیت الله آملی ظرف مدت حداکثر یک ماه نسبت به فرآهم آوری زمینه و بستر فنی مورد نیاز مسدودسازی و کنترل اطلاعاتی موثر شبکه های یاد شده اقدام عاجل صورت پذیرد، در غیر این صورت قوه قضائیه در راستای وظایف ذاتی خود نسبت به مسدودسازی شبکه های اجتماعی دارای محتوای مجرمانه اقدام مقتضی به عمل آورده و با متخلفین از دستورات قضایی در هر رده ای طبق قانون برخورد خواهد نمود.


غلامحسین محسنی اژه ای

معاون اول قوه قضائیه

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
خواندنی ها
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

حاج قاسم دیرتر می‌رسید، بغداد سقوط می‌کرد
به گزارش رسا، علیرضا زاکانی با اشاره به تأثیر ایران در تحولات منطقه گفت: اگر حاج قاسم چند ساعت دیرتر به بغداد می‌رسید، بغداد سقوط می‌کرد همان‌طور که اگر الگو و اراده ایران نبود، سوریه سقوط می‌کرد؛ پس از پیروزی بشار در انتخابات بشار می‌گفت به‌جای این‌که به من تبریک بگویید بروید به رهبری ایران تبریک بگویید.

تاکسی‌ها گران‌تر نمی‌شوند
به گزارش ايسنا، حسن کریمی معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری تهران با بیان اینکه با آغاز سال تحصیلی افزایش نرخ تاکسی‌ها را نخواهیم داشت، گفت: یک بار در آغاز سال 93 و پس از افزایش قیمت سوخت نرخ کرایه‌های تاکسی را تغییر دادیم براین اساس حداقل تا پایان سال دیگر شاهد افزایش نرخ تاکسی‌ها نخواهیم بود.

قاچاق یکساله سیگار برابر با ۵ سال فروش نفت
به گزارش واحد مرکزی خبر ، آمارها نشان می دهد هرساله ۵ هزار و ۶۰۰ میلیارد نخ سیگار در دنیا دود می شود که ارزشی معادل ۳۳۰ میلیارد دلار دارد.این رقم یعنی اینکه اگر درآمد یک سال فروش نفت ما 70 میلیارد دلار باشد تجارت جهانی سیگار معادل با درآمد پنج سال فروش نفت کشور خواهد شد.

طرفداران احمدی‌نژاد «رادیو» راه‌اندازی می‌کنند
به گزارش اعتماد، محمد محمدي، مسوول كميسيون فرهنگي هما (هواداران محمود احمدي‌نژاد) درباره فعاليت‌هاي فرهنگي اين كميسيون گفت: «باعث افتخار ماست كه تفكرات ما به‌ويژه تفكرات فرهنگي ما در راستاي تفكرات آقاي احمدي‌نژاد و به‌ويژه شخص آقاي مشايي است. همان جمله معروف كه احمدي‌نژاد يعني مشايي و مشايي يعني احمدي‌نژاد را ما هم به‌شدت قبول داريم.»او درباره فعاليت‌هاي رسانه‌يي هما هم گفت: «در حال حاضر ما در حال فراهم ‌كردن مقدمات لازم براي ايجاد يك شبكه راديويي هستيم. مي‌خواهيم «راديو هما» را فعال ‌كنيم اما همه اينها منوط بر اين است كه ما بودجه مشخصي را داشته باشيم. خيلي از دوستان هستند كه مبالغ هنگفتي در ماه به ما كمك مي‌كنند. به‌هرحال كميسيون هم در حال رايزني در مورد نوع پول‌هايي است كه به ما كمك مي‌شود. »
جداسازی دانش‌آموز براساس مبلغ پرداختی والدین!
به گزارش ایلنا، یک مدرسه ابتدایی در تهران اقدام به تفکیک دانش آموزان در کلاس‌های هوشمند و غیر هوشمند بر مبنای پرداخت یا عدم پرداخت کمک مالی والدین برای هوشمندسازی کلاس‌ها کرده اند.دبستان پسرانه‌ای واقع در منطقه ۵ تهران اقدام به تفکیک کلاس‌های درس به دو نوع هوشمند و غیرهوشمند (عادی) کرده‌اند که بر این اساس دانش‌آموزانی که هزینه هوشمندسازی کلاس‌ها از سوی والدین آنها پرداخت نشده باشد، در کلاس‌های عادی تحصیل خواهند کرد.بنا بر این گزارش؛ کلاس‌های هوشمند در این دبستان تنها مجهز به ویدیو پروژکتور و تخته هوشمند است که این نوع تخته تصویر پروژکتور یا نمایشگر را لمس می‌کند و با قرار گرفتن در محیط ویندوز می‌تواند بدون استفاده از صفحه کلید و ماوس و تنها با لمس کردن به مدیریت تخته پرداخت.
موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
بهترین نرم‌افزار برای کار با فایل‌های PDF و کتاب‌های الکترونیکی + دانلود
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 
 
Adobe Acrobat Reader ابزار رایگانی است که به کاربران فقط امکان باز کردن و مشاهده فایل‌های PDF را می‌دهد.محیط کاربری این نرم افزار به صورتی ساده و در عین حال پیشرفته طراحی شده و امکانات مختلفی از جمله چاپ اسناد، برش آن‌ها، کپی محتویات و بسیاری قابلیت‌های دیگر را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. 

 رمز عبور فایل : www.yjc.ir

 

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
اخرین خبرها
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

// حوالی ساعت 11 شامگاه پنجشنبه یک خانواده اهوازی در منطقه علی‌کله دزفول غرق شدند. سه نفر از اعضای یک خانواده اهوازی بر اثر واژگونی قایق گردشگری در رودخانه دز شهرستان دزفول غرق شدند.  

// در نیمه دوم سال 92 متوسط قیمت خرید و فروش هر متر مربع زمین نسبت به مدت مشابه سال پیش از آن 17.2 درصد و متوسط اجاره ماهانه هر مترمربع زیربنای مسکونی 14.2 درصد رشد داشته است. بر اساس آمار مرکز آمار ایران متوسط قیمت خرید و فروش هر متر مربع زمین یا زمین ساختمان‌های مسکونی کلنگی معامله شده از طریق بنگاه‌های ملکی در کل کشور 7320 هزار ریال بوده است که نسبت به دوره قبل 7.9 درصد و نسبت به دوره مشابه سال قبل 17.2 درصد افزایش داشته است. 

// کرباسیان رئیس کل گمرک ایران در ابتدا در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه، مهم‌ترین جزئیات مصوبه دولت در مورد ممنوعیت واردات خودروهای لوکس بالای 2500 سی‌سی چیست، گفت: این مصوبه در راستای مصوبه قبلی در 21 شهریور 1392 ابلاغ شده است و خودروهایی که بالای 2500 سی‌سی بودند، عملاً اجازه ورود نداشتند. وی افزود: خودروهایی که قبلاً وارد کشور شده و قبض انبار گرفته بودند، با دو برابر حقوق گمرکی و سود بازرگانی یعنی 140 درصد و با ارز خود متقاضی می‌توانستند وارد شوند، در حالی که قبل از آن این خودروها با ارز مرجع و با 70 درصد حقوق گمرکی و سود بازرگانی وارد شده بودند. رئیس کل گمرک ایران با اشاره به اینکه، این خودروها آنهایی بودند که از سال 1391 وارد کشور شده بودند و قبض انبار داشتند، اظهارداشت: این خودروها به همراه خودروهای سفارتخانه‌ها که طبق کنوانسیون‌های بین‌المللی وارد کشور می‌شدند، بالغ بر 133 خودرو پس از آن مصوبه وارد کشور شد .

// هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی دقایقی پیش رسماً در ورزشگاه اصلی اینچئون افتتاح شد. این ورزشگاه ظرفیت 62 هزار نفری دارد، اما هنوز کاملا پر نشده است. جمعیت زیادی در خارج از ورزشگاه حضور دارند. بیرون از ورزشگاه اصلا بلیت فروشی وجود ندارد و همه بلیت ها اینترنتی فروخته شده است. البته به نظر بازار سیاه وجود دارد. بیرون از ورزشگاه نظارت دقیقی به ورود و خروج ها صورت می‌گیرد و همه شرکت کنندگان حتی خبرنگاران تفتیش بدنی می‌شوند.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
تعیین نرخ کرایه سرویس مدارس آبادان برای سال تحصیلی جدید
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛   مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری آبادان گفت: با تصویب اعضای شورای اسلامی شهر آبادان، نرخ کرایه سرویس مدارس این شهر در پنج ردیف تعیین شد.

وی اضافه کرد: برابر این مصوبه متوسط نرخ سرویس هر دانش‌آموز تا یک و نیم کیلومتر، برای خودروی سواری 324 هزار ریال، خودرو ون 237 هزار و 600 ریال و مینی بوس 129 هزار و 600 ریال به صورت ماهانه تعیین شد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری آبادان تصریح کرد: برای مسافت یک و نیم تا سه کیلومتر 648 هزار ریال برای خودرو سواری، 475 هزار و 200 ریال برای خودرو ون و 259 هزار و 200 ریال برای مینی‌بوس به صورت ماهانه و به ازای هر دانش‌آموز معین شد.

زارع در ارتباط با کرایه مسیرهای بیش از سه تا پنج کیلومتر یادآور شد: نرخ‌هایی معادل 720 هزار ریال برای خودرو سواری، 518 هزار و 400 ریال برای خودرو ون و 288 هزار ریال برای مینی‌بوس به صورت ماهانه و به ازای هر دانش‌آموز اعلام شده است.

به گفته وی در مسیرهای بیش از پنج تا هفت کیلومتر نیز نرخ کرایه به صورت 792 هزار ریال برای خودرو سواری، 576 هزار ریال برای خودرو ون و 316 هزار و 800 ریال برای مینی‌بوس و برای مسیرهای بیش از هفت کیلومتر نیز نرخ کرایه سرویس مدارس به صورت ماهانه معادل 864 هزار ریال برای خودرو سواری، 648 هزار ریال برای خودرو ون و 345 هزار و 600 ریال برای مینی‌بوس تعیین شده است. 

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
چرا تهران در زمینه داعش با واشنگتن همراهی نکرد؟
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر   ؛    به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی سیدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی) در مطلبی به بررسی دلایل عدم همراهی ایران با سیاست های به اصطلاح ضدتروریستی آمریکا پرداخت.
 
* رفتارهای پارادوکسیکال آمریکا در مبارزه با داعش
 
رفتارهای پارادوکسیکال دولت ایالات متحده در عرصه‌ی بین‌الملل این روزها بیش از هر زمان دیگری بروز و ظهور یافته و تحلیل رفتار این عضو نظام بین‌الملل را بیش از پیش دشوار ساخته است. بی‌تردید مهمترین پارادوکسی که آمریکایی‌ها به آن پاسخ نمی‌دهند، ایجاد ائتلاف و برنامه‌ریزی برای حمله به گروه‌هایی افراطی است که خود نقشی غیرقابل انکار در تأسیس آنها داشته‌اند. 
 

 

 

ادامه مطلب . . . .

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور | ادامه مطلب...
اختصاصی: نامه ارسالی مهندس سالمی ریاست اداره مخابرات شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

باسمه تعالی

حال که به حول و قوه الهی توفیق حضور در سرزمین وحی و انجام اعمال و مناسک حج ابراهیمی شامل حال بنده شده ، ضمن خداحافظی از کلیه همکاران ، دوستان و سروران گرامی طلب حلالیت می نمایم انشالله بتوانم نایب الزیاره همه عزیزان باشم.

 

عباس سالمی ریاست اداره مخابرات شهرستان شادگان

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
سردار سلیمانی سردار ایرانی در میدان مبارزه با داعش/ سردار نخبه ایران که طرح های آمریکا را خنثی می کن
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  هفته‌نامه اشپیگل در گزارشی به تشریح عملکرد سردار سلیمانی در مبارزه با داعش پرداخت.

این هفته نامه آلمانی نوشت؛ سردار قاسم سلیمانی شخصیتی نیست که وقتی نیروهای خود را به نبرد می فرستد خود در خانه بماند . فرمانده 57 ساله سپاه قدس ایران می تواند به راحتی در پشت صحنه بماند اما ترجیح میدهد در خط مقدم حضور داشته باشد.

جدیدترین مأموریت سردار سلیمانی در  شهر آمرلی در شمال عراق  بود. وی با هلیکوپتر پروازهایی مخاطره آمیز بر فراز مواضع داعش در شمال عراق داشت. این شهر کوچک با ساکنان شیعه ترکمنش در شمال عراق مدت دو ماه توسط تروریست‌های داعش محاصره شده بود و آزادسازی این شهر از دست داعش  یک موفقیت قابل توجه تحت فرماندهی  قاسم سلیمانی بود.

جشن این آزادی در شهر آمرلی برگزار شد. سردار سلیمانی را مردی جسور، بی صبر و تحمل و بسیار بی پروا، بلند پرواز و باهوش و بسیار کاریزماتیک محسوب می شود. وی در جریان قیام ها علیه رژیم شاهنشاهی در ایران به عنوان مردی جوان به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیوست.

* سردار سلیمانی در سوریه
در ادامه این گزارش اشپیگل تاکید می کند که مأموریت های سلیمانی در عراق، سوریه ، لبنان و غزه   بسیار سری هستند. در عملیات آزادسازی شهر آمرلی سلیمانی به عنوان مشاور نظامی نیروهای عراقی نقش مهمی ایفا کرد. در سوریه نیز وی بعنوان مشاور نظامی نقش داشته است.  تحت فرماندهی سلیمانی ارتش سوریه به نیرویی قدرتمند در داخل تبدیل شد. 

*  سردار نخبه ایرانی طرح های آمریکا را خنثی می کند
سردار سلیمانی در عراق نیز مانند سوریه مردم سردار سلیمانی را به خوبی می شناسند.  بعد از سقوط صدام حسین وی مدتهای طولانی در این کشور عملیات هایی را اجرایی می کرد. سلیمانی بسیاری از نیروهای شیعه را آموزش داد که بعدها در دستگاه های امنیتی عراق، در بخش های اداری و سیاست وارد شدند.

نویسنده در بخش پایانی این مطلب نوشت: آمریکا و سردار قاسم سلیمانی اگرچه در عراق علیه دشمنی برابر  مبارزه می کنند اما رویکرد و روش های متفاوتی دارند. سلیمانی بر خلاف آمریکا عمل می‌کند.
موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
چله نوکری…
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

چهل روز مانده تا برسی به ایام حزن و ماتم و اندوه اهل‌بیت علیهم‌السلام
چهل روز مانده تا برسی به اون ایامی که کاروان اباعبدالله رسید صحرای کربلا
کاروان قافله‌سالار داشت…
کاروان علمدار داشت…
جوانان بنی‌هاشم بودند!
محرم‌های زینب (س) بودن ، دوروور عمه جاشان بودن ، دوروور دخترها وزن‌ها بودن ، حتی فکر جسارت به خاندان اباعبدالله به ذهن هیچ حرامی خطور نمی‌کرد آخه غیرت الله بودن حضور داشتن در غافله…
چهل روز مانده تا غریبی اباعبدالله در صحرای کربلا…
چطور می خوای خودت و آروم کنی
از همین امروز باید دلت و آماده پرواز به سمت کربلا کنی ، اباعبدالله بهت نگاه کنه ، برکت بده به زندگیت
آی جوان ، خودم و اول می گم بعد تو …
مراقب باش با گناه و معصیت دل امام زمانت و نشکنی که اگه شکست رزق محرمت و از دست دادی
از همین‌جا از آقات بخواه اگه سرباز خوبی تا امروز براش نبودی از امروز به بعد به لطف آقامون اباعبدالله امام زمان یه نیم‌نگاهی بهت بکنه ، توفیق خواندن زیارت عاشورا رو ۴۰ صبح تا روز اول محرم بهت عنایت کنه ان شاء الله
دل‌ها رو رونه کربلا می‌کنیم ، احساس کن با چشم دل ببین نشستی بین‌الحرمین روبروی بارگاه مطهر آقامون اباعبدالله از همین‌جا می خوای سلامی خدمت آقات عرض کنی…
بسم‌الله الرحمن الرحیم
اَلسَّلامُ عَلَیْکَ ی اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ 

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ
وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ
وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ
وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

 به اشک ، چله گرفتم که غرق غم باشم
دعا کنید که من اربعین حرم باشم

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
با آخرین نسخه KM Player هر فایلی را به آسانی پخش کنید + دانلود
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت
 
 
خوزستان چه خبر   ؛   برای پخش فرمت‌های مختلف فایل‌های صوتی و تصویری همیشه یک مشکل وجود دارد و آن اینکه گاهی نرم افزار شما از فرمتی پشتیبانی نمی‌کند و یا اینکه نصبش فضای زیادی را اشغال می‌کند و بسیاری از مشکلات دیگر که حتماً تا حالا با آن‌ها برخورد داشته‌اید. 
 

اما نرم افزار کوچک و قدرتمند و در عین حال رایگان KMPlayer می‌تواند بسیاری از فایل‌های صوتی و تصویری مانند VCD، DVD، AVI، MKV، Ogg، OGM، ۳GP، MPEG-۱/۲/۴، WMV، RealMedia، QuickTime و فرمت‌های دیگر را پخش کند. 

قابلیت‌های کلیدی نرم افزار KMPlayer: 

- امکان نمایش زیر نویس‌ها
- امکان تغییر قالب و پوسته برنامه
- امکان تعریف کردن codec های جدید برای آن
- ظاهری شبیه به Winamp با‌‌ همان سادگی و قدرت بیشتر از آن
- کمترین حجم از حافظه و منابع سیستم شما را اشغال می‌کند
- سرعت بالای اجرا و پخش فایل‌های شما
- امکان نمایش بصورت نوار کوچک بر روی صفحه ویندوز شما
- امکان استفاده از کلیدهای می‌انبر برای کار با قسمت‌های مختلف برنامه

 
رمز عبور فایل : www.yjc.ir
موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
سعید فیوضی : ایجاد کمپ‌های درمانی در شهرستان رامشیر
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  سعید فیوضی در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان رامشیر که در محل فرمانداری و با حضور جمعی از مسئولان برگزار شد اظهار داشت: باید هماهنگی دستگاه‎ها در بحث مبارزه با مواد مخدر و تشکیل جلسه‎های مستمر و دائمی در دستور کار جدی قرار گیرد.

فرماندار رامشیر با تأکید بر اینکه کمپ‎های ترک اعتیاد در شهرستان باید فعال شوند، از نقش انجمن معتادین گمنام NA به عنوان اهرمی برای کاهش اعتیاد و فعالیت هایی در راستای تبلیغات و اطلاع رسانی یاد کرد و گفت: سیاست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان اقدامات پیشگیرانه با اولویت فرهنگی است.

فیوضی افزود: در 6 ماهه دوم سال 92 چهل نفر رها شده از دام اعتیاد به مرکز فنی و حرفه‌ای رامشیر برای آموزش مراجعه کرده‌اند.

وی بیان کرد: اقدامات تکمیلی درمانی برای معتادان و ایجاد کمپ‌های درمانی از نیازهای شهرستان است و باید تمام امکانات به کار گرفته شود تا کسانی که از بند اعتیاد رها می‎شوند را حمایت کنیم.

عالی‌ترین نماینده دولت در رامشیر همچنین از برگزاری همایش‌هایی در راستای تحکیم خانواده با رویکرد مبارزه با مواد مخدر در مهرماه سال جاری خبر داد.

در این جلسه کمیته‌های فرعی مبازره با مواد مخدر شهرستان از جمله کمیته فرهنگی، درمان،  مقابله با عرضه، مردم نهاد و حقوقی از عملکرد خود گزارشی ارائه کردند. 

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
چشمان زیبای دانش آموز بی‌گناه کابوس بی‌رحم ترین‌ قاتل/ ضجه‌های یک مادر وقتی جسد متلاشی فرزندش را دید
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛   یکی از افسران اداره جرائم جنایی پلیس آگاهی کرمانشاه سوژه گزارش امشب را به خود اختصاص داد. این افسر که اسمش برده نخواهد شد داستان زیاده خواهی یک مرد روانی را تعریف کرد که تنها قربانی داستانش پسری 13 ساله بود.
 
این افسر پلیس آگاهی این داستان تلخ و دردناک را که در ابتدای سال 91 رخ داده بود، در حالی که قلم را بر دست می‌چرخاند، بازگو کرد.  
 
عید شده بود همه لباس نو به تن کرده بودند و من هم پس از چندین روز تعطیلی دوباره سر کار برگشته بودم، با همکارانم حال و احوال پرسی می‌کردم که ناگهان تلفن اداره زنگ خورد.
 
پشت تلفن مامور کلانتری بود که با صدایی لرزان می‌گفت: سرهنگ دانش آموزی را در حین رفتن به خانه در وسط خیابان ربوده‌اند و مردم یکی از شهرستان های کرمانشاه در ترس و دلهره به سر می‌برند، خانواده‌ها به جلوی درب مدرسه آمده‌اند و فرندانشان را به خانه بردند.
 
صحبت‌های مامور کلانتری تمام نشده بود که با تعدادی از همکارنم به راه افتادیم و خود را موقعیت رساندیم،‌ مادری در حال زدن خودش بود و پدری که دائما راه می‌رفت و می‌خواست از شدت عصبانیت کسی را زیر مشت و لگد له کند.
 
مادر کودک ربوده شده، با دیدن ما در حالی که دائما اشک می‌ریخت، التماس می‌کرد فرزندش را به او بازگردانیم و دائما دعا می‌کرد و یا ‌فحش می‌داد،‌ خلاصه با آرام کردن خانواده توانستیم کنترل اوضاع را در دست خود بگیریم.
 
در حال بررسی و تحقیقات بودیم که ناگهان تماسی با پدر پسر 13 ساله گرفته شد،‌ پشت خط مردی بود با صدایی بسیار نازک و زنانه. اصلا باورم نمی‌شد که این مرد با چنین صدایی،‌ دست به چنین جرمی زده باشد،‌ بعد از پدر خانواده خواست تا برای دیدن دوباره فرزندش مبلغ 100 میلیون تومان را آماده کند.
 
همچنین این آدمربا، خانواده پسر 13 ساله را تهدید کرد که اگر درباره این موضوع با پلیس حرفی بزنند،‌ سریعا کودک را خواهد کشت و جنازه‌اش را برای آنان می‌فرستد.
 
بلافاصله یک مامور برای آموزش به پدر خانواده گذاشتیم که به او یاد بدهد،‌ چگونه با فرد آدم‌ربا صحبت کند، سپس منتظر شدیم تا تماس بعدی این فرد خلافکار، البته طی همان اولین تماس ماموران زبده پلیس آگاهی موفق شده بودند موقعیت متهم را در شهرستان اسلام آباد شناسایی کنند.
 
با تماس بعدی آدم‌ربا،‌ موقعیت دقیق او در مغازه‌شیرینی فروشی در منطقه اسلام آباد به دست آمد و سریعا اکیپی از ماموران پلیس آگاهی کرمانشاه به سمت اسلام آباد راهی شدند و در یک عملیات ضربتی مرد مظنون را دستگیر و به اداره جرائم جنایی منتقل کردند.
 
مرد دستگیر شده، از اقوام خانواده قربانی بود و در ابتدا منکر تمام اتفاقات شد، حتی با دیدن اشک مادر پسر 13 ساله که دائما اسم فرزندش را صدا می‌کرد و خاطراتش را می‌گفت،‌ بازهم لب به سخن باز نمی‌کرد.
 
من و همکارانم تقریبا مطمئن شدیم که آدم‌ربا همین مرد است که با صدای زنانه با پدر خانواده صحبت کرده بود و از طرفی با دستگیری فرد مظنون، تمامی تماس‌ها از سوی آدم‌ربا قطع شده بود.
 
فرد مظنون سرانجام پس از 5 روز کار اطلاعاتی و جمع آوری تمامی مستندات در نهایت لب به اعتراف گشود و جنایتی بسیار وحشیانه‌ و هولناک را فاش کرد.
 
آدم‌ربا گفت: خانواده پدر پسر 13 ساله مردی پولدار بود و چند روز پیش از فروش یک واحد مسکونی پول هنگفتی نصبیش شد ولی وقتی به درب خانه آن‌ها رفتم تا با گرفتن مقداری پول به عنوان قرض مشکلاتم را بر طرف کنم،‌ آنان مرا پس زدند و هیچ پولی به من ندادند،‌ من هم تصمیم گرفتنم با ربودن فرزندشان که می‌دانستم با ارزش‌ترین چیز در زندگی‌شان است از آنان انتقام بگیرم.
 
آدم‌ربا ادامه داد: ابتدا يك دستگاه خودروی پرايد مشكی رنگ كرايه كردم و در مسير مدرسه كودك منتظرش ماندم تا اينكه او از راه رسيد و چون كاملاً مرا می‌شناخت، بدون هيچ گونه بهانه‌ای همراه من آمد. او را به ترمينال اسلام آباد بردم. در آنجا خودروی سمندی كرايه كردم و با هم از مسير "حميل" به طرف "اسلام آباد" به راه افتاديم. در طول مسير با خود فكر كردم اگر بعد از آنكه از خانواده‌اش پول را گرفتم و او را آزاد كردم، كارم لو می‌رود و گرفتار می‌شوم، پس بهتر است پسر 13 ساله را به قتل برسانم. به بهانه‌ای كرايه ماشين را دادم و پياده شديم.  
 
قاتل پرونده یادآور شد: چون پسر بچه كاملاً به من اعتماد داشت و از بابت من خيالش راحت بود، همراهم می‌آمد. من هم راستش دلم برایش می‌سوخت و میخواستم مرگ بدون دردی را برای او به ارمغان بیاورم و پسرک بدون زجر کشیدن بمیرد. در موقعیتی مناسب در جایی که کسی نبود ناگهان با حمله پسرک را به زمین کوبیدم.
 
قاتل بی‌رحم گفت: چشمان معصوم و زیبای پسر 13 ساله هیچگاه از جلوی چشمانم کنار نرفت، وقتی که دست بر روی گردنش انداختم تا او را خفه کنم ولی او فکر کرد بازی است و الان دستم را رها می‌کنم و با هم می‌خندیم. ولی کم کم متوجه جدی بودن ماجرا شد. این را تنها از چشمان می‌فهمیدم ولی بازهم کودک بی‌گناه حرفی نزد و آنقدر فشار دستانم را تحمل کرد و پاهایش را به زمین کشید، تا خفه شد. من هم به خاطر اینکه از مرگش مطمئنم شوم، سنگی بسیار بزرگ را بر روی زمین کشیدم و روی سینه‌اش انداختم و سپس متواری شدم.
 
این مرد جنایتکار خاطر نشان کرد: پس از رسیدن به اسلام آباد به مغازه شیرینی فروشی رفتم که سندش به نام من نبود و سپس با خانواده این پسر بی‌گناه تماس گرفتم و از آنان درخواست 100 میلیون تومان کردم. الان باورم نمی‌شود که همه چیز لو رفته و من در بند قانون اسیر شده‌ام.
 
سرانجام با اعترافات این مرد که هرگز جایی نوشته نشد و پیدا کردن جسد و تحویل آن به خانواده‌اش این پرونده هم مختومه شد و تحویل مراجع قضایی شد و آنان نیز در کمتر از 45 روز حکم اعدام را به دلیل شدت جنایت و آرام کردن جو شهرستان کرمانشاه در ملاء عام به اجرا در آوردند.
 
هنوز گاه گاهی یادش می‌کنم، ‌یاد مادری که وقتی شنید فرزندش کشته شده است،‌ خودش را به زمین می‌کوبید،‌ خاک بر سرش می‌ریخت و مردم می‌گفتند مرگش حتمی است او بدون پسرش نمی‌تواند به زندگی ادامه دهد،‌ پسرش بسیار مودب، زیبا و خوش اخلاق بود، همه دوستش داشتند و مادرش کلی آرزو‌های خوب و شیرین را برایش هر شب خواب می‌دید.
 
گاه گاه یادم می‌افتاد که چطور یک مرد می‌تـواند اینقدر بی‌رحم باشد که انسان معصومی را اینطور به قتل برساند، در حالی که قربانی پسری 13 ساله‌ بود که حتی در برابر مرگ مقاومت هم نکرد و حتی کوچکترین توهینی روا نداشت و در زندگی گناهی مرتکب نشده بود.
 
گاه گاه یادم می‌افتد که واقعا این مرد اصلا فکرش را نمی‌کرد دستگیر شود ولی در عین ناباوری تمام آنچه که مخفیانه انجام شده بود برای همگان آشکار و این عدالت خداوند بود که خون انسانی بی‌گناه پایمال نشود. 
 

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
کمبود بیش از 7 هزار معلم در خوزستان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛   محمد تقی‌زاده پیش از ظهر امروز در آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش خوزستان اظهار داشت: در بحث پروژه مهر و بازگشایی مدارس پنج کمیته مشخص شد که کمیته ساماندهی نیروی انسانی طبق ارزیابی که ما در زمینه آموزشی در استان انجام داده‌ایم 7 هزار و 83 معلم نیازمند هستیم.

وی عنوان کرد: اولین عامل در جهت افت آموزشی و عقب‌ماندگی آموزش و پرورش کمبود نیرو است و این کمبود باید توسط معلمین شاغل به کار تأمین شود.

تقی‌زاده ادامه داد: 97 درصد از مدارس ما در مناطق عشایری به شکل چند پایه در حال تدریس هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان تصریح کرد: 4 هزار کلاس دوره ابتدایی ما به صورت چند پایه‌ای اداره می‌شوند که همین باعث افت تحصیلی در استان می‌شود.

وی ادامه داد: کمیته ساماندهی یکی از وظایف آن اجرای دوره‌های ضمن خدمت برای معلمین است که امسال نیز با توجه به تغییر کتب کلاس‌های چهارم و هشتم از کشور مدرسینی برای آموزش معلمان به استان اعزام شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان افزود: در استان خوزستان تقاضای انتقال نیروی انسانی به خارج از استان زیاد است و امسال نیز ما در تابستان به نسبت سال گذشته آمار انتقال را کاهش داده‌ایم.

این مسئول در خصوص ساماندهی نوآموزان گفت: این موضوع یک مسئله‌ای است که در طول تابستان اقدامات خوبی برای آن انجام شده و باید پیش دبستانی برای همه بچه‌ها اجباری شود هم یک گاه در جهت کیفی سازی آموزش در استان جلو برویم.

تقی‌زاده یادآور شد: کمیته تامین و تجهیز مدارس نیز با توجه به مشکلات مالی که در آموزش و پرورش داریم امسال هیچ کمکی به مدارس نداشته‌ایم و به لحاظ سرانه در طول دو سال گذشته 15 درصد پرداختی به مدارس داشته‌ایم.

وی ادامه داد: این 15 درصد پرداختی نیز مشکل قطعی برق مدارس را هم برطرف نمی‌کند و طی جلسه با مدیرکل برق استان و مدیر برق منطقه‌ای اهواز یک میلیارد و نیم هزینه برق مدارس اهواز بخشیده شد و هزینه برق سال جاری مدارس از این پس محاسبه می‌شود.

تقی‌زاده اضافه کرد: در بحث هوشمندسازی مدارس نیز 720 میلیون تومان امکانات رایانه‌ای بین مدارس توزیع می‌شود و اداره نوسازی نیز پروژه‌های نیمه تمام را در هفته دولت افتتاح کرده است.

این مسئول افزود: در کمیته فرهنگ‌سازی و تبلیغات نیز با ارتباطی که با ائمه جمعه درخصوص مشکلات آموزش و پرورش و همچنین برنامه‌های زنده صدا و سیمای مرکز خوزستان فعال بوده پیگیری دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل و تهیه یک تقویم روزشمار از 15 شهریورماه تا پنج مهرماه شده‌ایم.

تقی‌زاده اذعان داشت: به دنبال مطالبات 130 میلیارد تومانی آموزش و پرورش از شهرداری و دستگاه‌های اجرایی دیگر در استان هستیم که سال گذشته این دستگاه‌ها هیچ هزینه‌ای به حساب آموزش و پرورش واریز نکردند.

وی در پایان متذکر شد: استفاده از سرباز معلم بر اساس دستورالعمل خاص خود دنبال می‌کنیم و سال گذشته در سراسر کشور سهمیه جذب سرباز معلم کاهش یافت و امسال 220 نفر سرباز معلم در استان جذب کرده‌ایم. 

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور


 
 

قالب وب

هاست لينوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

اورژانس رایانه پشتیبان وب سایتها

طراحي شده توسط کاربر شادگان