وبلاگicon
خوزستان چه خبر؟
" وبگاه خوزستان چه خبر حامـــی و امیــــن مردم شریف شادگان "
مراسم اهداء جوایزبه برگزیدگان مسابقه کتابخوانی اقتصادمقاومتی سوادآموزان شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر    ؛  مراسم اهداء جوایزبه برگزیدگان مسابقه کتابخوانی اقتصادمقاومتی سوادآموزان اداره نهضت سوادآموزی شهرستان امروزصبح باحضورحبیب حاجی زاده مدیرآموزش وپرورش ،حمیدظاهری معاون پشتیبانی،عبدالستارصباحی مقدم سرپرست سوادآموزی شهرستان وصویلاتی کارشناس مسئول امتحانات نهضت سوادآموزی برگزارشد.درابتدای مراسم نخست مدیرآموزش وپرورش شهرستان شادگان باسخنان آغازین خودولادت حضرت فاطمه (ع) رابه بانوان حاضردرمجلس تبریک گفت.گفتنی است همزمان بااهدای جوایز،بمناسبت روززن، ازبانوانی سوادآموزی که نام آنان مزین به نام مبارک حضرت فاطمه(ع)است تقدیرشد.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
دلم برای صیادم تنگ شده
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

یک شب خواب دیده بود که امام به او می گوید:

"شما کارتان درست می شود، نگران نباشید"

21 فروردین 1378 بود، کارش درست شد.

فردای روزی که به خاک سپرده بودنش، می روند سر خاک،

"آقا" هم آنجا بود،

زودتر از بقیه آمده بود،

می گفت: "دلم برای صیادم تنگ شده"

شادی روحش صلوات

موضوع : پیاله ای در دست من
برگزاری مراسم كلنگ زنی كتابخانه عمومی در شهر خنافره شهرستان شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  هارشنبه مورخ ٩٣/١/٢٧ مراسم كلنگ زنی كتابخانه عمومی شهر خنافره با اعتباری بالغ بر ١٥٠٠٠٠٠٠٠٠ ریال ، با حضور مدیر كل كتابخانه های عمومی استان خوزستان ، فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین دستگاههای محلی برگزار گردید.

حاج لفته منصوری مدیر كل كتابخانه های عمومی استان طی ای مراسم إظهار كرد : امید است این كتابخانه كه به همت و پیگیری خیرین ، فرماندار و أداره كتابخانه عمومی امروز كلنگ ان زده شد در بهمن ماه به بهره برداری برسد.
ایشان با اشاره به تأكیدات فرهنگی مقام معظم رهبری و لزوم تدارك بستر های لازم جهت ترویج فرهنگ كتاب و كتابخوانی ، إظهار امیدواری كرد كه این كتابخانه به یك مركز بالنده فكری، فرهنگی وعلمی تبدیل شود و مردم بویژه قشر جوان و نوجوان بتوانند متنهای استفاده را داشته باشند.
وی در ادامه خاطر نشان ساخت شكوفایی كتابخانه مستلزم همكاری وپشتیبانی شورا و شهرداری چه در بحث پرداخت ٠/٥ درصد حق كتابخانه های عمومی وچه در بحث تأمین نیروی إنسانی میباشد.
عبد الزهرا سنواتی فرماندار و رئیس انجمن كتابخانه های عمومی شهرستان در حاشیه این مراسم با بیان اینكه سرمایه گزاری در أمور فرهنگی نه تنها هزینه نیست بلكه ارتقاء سطح اگاهی، توسعه و امنیت پایدار را به دنبال دارد إظهار داشت : ترویج فرهنگ كتابخوانی یكی از اولویتهای فرهنگی شهرستان در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی میباشد.
گفتنی است زمین این كتابخانه كه ٦٠٠ متر مساحت و ٣٠٠ متر زیر بنا دارد توسط اقای فلاحیان یكی از خیرین شهرستان به انجمن كتابخانه های عمومی شهرستان اهدا گردید.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
خبر ارسالی: 65 درصد از سهام شرکت طرح فولاد شادگان به شرکت فولاد خوزستان واگذار شد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر   ؛  با موافقت وزیر صنعت و تجارت ۶۵ درصد از سهام شرکت طرح فولاد شهرستان شادگان به شرکت فولاد خوزستان واگذار شد.

آیا طرح فولاد شادگان دیگر شادگانی است؟

آیا جوانانی که قرار بود در آن استخدام شوند شادگانی خواهند بود؟

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
تقویم مذهبی باد صبا 93 + دانلود
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

باد صبا یک برنامه تقویم اذان‌گوی اسلامی (به همراه اوقات شرعی) است که توسط موسسه موج همراه نور تولید و برای گوشی‌های موبایل با سیستم عامل اندروید و جاوا عرضه شده است.

از ویژگی‌های تقویم باد صبا ۹۳، رایگان بودن آن است. همچنین ارائه نسخه‌ای ویژه از نرم‌افزار باد صبا برای سیستم‌عامل آندروید به همراه ویجتی اختصاصی ویژه نمازگزاران است.

ظاهر این برنامه، مورد پسند هر کاربری قرار می‌گیرد و دلیل این موضوع طراحی هوشمندانه آن از لحاظ گرافیکی است. رنگ‌بندی چشم‌نواز و هماهنگ همراه با چیدمان مرتب عناصر، جلوه زیبایی به این تقویم بخشیده است.

 

 
موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
طنز / تبلیغات انصراف از یارانه!!
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

سلام چند مسئله در مورد یارانه هست که زیر این هیاهوی رسانه ای مخفی شد:

۱.یارانه حق مسلم هر ایرانی است وگرفتن ان هیچ زشتی ونگرفتن ان هیچ ایثاری نیست!ولی متاسفانه در توهینی بزرگ وهمه جانبه اینگونه عنوان میشود که "فقط نیازمندان"ان را بگیرند!دولت وعروسک خیمه شب بازیش صداوسیما از زمین وزمان مصاحبه گرفتن که ما یارانه نمیگیریم واینها را به صورت اسوه به مردم معرفی میکنن!!

۲.دولت مردم را جیگر فرض کرده!وبا تحریک احساسات عنوان میکنه ثروتمندان نگیرند تا به فقرا بیشتر برسد!جسارتا مگه یک تیکه نون بربری که من نخورم گیر کس دیگه بیاد؟مگر در صورت انصراف من سهم فقرا بیشتر میشه؟من بگیرم یا نگیرم سهم انها همان ۴۵توام هست!

۳.تو مناظره های انتخاباتی دائم بر طبل بی کفایتی دولت قبل ولزوم تعقل در امور اجرایی میزدید ولی هنوز چند ماه نشده زیر بار امور مملکت داری ۶قلو زائیدید!واین در حالیه که همون دولت به قول شما بی کفایت چندین وچند سال بدون هیچ مشکلی پرداختی داشت!تازه با احتساب تورم شما هزینه خاصی نمی دهید؟وارزش واقعی ان نصف زمان دولت قبل هم نیست!

۴.دُر افشانی های شما وهجوم همه جانبه صداوسیما تا حدی تونسته به مردم به قبولاند که گرفتن یارانه نوعی افت کلاسه وبه قول بهتر در جهت منافع خودتون فرهنگ سازی کردید!یعنی خواستید وتوانستید ومیتوانید!ولی جالب اینجاست در مسال مورد نظر اقا از قبیل سبک زندگی.عفاف وحجاب.امر به معروف و...بهانه مهندسی زیر بنایی وکارگروه وکار هزینه بر وکار چندساله ویک شبه نمیشه و...دارید؟؟؟نمتوانید یا نمیخواهید؟یعنی چندرغاز برای شما مهمتر از مسئله اسلام وانقلاب وحرف ولی هست؟

۵.بنده به شخصه اگر بدونم که اگر کاری موجب کمک به دولت رستم صولتان افندی پیزی میشه قطعا از انجام ان منصرف میشم وشبانه روز برای سر اومدن دورانشون ومردن بابا بزرگشون دعا میکنم!

موضوع : صرفا جهت استبصار !
5 عضو شورای شهر با اقدام فیزیکی خود با شهردار شادگان برگ زرینی بر تاریخ این دیار افزودند!
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  متاسفانه با خبر شدیم ۵ عضو شورای شهر شادگان به صورت متحدانه به دفتر شهردار جدید شادگان رفته و بعد از به نتیجه نرسیدن گفتگو ها به صورت فجیعی شهردار را مورد ضرب و شتم قرار دادند و از محل شهرداری بیرون رفته اند.

گفتنی است خبر ضرب و شتم این چند مورد تایید شهردارن قرار گرفته و این موضوع به صورت قانونی از طرف دادستان و حراست استانداری خوزستان در حال پیگیری است.

این عده از اعضای شورا خبر ضرب و شتم شهردار را انکار کرده و به صورت غیر مستقیم از دیگر افکار سیاسی و ترفند های هوشیارانه از طریق دنیای مجازی و سرورهای اینترنتی شروع به نشر دیگر خبرها مبنی بر شهردار شادگان کرده اند.

جاسم مزرعه یک ماه است که سکان داری شهرداری شادگان را به دست گرفته و جالب اینجاست با آرا موافق این اعضا به این سمت درآمده است ، این در حالی است که وی در محل شهرداری شادگان در اتاق خود با یک تخت خواب و بدون حمام به سر می برد.

متاسفانه شادگان بر اثر حرکات ناشایست برخی افراد گاهی بهانه ای دیگر به دست بدخواهان و فرصت طلبان می دهد تا راه ورود نیرهای متخصص در این منطقه کماکان بسته بماند و مردم شریف و فهیم ما باید جواب ندانم کاری ها و جهل بعضی افراد را بخورند.

اگر شهردار خطایی کرده باشد ویا در انجام وظایف خود کوتاهی کرده باشد راه های قانونی برای جلوگیری از خطای او در چارچوب مقررات وجود دارد که یکی از آنها استیضاح است.

ما در قرن ۲۱ زندگی می کنیم و جامعه مدنی و قانون مداری را قبول کرده و آن عمل می کنند اگر افراد تحصیل کرده ما که نمایندگان جامعه هستند بخواهند از طریق ضرب و شتم و عربده کشی مشکلات خود را حل کنند پس باید دیگر فاتحه فرهنگ و اینگونه شعارها را بخوانیم.

یاد جمله آقای فاخری معاونت آموزش و پروش شادگان افتادم که در تبریک به شهردار شادگان گفت : خوشبختانه اکثر اعضای شورای شهر شادگان از فرهنگیان آموزش و پرورش هستند.

اما  .  .  .  .  .  .  .  . 

متعاقبا منتظر خبر های تکمیلی باشید.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اعلام نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری سوریه از امروز
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  پارلمان سوریه امروز یک نشست فوق العاده خواهد داشت و انتظار می‌رود که «جهد اللحام» رئیس پارلمان زمان انتخابات ریاست جمهوری و همچنین زمان اعلام نامزدی کاندیداها را مشخص کند.

در این صورت کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری از فردا سه شنبه به مدت 10 روز وقت دارند تا نامزدی خود را در اعلام کنند.

بر اساس ماده 85 از قانون اساسی سوریه کسانی که تمایل دارند در انتخابات ریاست جمهوری این کشور ثبت نام کنند باید درخواستی به دادگاه عالی قانون اساسی ارائه دهد و درخواست خود را در این دادگاه به ثبت برساند و همزمان هم یک درخواست کتبی به پرلمان ارائه دهد تا به تایید 35 نمانده برسد.

«احمد الکزبری» عضو پارلمان سوریه تاکید کرد رئیس پارلمان امروز زمان اجرای انتخابات ریاست جمهوری و اعلام نامزدی را مشخص خواهد کرد و تصریح کرد که راه برای همه باز است تا نامزدی خود را اعلام کنند و دادگاه قانون اساسی همه درخواست تمام کسانی که واجد شرایط باشند را خواهد پذیرفت.

همچنین عمر اوسی عضو پارلمان سوریه به الوطن گفت که تا به الان اسامی و تعداد نامزدها شناخته شده نیست و تاکید کرد که انتخابات ریاست جمهوری در صورت اینکه تنها یک نامزد داشته باشد صحیح نخواهد بود.

از طرف دیگر شریف شهاده نماینده پارلمان سوریه گفت که احتمالا تعداد نامزدهای ریاست جمهوری به 3 نفر برسد.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
کاریکاتور/ روز مادر!
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع : صرفا جهت استبصار !
مراسم بدرقه کاروان نخبگان قرآنی شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر   ؛  مراسم بدرقه کاروان نخبگان قرآنی دانش آموزی بمنظورشرکت درجشنواره نخبگان قرآن استان خوزستان امروزصبح باحضورمهندس سنواتی فرماندارشهرستان،معاونین اداره وجمعی ازکارشناسان صورت گرفت.دراابتدای مراسم فرماندارشادگان ازمساعی چهرهای قرآنی شهرستان درکسب مقام برتراستان خوزستان تقدیرنمودوبراشاعه بیشترمعارف قرآنی دربین جامعه تأکیدکردند.

 


موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اطلاعیه : قبض‌های جدید" برق" از درجه اعتبار ساقط است
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛  وزارت نیرو با صدور اطلاعیه مهمی اعلام کرد: قبض‌های جدید برق که طی روزهای اخیر صادر شده است، از درجه اعتبار ساقط است.

در این اطلاعیه که شامگاه پنجشنبه صادر شد، آمده است: همان‌گونه که مشترکان محترم برق استحضار دارند، در اسفندماه پارسال به وزارت نیرو اجازه داده شد تعرفه برق مصرفی تمام مشترکان را 24 درصد افزایش دهد. متاسفانه در محاسبه قبوض جدید برخی از مشترکان، اشتباه‌هایی صورت گرفته که لازم است اصلاح شود.

در این اطلاعیه ضمن عذرخواهی از دریافت‌کنندگان این قبوض، تصریح شده است: به آگاهی مشترکان می‌رساند تمام قبض‌های صادر شده از تاریخ 20 اسفندماه 92 تا 25 فروردین‌ماه سال‌جاری از درجه اعتبار ساقط است و قبوض اصلاح شده با عنوان اصلاحیه صورت‌حساب برای مشترکان ارسال خواهد شد.

براساس اعلام وزارت نیرو، در صورتی که برخی از مشترکان قبض‌های یادشده را تاکنون پرداخت کرده‌ باشند، در قبض دوره بعد اصلاح‌های لازم صورت خواهد گرفت و مبالغ اضافی پرداخت شده از صورت‌حساب بعدی آنان کسر خواهد شد.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
اسد پيروز انتخابات خواهد بود
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  به نقل از شبکه العالم، روزنامه ديلي تلگراف در مقاله‌اي به ‌قلم "پيتر اوبرن" به افزايش محبوبیت مردمي بشار اسد رئيس جمهوري سوريه اشاره كرده و می نویسد: من (مقاله نویس) در جريان سفر به شهر دمشق پايتخت سوريه احساس امنيت غيرمنتظره‌اي داشتم.
 
وي می افزاید: من هيچ فرد مسلحي را در خيابان‌هاي شهر دمشق نديدم و زندگي در مركز پایتخت سوریه به‌طور طبيعي در جريان بود.
 
اوبرن می نویسد: گفت وگو با صاحبان فروشگاه‌ها، سربازان، پزشكان، نمايندگان و وزراي دولتي در دمشق اين احساس را در من ايجاد كرد كه بشار اسد رئيس جمهوري سوريه در هرگونه انتخابات مردمي سالم و آزاد پيروز خواهد شد.
 
به‌ گفته اوبرن، وقتي درباره انتخابات با برخي از شهروندان سوری بحث و گفت‌ وگو می کردم، با اين مسئله غيرمنتظره روبه‌رو می شدم كه نه‌ تنها افرادي در خارج از حزب بعث حاكم بلكه برخي مخالفان سياسي اسد نيز از رییس جمهور سوریه حمايت می کنند.
 
سردبیر دیلی تلگراف می افزاید: بسياري از كساني كه با آنها مصاحبه كردم معتقد بودند که كشورشان در معرض تهديد نيروهاي بيگانه (عربستان، قطر و تركيه با حمايت غرب) قرار گرفته است كه از گروه‌هاي تروریستی حمايت مي‌كنند.
 
به‌نوشته اوبرن، اين ديدگاه تنها به علوي‌هاي طرفدار بشار اسد محدود نمي‌شود بلكه مسلمانان اهل‌سنت، مسيحيان و اقليت‌هاي ديگر نيز همين ديدگاه را در سوریه نسبت به گروه های تروریستی دارند.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
مراسم تودیع ومعارفه مسئولین قدیم و جدید كتابخانه های عمومی شهرستان شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  چهارشنبه مورخ ٩٣/١/٢٧ مراسم تودیع و معارفه مسئولین قدیم وجدید كتابخانه های عمومی شهرستان شادگان با حضور مدیركل كتابخانه های عمومی استان، فرماندار و مسئولین دستگاههای محلی در محل فرمانداری برگزار گردید.

در این جلسه ضمن تقدیر وتشكر از زحمات و أقدامات شایسته هاشم حمیداوی مسئول سابق كتابخانه های عمومی در راستای ترویج فرهنگ كتابخوانی و تلاش بی وقفه در جهت توسعه فضای كتابخانه ها و تودیع وی ، اقای حسین صالحی دهیارسابق روستای دریسیه وكارمندكتابخانه عمومی شهر دارخوین به عنوان مسئول جدید كتابخانه های عمومی شهرستان معرفی گردید.

عبد الزهرا سنواتی فرماندار شادگان طی جلسه مذكور با اشاره به اینكه زیر بنای توسعه پایدار در هر جامعه ای تقویت فرهنگ است ، إظهار امیدواری كرد مسئول جدید با توجه به اینكه سال جدید ، سال اقتصاد و فرهنگ نامگذاری شده است ، بتواند گامهای مؤثری در راستای اعتلای فرهنگ عمومی بردارد.

وى در پایان موفقیت مسئول جدید را مرهون همكاری همه دستگاهها ، بویژه اعضای انجمن كتابخانه های عمومی دانست.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
پیام تسلیت فرماندار شادگان به مناسبت درگذشت سید حمید پدر آیت الله سید عبدالصاحب طاهری موسوی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت
بسم الله الرحمن الرحیم
إنا لله وإنا إلیه راجعون
بی شک درگذشت سید حمید طاهری موسوی که از مفاخر شهرستان شادگان میباشد موجب تالم خاطر عمیق همگان بویژه مردم ولایتمدار  شادگان گردید.
این جانب در گذشت این نیکمرد را به تمامی مردم ولایی بویژه شهروندان عزیز شادگان و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده ، و از درگاه خداوند باریتعالی برای آن مرحوم شادی روح و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت مینمایم.


عبدالزهرا سنواتی
فرماندار شهرستان شادگان
موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اطلاعیه روابط عمومی وزارت اطلاعات در خصوص آزادی مرزبانان کشور
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

بسم الله الرحمن الرحیم


به آگاهی ملت شریف ایران می رساند، به حول و قوه الهی و با عنایات حضرت ولی عصر (عج)، چهار نفر مرزبانان ربوده شده ی کشورمان، در تاریخ 17/1/93 آزاد و به میهن اسلامی بازگشتند.

وزارت اطلاعات، وظیفه خود می داند از همه ی مسئولان، نهادها و دستگاه های اجرایی و به ویژه، مساعی مدیران، علماء و بزرگان استان مقاوم سیستان و بلوچستان که در ارتباط با آزادی این مرزبانان عزیز کمال همکاری را به عمل آورده اند، صمیمانه تشکر و قدردانی نماید.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
چرا اکثر کاندیداهای شادگان از نامزد شدن "سیدمحسن موسوی" در انتخابات مجلس دهم واهمه دارند!؟
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

 خوزستان چه خبر  ؛  این روزها در اکثر محافل و نشست های دوستانه اکثر مردم، بحث انتخابات مجلس شورای اسلامی که در آینده ای نه چندان دور است می شود ، زمزمه های از سوی هواداران سیدمحسن موسوی به گوش می رسد که ایشان قصد کاندید شدن دارند و در واقع باید به صراحت بیان کرد وی از رجال مذهبی سیاسی در سطح استان و بخصوص شهرستان شادگان بشمار می رود .

تحلیل های سیاسی از زبان بعضی شخصیت ها نشان می دهد که با کاندید شدن ایشان موج گسستگی ایجاد شده و اختلاف آرا و نظرها خیلی از جناح ها تغییر پیدا خواهد کرد و به طور کلی آن عده کاندیدی که خود را صاحب آرا ۵۰ درصدی مردم می دانند از کاندید شدن وی واهمه دارند و از هم اکنون شروع به تبلیغ و نشست های هفتگی و حتی روزانه با مردم کرده اند .

اما سوال اینجاست که آیا "سید محسن موسوی" به واقع قصد نامزدی در مجلس دهم را دارد؟

طی خبرهای رسیده از اطرافیان ایشان ، وی گفته است که من هنوز تصمیم قطعی برای انتخابات نگرفته ام اما این دلیل نیست که کاندید نشوم و در وقت مناسب نزدیک به انتخابات اگر تصمیمی برای نامزدی گرفته باشم اعلام میکنم و هر فردی که شرایط کاندیدا شدن را دارد نیز می تواند برای این امر پیش قدم شود.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
مسئولان ماهشهری از دریافت یارانه انصراف دادند
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  در حاشیه برگزاری نخستین جلسه شورای اداری این شهرستان که ظهر امروز برگزار شد، مسئولان و مدیران دستگاه‌ها و ادارات ماهشهر به پیشنهاد سرپرست فرمانداری این شهرستان از دریافت یارانه انصراف دادند.

سرپرست فرمانداری شهرستان بندر ماهشهر در این ارتباط اظهار کرد: انصراف مدیران ماهشهری از یارانه یک کار تشریفاتی، تبلیغاتی و شعاری نیست.

منصور قمر افزود: مسئولان موظف هستند ابعاد طرح هدفمندی یارانه‌ها را به خوبی برای مردم تبیین کنند تا این طرح به یک فرهنگ عمومی در جامعه تبدیل شود.

وی با بیان اینکه انصراف مدیران و افراد غیر نیازمند و تشریح ابعاد این عمل، برای جامعه کاری ضروری است، تصریح کرد: مردم باید با درک درست از شرایط با دولت به خوبی همکاری کنند.

سرپرست فرمانداری شهرستان بندر ماهشهر خاطرنشان کرد: این اقدام مهم موجب می‌شود یارانه‌ها به شکل درست و بهتری بین افراد نیازمند توزیع شود.

در پایان سخنان سرپرست فرمانداری شهرستان بندر ماهشهر، مسئولان و مدیران این شهرستان به صورت دسته‌جمعی انصراف خود را از دریافت یارانه اعلام کردند.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
آمار یارانه‌بگیران بیشتر از جمعیت کل کشور؟!/ استارت زودهنگام برای انتخابات مجلس 2 سال بعد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر   ؛    آخرین یارانه نقدی فاز اول هدفمندی، به حساب خانوارهای ایرانی واریز شد و اکنون، همه چشم‌ها به این دوخته شده است که چند درصد از مردم ایران از یارانه نقدی مرحله دوم انصراف خواهند داد. در این میان، آنچه جالب توجه است، تعداد افرادی است که یارانه دریافت می‌کنند. در آخرین مرحله یارانه نقدی که در 22 فروردین 1393 واریز شد، تعداد 77 میلیون و 527 هزار و 703 نفر یارانه نقدی 45500 تومانی دریافت کرده‌اند.طبق آخرین آمار در همین فروردین ماه، جمعیت کشور 77 میلیون و 336 هزار و 980 نفر است. بنا براین تعداد جمعیت کنونی، از تعداد یارانه‌بگیران کمتر است و بیش از کل مردم ایران، یارانه‌بگیر داریم! این در حالی است که تعدادی از مردم ایران، از همان ابتدا، برای دریافت یارانه ثبت نام نکرده‌اند.

نکته قابل تامل دیگر این که در ابتدای واریز یارانه‌ها، تعداد کسانی که متقاضی یارانه بودند، به حدود 63 میلیون و 700 هزار بالغ می‌شدند که ظرف مدت 3 سال، 14 میلیون نفر بدانها اضافه شد و این رقم از کل جمعیت کشور هم پیشی گرفت!

استارت زودهنگام برای انتخابات مجلس 2 سال بعد

خبرها از گسترش فعالیت نزدیکان دولت برای انتخابات‌های آینده دارد.به گزارش ندای انقلاب پس از تشکیل بنیاد تدبیر و امید از سوی برخی چهره‌های دولتی و برخی نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس ششم در قالب یک سازمان مردم نهاد، در اولین جلسه این بنیاد دولتی که ساختمان مرکزی آن در یکی از مناطق شمالی تهران است مصوب شده تا دفاتر استانی آن در تمامی استان‌ها دایر و عضوگیری فعال در استان‌ها و دانشگاه‌ها صورت بگیرد.

در این جلسه مقرر شده که مهمترین راهبرد کوتاه مدت بنیاد اثرگذاری فعال در انتخابات مجلس‌دهم باشد.ندای انقلاب در خبر دیگر افزود: در حالی که ماه‌هاست از رسیدگی و محاکمه مهدی هاشمی رفسنجانی از متهمان فتنه 88 خبری نیست، وی تحرکات میدانی- پنهانی خود را برای انتخابات مجلس آغاز کرده است.براساس این گزارش مدتی است وی با برخی چهره‌های افراطی و ساختارشکن اصلاح‌طلب و دانشجویی دخیل در فتنه 88 جلساتی را برگزار می‌کند.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
روزنامه های صبح یکشنبه عناوین مهم خود را بیشتر به شرح زیر آمده کرده اند که در ادامه خواهید خواند.
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت
*جام جم

- حرکت خودجوش برای حفظ محیط‌زیست
- وزارت نیرو: 50 درصد جمعیت کشور در معرض بی​آبی هستند 517 شهر درگیر کم‌آبی
- حل مشکلات اقتصادی با محافظه‌کاری ممکن نیست
- سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها اعلام کرد آمار انصراف از یارانه، مطابق پیش‌بینی‌ها

*کیهان

- همزمان با پیروزی‌های اخیر ارتش تروریست‌ها در سوریه به جان هم افتادند - اعدام 100 عضو جبهه النصره
- وزیر سابق ارتباطات در گفت و گوی اختصاصی با کیهان مهمترین ویژگی صیاد، اطاعت پذیری از ولایت بود
- کمبود آب در کلانشهرها جدی است

 

ادامه مطلب . . . . . .

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور | ادامه مطلب...
خودمون به خودمون رحمی کنیم لطفا
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت
"مـَن لَم یأخـَذ الیارانة وجَبَت لَه الجَــنَة"
 هرکس یارانه نگیرد، بهشت بر او واجب میشود.
مصحف الحسن_جلد ...

به خدا قسم اگر "سبد کالا" را در دست راستم،"سهام عدالت "را دردست چپم بگذارید....

کم مونده تلویزیون زیر نویس کنه: 
قال رسول الله (ص):
هر کس از دریافت یارانه ها انصراف دهد...

و ...

 

این ها بخشی از پیامک هایی که در چند روز اخیر و بعد ازتلاش مصرانه دولت برای اقناع بخشی از جمعیت کشور مبنی بر انصراف از دریافت یارانه در جامعه تبادل میشه 

پیامک های به اصطلاح طنز که نشر اصلی اون توسط بچه حزب اللهی ها و طبعا منتقدین دولت انجام میشه ...

جملاتی که در نظر اول شاید کنایه به دولت میزنه اما در نگاهی یه کوچولو (!)بیشتر میبینیم متاسفانه تمسخر احادیث و روایات اهل بیت سلام الله علیهم اجمعین هم وجود داره ...

عباراتی که جوان تر بودیم اگر میشنیدیم رگ غیرتمون باد میکرد و میگفتیم با هرچیزی شوخی ؟

عباراتی که بالاترین وخودنویس ... برای قبح زدایی از شان روایات و احادیث مینوشتن امروز در تلفن همراه ما به چشم میخوره !

اینکه رفتار تبلیغاتی دولت در چندروز اخیر صحیح بوده یا نه فرصتی جدا میطلبه ...

اما از کسی که دغدغه جنگ نرم داره انتظار بیشتره

خودمون به خودمون رحمی کنیم لطفا...

موضوع : صرفا جهت استبصار !
حذف عکس امام و رهبری از نهاد ریاست‌جمهوری
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

بعد از نبود عکس امـام و رهبری در دکور پـیام نوروزی رئیس جمهور ، حالا مشاهده کردیم که عکس امام خمینی (ره) و امام خامنه ای از نهاد ریاست جمهوری (اتاق ملاقات رئیس جمهور) نیز برداشته شده است!

با مقایسه دو عکس در دولت فعلی و دولت گذشته نیازی به توضیحات بیشـتر نیسـت.

فقط امیدواریم این اشتباهات متعدد سهوی باشد.

موضوع : صرفا جهت استبصار !
فولاد خوزستان قهرمان شد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر ؛   این فصل از لیگ برتر فوتبال ایران نیز به پایان رسید فولاد عنوان قهرمانی را از آن خود کرد و شاگردان دایی پس از کش و قوس های فراوان توانستند نایب قهرمانی را برای هواداران سوغات بیاورند.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
خنده های نایاب
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

آن روزها که جنگ شده بود تا مرد از نامرد شناخته شود ، آنان که مرد جنگ بودند ایستادند تا مردانگی از پای نشیند . آنان جنگ نکردند بلکه جنگ را زندگی کردند و اینگونه بود در وانفسای جنگ به دنیای و مافیها خنده کردند .نه این که مرگ را فراموش کرده باشند که بیش از هرکسی با مرگ انس گرفته بودند . مرگ را به سخره گرفتند و به ترس از مرگ ، مردانه خندیدند و خنده هایشان هم رنگ واقعیت داشت .

 و این روزها...

این روزها که باید برای نشستن لبخند کمرنگی بر گوشه ی لب شهروندان ، شهرداری ((سامانه نشاط )) بر پا کند .

کاش بودند...

کاش بودند و رمز و راز آن زندگی زیبا را و خنده های واقعی را در گوش شهر ما زمزمه می کردند . و هنوز هم شهدا برای ما حرف ها دارند .

موضوع : پیاله ای در دست من
اختصاصی: "قیمت آب و برق" با اجرای فاز دوم هدفمندی تغییر نمی کند
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛  وزیر نیرو گفت:  با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها "قیمت آب و برق"افزایش  نخواهد داشت.

چیت‌چیان با اشاره به اینکه با افزایش 20 درصدی قیمت آب که مصوب دی ماه سال گذشته هیئت وزیران و افزایش 24 درصدی قیمت برق که مصوب بهمن ماه سال گذشته هیئت وزیران است دیگر افزایش قیمتی در خصوص آب و برق تا پایان سال 93 صورت نخواهد گرفت.

وی همچنین این اطمینان خاطر را به مردم داد که با این درصد افزایش قیمت قبوض برق به طور متوسط برای مشترکینی که الگوی مصرف را رعایت می‌کنند کمتر از هزار تومان است.

وزیر نیرو همچنین افزایش قیمت آب را برای هفتاد درصد مشترکین بین 500 تا هزار و 500 تومان اعلام کرد.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
شادگانی ها در انتظار ورود ماشین های اروندی / مزدا3 محبوب ترین ماشین جوانان شادگانی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   با توجه به اینکه خودروهای خارجی دارای پلاک اروند در ابتدای راه اندازی این طرح، فقط امکان تردد در آبادان و خرمشهر را داشتند و برای خروج از محدوده این دو شهر ضرروی بود اقدام به گرفتن مرخصی کنند ولی از این پس خودروهای شخصی دارای پلاک اروند می توانند به سایر شهرهای استان تا شعاع 120 کیلومتر تردد کنند.

با اینکه تردد در این شعاع پیشتر تا شهر اهواز مرکز استان خوزستان انجام می شد، افزود: اکنون این شعاع تردد برای سایر شهرهای استان خوزستان مانند ماهشهر که در این شعاع قرار دارند نیز ممکن است.
همچنین خودروهای شخصی دارای پلاک اروند در روزهای پنجشنبه و جمعه اجازه تردد در کل استان خوزستان را دارند و نیاز به گرفتن مرخصی ندارند.

شهرستان شادگان از جمله شهرهایی است که امکان داشتن این خودروها را خواهند داشت که گفته شده با متابعت مجدانه تمیمی نماینده شادگان این موضوع به وقوع پیوسته است.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
ساعت 24 امشب سامانه "refahi.ir" فعال ميشود
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر ؛   مدير كل روابط عموميي سازمان هدفمندي يارانه‌ها گفت: اين سامانه با هدف به روز كردن سامانه refahi.ir و قرار دادن اطلاعات مربوط به فرم ثبت نام فاز دوم هدفمندي يارانه‌ها به طور موقت بسته و از امشب ساعت 24 دوباره به روي متقاضيان باز مي شود.
 
وي در پايان گفت: از صبح فردا كار ثبت نام متقاضيان فاز دوم هدفمندي يارانه‌ها از طريق سامانه www.refahi.ir عملاً آغاز مي شود كه اين ثبت نام با توجه به دو روز در نظر گرفته شده براي اصلاح اطلاعات ارائه شده از سوي سرپرستان خانوار تا تاريخ 30 و 31 فروردين ادامه دارد.

برای آموزش نحوه ثبت نام در سایت رفاهی و نمونه فرم ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

 

 

جزئیات "ثبت نام دریافت یارانه ها" +فرم ثبت نام در ادامه مطلب . . .

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور | ادامه مطلب...
عکس/ مرحوم ملافاضل سکرانی،شیخ مجید ناصری نژاد، شیخ فاضل آلناصر (بنی کعب)
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
مطالب کوتاه خواندنی و ماندنی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

دو گدا در خیابانی نزدیک واتیکان کنار هم نشسته بودند. یکی صلیبگذاشته بود و دیگری الله...

مردم زیادی که از آنجا رد می شدند، به هر دو نگاه می کردند و فقط در کلاه اونی که پشت صلیب نشسته بود پول میانداختند.

کشیشی از آنجا می گذشت، مدتی ایستاد و دید که مردم فقط به گدایی که صلیب دارد پول می دهند و هیچ کس به گدای پشت الله چیزی نمی دهد. رفت جلو و گفت:

رفیق بیچاره من، متوجه نیستی؟ اینجا مرکز مذهب کاتولیک است.

پس مردم به تو که الله گذاشتی پول نمی دهند، به خصوص که درست نشستی کنار یه گدای دیگری که صلیب دارد. در واقع از روی لجبازی هم که باشد مردم به اون یکی پول میدهند نه تو.

گدای پشت الله بعد از شنیدن حرفهای کشیش رو کرد به گدای پشت صلیب و گفت:

هی "اسدالله" نگاه کن کی اومده به ما بازاریابی یاد بده؟
 

مراقب باشید به لجبازی با یکی،

سکه تان را در کلاه دیگری نیاندازید.

موضوع : صرفا جهت استبصار !
پرداخت 574 فقره وام قرض‌الحسنه کارگشایی به مددجویان شادگانی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  علیزاده رئیس کمیته امداد امام خمینی شادگان   اظهار کرد: خدمات حمایتی کمیته امداد امام خمینی به منظور برطرف کردن مشکلات مددجویان و همچنین ایجاد زمینه توانمندسازی در آنها ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: هدف کمیته امداد از ارائه خدمات به مددجویان برقراری عدالت اجتماعی و همچنین برخورداری مددجویان این نهاد از ظرفیت‌های موجود در جامعه است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی شادگان ادامه داد: کمیته امداد شهرستان در راستای حمایت از خانواده‌های زیر پوشش اقدامات متفاوتی را در طول سال ارائه می‌دهد.

وی افزود: پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه یکی از این اقدامات است که به منظور رفع مشکلات اساسی و ضروری مددجویان پرداخت می‌شود. به‌همین منظور تاکنون 574 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه با اعتبار 5 میلیارد و 645 میلیون ریال به مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند پرداخت شد.

این مسئول در پایان خاطرنشان کرد: تسهیلات قرض‌الحسنه این نهاد با در نظر گرفتن نیازهای مددجویان و براساس شرایط آنها جهت رفع مشکلات تحصیلی، فرهنگی، معیشتی و درمان در راستای توانمندسازی آنها پرداخت می‌شود.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
برگزاری اولین جلسه کمیسیون کارگری شهرستان شادگان درسال 93
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   مشکلات جامعه کارگری شهرستان و با رویگرد شتاب بخشی در رفع مشکلات کارگران و پرداخت حقوق و مزایای حقه کارگران ، به ریاست فرماندارشهرستان برگزارگردید.
سنواتی فرماندارشادگان دراین جلسه برشناسایی و رفع مشکلات کارگران دستگاههای اجرایی و بویژه شهرداریهای شهر شادگان و دارخوین و واحدهای کارگری و پرداخت فوری حقوق و مزایای معوقه آنان و عیدی سال 92 تأکید نمود و افزود: کارگران و کارفرمایان نقش کلیدی درتوسعه و پیشرفت کشور دارند و ازآنجا که اشتغالزایی دراولویت برنامه های دولت بشمار می رود باید با  تعامل منطقی و هماهنگی میان کارگر و کارفرما مشکلات این بخش را به حداقل رساند.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
کنایه و توهین عجیب حداد عادل به دکتر احمدی‌نژاد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر   ؛    احمد توکلی، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگوی پایان سال خود با روزنامه دنیای اقتصاد نکات قابل توجهی را در زمینه تشکیل فراکسیون اعتدالگرایان یا حامیان دولت در مجلس و افراط گرایی در خانه ملت و خط قرمزهای آن اشاره کرده است. توکلی در قسمتی از این مصاحبه با اشاره به یک نقل قول توهین آمیز از طرف آقای حداد عادل نسبت به دکتر احمدی نژاد گفت : « آقای دکتر حداد عادل یک بار به شوخی گفت،‌ خدا احمدی ن‍ژاد را خلق کرد، بعد پشیمان شد و قالب اش را هم شکست! باید فراموش کنید که شخصی مانند احمدی ن‍ژاد وجود داشته و رویه اش چنین بوده یا چنان بوده. »

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
کاخ های فرزندان سید علی!
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛  مرکز خدمات حوزه علمیه یک مرکز برای ارایه خدمات رفاهی به طلاب است.چیزی شبیه فروشگاه فرهنگیان یا فروشگاه های اتکا .البته نه به آن بزرگی و تنوع.بیشتر مایحتاج اولیه زندگی طلاب را به صورت قسطی یا نقدی ارائه می دهد.این خاطره را یکی از نزدیکترین افراد خانواده که کارمند مرکز خدمات است برایم تعریف کرد:

هشت نه سال پیش زمانی که هنوز کارت های اعتباری خرید کتاب برای طلاب وجود نداشت بن هایی صادر می شد که طلاب برای گرفتنش باید به مرکز مراجعه می کردند و با ایستادن در صف های نسبتا طولانی با ارائه کارت شناسایی ان را دریافت میکردند.من هم بی آنکه سر بلند کنم کارت ها را می گرفتم ،مشخصات را وارد سیستم می کردم و بن ها را تحویل می دادم.یک روز طلبه ای کارت شناسایی به من دادکه روی آن نوشته بود:سید…..حسینی خامنه ای فرزند سید علی!

در کمال حیرت سر بلند کردم .لبخندی زد و به سکوت دعوتم کرد.سی هزار تومن بن کتاب را گرفت و رفت!

همین!

پی نوشت:سلامتی آقا صلوات.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
یارانه اسفندماه امشب به حساب مردم واریز می‌شود
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛   معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور گفت : ما در طول سالهای 58 تا 68 نفت را 8 دلار می فروختیم اما خدا رو شکر امروز نفت را 104 دلار و 70 سنت می فروشیم.

وی اضافه کرد: قرار بود تنها 50 درصد از عواید ناشی از هدفمند یارانه‌ها به مردم داده شود اما صد در صد عواید به علاوه 34 هزار میلیارد تومان یعنی رقمی معادل 130 هزار میلیارد تومان در طول این سه سال به مردم یارانه نقدی داده‌ایم.

نوبخت با اشاره به این نکته که تلاش شده تا حقوق و مزایای همه پرسنل دولتی پرداخت شود گفت: امشب ۱۹ اسفند ۹۲ هم یارانه اسفند به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
کارمزد جایگاه‌های سی‌ان‌جی دو برابر شد؛ نرخ جدید: ۸۰ تومان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر   ؛   اردشیر دادرس  از تصویب نرخ کارمزد جدید جایگاه های سی ان جی در جلسه عصر روزگذشته شورای اقتصاد خبرداد و گفت: براین اساس نرخ کارمزد جایگاه های سی ان جی نسبت به گذشته افزایش یافت و به 80 تومان رسید.

وی یادآور شد: البته کارمزد جایگاه‌‌های شهرداری ۷۰ تومان در نظر گرفته شده است.

رئیس انجمن صنفی جایگاه داران سی ان جی ادامه داد: با تصویب این نرخ مشکلات جایگاه های سی ان جی تا حد بسیار زیادی برطرف خواهد شد که این صنعت با شرایط جدید می تواند ادامه حیات دهد.

پس از اجرای فاز اول قانون هدفمندکردن یارانه ها کارمزد جایگاه های سی ان جی به 40 تومان رسید اما به دلیل نوسانات نرخ ارز و تورم ناشی ازاین نوسانات جایگاه داران سی ان جی نمی توانستند از عهده هزینه نگهداری جایگاه برآیند، از این جهت پس از 3 سال از اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها نرخ کارمزد جایگاه های سی ان جی افزایش یافت.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
بازدید مسئولین ازبیمارستان شهید معرفی زاده و تقدیروتشکر ازپرستاران و پرسنل زحمتکش
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  بمناسبت فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روزپرستار ، صبح امروز یکشنبه (18/12/92) نعمت الله آلبوغبیش معاون فرماندارشادگان به اتفاق مدیریت شبکه بهداشت ودرمان ، آموزش و پرورش و اعضای شورای شهرشادگان با همراهی رئیس ، پرسنل و پزشکان بیمارستان شهید معرفی زاده ازمحل بیمارستان بازدید نموده و پس ازعیادت بیماران و تفقد احوال آنان با اهدای گل به پرستاران ، بهیاران و نیروهای خدماتی ، از زحمات شبانه روزی و کوشش ارزشمند آنها تشکروقدردانی نمودند.

 

بهتر نیست بجای بازدید های متعدد چهره ها و مسئولین مختلف شهرستان شادگان چاره ای به حال بیمارستان شهید معرفی زاده کنید!!

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اختصاصی: امسال "سهمیه بنزین نوروزی" نداریم
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  کاظمی  با اشاره به تصمیم ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور گفت: امسال سهمیه بنزین ویژه نوروز برای مردم تدارک دیده نشده است، اما با وجود این ذخیره بنزین کشور در حد مطلوب است و هیچ نگرانی برای تامین سوخت سفرهای نوروزی نداریم.

وی تصریح کرد: شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های اعتقاد براین دارد که مردم را به فرهنگ صحیح  الگوی مصرف هدایت کند برهمین اساس تمایل چندانی به دادن سهمیه نوروزی ندارد.
 
وی با بیان این که ذخیره بنزین کشور از سطح یک میلیارد و ٦٠٠ میلیون لیتر فراتر رفته است، گفت: همه جایگاه های سوخت کشور در تعطیلات نوروزی آماده خدمات رسانی هستند.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
فایل‌های حذف نشدنی در ویندوز را راحت پاک کنید +آموزش
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛   مطمئنا بارها برای شما پیش آمده است که می خواهید فایلی مانند پوشه و یا هرچیز دیگری را از ویندوز خود پاک نمایید،اما با پیغامی مبنی بر این که "نمی توان این فایل را پاک نمود" مواجه می شوید.

در این مواقع باید به دنبال راه چاره ای برای پاک کردن این فایل ها گشت.یکی از این راه ها استفاده از برنامه "Unlocker"است.

این برنامه می تواند فایل هایی را که در حالت عادی پاک نمی شوند را براحتی پاک نماید.علاوه بر این،می توانید از این برنامه برای تغییرنام،کپی و انتقال فایل هایی که در حالت عادی نمی توان آنهارا تغییر داد،استفاده نمایید.

پس از نصب این برنامه، گزینه ای بر روی کلیک راست ویندوز اضافه می شود که می توانید با کلیک راست بر روی فایل مورد نظر، گزینه Unlocker  را انتخاب نمایید. پس از انتخاب این گزینه پنجره ای باز می شود.


در این پنجره باید نوع عملی که می خواهید بر روی فایل مورد نظر خود انجام دهید را انتخاب نمایید. اعمالی مانند: تغییر نام، انتقال، کپی و یا حذف فایل.

برای دانلود آخرین ورژن این برنامه اینجا را کلیک نمایید.
موضوع : دانستنی ها
۴ سناریوی وزارت نفت برای قیمت بنزین/ افزایش کارمزد جایگاه CNG از ابتدای ۹۳
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛  منصور معظمی معاون وزیر نفت اظهار داشت: وزارت نفت بحث تک نرخی شدن قیمت بنزین را بیشتر از جهت قاچاق و فساد موجود در آن پیگیری می‌کند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر دو سوم بنزین مصرفی سهمیه‌بندی است و یک سوم آن نیز به قیمت 700 تومان به مصرف می‌رسد، اضافه کرد: این عدد چندان بزرگ نیست،اما برای ادامه ساختار دو نرخی، مکانیزم‌ها و فعالیت‌های فراوانی باید انجام شود که اگر بنزین یک نرخی شود انجام عملیات آن ساده‌تر می‌شود.

معاون برنامه ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری وزارت نفت افزود: وزارت نفت در این باره تصمیم گیرنده نیست، اما پیشنهاد ما به مراکز تصمیم‌گیر تک نرخی شدن بنزین بوده است.

*دو راهکار وزارت نفت برای سهمیه‌های باقی مانده در کارت‌های سوخت

وی با بیان اینکه دو راهکار برای سهمیه‌های باقی مانده در کارت‌های سوخت مردم پیش‌بینی کرده‌ایم، اظهار داشت: یک راهکار آن است که سهمیه‌ها باقی بماند و در یک مهلت 4 یا 6 ماهه مردم فرصت استفاده از این سهمیه‌ها را داشته باشند،بنابراین هیچ سهمیه‌ای از هیچ خودرویی از بین نمی‌رود.

معظمی گفت: راهکار دوم آن است که اگر سهمیه 400 تومانی دارید و قیمت بنزین 800 تومان باشد، شما می‌توانید به ازای سهمیه 400 تومانی دو لیتر بنزین بزنید.

وی تصریح کرد: در هیچ کدام از سناریوهای وزارت نفت حذف سهمیه‌ها پیش‌بینی نشده است، چرا که این از جمله حقوق مردم است و نمی‌توان آن را از بین برد.

*چهار سناریوی وزارت نفت برای افزایش قیمت بنزین در فاز دوم هدفمندی

معظمی با بیان اینکه وزارت نفت 4 سناریو را برای قیمت بنزین در فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها پیشنهاد داده است، افزود: در قانون هدفمندی یارانه‌ها سقف درآمدها دولت از محل اصلاح قیمت حامل‌های انرژی 48 هزار میلیارد تومان قرار داده شده است که بر اساس همین سقف قیمت نیز قیمت حامل‌های انرژی باید محاسبه شود.

وی اضافه کرد: ما برای سال 93 تلاش کردیم به گونه‌ای طراحی کنیم که مصرف فرآورده‌های اصلی مانند بنزین رشد زیادی نداشته باشیم.

معاون برنامه‌ریزی وزیر نفت تاکید کرد: برای این کار تنها معتقد به سناریوهای قیمتی نیستیم و افزایش قیمت تنها یکی از سناریوها است.

*افزایش کارمزد جایگاه‌های CNG از ابتدای سال آینده/هزار جایگاه جدید احداث می‌شود

وی اظهار داشت: در استراتژی وزارت نفت در عین حال روی CNG تأکید زیادی وجود دارد در سال آینده علاوه بر اینکه راندمان جایگاه‌های موجود را افزایش می‌دهیم، طی دستورالعملی که برای تصویب به شورای اقتصاد رفته است هم حق‌العمل کاری و کارمزد جایگاه‌ها را افزایش داده‌ایم هم برای سرمایه‌گذاران این فرصت فراهم کرده‌ایم که منفعت بیشتری می‌برند.

معظمی با بیان اینکه این دستورالعمل‌ از ابتدای سال آینده اجرایی می‌شود،‌ گفت: این دستورالعمل در کمیسیون تخصصی شورای اقتصاد تصویب شده و منتظر تشکیل جلسه شورای اقتصاد برای تصویب آن هستیم.

وی اظهار داشت: برنامه دیگر وزارت نفت افزایش جایگاه‌های CNG است تا علاوه بر 2200 جایگاه موجود، هزار جایگاه جدید CNG نیز از طریق بخش خصوصی ساخته شود.

*مسئولیت خودروسازان در قبال کاهش مصرف سوخت و سلامتی مردم

معاون وزیر نفت با بیان اینکه سناریوی دیگری که باید دنبال شود بهینه کردن مصرف فرآورده‌های نفتی است، اضافه کرد:  باید توجه ویژه‌‌ای روی مصرف سوخت وسایل نقلیه انجام شود که این کار به حیطه مسئولیت وزارت صنعت و خودروسازان باز می‌گردد.

وی تاکید کرد: خودروسازان باید در قبال سلامت مردم مسئولیت بیشتری نشان دهند و مسئولیت اجتماعی خود را در این زمینه اجرا کنند.

معظمی گفت: درست است که خودروسازان بنگاه اقتصادی هستند و بنگاه اقتصادی نیز به دنبال سود بیشتر است، اما واقعیت آن است که بنگاه‌های اقتصادی هم در قبال مردم مسئولیت اجتماعی دارند؛ متأسفانه در این سالها تقریباً اکثر مجموعه‌های صنعتی کشور در زمینه برخورد با مسئولیت اجتماعی بسیار ضعیف عمل کرده‌اند.

وی اظهار داشت: این موارد برنامه‌های ما برای کاهش مصرف حامل‌های انرژی در سال 93 است.

معاون وزیر نفت افزود: ما درعین حال به دولت 4 سناریوی قیمتی برای بنزین و دیگر حامل‌های انرژی ارائه کرده‌ایم که در قالب این 4 سناریو 2 هدف سیاستگذاری‌های قیمتی و غیرقیمتی دنبال کرده‌ایم و منتظر تصویب دولت هستیم.

*افزایش 65 میلیون متر مکعبی تولید گاز در سال آینده

وی تصریح کرد: ما اگر چه نقطه‌نظر خود را ارائه کرده‌ایم اما روی هیچ یک از سناریوها تأکید خاصی نداریم، چنانکه موظف به تأمین انرژی هستیم و تلاش می‌کنیم در سال 93 با مشکلات کمتری انرژی مردم تأمین شود.

معظمی تاکید کرد: وضعیت ما در سال 93 از نظر تأمین گاز و فرآورده‌ها بسیار بهتر خواهد بود و پیش‌بینی ما آن است که در سال آینده اصلاً مشکلی نخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه بر اساس برنامه ما باید 100 میلیون مترمکعب در روز به تولید گاز کشور از پارس جنوبی اضافه شود، گفت:  اما اگر بدبینانه برآورد کنیم که احتمالاً در سال آینده روزانه 65 میلیون مترمکعب به تولید گاز کشور اضافه شود.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
بازدید ازجاده شادگان- سربندر و اطلاع ازنحوه انجام کار
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   در راستای نظارت برنحوه انجام کار و اطلاع ازروند پیشرفت فیزیکی پروژه جاده شادگان- سربندر ، فرماندارشادگان به اتفاق نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی و جمعی ازمسئولین دستگاههای محلی ،ازجاده شادگان- سربندر بازدید میدانی بعمل آوردند.

گفتنی است عملیات اجرایی این جاده که مدتی است به دلیل بالارفتن قیمتها راکد مانده بود اکنون باتوجه به پیگیریهای بعمل آمده توسط نماینده و فرماندار و تأمین اعتبار پروژه مذکور، آسفالت سازی لایه دوم و تکمیل زیرسازی قسمت باقیمانده جاده به سرعت و  شدت درحال اجراست.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اگر پدر من رئيس جمهور بود ....
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

به او توصيه مي كردم كه درشهر ها ي كوچك وروستاها افرادي وجود دارند كه از استعدادهاي فكري وذهني ودرسي بسيار بالايي برخوردار هستند اما به دليل دور بودن از شهرهاي بزرگ ومراكز استان ها كشف وشناخته نمي شوند ومن از پدرم مي خواستم كدر اين شهرها وروستاها مراكز وموسسه هايي براي كشف اين استعدادها تاسيس كند زيرا بنابر آيات قرآن و متون روایی به خصوص در سوره مبارکه بقرة آیه ۱۴۳(وَكَذٰلِكَ جَعَلناكُم أُمَّةً وَسَطًا لِتَكونوا شُهَداءَ عَلَى النّاسِ ...﴿۱۴۳﴾؛ امت میانه و معتدل را معرفی می کند. ودور از اعتدال وانصاف است كه اين افراد به خاطر دور بودن ازشهرهاي بزرگ ابقيه افراد عقب بمانند وفراموش شوند.

موضوع :
چرا شما از رهبر انقلاب انتقاد نمی کنید؟
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

رهبر انقلاب خوشتیپ نیست که هست ...

شجاع نیست که هست ...

حکیم نیست که هست ...

25 ساله که دشمن رو بعد دفاع مقدس پشت در های این مملکت نگه نداشته که داشته

پدرِ ایران نوین نیست که هست ...

جوری سالم زندگی کرده که هیچ انتقادی بر او نیست ...

جوری سالم زندگی کرده که یک نقطه مثلا خاصی در زنگیش باشد که کسی بتواند بگوید که پسرش برد دخترش برد دامادش برد ... کاملا مثل یک طلبه ساده زندگی کرده ...

از رهبری نکته ای از اختیاراتی که قانون اساسی داده ؛ اگر در انجا شما یک خللی دیدید بیایید ما انتقاد کنیم

تو محیطی به شدت ناامن ؛ کشور را حفظ کرده ...

افقهایی که گذاشته مانند ؛ تحول در علوم انسانی ؛ مهندسی فرهنگی ؛ اقتصاد مقاوتی ؛ و ده ها مورد دیگر ؛ مملکت به سرعت دارد تو علم جلو میرود ؛ مملکت از 150 هزار دانشجو رسیده به 4 میلیون و پانصد هزار دانشجو ؛ مملکتی که جامعه علمی نداشت الان هفتاد هزار استاد دانشگاه دارد ...

مملکتی که سیستم زیر ساختی اش مانند جاده هاش ؛ سد هاش ؛ پل هاش ؛ راه آهن هاش و زیر ساخت های مختلفی که انجام شده و صنایع گوناگونش ؛ مملکتی که به فضا رفت در تحریم ؛ مملکتی که به قوه بالای انرژی اتمی رسید. به علم بالای سلول های بنیادی رسید.

این مملکتی رو با مدیریت خودش به اینجا رسانده ...

خوب شما یک جا پیدا کنید ؛ پسرش دامادش ؛ دخترش ؛ عروسش یک جا دیدید اینها یک جا مسئولیتی داشته باشند ...

طوری زندگی کرده که دوست و دشمن اعتراف کرده اند که هیچ مورد مسئله دار در زندگی او وجود ندارد ...

موضوع : پیاله ای در دست من
مناطق آزاد به اعضای ستادهای انتخاباتی روحانی سپرده شده است
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛  اگر نتوان اسم جنجالی ترین حوزه اقتصادی طی چندسال اخیر را بر روی آن گذاشت، می توان آن را بدلیل حواشی خاصش یکی از جنجالی ترین ها دانست. «شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی» زمانی با حضور بقایی و البته دستگیری برخی مدیران آن بدلیل تخلف مالی خبرساز شد و  زمانی نیز نامش به دلیل انتقادات اکبر ترکان- دبیر جدید این شورا در دولت یازدهم- از چیزی که آن را «تاراج مناطق آزاد»  نامید، بر سر زبان ها افتاد.

حاشیه هایی که در دولت قبل گاهی پایش به رسانه ها نیز کشیده شد، ظاهرا در دولت جدید هم  کمرنگ نیست؛ حاشیه هایی که برخی انتصابات در مناطق آزاد می تواند آن را به شدت تقویت کند.

یک دبیرخانه و هزاران حاشیه!

از همان روزهای نخست اردیبهشت ماه 89، انتصاب حمید بقایی به ریاست این شورا با حکم رئیس جمهور وقت، جنجالی شد.

 

ادامه مطلب . . . . .

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور | ادامه مطلب...
اختصاصی: نمایندگان مردم خوزستان تعطیلات نوروز کجا می روند؟
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و فرارسیدن تعطیلات نوروز هر کسی برنامه خاص برای پر کردن این ایام دارد در همین رابطه در مصاحبه‌هایی جداگانه از برخی نمایندگان خوزستان در خصوص برنامه‌هایشان برای تعطیلات نوروز سوال کردیم که پاسخ‌ آن‌ها به شرح ذیل است:

 **به خانوداه شهدا سر می زنم

حبیب آقاجری نماینده مردم ماهشهر در مجلس پاسخ داد:عمدتا در حوزه انتخابیه هستم  و سعی می کنم به چند خانواده شهید و چند خانواده فقیری که تحت پوشش کمیته امداد هستند سرکشی می کنم حالا ممکن است چهار پنج روزی جایی برم که خارج از حوزه انتخابیه باشد.

 

 **راهیان نور می روم /تعطیلات نداریم

عباس پاپی زاده نماینده مردم دزفول گفت: قصد دارم امسال هم مثل هر سال در راهیان نور شرکت کنم البته پارسال امکان رفتن پیش نیامد. در حوزه انتخابیه برنامه دیدوبازدید از خانوداه شهدا را خواهم داشت و پیگیر مشکلات مردم خواهم بود فرصت مناسبی است صله رحم را به جا بیاوریم تقریبا می شود گفت تعطیلات نداریم

 

**یقه ما دست مردم خواهم بود

جلیلی نماینده مردم مسجد سلیمان، هفتکل، لالی و اندیکا  در این رابطه اظهار داشت: تعطیلات را در حوزه انتخابیه ام خواهم بود و دو یقه ما دست مردم است ان شالله.

 

**هنوز برنامه ریزی خاصی نکرده ام

سید شریف حسینی عضو کمیسیون عمران و نماینده مردم اهواز در همین خصوص عنوان کرد: البته من هنوز برنامه ریزی خاصی نکرده ام ولی قطعا در برنامه هایم موضوع سفر وجود ندارد و در حوزه انتخابیه حضور خواهم داشت.

 

 **به مشکلات مردم رسیدگی می کنم/خانواده کربلا می رود

سیدراضی نوری نماینده مردم شوش گفت: فرصتی است تا بتوانیم به مشکلات مردم بپردازیم خصوصا کسانی که به شوش سفر می کنند کم و کاستی ها را بیشتر می ببیند و می شود جمع بندی داشت خانواده هم حقی دارند شاید آنها کربلا بروند ولی من در حوزه انتخابیه خواهم ماند

 

**مانند دیگر تعطیلی ها در حوزه انتخابیه‌ام

سید محمد سادات ابراهیمی نماینده مردم شوشتر هم گفت: برنامه من در نوروز همانند دیگر تعطیلی ها حضور در حوزه انتخابیه است و در برنامه نوروزی هم همین است مگر اینکه در وزارت خانه جلسه‌ای باشد که در تهران می‌مانیم.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
اختصاصی: خرید و فروش جانوران وحشی در آبادان ممنوع شد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  سید احمد موسوی آزا اظهار داشت: طبق قانون، خرید و فروش جانوران وحشی مانند مار، لاک پشت، مارمولک، سمندر و پرندگان توسط افراد سود جو و فرصت طلب بویژه در ایام پایانی سال ممنوع است. 

وی افزود: در صورت مشاهده فروش حیوانات وحشی توسط این قبیل افراد علاوه بر جمع آوری حیوانات وحشی، مراتب از طریف مراجع قضایی پیگیری خواهد شد. 
رییس اداره حفاظت محیط زیست آبادان از شهروندان خواست در صورت مشاهد فروش این جانوران با شماره تلفن شبانه روزی 3336090 تماس بگیرند.

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
چه کنیم تا ویندوز سنگین نشود +آموزش در ادامه مطلب
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛   همیشه کاربران بعد از اینکه ویندوز خود را تعویض می نمایند با کاهش سرعت سیستم روبرو می شوند که این موضوع منجر به تعویض مجدد ویندوز می گردد و این امر بسیار آزار دهنده است.اما آیا راهی وجود دارد که سرعت سیستم را افزایش دهیم و یا این که مانع از کاهش سرعت شویم؟

اما کار هایی که باید انجام دهیم تا با این امر مواجه نشویم

اولین قدمبرای این کار استفاده از یک بهینه ساز مطمئن و کامل مانندTune UP Utilities و CCleaner است که در این زمینه بی نظیر هستند.البته نرم افزار های دیگری هم مانند Auslogics Boost Speedدر این زمینه عملکرد عالی دارند و شما می توانید از آن نیز استفاده نمایید.

 

ادامه مطلب . . . . .

موضوع : دانستنی ها | ادامه مطلب...
اساس ایستادگی و حرکت نظام اسلامی مبتنی بر حفظ فرهنگ اسلامی و انقلابی است
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  حضرت آیت الله خامنه ای صبح پنجشنبه 15/12/92 در دیدار رئیس و نمایندگان مجلس خبرگان رهبری، در سخنان مهمی ضمن برشمردن برخی از واقعیات جهانی به تبیین «وظایف اصلی مسئولان نظام اسلامی» در شرایط حساس و پیچیده کنونی پرداختند و تأکید کردند: «واقع بینی و دیدن نقاط مثبت فراوان در کنار برخی نقاط ضعف»، «افتخار به نسل جوان مؤمن و انقلابی»، «استفاده از ظرفیت های بی شمار داخلی و ملی»، «غفلت نکردن از دشمنی دشمنان»، «مرزبندی صریح و شفاف با جبهه استکبار»، «نترسیدن از دشمن»، «تکیه به مردم و تقویت حرکت جهادی»، «حفظ و تقویت وحدت ملی»، «توجه به فرهنگ دینی و انقلابی»، و «گفتمان سازی»، از وظایف خطیر مسئولان نظام در سطوح مختلف است.
رهبر انقلاب اسلامی در ابتدای سخنان خود با اشاره به جایگاه ویژه مجلس خبرگان در مجموعه ارکان نظام، گفتند: اجتماع علماء، بزرگان و مجتهدان ملت ایران در نشست های مجلس خبرگان همواره دارای اهمیت است اما این اهمیت در برخی شرایط و دورانها مضاعف می شود که شرایط کنونی از جمله ی این مقاطع است
.
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به تحولات مهم و پیچیده ی امروز در دنیا و منطقه، «خودنگری و بازیابی

 

ادامه مطلب . . . . . . . .

موضوع : بیانات رهبر معظم انقلاب | ادامه مطلب...
انتصاب/ استانداری خوزستان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر ؛  به گزارش روابط عمومی استانداری خوزستان با حکم استاندار ،سیدرسول موسوی به عنوان مشاور استاندار در امور فرهنگ عمومی استان منصوب شد.همچنین امیرعباس بهاری نیز به عنوان مشاور اجرائی در امور عمران سواحل،رودخانه ها و تالاب های استان منصوب گردید.

همچنین طی احکامی جداگانه آقایان جواد دغلاوی،عبدالرضاسعیدی نیا و عبدالرحیم ناطقی را به ترتیب به عنوان سرپرست فرمانداریهای حمیدیه،هویزه و دشت آزادگان منصوب کرد

موضوع : اخبار روز استان خوزستان و کشور
6 کاری که خواب را به شما حرام می کند
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  کسانی که کمبود خواب دارند، سلامتی خود را به خطر می اندازند. کسانی که شب ها کمتر از 6 ساعت می خوابند، طول عمر کوتاه‌تری نسبت به کسانی دارند که 8 ساعت در شب می خوابند. بنابراین خواب کافی و با کیفیت، تاثیر زیادی بر سلامت روحی، عاطفی و جسمی دارد.

 قبل از خوابیدن همیشه باید به نکاتی دقت داشته باشید که از میان آن ها می توانیم به نکات زیر اشاره کنیم:

*ورزش کردن در همه حال به مردم توصیه می شود اما در یک حالت این ورزش کردن می تواند بر ضرر شما باشد. ورزش کردن قبل از خواب باعث می شود تا دمای بدن شما بالا رود و خواب راحت را از چشمان شما می گیرد و در صورت خواب نمی توانید به حد اصلی ارامش برسید.

*قبل از اینکه بخوابید حتما تمام وسایل برقی و چراغ ها را خاموش کنید. بسیار مشاهده می شود که افراد دوست دارند در مقابل تلویزیون بخوابند. نور باعث می شود تا هورمون متالونین در بدن شما ترشح نشود و به حد ارامش اصلی در خواب نمی رسید.

*شاید یکی از تفریحات شما و کارهایی که به شما ارامش می دهد دوش گرفتن قبل از خواب باشد اما دوش گرفتن با آب گرم قبل از خواب مانند ورزش کردن می ماند و دمای بدن شما را افزایش می دهد. بهتر است تا هر چه می توانید قبل از خواب تدمای بدنتان را کاهش دهید.

*قبل از خواب می توانید آب بنوشید اما سعی کنید به مقدار زیاد از مایعات استفاده نکنید چرا که این کار باعث می شود در میانه خواب نیاز به دستشویی پیدا کنید و خوابتان خراب می شود.

*یکی از بدترین کارهایی که می توان قبل از خوابیدن انجام داد کار کردن است. کار کردن قبل از خواب، ذهن شما را درگیر مسائل کاری می کند و همچنین استرس را در شما افزایش می دهد. این خود به تنهایی خوب خوش را از چشمان شما می گیرد.

*کتاب خواندن یکی از راه های خوب برای خوابیدن است اما در این مورد نیز باید نکاتی را رعایت کنید. اول اینکه از خواندن کتاب ها درسی اجتناب کنید. نکته دم اینکه سعی کنید خیلی مجذوب کتاب نشوید چرا که هر جور هست دوست دارید به پایان آن برسید و آن وقت کلی از وقت خوابتان می گذرد.

موضوع : دانستنی ها
عکس/ ناصرحجازی در عروسی علی دایی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع : عکسها
تغییر بدون تدبیر / باید به مجلس بروم؟!!
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع : صرفا جهت استبصار !


 
 

قالب وب

هاست لينوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

اورژانس رایانه پشتیبان وب سایتها

طراحي شده توسط کاربر شادگان