X
تبلیغات
وبلاگicon
خوزستان چه خبر؟ - شادگان چه خبــــــر ؟
" وبگاه خوزستان چه خبر حامـــی و امیــــن مردم شریف شادگان "
بیانیه بسیجیان پایگاه شهید عیسی زاده شاگان در خصوص قطعنامه اتحادیه اروپا ضد ایران
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

"بیانیه ارسالی از طرف حوزه والفجر پایگاه شهید عیسی زاده شادگان"

اگر مقابل دین ما بایستند,مقابل همه ی دنیای انها خواهیم ایستاد.
                                                                                             (امام خمینی ره)

کشورهای خود فروخنه غربی و در راس انها اتحادیه اروپا که الت دست و دیکته نویس امریکای جنایتکار می باشد ،با کمال بی شرمی و در جهت برقراری ارتباط اتحادیه اوپا با ایران ،قصد دارند مباحث نخ نمای نقض حقوق بشر ،ازادی ودیدار با محکومان فتنه ،از سرگیری فعالیت انجمن صنفی روزنامه نگاران و قانون وقیح و زننده ازادی روابط همجنس بازان را ه عنوان قسمتی از پیش شرطهای خود از دولت اسلامی ایران مطالبه کنند. این ننگ سران فتنه است که ازاذی انها را در کنار ازادی هجنس بازان قرار داده اند.بطور یقین این دست تقدیر الهی است که فتنه گران را در برابر مردم خوار کرده است.

ما بسیجیان شهرستان شادگان از دولت ،وزارت امور خارجه و دیگر مراجع زیربط مصرانه می خواهیم تا ضمن محکومیت از طریق مجامع بین المللی ،قاطعانه در برابر زیاده خواهی وشیطنت های بی اساس ئولت هایی که به دنبال ستیز با اسلام و انقلاب اسلامی هستند ،پاسخی ویرانگر و کوبنده ارائه کنند و از دعوت گروه ها وشخصیت های سیاسی که شایستگی حضور در سرزمین مقدس جمهوری اسلامی ایران که معطر به خون شهدای پاک والا مقام است خودداری کنند.و به منافقین داخلی که زمینه طمع بیگانگان را فراهم کردند هشدار می دهیم تا دست از مزدوری و نفاق خود بردارند والا،سر وکار انها با خیل عظیم ملت هوشیار و بسیجیان شجاع و جان برکف این مرز وبوم خواهد بوئ .

ما بسیجیان شهرستان شادگان یکبار دیگر با امام شهیدان ونائب بر حق حضرت ولی عصر )عج( ولی امر مسلمانان جهان حضرت ایت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی)اعلام بیعت کرده وامادگی خود را برای تحقق منویات ان ولی بزرگوار با عزم ملی و مدیریت جهادی اعلام می داریم .

  دشمنان ملت ایران محکوم به شکست هستند. (امام خامنه ای مدظله العالی)

 

حوزه مقاومت بسیج والفجرـپایگاه شهید عیسی زاده ـ کانون امام خمینی (ره) روستای بوزی شادگان

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
فرماندار شادگان به وعده خود عمل نکرد؟! / جاده شادگان-بندرامام اسفند 92 افتتاح نشد؟!
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  نزدیک دو سال است که تقریبا ۵ درصد از کار عمرانی پروژه جاده  شادگان به بندر امام مانده است و هنوز هیچ اقدام مجدانه ای از مسئولین ذیربط و بخصوص نماینده محترم شادگان حاج اقای تمیمی انجام نشده است که اگر شده بود تاکنون این جاده افتتاح می شد.

سنواتی فرماندار شادگان در صحبت های چندماه گذشته خود از افتتاح این جاده در اسفتدماه ۹۲ وعده داده بود اما ظاهرا از وضعیت کنونی این جاده معلوم است که تا اردیبهشت ماه ۹۳ گویا این پروژه تمامی ندارد.

گفتنی است که بیش از ۹۰ درصد کار این پروژه در آخرین روز های کاری آقای ناصری نژاد نماینده سابق شادگان در مجلس شورای اسلامی انجام شده بود و تا این روز هنوز که هنوزه اقدام اساسی از طرف مسئولین انجام نشده و این امر موجب ناراحتی مردم و بخصوص ساکنان بخش بوزی روستای نهر مسلم شده است.

سوال اینجاست که چه کسانی مسئول تصادفات صورت گرفته در این جاده می باشندو خون افراد کشته و زخمی شده گردن کیست؟

بهتر نیست آن عده مسئولی که برای این پروژه آماده بریدن روبان افتتاحیه هستند!! دست به دست هم داده و اقدامی مجدانه از خود نشان دهند؟!

جالب اینجاست که خبرها نشان میدهد مسئولین بندر امام پیگیر تکمیل این جاده هستند درحالی که ۵ درصد کار مانده از این پروژه در حیطه شهرستان شادگان می باشد ،  در هر صورت از فرماندار محترم شادگان تقاضامندیم اگر تاریخ جدیدی برای افتتاح این جاده مد نظر دارند ابلاغ نمایند.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
چرا اکثر کاندیداهای شادگان از نامزد شدن "سیدمحسن موسوی" در انتخابات مجلس دهم واهمه دارند!؟
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

 خوزستان چه خبر  ؛  این روزها در اکثر محافل و نشست های دوستانه اکثر مردم، بحث انتخابات مجلس شورای اسلامی که در آینده ای نه چندان دور است می شود ، زمزمه های از سوی هواداران سیدمحسن موسوی به گوش می رسد که ایشان قصد کاندید شدن دارند و در واقع باید به صراحت بیان کرد وی از رجال مذهبی سیاسی در سطح استان و بخصوص شهرستان شادگان بشمار می رود .

تحلیل های سیاسی از زبان بعضی شخصیت ها نشان می دهد که با کاندید شدن ایشان موج گسستگی ایجاد شده و اختلاف آرا و نظرها خیلی از جناح ها تغییر پیدا خواهد کرد و به طور کلی آن عده کاندیدی که خود را صاحب آرا ۵۰ درصدی مردم می دانند از کاندید شدن وی واهمه دارند و از هم اکنون شروع به تبلیغ و نشست های هفتگی و حتی روزانه با مردم کرده اند .

اما سوال اینجاست که آیا "سید محسن موسوی" به واقع قصد نامزدی در مجلس دهم را دارد؟

طی خبرهای رسیده از اطرافیان ایشان ، وی گفته است که من هنوز تصمیم قطعی برای انتخابات نگرفته ام اما این دلیل نیست که کاندید نشوم و در وقت مناسب نزدیک به انتخابات اگر تصمیمی برای نامزدی گرفته باشم اعلام میکنم و هر فردی که شرایط کاندیدا شدن را دارد نیز می تواند برای این امر پیش قدم شود.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
مراسم تقدیرازدانش آموزان برتردبیرستان ولایت باحضورمسئولین اداره
نوشته شده توسط مشاور انجمن (نویسنده1) در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   طی مراسمی ازدانش آموزان برتردبیرستان ولایت درزمینه های مختلف آموزشی،علمی،پرورشی انضباطی باحضورکارشناسانی ازاداره تقدیرشد.دراین مراسم آقایان حریفی مسئول حراست،رحیم زاده کارشناس هسته مشاوره وهمچنین دیوان مدیردبیرستان وکادرآموزشی دبیرستان ولایت حضورداشتند.شایان ذکراست درابتدای این مراسم نخست مسئول حراست مدیریت آموزش وپرورش شادگان درخصوص اهمیت علم آموزی بااستنادبه آیات واحادیث ائمه اطهار(ع)مطالبی رابرای حاضران بیان کردند.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
شادگانی ها در انتظار ورود ماشین های اروندی / مزدا3 محبوب ترین ماشین جوانان شادگانی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   با توجه به اینکه خودروهای خارجی دارای پلاک اروند در ابتدای راه اندازی این طرح، فقط امکان تردد در آبادان و خرمشهر را داشتند و برای خروج از محدوده این دو شهر ضرروی بود اقدام به گرفتن مرخصی کنند ولی از این پس خودروهای شخصی دارای پلاک اروند می توانند به سایر شهرهای استان تا شعاع 120 کیلومتر تردد کنند.

با اینکه تردد در این شعاع پیشتر تا شهر اهواز مرکز استان خوزستان انجام می شد، افزود: اکنون این شعاع تردد برای سایر شهرهای استان خوزستان مانند ماهشهر که در این شعاع قرار دارند نیز ممکن است.
همچنین خودروهای شخصی دارای پلاک اروند در روزهای پنجشنبه و جمعه اجازه تردد در کل استان خوزستان را دارند و نیاز به گرفتن مرخصی ندارند.

شهرستان شادگان از جمله شهرهایی است که امکان داشتن این خودروها را خواهند داشت که گفته شده با متابعت مجدانه تمیمی نماینده شادگان این موضوع به وقوع پیوسته است.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اخرین فعالیت های عمرانی در شادگان
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
عکس/ مرحوم ملافاضل سکرانی،شیخ مجید ناصری نژاد، شیخ فاضل آلناصر (بنی کعب)
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
پرداخت 574 فقره وام قرض‌الحسنه کارگشایی به مددجویان شادگانی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  علیزاده رئیس کمیته امداد امام خمینی شادگان   اظهار کرد: خدمات حمایتی کمیته امداد امام خمینی به منظور برطرف کردن مشکلات مددجویان و همچنین ایجاد زمینه توانمندسازی در آنها ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: هدف کمیته امداد از ارائه خدمات به مددجویان برقراری عدالت اجتماعی و همچنین برخورداری مددجویان این نهاد از ظرفیت‌های موجود در جامعه است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی شادگان ادامه داد: کمیته امداد شهرستان در راستای حمایت از خانواده‌های زیر پوشش اقدامات متفاوتی را در طول سال ارائه می‌دهد.

وی افزود: پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه یکی از این اقدامات است که به منظور رفع مشکلات اساسی و ضروری مددجویان پرداخت می‌شود. به‌همین منظور تاکنون 574 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه با اعتبار 5 میلیارد و 645 میلیون ریال به مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند پرداخت شد.

این مسئول در پایان خاطرنشان کرد: تسهیلات قرض‌الحسنه این نهاد با در نظر گرفتن نیازهای مددجویان و براساس شرایط آنها جهت رفع مشکلات تحصیلی، فرهنگی، معیشتی و درمان در راستای توانمندسازی آنها پرداخت می‌شود.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
برگزاری اولین جلسه کمیسیون کارگری شهرستان شادگان درسال 93
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   مشکلات جامعه کارگری شهرستان و با رویگرد شتاب بخشی در رفع مشکلات کارگران و پرداخت حقوق و مزایای حقه کارگران ، به ریاست فرماندارشهرستان برگزارگردید.
سنواتی فرماندارشادگان دراین جلسه برشناسایی و رفع مشکلات کارگران دستگاههای اجرایی و بویژه شهرداریهای شهر شادگان و دارخوین و واحدهای کارگری و پرداخت فوری حقوق و مزایای معوقه آنان و عیدی سال 92 تأکید نمود و افزود: کارگران و کارفرمایان نقش کلیدی درتوسعه و پیشرفت کشور دارند و ازآنجا که اشتغالزایی دراولویت برنامه های دولت بشمار می رود باید با  تعامل منطقی و هماهنگی میان کارگر و کارفرما مشکلات این بخش را به حداقل رساند.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
نامه حسین سالمی رییس شورای اسلامی شهرستان به نماینده محترم شادگان
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
عیادت و تفقد احوال بیماران بیمارستان شهید معرفی زاده توسط فرماندار و نماینده
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت


خوزستان چه خبر ؛
عبد الزهرا سنواتی فرماندار شادگان به اتفاق عبدالله تمیمی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، جهت تبریك سال نو و تفقد احوال بیماران ، به عیادت بیماران بیمارستان شهید علی معرفی زاده رفته و از نزدیك احوال أنان را جویا شده و شفاء عاجل برای همه بیماران مسئلت نمودند.
أنان همچنین فرا رسیدن سال جدید را به كلیه پرسنل ، پرستاران ، بهیاران ، كادر پزشكی بویژه نیروهای زحمتكش خدماتی وكارگری تبریك گفته وإظهار داشتند: خدمت بی منت به مردم ، فرصت مغتنمی است كه باید قدر انرا دانست.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
مطلب ارسالی / دل نوشته دانشجوی شادگانی
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت
خوزستان چه خبر ؛هر چند وقت صبح ها که برای تحصیل در مقطع کارشناسی به دانشگاه ابادان سفر داشتم از جلوی طرح هایی که در زمان آقای ناصری نژاد کلنگ زنی شده بودند  وبه همت وتلاش شبانه روزی ایشان پیشرفت های خوبی هم داشتند  امیدوارانه به اینده این شهرستان نگاه میکردم بعد از انتخابات موج دو دلی و شک در پیشرفت شهر به دلم امد ولی با خودم میگفتم که انشالله هر چند با تاخیر ولی در نهایت راه میافتند که !!!

تا مدتها که با مینی بوس در طول مسیر به سمت ابادان در حرکت بودم زمانی که تابلوی بندر تجاری شادگان رو میدیدم و با غرور خاص و با دلی از امید  وهر چند دو به شک شده به تابلوهای بنادر تجاری و صیادی نگاه می کردم وبعد تا انتهای مسیر می خوابیدم .

متاسفانه چند هفته ایست که دیگر از تابلوی این بنادر خبری نیست آنهم بندری که افتتاح شد بندری که امید به فعال شدنش داشتیم!

بندری که هر چند در استخدام ان از نیروهای بومی بکارگیری نشد ولی بازهم امید به رونق شهر داشتیم .

دیگر از تابلو خبری نبود !!!

گویی که قرار است به دلیل بی لیاقتی بعضیها بندر فعال نباشد که هیچ ! از ذهن ها هم پاک شود که بندری هم وجود داشته .

بندری که بعد از 85 سال دوباره برای شادگانی ها احیا شده بود.

بندری که اقای ناصری نژاد بحق باید گفت فرزند خلف وبرومند شادگان برای جوانان و رونق شهرش تلاشهایی بی مثال داشت امروز قرار است از یادها هم پاک شود ...

چرا ؟؟؟

چرا با فرزندان خود این چنین می کنید؟؟

چرا بندر صیادی شادگان پس از مدتها از کلنگ زنی ان و پیشرفت نسبی دیگر برای ادامه ساخت ان اهتمامی هم داده نمی شود ؟

چرا شادگان دنده معکوس به خود گرفته است و از ان شتاب رو به رشد خود جا مانده است  ؟

اینک برای سفر به دانشگاه از همان بدو حرکت ماشین چشمان خود را میبندم ومی خوابم که لااقل کمتر غصه این مسائل را بخورم ودیگر تابلویی هم وجود ندارد که دل خوش به ان باشیم .

...

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
شادگانی ها فردا فولاد را تنها نمی گذارند
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت


خوزستان چه خبر ؛
عبدالله تمیمی اظهار کرد: موفقیت فولاد خوزستان چه در لیگ برتر باشگاه های کشور و چه در جام باشگاه های آسیا برای همه مردم خوزستان اهمیت دارد زیرا این موفقیت باعث رونق دوباره فوتبال در خوزستان می شود.

وی افزود: در همین شادگان تیم های بازیکن سازی در قبل از جنگ و حتی تا چند سال پیش حضور داشتند که بازیکنان بی شماری را تحویل سایر تیم های خوزستانی مثل فولاد خوزستان، صنعت نفت آبادان و استقلال اهواز و حتی تیم ملی می دادند ولی اکنون توجه به فوتبال در این شهرستان همانند سابق نیست.

تمیمی عنوان کرد: احیای فوتبال در همه شهرهای خوزستان به خصوص در شهر بازیکن سازی مثل شادگان منتظر یک جرفه است که موفقیت فولاد خوزستان در لیگ برتر و جام قهرمانان آسیا می تواند فوتبال در این شهرها در احیا کند به همین دلیل همه مردم خوزستان در صورت داشتن شرایط لازم در بازی فردا و سایر بازی های باقیمانده فولاد در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا حضور یابند و این تیم را حمایت کنند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: بی شک موفقیت فولاد برای همه مردم خوزستان به خصوص جامعه پرتعداد فوتبال دوستان یک رویا است به همین دلیل باید برای تحقق این رویایی شیرین در بازی های آینده به خوبی از فولاد خوزستان حمایت کرد.

  از سری رقابت های هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا، روز سه شنبه 12 فرودین ماه تیم های فولاد خوزستان و بنیاد کار ازبکستان در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف هم می روند. دیدار رفت این دو تیم که روز 28 اسفندماه گذشته ( سال 92 ) در تاشکند برگزار شد با نتیجه یک بر یک خاتمه یافت.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اختصاصی با خوزستان چه خبر ؛عمو رحیم هم محله ای من
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت


اختصاصی با خوز ستان چه خبر ؛ عمو رحیم از جوانانی است که روزگار کمتر از دیگران به روی ان خندیده است .

او جوانی که زندگی خود را باسختی شروع کرد واز همان کودکی کار می کرد و از شرینی روزگار چیزی زیادی نچشیده است .

وی اکنون در یک مغازه جوشکاری به عنوان شاگرد کار می کند و درامد ماهیانه اش صدوده هزار تومان می باشد در یک خونه اجاره همراه والدینش زندگی می کند .

پدر او به دلیل بیماری باید هر چند روز خون بدنش را کامل عوض کند .مدتی است که پدر خود را به دلیل کمبود امکانات پزشکی ودرمان غیر صحیح  وناسالم در شادگان به اهواز نزد از یکی از خانوادهای فامیل فرستاده وخرج ان را برای او می فرستد .

اکنون با مادرش زندگی می کند که از اول صبح با همان دوچرخه اش از خانه به سمت محل کارش می رود و تاساعت هفت عصر سرکار است .

دوری راه و سرد و گرم بودن هوا وخطری بودن راه معظلی سخت در رفت و امدش برای اوپیش اورده است .

اخیرا توانسته یک قطعه زمین که با دادن مقداری از مبلغ ان و مابقی را به عنوان قرض مانده است بخرد ومی خواهد خانه ای برایشان بسازد اما با این وضع اقتصادی که حاکم است وضعیت خیلی سخت خواهد بود .که به قول خودش حتی دستشویی هم نمی توانم بسازم .

از ارزوهای بزرگش این است که خانه اش نزدیک محل کارش باشد واز این راه خانه تا کار وکار تا خانه بتواند نفس راحتی بکشد .

روزهای گرم تابستان و شرجی های گرمش رو به امدن است .وانها به دلیل فاز برق ضعیف  نمی توانند کولر روشن کنند .

می خواهم از نماینده ،مسئولین و... بپرسم تا حالا شده که خود را در چنین وضعیتی تصور کنید فقط تصور ؟؟

یا تصورش هم برای شما سخت است.؟؟؟


  


موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
پذیرش بیش از100نفردرستاداسکان میهمانان نوروزی شادگان
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

خوزستان چه خبر ؛ بیش از100 نفرشهرونددرقالب 12خانوارازابتدای سال جاری تاکنون درستاد اسکان میهمانان نوروزی شهرستان موردپذیرش قرارگرفتند این در حالی است که امار از روند استقبال میهمانان از شهرستان شادگان را نشان می دهد بطوری که دیشب این ستاد توانست 45 نفر در قالب 7 خانواده را اسکان دهد.گفتنی است ستاد اسکان میهمانان نوروزی شهرستان شادگان مستقر در اموزش و پرورش با امکانات مجهز در تعرفه های متنوع ویژه اقشار مختلف جامعه اعم از فرهنگیان ,کارکنان دولت ودیگر شهروندان اماده پذیرایی از عموم هم میهنان گرامیست.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
شبکه آبرسانی شادگان تعمیرات اساسی شد
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت
خوزستان چه خبر ؛ مدیر آبفا شادگان از انجام تعمیرات اساسی شبکه آبرسانی مناطق مختلف شهر شادگان خبر داد.

مرتضی رنجبر افزود: در جریان تعمیر خطوط اصلی شبکه آبرسانی تولید آب، سه هزار مترمکعب کاهش یافت و به منظور تقویت فشار آب مشترکین، 367 فقره از انشعابات خانگی قدیمی اصلاح شد.

وی اظهار کرد: با رینگ کردن 60 متر از شبکه آب ساکنین منطقه سید شرف فشار آب تقویت و به بیش از 60 خانوار جدید آبرسانی شد.

مدیر آبفا شادگان افزود: این اداره با بسیج امکانات و نیروی انسانی، حجم بالای شکستگی خطوط آبرسانی در این عملیات را به شدت کاهش داد و موجب رضایتمندی شهروندان شد.

وی به روز بودن رسیدگی به کلیه تماس های مردمی با سامانه 122 را یادآور شد و گفت: تلفن 122 مرکز امداد و حوادث شرکت آب و فاضلاب در تمام ساعات شبانه روز در اختیار شهروندان بوده و بدون وقفه خواسته های تماس گیرندگان را دریافت و منعکس می کند.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
مراسم افتتاح اسکان میهمانان نوروزی در مدارس شهرستان با امکانات مناسب امروز صبح آغاز شد .
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت


خوزستان چه خبر؛به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شادگان مراسم افتتاح اسکان میهمانان نوروزی در مدارس شهرستان با امکانات مناسب توسط حبیب حاجی زاده مدیر آموزش و پرورش ، حمید ظاهری معاون پشتیبانی ، سلمان شاوردی مسئول تعاون و غلامرضا غلامپور مسئول بازرسی امروز صبح صورت گرفت .

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
طراحی و جانمایی نمادین سفره هفت سین در پاركها و مزار شهدای شهرستان شادگان
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

خوزستان چه خبر ؛عبدالزهرا سنواتی از طراحی و جانمایی سفره هفت سین در پارك های شهر شادگان و دارخوین توسط شهرداریها ، و در مزار شهدا توسط بنیاد شهید و ایثارگران شهرستان خبر داد.

وی افزود: استقرار این سفره ها در پاركها و مزار شهداء جهت استفاده مسافران و گردشگران نوروزی هنگام تحویل سال میباشد.
وی رفع مشكلات پسماندها ، ترمیم حفاری های مسیر راهها ، اراستگی ، تزئین نما و نظافت و پاكزیگی محیط شهرها ، راهها ، پاركها ، مساجد ، تالاب و محل استقرار مسافران وتعبیه باكس زباله در محل های مذكور ، استقرار پایگاههای إمداد و نجات و راهنمایی و اورژانس ١١٥ ( فوریتهای پزشكی) ، واحدهای اتش نشانی و برگزاری نمایشگاه های عرضه و معرفی محصولات و آثار فرهنگی و صنایع دستی را از اهم فعالیت های صورت گرفته جهت استقبال از بهار و مسافران بهاری عنوان نمود.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
شادگان فاتح مسابقات مچ گیری استان
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت


خوزستان چه خبر ؛ درمسابقات مچ اندازی استانی که به میزبانی شهرستان شادگان برگزارگردید. شادگان با کسب رتبه های اول تا سوم در وزن 55 کیلوگرم ، اول و دوم در وزن 65 کیلوگرم ، اول و دوم در وزن 75 کیلوگرم. دوم در وزن 90 کیلوگرم ، دوم و سوم در وزن 100 کیلوگرم ، اول و سوم در وزن 110 کیلوگرم ، سوم در وزن بالای 110 کیلوگرم (کلاس دست راست) و کسب مقام دوم در وزن 65 کیلوگرم ، دوم و سوم در وزن 75 کیلوگرم ، دوم در وزن 8 کیلوگرم ، اول در وزن 85 کیلوگرم ، دوم در وزن 90 کیلوگرم ، اول در وزن 100 کیلوگرم (کلاس چپ دست): در دوکلاس راست دست و چپ دست ، فاتح این رقابتها گردید.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اختصاصی از خوزستان چه خبر : بهشتیان روی زمین
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت


خوزستان چه خبر ؛   آری بهشتیان روی زمین من از کودکی سخن میگویم که تو او را می شناسی وبارها او را دیده ای شاید در گوشه ای تنها ایستاده و به بازی کودکانه بچه ها چشم دوخته یا لبخند ترحم آمیز مردم رهگذر را به شهادت ایستاده یا نه ؛تحقیر آدمیان از سرنوشت را .این بهشتیان دروغ نمی گویند ,ظلم نمی کنند وریا کار نیستند او هر چه می کند از سر سادگی است .

گناه کودکانه اش این است که او توان ایستادن ندارد اما با همین پای فلج خود همه غصه های دنیا را دویده و کوچه های بی کسی را پیاده روی کرده , می گویند او نمی فهمد اما من به چشم خود دیده ام او از همه فهمیم تر است .

او کودکی است که نمی شنود و حرف نمی زند ,اما چشم هایش تمام ناگفته های او را برای من بازخوانی می کند .

این چشم های پر حرف و اندوهگین به زبان بی زبانی ,گویای همه غصه هایی است که او در همین عمر کوتاه عمل کرده است او ناشنواست .

تو او را میشناسی , او هر روز با عصایی سفید و عینکی سیاه از انتهای همین کوچه می گذرد ولی او بهتر از همه میبیند .

این را من از شعرهایش فهمیدم . . . .

آری من از کودکان استثنایی حرف می زنم که در همین شهر بی کسی زندگی می کنند که متاسفانه چشم وگوش مسئولین به روی آنها بسته است .

آری من این کودکان را بهشتی می خوانم چرا که اهل دروغ,ریا,فریب,ظلم کردن,وعدهای دست نیافتنی و قسم های تحقق نشدنی نیستند .

یک سری به این کودکان بزنید ومشکلات این کودکان را از نزدیک لمس کنید .

جاده مدرسه آنها که در زمستان پر از آب وگل می شود ورفت وآمد آنها سخت وطاقت فرسا می شود و در تابستان از گرد و خاک و غباری از جاده بروی آنها می نشیند .

یا فرمانداری که برای بردن اردوی آنها می گوید در خزانه فرمانداری فقط 30تومان هست ونمی توانم انها را به اردو ببرم و....

دیگه وضع شهر ما به کجا رسیده ؟؟؟

در شهر من افرادی که حتی خدا انها را بهشتی میداند دارند به انها ظلم می شود

دیگه وضع شهرم را با چه زبونی بیان کنم ؟؟

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اختصاصی از خوزستان چه خبر : ماجرای قسم خوردن و یقه سبزان
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

خوزستان چه خبر ؛  در روزهای داغ انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان شادمان یکی از نامزدها سوگند خدا یاد کرد که اگر یقه سبزان با مردم خوب رفتار نکنند رئیس تمام یقه سبزهای شادمان را  در رودخانه پرتاب می کنم .

با این خبر رئیس یقه سبزها خیلی عصبانی و ناراحت شد.رئیس یقه سبزها  با تمام قدرت وارد عمل شد ولی دید باز هم این کار برای جبران آن حرف کاندیدای نامزد انتخاباتی کافی نبود و او از شهرستان  آپادامان گارد ویژه به نام یقه سفید (از اقوام یقه سبزها)را فراخوانی کرد. تااوضاع مردم شادمان را از این چیزی که هست آشفته تر کند .

وخلاصه این یقه سفیدها در روزهای مختلف هفته با حمله ناگهانی به ماشین ها وموتورهای مردم شادمان .آنها را توقیف وبه آپدامان مصادره می کنند و وضعیت از این چیزی که بود............

حالا درد دل  من با نامزد انتخاباتی :

آخه عزیز من اگر قدرتشو نداری چرا تهدید میکنی؟

اگر جراتشو نداری چرا حرف می زنی وباعث می شی از اون اوضاع آشفته ای که یقه سبزها بر سر مردم محروم شادمان اورده بودند به اوضاع بدتری تبدیل بشه؟؟

سکوت را اختیار کن و بشین سرجات.

 این کار مرد عمل می خواهد نه فقط بازی با احساسات مردم وحرف زدن ؟؟؟

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اختصاصی از خوزستان چه خبر : تاکیدات رهبر بر اقتصاد مقاومتی ،شادمان شهری روی کره زمین پر از بنرهای ت
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت
خوزستان چه خبر ؛   ایت الله خامنه ای (مد ظله)بارها وبارها بر اقتصاد مقاومتی تاکید کردند وفرمودند مسئولین باید از این طرح استقبال کنند وفرمودند یکی از مولفه های اقتصاد مقاومتی صرفه جویی است.

من نمی دانم چرا مسئولین باز هم گوش خود را به سخنان حکیمانه حضرت آقا بسته اند؟؟؟

من نمی دانم واسه یکاری که شما نکردید چرا این همه بنر می زنید بخدا این همش پول بیت المال است .

می خواهید با این بنر زدن مردم بدانند.؟باخبر شوند!

بخدا اگر کاری را با نیت خالص وبرای رضای خدا وبرای مردم شهرتان بکنید بدانید که تمام مردم جهان از ان با خبر می شوند و ان هم بدون بنر...!

بیاید بجای این کارها واین همه پول بنر و...که وجب به وجب شهر بنر بارون کردید برید به یک فقیر نیازمند کمک کنید

آخه در این شهر کم نیازمند هست بخدا افرادی هستند که نه در زمستان بخاری دارن و نه در تابستان کولر!!!!

دانشمندان نام دیگر کره زمین را کره آبی نهادند. . . .

چون از دور بیشتر فضای کره زمین را اب فرا گرفته .اخیرا دانشمندان اعلام کردند که مقدار کمی از مساحت کره زمین رنگ این مساحت از دور با تمام کره زمین مختلف است  که با تحقیقات وپیگیرهای فراوان دریافتند که مقدار کم مساحت واقع در ایران .خوزستان شهرستان شادگان .وعلت این بود که به جای خانه وساختمان فقط بنرهای تبلیغاتی اقای صمیمی دیده می شود.

دیگر نمیدانم مشکلات شهرم را با چه زبونی بیان کنم ؟؟

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
برگزاری آخرین جلسه شورای اشتغال شهرستان شادگان
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

خوزستان چه خبر ؛به گزارش روابط عمومی فرمانداری شادگان ، آخرین جلسه سال ٩٢ شورای اشتغال شهرستان شادگان باهدف بررسی آخرین وضعیت اشتغال دستگاههای اجرایی (سامانه رصد)در روز دوشنبه مورخ ٩٢/١٢/١٩به ریاست نعمت الله البوغبیش معاون فرماندار شهرستان درسالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

معاون فرماندار شهرستان در این جلسه بر لزوم اجرای مصوبات جلسه شورای اشتغال تأكید نموده و ازكلیه أعضا خواست ضمن ارائه أمار دقیق اشتغال ، نسبت به رعایت سهمیه خانواده های شهدا وجانبازان جهت استخدام در دستگاههای دولتی أقدام نمایند . وی همچنین از كلیه مسئولین دستگاهها بویژه اموزش و پرورش با توجه به جذب ١٤٠ نفر معلم، خواست نسبت به ثبت اطلاعات اشتغال خویش در سامانه رصد و قبل از پایان سال جاری تعجیل نمایند.
وی در ادامه بر پیگیری مشكلات شركت ها وكارگاههاى شهرستان در جلسات أتی شورای اشتغال تأكید و تشكیل تعاونی عمران شهری توسط پیمانكاران با سرمایه حداقل ٦٠٠٠٠٠٠٠٠٠ ریال را خواستار شد.
وی در پایان خواستار تهیه بروشور فعالیت توسعه عمران شهری ، جهت اشنایی بیشتر اعضای شورا شده و پیشنهاد راه اندازی سامانه ای بمنظور شناسایی بیكاران شهرستان توسط اداره كار ، تعاون و رفاه اجتماعی را داد.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
بازدید مسئولین ازبیمارستان شهید معرفی زاده و تقدیروتشکر ازپرستاران و پرسنل زحمتکش
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  بمناسبت فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روزپرستار ، صبح امروز یکشنبه (18/12/92) نعمت الله آلبوغبیش معاون فرماندارشادگان به اتفاق مدیریت شبکه بهداشت ودرمان ، آموزش و پرورش و اعضای شورای شهرشادگان با همراهی رئیس ، پرسنل و پزشکان بیمارستان شهید معرفی زاده ازمحل بیمارستان بازدید نموده و پس ازعیادت بیماران و تفقد احوال آنان با اهدای گل به پرستاران ، بهیاران و نیروهای خدماتی ، از زحمات شبانه روزی و کوشش ارزشمند آنها تشکروقدردانی نمودند.

 

بهتر نیست بجای بازدید های متعدد چهره ها و مسئولین مختلف شهرستان شادگان چاره ای به حال بیمارستان شهید معرفی زاده کنید!!

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
سیدهاشم موسوی از بخش بوزی دهیار تلاش گر و نمونه شهرستان شادگان
نوشته شده توسط دلسوز شادگان در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   یکی از حساس ترین مسئولیت ها دهیار بودن است که از جمله مهمترین وظایف دهیار ها حفظ توسعه پایدار روستا با رعایت قوانین و مقررات که شامل :
1- بهبود وضع زیست محیطی روستا 2-کمک به شورا در خصوص بررسی و شناخت کمبودها ،نیازها و نارسائیهای اجتماعی ،اقتصادی ،عمرانی ،بهداشتی ، فرهنگی ،آموزشی و امور رفاهی روستا و تهیه طرح و پیشنهادهای اصلاحی و ارجاع به مراجع بالاتر 3- تشویق و ترغیب روستاییان به انجام اقدامات لازم در مسیر رعایت سیاستهای دولت 4- همکاری لازم با ادارات و نهادها علی الخصوص ثبت احوال در مورد موالید و وفات 5- حفظ نظم عمومی و سعی در حل اختلافات محلی 6- اجرای مقررات بهداشتی روستا و تهیه تعرفه عوارض 7- تهیه و تنظیم و ارائه بودجه سالیانه دهیاری 8- پیگیری فضای سبز ،ورزشی ،آموزشی و مراکز تفریحی عمومی 9- فراهم کردن زمینه ایجاد خیابان ،کوچه ها و میدان و پارکها 10- در خصوص برق و مخابرات 11- صدور پروانه ساختمانی و ایجاد تسهیلات بانکی 12- پیگیری در حوادث غیر مترقبه 13- پیگیری و جلوگیری از بیماری واگیردار و خیلی کارهای دیگر .

در شادگان "سیدهاشم موسوی" دهیار روستای بوزی از دهیاران برجسته ، نمونه و تلاش گر شهرستان بشمار می آید که اعضای شورای شهر بوزی (سیف)  و اکثر ساکنان و کسبه ها از وی تعریف کرده و برایشان احترام زیادی قائل اند.

در این چندسال خدمت های انجام شده این دهیار نمونه واضح و آشکار است و در واقع بخش بوزی لیاقت شهر شدن را دارد.

بوزی (سیف) همیشه به داشتن مردمانی سخت کوش و تلاشگر معروف بوده است. مردمانی که همواره در راه عمران و آبادانی زادگاه خویش بدون هیچگونه چشمداشتی تلاش کرده اند. به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و همت بلند خیراندیشان میهن دوست روند ترقی و تعالی فراوانی داشته است.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
بازدید ازجاده شادگان- سربندر و اطلاع ازنحوه انجام کار
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   در راستای نظارت برنحوه انجام کار و اطلاع ازروند پیشرفت فیزیکی پروژه جاده شادگان- سربندر ، فرماندارشادگان به اتفاق نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی و جمعی ازمسئولین دستگاههای محلی ،ازجاده شادگان- سربندر بازدید میدانی بعمل آوردند.

گفتنی است عملیات اجرایی این جاده که مدتی است به دلیل بالارفتن قیمتها راکد مانده بود اکنون باتوجه به پیگیریهای بعمل آمده توسط نماینده و فرماندار و تأمین اعتبار پروژه مذکور، آسفالت سازی لایه دوم و تکمیل زیرسازی قسمت باقیمانده جاده به سرعت و  شدت درحال اجراست.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
« جلسه پرسش و پاسخ فرماندارشادگان با اهالی روستای گیداری »
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   در راستای اجرای طرح احیای امر به معروف و نهی ازمنکر و بازدید از روستاهای تابعه و بررسی مشکلات منطقه آقای سنواتی فرماندارشادگان درمعیت آقای ابوالحسنی رئیس محترم دادگستری شادگان ، سرهنگ دورقی فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج ، آلبوغبیش معاون فرماندار و مهندس مطرودی مدیرجهاد کشاورزی شادگان طی نشستی با حضورجمع کثیری ازاهالی و دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای گیداری ضمن تشریح اوضاع اجتماعی ، فرهنگی ، عمرانی و امنیتی شهرستان به سئوالات مطرح شده ازسوی اهالی روستا پاسخ گفت: آقای سنواتی دراین نشست طی سخنرانی مبسوطی ضمن مقایسه وضعیت شهرستان شادگان درقبل و بعدازانقلاب ازتمام جوانب با ذکر آمار و ارقام مستند ، خدما دولت جمهوری اسلامی ایران دربعدازانقلاب را تشریح نمود.

فرماندارشادگان با اشاره به آیه 96 سوره اعراف اظهارداشت: علیرغم فعالیتها و اقدامات زیادی که طی سالهای گذشته صورت گرفته هنوز نواقص و مشکلات زیادی درسطح روستاها و شهرها وجود دارد که انشاءالله این مشکلات به همت مردم و مسئولین یکی پس ازدیگری مرتفع شوند.

طی این نشست آقای ابوالحسنی رئیس محترم دادگستری نیز طی سخنانی به موضوع امنیت شهرستان پرداخت  اظهارداشت: علیرغم وجود برخی مشکلات امنیتی درسطح شهرستان خوشبختانه شهرستان شادگان به نسبت جمعیت آن یکی ازشهرستانهای امن استان محسوب می شود. وی ابراز امیدواری کرد که با همکاری مردم می توان این شهرستان را به یکی ازامن ترین شهرستان های استان تبدیل نمود.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
دیدارمدیرآموزش وپرورش شادگان وهیأت همراه باشهردار جدید جاسم مزرعه
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  حبیب حاجی زاده مدیرآموزش وپرورش درصدرهیأتی جهت تبریک انتصاب مهندس مزرعه بعنوان شهردارشهرستان دردولت اعتدال تدبیروامیدوبمنظورهمکاری بیش ازپیش این دونهادباهم باحضوردرمحل کارایشان مراتب تبریک خودوجامعه فرهنگی منطقه رابه ایشان ابلاغ نمودندوتوفیقات ایشان رادردولت اعتدال تدبیروامیدازخداوندمنان مسئلت نمود.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
مراسم تقدیرازدانش آموزان برتردرمدارس شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
بازدید فرماندارشادگان ازایستگاه جدید تصفیه خانه شهرشادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  سنواتی فرماندارشادگان صبح امروز (14/12/92) به همراه مهندس اژدری مدیرطرح آبرسانی شهرستان شادگان ، مدیر و معاونت بهره برداری آب و فاضلاب شهری ازمحل تأسیسات جدید آب شهری بازدید  و از روند پیشرفت فیزیکی پروژه اطلاع حاصل نمود.

عبدالزهرا سنواتی طی این بازدید اظهارداشت: مخزن 5000 مترمکعبی دوم طرح آبرسانی که فنداسیون آن درحال اجراست تا پایان خرداد 93 درمدار بهره برداری قرار خواهد گرفت که با افتتاح این مخزن و راه اندازی ایستگاه جدید تصفیه خانه کمبود فشار درمناطق مختلف شهرشادگان مرتفع خواهد شد.

وی افزود: همچنین 5 پمپ با ظرفیت 132 کیلووات نصب گردیده که دورنمای افق طرح تا سال 1413 می باشد.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
پیام تبریک فرماندار شادگان به مناسبت کسب 3 مقام قهرمانی در مسابقات کیک بوکسینگ کشور
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان جه خبر   ؛   سنواتی فرماندار شادگان در پیامی ، کسب 3 مقام قهرمانی مسابقات کیک بوکسینگ توسط آقایان عدنان امیری در وزن 90 - کیلو گرم ، محمد مقدم در وزنه 60 – کیلو گرم و علی عبرتاوی 75 – کیلو گرم ، که به ترتیب موفق به کسب مدالهای طلا – طلا – برنز گردیدند تبریک گفت .  


متن پیام به شرح ذیل است :
بار دیگر فرزندان و پیشکسوتان شهرستان شادگان شگفتی آفریدند تا برگ زرین دیگری بر افتخارات شهرستان شادگان افزوده شود .
کسب 3 مقام قهرمانی ( 2 طلا و یک برنز ) در مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ کشور توسط افتخارآفرینان شادگان در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی را به مردم شریف شادگان بویژه ورزش دوستان و ورزشکاران عزیز تبریک و تهنیت عرض نموده ، آرزوی موفقیت روز افزون و چشمگیر آنها را در تمامی عرصه ها از   خداوند منان خواستارم  .
موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
حضورنماینده مردم شادگان دردبستان بنت الهدی 2
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   صبح ۱۳ اسفند ۹۲ نماینده مردم شادگان درمجلس شورای اسلامی بهمراه حبیب حاجی زاده مدیرآموزش وپرورش وهیأت همراه ازدبستان بنت الهدی(2)بازدیدنمودند.دراین بازدیدنماینده شادگان باحضوردربین دانش آموزان ومعلمان ازآنان دلجویی کردودرجریان مسائل وبرنامه های مربوط به این واحدآموزشی قرارگرفت.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
کرسی شهرداری شادگان: حسن مزبانی پور تودیع، جاسم مزرعه معارفه شد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  بعد از مدت ها اختلاف نظر اعضای شورای شهر شادگان بالاخره جاسم مزرعه با ۹ رای موافق به صورت رسمی به سمت شهردار شادگان منصوب شد.

مراسم تودیع حسن مزبانی پور و معارفه جاسم مزرعه با حضور مسئولین و اعضای محترم شورای شهر در سالن ارشاد اسلامی شادگان برگزار شد.

"در تقدم ملاکها ، هیچ ارزش و ملاکی مهمتر از تقوی و جهاد در راه خدا نیست."

امام خمینی (ره)

برادر عزیز و ارزشمند جناب آقاي مهندس جاسم مزرعه

انتصاب به جا و شایسته جنابعالی به عنوان شهردار محترم شادگان كه بيانگر تعهد ، كارآمدي،لیاقت و شایستگی‌ های بر جسته شما برادر  گرامی  در صحنه‌ها، خدمت صادقانه به نظام و میهن اسلامی  است تبریک عرض نموده ، موفقیت و سربلندی شما را از درگاه خداوند منان مسئلت داریم.

وبگاه مردمی خوزستان چه خبر

۱۲/۱۲/۹۲

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
کسب 31مقام برتر استانی شادگان درجشنواره مسابقات قرآن ومعرف اسلامی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   دانش آموزان شادگانی توانستندمقام اول دریازدهمین جشنواره مسابقات قرآن ومعرف اسلامی منطقه یک استان خوزستان بامجموع31مقام برتربه خوداختصاص دهند.کسب این عناوین برتربه ملت غیورشادگان ،فرهنگیان ودانش آموزان عزیزتبریک عرض می نماییم.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
حضورنماینده مردم شادگان دردبستان دخترانه هدف
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   حاج عبداله تمیمی نماینده مردم شادگان درمجلس شورای اسلامی بمنظورافتتاح جشنواره صبحانه سالم دبستان هدف بهمراه حبیب حاجی زاده مدیرآموزش وپرورش درقالب هیأتی ازاین مکان دیدن نمود.ایشان دراین جشنواره ضمن تشکرازفرهنگیان ودانش آموزان ازنزدیک درجریان مسائل ومشکلات معلمان قرارگرفت.دراین جشنواره دانش آموزان باارائه انواع غذاهای بومی ومحلی باتغذیه سالم وصحیح آشناشدندوبانماینده محبوب خودعکس یادگاری گرفتند.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اختصاصی از خوزستان چه خبر : وضعیت زندگی اسف بار قشر مستضعف شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   در حالی که یکی از مهمترین تاکیدات مقام معظم رهبری رسیدگی به قشر محروم و مستضعف جامعه است ، وضعیت فلاکت بار و نابسامان قشر مستضعف درون شهر شادگان در کنار کاخ های مسئولین و آپارتمان های سر به فلک کشیده این شهرستان ،هیچ گونه توجیهی ندارد .

راستی جایگاه این حدیث گهربار از پیغمبر بزرگوار اسلام (ص) که فرمودند:به من ایمان نیاورده است آن کس که شب سیر بخوابد و همسایه اش گرسنه باشد ، به من ایمان نیاورده است آنکس که شب پوشیده بخوابد و همسایه اش برهنه باشد، در کجای این شهرستان قراردارد، چه کسان یا مسئولانی به آن عمل می کنند.

بر اساس این تصویر تکان دهنده ؛ امیدواریم مسئولان مربوط در جهت حمایت از تمام خانواده های محروم و مستضعف برآمده و هر چه سریعتر مشکل این شهروندان را برطرف کنند.

 

"بازهم باید منتظر بود و دید"

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
عکس ارسالی/ حضور تمیمی نماینده شادگان در مراسم 22 بهمن92!!
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
فرماندار شادگان از راه اندازی قریب الوقوع دهكده گردشگری روستای رگبه در أیام نوروز خبر داد.
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر ؛   سنواتی فرماندار شادگان روز پنجشنبه با حضور در روستای صراخیه واقع در تالاب بین المللی شادگان، محلی كه برای ساخت فیلم مستند "صراخیه" توسط صدا وسیمای مركز ابادان در نظرگرفته شده، ضمن دیدار با علی شهابی تولید كننده فیلم و دیگر عوامل دست اندر كار تولید ، و تقدیر وتشكر از انان ،از راه اندازی قریب الوقوع دهكده گردشگری رگبه بر أساس معماری روستایی كاملاً سنتی و بومی بااستفاده از مصالحی كه تالاب در اختیار میگزارد(خشت و گل ونی) خبر داد.

وی افزود: دراین دهكده أنواع محصولات ، غذاها ، پوشاك سنتی ومحلی مانند نان تنوری، عیش اصفر( نان زرد)، عیش طابگ ( نان برنجی)، كعك ، لگیمات ،نان خرمایی، أنواع لبنیات از قبیل شیر ، ماست، سرشیر، كره ، پنیر محلی ، دوغ،روغن حیوانی ( دهن حر)، لبی ، ریان و... وانواع ماهی محلی، أنواع خرما،معسل، شعث، هیس ... ، صنایع دستی محلی بافت برگ نخل ونی، از قبیل جارو، حصیر یا بلّه ، سفره، زنبیل یا زبیل،هندال یا سبد، سینی یا طبگ، كلاه، بادبزن یا محفه و.... ، أنواع لباسهای محلی مثل دشداشه ، بشت، چفیه ، عگال ، شیله ، عبا ، ماكسی، ثوب و... به نمایش گزارده میشود.
وی ادامه داد: أنواع غذاهای محلی مانند قلیه ماهی ، تثخانه، إمگشّت، مصموطه ، مچبوس ، امفطح....ونان گرم وتازه، پخت در محل، توسط زنان روستایی نیز در أیام نوروز به گردشگران وبازدید كنندگان عرضه خواهد شد.
وی همچنین بر تدارك دیدن غرفه هایی جهت معرفی فرهنگ وأدب ، وآداب و رسوم وسنن مردم شادگان در این دهكده اشاره نمود.
وی در پایان ، ارائه سرویسهای قایق سواری به گردشگران تالاب ومعرفی ونشان دادن نقاط مختلف توسط قایقرانان را از تسهیلات در نظر گرفته شده در أیام نوروز عنوان نمود.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
دورقی کارمند بانک مهر اقتصاد ، گل سرسبد کارمندان بانک های شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  اکثرا شهروندان به طور روزانه یا هفته ای برای تکمیل مشغله های کاری خود به بانک ها مراجعه می کنند و در واقع یکی از سخترین و خسته کننده ترین کارها را کارمندان بانک ها انجام می دهند ، اما موضوع کنترل اخلاق، خستگی، خوش رویی و . . . کارمند است که از ابتدای تایم اداری تا آخر وقت تا چه اندازه می تواند دوام بیاورد.

در شهرستان شادگان یکی از خوش اخلاق ترین و به نوعی گل سرسبد کارمندان بانک ها در شادگان که واقعا به معنای کلمه نمونه و خسته ناپذیر است آقای جمال دورقی کارمند بانک مهر اقتصاد شادگان می باشد. 

جمال دورقی تمامی تلاش های خود را برای انجام وظایف شغلی و مسئولیت های قانونی، حفظ حقوق مردم و پیشرفت نظام اداری به کار گرفته است .

وجدان کاری، عدالت، صداقت، امانتداری، رازداری و خدمت به مردم را سرلوحه گفتار و کردار خود قرار داده و ارزش های دینی، انسانی، اجتماعی و قوانین و مقررات و ضوابط را در انجام فعالیت های سازمانی و اداری به طور کامل رعایت کرده است.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
چهلمین روز درگذشت استاد گرانقدر مرحوم ملا فاضل سکرانی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت


 

هوالباقی

هر که آيد به جهان اهل فنا خواهد بود . . . .  آن كه پاينده وباقيست خــدا خواهد بود

چهل روز از فقدان   امیر الشعرای خوزستان استاد ملا فاضل سکرانی   گذشت ،  ما مردم شادگان نیزدر این ایام اندوهگین بودیم، غفران و رحمت الهی برای آن عزیز از دست رفته و سلامتی و طول عمر با عزت برای بازمانده گان و خانواده محترم متوفی را از پروردگار متعال خواهانیم.

 

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
برگزاری جلسه بررسی آخرین وضعیت جاده نهرمسلم و ماهشهر ، شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛   جلسه بررسی آخرین وضعیت جاده نهرمسلم (ماهشهر، شادگان) به ریاست فرماندارشادگان و با حضور مهندس یزدانی مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی و هیأت همراه و دیگردستگاههای متولی درمحل دفتر فرمانداری تشکیل گردید.

سنواتی با اشاره با اهمیت پروژه و نقش آن درتسهیل تردد شهروندان و کاهش حوادث رانندگی و ابراز نارضایتی از روند کند پیشرفت فیزیکی پروژه اظهارداشت: تأخیر دربهره برداری باعث ایجاد مشکلات اجتماعی و امنیتی برای شهرستان میگردد.
وی درادامه ، تسریع در روند اجرایی را خواستار شده و ازاداره راه و شهرسازی خواست تا ازمحل پروژه بازدید و نواقص و مشکلات و دلایل تأخیر را بررسی و به کارفرما ، پیمانکار و فرمانداری اعلام نماید.
وی همچنین خواستار رفع نواقص مطابق با چک لیست و تحویل پروژه به بهره بردار گردید.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
ناظم ثبوتی رئیس جدید اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان شادگان شد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   مراسم تودیع و معارفه عبدالله آلبوخنفر رئیس سابق و ناظم ثبوتی رئیس جدید اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان شادگان با حضورفرماندار شهرستان ، معاون سازمان میراث فرهنگی استان و مسئولین و کارشناسان دستگاههای محلی روزیکشنبه مورخ 4/12/92 درسالن جلسات فرمانداری برگزارگردید.

سنواتی فرماندارشادگان ، طی این مراسم ضمن تقدیروتشکر از زحمات صادقانه وارزشمند رئیس سابق و ارائه لوح تقدیر به ایشان ، انتصاب آقای ناظم ثبوتی را به عنوان سرپرست جدید اداره تبریک گفته و برای ایشان آرزوی توفیق درخدمات کرد.
درادامه آقای موسوی معاون سازمان میراث فرهنگی با تشکر از خدمات بی دریغ عبدالله آلبوخنفر درطول مدت تصدی مسئولیت اداره ، برغم کمبود امکانات ، از آقای ثبوتی خواست تا باتوجه به ظرفیتهای ویژه شهرستان درجذب گردشگری و توریست ، تلاش مضاعفی در راستای احیای تالاب و معرفی ظرفیتهای گردشگری شهرستان بعمل آورد.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اقامه نمازجماعت درنمازخانه اداره آموزش وپرورش شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر ؛  نمازجماعت ظهروعصر 06/12/92 باحضورکلیه کارکنان اداره وهمچنین روسای ادارات شهرستان به امامت حجت الاسلام والمسلمین معلایی درنمازخانه این مدیریت  برپاشد.

 

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
فرهنگسرای شادگان با همت رئیس ارشاد بنام ملا فاضل سکرانی نام گذاری شد
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

 

خوزستان چه خبر ؛   با همت وپیگیری مجدانه ریاست ارشاد جناب آقای سعید جنامی ، فرهنگسرای شادگان بنام   امیر الشعراء ملا فاضل سکرانی   نامگذاری شد.

ریاست ارشاد شادگان خاطرنشان کرد ؛ این فرهنگسرا در روزهای آینده با حضور مسئولین و جمعی از مردم شریف شادگان افتتاح می گردد.

جا دارد از آقای جنامی ومدیر کل ارشاد استان خوزستان که در این امر مهم مشارکت نمودند ، تشکر و قدردانی نمائیم.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اختصاصی : ترفند جدید مدعیان فرهنگ و قلم در شادگان!! - تظاهر و بازی با افکار عمومی
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  جدیدا آقایان مدعی فرهنگ و قلم در شادگان که خود را عقل کل و نایغه می دانند بعد از گذشت سالها ریاکاری بالاخره چهره واقعی آنها نزد اکثر مردم شادگان برملا شد و به بن بست افتاده اند گویا ترفند جدیدی بکار گرفته اند و اینبار مثلا می خواهند به شهردار و شورای شهر کمک کنند و شروع به رنگ آمیزی کرده و جالب اینجاست ساعت ۷ شب که همه هستند، در شلوغ ترین میدان های شهر جمع شده و مثلا می خواهند بگویند ما هم هستیم !! و نکته مضحک آور این است که هر چند دقیقه رنگ آمیزی و تظاهر به "خدمتگزاری منا فی الله" از همدیگر عکس و فیلم می گیرند تا طبق معمول در پایگاه های اینترنتی همچون وات ساب ، نیمباز، سایتها و هفته نامه هایی که کف گیرشان به ته دیگ خورده وبا چند هزار تومان هرمطلبی را نشر میکنند ارسال کرده و با این کارها می خواهند روی افکار و اذهان عمومی تاثیر بگذارند و خود را اهل فرهنگ و قلم بخوانند و به مردم ثابت کنند که چه هستند ؟!!

 

«إِنَّ الْمُنَافِقِینَ ... یُرَآوُونَ النَّاسَ وَ لاَ یَذْکُرُونَ اللّهَ إِلاَّ قَلِیلاً » (نساء/142)

«منافقان... هنگامی که به نماز بر می‌خیزند با کسالت برمی‌خیزند و در برابر مردم ریا می‌کنند و خدا را جز اندکی یاد نمی‌نمایند.»

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اختصاصی: دکتر مقدمی زاد از گزینه های احتمالی روی میز انتخابات مجلس دوره دهم شادگان خواهد بود؟!
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   همواره در شهرستان شادگان، انتخابات محمل تغییرات در عرصه ی سیاسی است. در سال 1394 نیز انتخابات دهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد اما این انتخابات مجلس با سایر انتخابات این نهاد مهم و تأثیرگذار تفاوت های فراوانی دارد.

انتخابات دهم دوره ی مجلس شورای اسلامی بیش از پیش باعث گسستگی و واگرایی جریان ها و گروه های سیاسی می شود این در حالی است که گروه های رقیب خود را برای پیروزی در بهارستان آماده کرده اند. هر چند استراتژی های جناح های سیاسی باعث هرچه سختر شدن انتخاب گزینه مناسب می شود .

از دیگر گزینه های سیاسی و احتمالی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه شادگان دکتر عیسی مقدمی زاد می باشد.

دکتر مقدمی زاد ۱۲ سال سابقه نمایندگی مردم شادگان را در مجلس شورای اسلامی داشته است و همچنین وی از شخصیت های بارز سیاسی فرهنگی کشور بشمار می آید.

حال که زمزمه هایی از حضور ایشان در انتخابات آینده به گوش می رسد افکار و تحلیل های متعددی در مورد این گزینه در ذهن مردم رسم شده است.

آیا واقعا ایشان در ۱۲ سال نمایندگی خود  نتواسته است هیچ خدمتی به مردم شادگان انجام دهد ؟!

نقش قومیتی ، طائفه گری و برخی از گروه ها و اشخاص مغرض تا چه اندازه توانسته بر اذهان عمومی مردم تاثیر بگذارد؟!

در دوره های نمایندگی دکتر مقدمی زاد تاثیر دولت و سایر دستگاه های اجرایی و فعالیت وی نسبت به دیگر نمایندگان خوزستانی تا چه میزان بوده است؟!

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
سرپرست شهرداری شادگان : حل مشکلات ترافیکی شادگان در دستور کار است
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

 

خوزستان چه خبر ؛  حسن مزبانی‌پور اظهار کرد: تعریض پل مرکزی شهر شادگان در آینده‌ای نزدیک توسط این شهرداری محقق خواهد شد.

وی افزود: پل اصلی و مرکزی شادگان که به پل فلاحیه معروف است به علت ایجاد ترافیک و حجم تردد وسایط نقلیه، مشکلاتی را برای شهروندان به ویژه تردد عابران پیاده به وجود آورده است.

تصریح کرد: عملیات تعریض این پل با هدف کاهش بار ترافیکی شهر و جلوگیری از وقوع حوادثی از قبیل تصادف و همچنین برای تسهیل عبور و مرور اجرا می‌شود.

وی همچنین عنوان کرد: علاوه بر تعریض پل، تعویض نرده‌های دو طرف پل هم نیز انجام می‌شود.

مزبانی‌پور با اشاره به میزان اعتبار تخصیص داده شده به این پروژه خاطرنشان کرد: عملیات هزینه این پل بیش از 400 میلیون ریال است.

وی گفت: تعریض این پل علاوه بر زیباسازی منظر شهری، مسیر پرتردد خیابان امام(ره) را به شکل خوبی از هم جدا می‌کند که به ایمنی در رفت و آمد خودروها و عابران نیز کمک خواهد کرد.

سرپرست شهرداری شادگان در پایان بیان کرد: با توجه به پیش‌رو داشتن ایام نوروز و عزیمت مسافران و گردشگران نوروزی به اقصی نقاط استان از جمله شادگان، شهرداری برنامه‌های ویژه زیباسازی و تغییر چهره شهری را در دستور کار قرار داده است.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
برگزاری همایش تجلیل و تقدیر از شاعر بزرگ و عالیقدر ملافاضل سکرانی ملقب به " امیر ابوذیه "
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  همایش تجلیل و گرامیداشت یاد و خاطره شاعر بزرگ و عالیقدر ملافاضل سکرانی ملقب به امیر ابوذیه ، باحضور عبدالزهرا سنواتی فرماندار شادگان ، حجت الاسلام و المسلمین غبیشاوی امام جمعه ماهشهر ، جمعی از مسئولین ادارات شهرستان ، شعرای مطرح استان خوزستان و زید السلامی شاعر عراقی در محل سالن ابن سکیت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و به همت اداره مذکور برگزار گردید.

گفتنی است : شاعران شرکت کننده در این مراسم با ارائه قصاید و اشعار بوذیه به سبک ملافاضل سکرانی ،شخصیت فرهنگی - ادبی ایشان را مورد تمجید ، و یاد و خاطره ایشان را گرامی داشتند .
موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
مراسم سالگرد شهید حاج علی معرفی زده در مسجد سیدشرف شادگان برگزار شد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   خیلی مهم است که انسان به دست چه کسی شهید شود.، اگر یک مو از شهید معرفی زاده در بدن مدیران میانی جامعه ی ما باشد یک هفته طول نمیکشد که امام زمان ظهور میکند.من به همه احترام میگذارم ولی فاصله ها زیاد است، بیایید این را باور کنیم شهادت ایشان را به خانواده اش تبریک میگوییم و به مقام معظم رهبری تسلیت عرض میکنیم، آقا یکی از نوادر کسانی که میتوانست شما را، انقلاب را، امام را، به جهان معرفی کند از دست دادیم، به این سادگی جایش پر نمیشود!به امام زمان تسلیت میگوییم کسی که مرز نداشت برای خدمت به شیعیان مظلوم، را از دست دادیم به این سادگی جایش پر نمیشود مگر به عنایت شما.

به منظور گراميداشت ياد و خاطره شهیدان انقلاب يادواره سردار شهيد حاج علي معرفي زاده نماينده مردم شادگان و خرمشهر در مجلس شوراي اسلامي در روز جمعه مورخ ۲ اسفند ۹۲  بعد از نماز مغرب و عشاء در محل مسجد سيد شرف برگزار شد.به گزارش خبرنگار ما ،اين يادواره در راستاي تجليل از ايثارگري و جانفشاني شهيدان 8 سال دفاع مقدس و پايداري آنها و در راستاي زنده نگه داشتن ياد و خاطره آنها اين يادواره شهدا با حضور جمعی از دوستداران و اهالی شریف شادگان برگزار شد.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
ناصری نژاد: باوجود درخواست های مکرر هنوز تصمیم قطعی برای انتخابات آینده مجلس نگرفته ام
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  طی خبرهای رسیده از شیخ مجید ناصری نژاد نماینده سابق مردم در دوره های هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی گفته شده وی باوجود درخواست های مکرر شهروندان و فرهیختگان برای حضور در انتخابات آبنده مجلس شورای اسلامی هنوز تصمیم قطعی برای ورود به انتخابات نگرفته است و هرگونه تبلیغ یا شایعات برای انتخابات آینده برای حضور یاعدم حضور وی کذب محض می باشد.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟


 
 

قالب وب

هاست لينوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

اورژانس رایانه پشتیبان وب سایتها

طراحي شده توسط کاربر شادگان