وبلاگicon
خوزستان چه خبر؟ - شادگان چه خبــــــر ؟
" وبگاه خوزستان چه خبر حامـــی و امیــــن مردم شریف شادگان "
پرداخت اینترنتی وجوهات شرعی دفتر رهبر معظم انقلاب ممکن شد‎
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

 

 

خوزستان چه خبر  ؛    سیستم پرداخت اینترنتی وجوهات شرعی بر روی پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری با حضور حجت الاسلام و المسلمین رسولی محلاتی مسئول دفتر وجوهات و امور شرعیه رهبر معظم انقلاب افتتاح شد.

در این سیستم پرداخت اینترنتی که بنا به درخواست های مردمی راه اندازی شده است، امکان پرداخت غیر حضوری وجوهات شرعی بابت خمس، زکات، فطریه، صدقه، رد مظالم، کفارات، نماز و روزه، تبرعات و امور خیریه و ختم قرآن فراهم شده است.


در صفحه راهنمای پرداخت وجوهات شرعی نیز جدول و توضیحات تکمیلی درباره محاسبه و پرداخت وجوه درج شده است. 

(آدرس صفحه راهنما: http://www.leader.ir/langs/fa/index.php?p=monies&mode=h)

در صفحه راهنما خاطرنشان شده است که کاربران در صورت بروز هرگونه سوال و یا مشکل با شماره تلفن 64412424-021 تماس حاصل کنند.

صفحه پرداخت اینترنتی وجوهات شرعی دفتر مقام معظم رهبری به آدرس زیر از امروز فعال خواهد بود:

http://www.leader.ir/langs/fa/index.php?p=monies

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اختصاصی از خوزستان چه خبر / آیا با عزل سنا سالمی از شورای شهر ، مشکلات شادگان برطرف می شوند ؟!
نوشته شده توسط مشاور انجمن (نویسنده1) در ساعت

 

 

اختصاصی از خوزستان چه خبر  ؛  آیا با عزل سنا سالمی از شورای شهر ، مشکلات شادگان برطرف می شوند؟

 

در هفته های اخیر بعضی افراد شایعه ای مبنی بر سلب عضویت خانم سنا سالمی از شورای شهر شادگان ، منتشر کرده اند که موجب اما و اگر هایی شده است.

خبری که با عنوان عزل سنا سالمی از شورای شهر شادگان ، چند روز پیش در بعضی خبرگزاری ها و روزنامه ها منتشر شده است آیا واقعیت دارد؟

اگر جلساتی مبنی بر موضوع سلب عضویت سنا سالمی تشکیل شده باشد ، دلیل بر حکم نهایی عزل نیست چرا که ایشان تا این لحظه عضو شورای شهر هستند وهنوز جلسه رسمی و حکمی دستی و جانشینی علی البدل تاکنون تعیین نشده است.

چرا بعضی مسولین و اصحاب رسانه اصرار بر عزل این عضو شورا دارند و خود به صورت عجولانه و نادیده گرفتن متولیان امر در شادگان ، خبر عزل خانم سالمی را به صورت وسیعی در سطح استان و شهرستان منتشر می کنند .

 

حال به اصل موضوع بپردازیم - سخنی با فرماندار ، امام جمعه و مدعی عموم محترم شادگان :

تعداد اعضای شورای شهر شادگان 9 نفر می باشند ، اما اکثر مسئولین و شهروندان می دانند که از نظر رای دهی در جلسات این اعضا ، آرا به صورت دو گروه تقسیم شده است ، حال که گروه مقابل زمام امور شورا ، کمسیون ها ، شهردار و امور شهر را در دست دارد ، و خانم سالمی به گفته بعضی ها  یکسال است که غیبت دارند ، غیبت سنا سالمی سبب عدم پیشرفت کارهای عمرانی - فرهنگی - اجتماعی و یا جلسات و مصوبه های شما اعضای محترم شده است ، یا اینکه اگر طرف مقابل مخالف رای در جلسات شما گروه اعضا متحد غیبت کند و حضور نداشته باشد موجب بهتر شدن کارها و دور بودن از حاشیه هاست .

اعضای محترم شورای شهر شادگان شما که در گروه خود اکثریت آراء  را دارید و  مهندس مزبانی پور به انتخاب رای شما از حکم سرپرستی به  حکم شهردار شادگان منصوب شده است  و امور شهر وشهرداری ،جلسات و مصوبات شورا ، روال خود را دارند ،  دلیل شما برای عزل سنا سالمی چیست؟

شما خدمتگزار و نماینده ما مردم شادگان هستید ، توضیح دهید که آیا غیبت سنا سالمی جلوی پیشرفت شادگان را گرفته است ؟

شهر شادگان و آبروی این شهر محروم در استان خوزستان و بخصوص در شهرهای مجاور از  وقایع اخیر شورای عبودی و شهرداری خنافره و دیگر وقایع پیش آمده ، کم آسیب ندیده است که با روشن کردن آتش فتنه گری دوباره  و انتشار شایعه ها و عمل صورت نگرفته  موجب ایجاد درگیری ها و اختلاف داخلی می شود.

کلام آخر خطاب به کسانی که می خواهند سبب ایجاد تفرقه و اختلافات در شادگان شوند :

بدانید تا این لحظه خانم سنا سالمی عضو شورای شهر شادگان است و منتخب بیش از 6000 هزار رای مردم هستند ،  و  اگر سلب عضویتی می خواهد صورت بگیرد با احترام و روال قانونی و طی جلسه ای با حضور متولیان امر و با اکثریت آرا مسئولین ذیربط ، حکم عزل خانم سالمی به وی ابلاغ می شود و حکم جانشینی  به عضو علی البدل به عنوان عضو شورای شهر داده می شود.

 

والسلام علی من اتبع ال هدی - 10 تیر ماه 94


 

پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شادگان خبر خوزستان چه خبر را تایید و خبری که اخیرا بر سلب عضویت سنا سالمی منتشر شده را تکذیب کرد.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
فرج اللهی فرماندار شادگان خبر سلب عضویت سنا سالمی از شورای شهر را تکذیب کرد
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اختصاصی از خوزستان چه خبر  ؛   فرج اللهی فرماندار شادگان عنوان کرد :  کسانی که خبر سلب عضویت خانم سالمی را منتشر کرده اند کذب بوده است ، سنا سالمی عضو شورای شهر شادگان است و هنوز جلسه مبنی بر سلب عضویت ایشان هنوز تشکیل نشده است.

وی افزود : فرمانداری شادگان تاکنون حکمی برای عزل این عضو شورای شهر ابلاغ نکرده است.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
مراسم جمع‌خوانی قرآن کریم در شهرستان شادگان برگزار شد.
نوشته شده توسط مشاور انجمن (نویسنده1) در ساعت

 

خوزسان چه خبر  ؛   همزمان با دهه دوم ماه مبارک رمضان مراسم با شكوه جمع خوانی قرآن کریم با مشاركت قاریان برجسته كشوری و بین المللی و با حضورمسولین و کارکنان ادارات و دستگاهها اجرائی شهرستان ، فرماندهان نظامی و انتظامی ، فرهنگیان ، بسیجیان و سایر اقشار مختلف مردم در حسینیه الزهرا(س) برگزارگردید.
بهروز فرج اللهی فرماندار شادگان طی این مراسم با اشاره به اينكه ماه مبارک رمضان فرصتي بسيار مغتنم براي دستيابي به بركات قرآن كريم بعنوان كلام نوراني خداوند است گفت: مراسم جمع خواني قران كريم در شهرستان تجلي حضور عاشقانه و اوج بندگي است.
فرج اللهی  با تاکید بر اینکه با نهادینه شدن فرهنگ قرآنی در نهاد خانواده ها بسیاری از مشکلات اجتماعی و فرهنگی جامعه حل می شود اظهارداشت: ماه مبارک رمضان یکی از توفیقات است که خداوند متعال بر ما عطا کرده است .
گفتنی است : مراسم جمع خوانی قرآن کریم که با استقبال پرشور مردم ولایی و روزه دار  شهرستان شادگان  همراه شده بصورت زنده از شبکه استانی خوزستان پخش شد.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
توزیع 500 سبد غذایی به مددجویان کمیته امداد شادگان
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   مدیر کمیته امداد امام خمینی شادگان از توزیع 500 سبد غذایی به مددجویان کمیته امداد این شهرستان خبر داد.

علیزاده اظهار کرد: توزیع 500 سبد غذایی در طرح اطعام نیازمندان طی ماه مبارک رمضان، بین خانواده‌های مددجوی کمیته امداد این شهرستان آغاز شد.

وی افزود: توزیع این سبد کالا بین افراد زیرپوشش این کمیته که ارزش سبد کالای اهدایی 320 میلیون ریال و شامل ارزاق عمومی است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی شادگان تصریح کرد: توزیع سبد کالا در میان خانواده‎های نیازمند یک سنت حسنه و سیره ائمه ‌اطهار(ع) است و خیرین و نیکوکاران همه ساله در این امر خداپسندانه قدم برمی‎دارند.

علیزاده ادامه داد: هدف از تهیه و اهدای این سبد کالا حمایت و دستگیری از خانواده‌های نیازمند و گسترش فرهنگ انفاق در جامعه است.

وی ادامه داد: کمیته امداد امام خمینی به عنوان بزرگترین مرکز حمایتی از نیازمندان، بر اساس اهداف عالیه خود یعنی ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری، صدقه، ایثار، گذشت و کمک به دیگران، برای شناسایی نیازمندان و تلاش برای رفع نیاز آنان با استفاده از کمک های دولتی و مردمی تلاش می‌کند.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
فوری : سنا سالمی خبر داد/ تاکنون حکمی مبنی بر سلب عضویت برایم ابلاغ نشده است
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛ طی تماس تلفنی  سنا سالمی عضو شورای شهر شادگان با وبگاه خوزستان چه خبر عنوان کرد تاکنون حکمی مبنی بر سلب عضویت اینجانب در شورای شهر بدستم نرسیده است.

در هفته های اخیر بعضی افراد صاحب رسانه از چند هفته پیش شروع به گرم کردن خبر سلب عضویت خانم سنا سالمی از شورای شهر کرده اند ، این درحالی است که ایشان هنوز حکمی در باب سلب عضویت خود از شورا دریافت نکرده اند.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
ارسالی به خوزستان چه خبر / پیام تسلیت مهندس مزرعه شهردار سابق شادگان
نوشته شده توسط مشاور انجمن (نویسنده1) در ساعت

 

بسم رب الشهداء و الصديقين


"خوزستان پايتخت و دروازه تشيع است"
مذهب بزرگ شیعه با خون شهیدان پایبند است.
شهادات مظلومانه دوست و برادر عزیزمان حاج محمد مطرودی (ابو ماجد)
در اثر انفجار انتحاری دشمنان اسلام داعشیان پلید را به ساحت مقدس رهبر انقلاب اسلامی ، مردم شریف و ولایت مدار شادگان ، بازماندگان ،خانواده محترم شهید مطرودی و طایفه بزرگ مطرودی تهنیت و تسلیت عرض می نمایم.


ما را در غم خود شریک بدانید.
جاسم مزرعه / شهردار و خادم سابق مردم شریف شادگان

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
تصاویر / آسفالت خیابان های فرعی روستای چومه سید علوان
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

 

(فروردین 94)

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
"مصطفی دورقی" برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس دهم اعلام آمادگی کرد
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خوزستان چه خبر  ؛   مصطفی دورقی در گفتگوی تلفنی با این پایگاه خبری تحلیلی برای  حضور در انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان شادگان اعلام آمادگی کرد.

وی افزود ؛ در ماه های گذشته تعدادی از همشهریان تماسی که با بنده داشته اند درخواست کرده اند که با توجه به شرایط منطقه در انتخابات این دوره مجلس شرکت کنم.

حضور بنده در این دوره انتخابات مجلس منوط به حمایت مردم شادگان است اگرچه من قدر دان این مردم هستم و آنها شایسته خدمت هستند.

استاد مصطفی دورقی سال ها سابقه تدریس در دانشگاه ها و به عنوان مدرس نیز در برنامه های مختلف حضور داشته است.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اطلاعیه : زمان ثبت نام انتخابات مجلس دهم + کاندیداهای احتمالی حوزه انتخابیه شادگان
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

 

خوزستان چه خبر   ؛    سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد : ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات مجلس دهم ۲۸ آذرماه تا ۴ دی‌ماه سال جاری انجام می‌شود.

ابراهیمیان سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد دستور شروع انتخابات مجلس دهم و دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری به وسیله وزارت کشور و ثبت‌نام از داوطلبان و کاندیداها از ۲۸ آذر ماه ۹۴ تا ۴ دی ماه ۹۴ انجام می‌شود.

وی افزود: بررسی سوابق داوطلبان در مراجع ۴گانه و صلاحیت آنها از ۲۹ آذر ماه ۹۴ تا ۹ دی ماه ۹۴ (ظرف ۵ روز از هر استعلام) انجام می‌شود.

سخنگوی شورای نگهبان همچنین تاکید کرد : فرصت داوطلبان رد صلاحیت شده برای شکایت نیز از ۱۶ دی ماه ۹۴ تا ۱۹ دی ماه ۹۴ خواهد بود. یعنی داوطلبان رد صلاحیت‌شده و کاندیداها در این مدت زمان تعیین شده می‌توانند شکایت کنند.

ابراهیمیان همچنین گفت: فرصت رسیدگی به شکایات داوطلبان توسط شورای نگهبان ۲۰ بهمن ۹۴ تا ۲۶ بهمن ۹۴ خواهد بود همچنین داوطلبان انتخابات مجلس دهم و دوره پنجم خبرگان رهبری می‌توانند از ۲۹ بهمن ۹۴ تا ۵ اسفند ۹۴ تبلیغات انتخاباتی داشته باشند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ممنوعیت تبلیغات انتخاباتی داوطلبان انتخابات مجلس دهم و طرفداران آنها ۶ اسفند ۹۴ خواهد بود.

 

کاندیداهای احتمالی حوزه انتخابیه شادگان :

 

مصطفی دورقی

شیخ مجید ناصری نژاد

سید محسن موسوی

هاشم خنفری

عبدالله تمیمی

سعید جنامی

عیسی مقدمی زاد

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
عکس/ کاربران/ وضعیت مرکز شهر شادگان!
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

"عکس از رفیعی"

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
جلسه توديع و معارفه بخشداران بخش مرکزي و دارخوین شهرستان شادگان برگزار شد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت
 

 

 

 خوزستان چه خبر  ؛    جلسه توديع و معارفه بخشداران بخش مرکزي و دارخوین به ریاست فرج اللهی فرماندار شادگان و با حضور جهانگیری معاون مديرکل سياسي ،انتخابات و تقسیمات کشوری استانداري خوزستان ، روسا و مدیران ادارات و دستگاههای محلی ،فرماندهان نظامی و انتظامی و کارکنان فرمانداری شادگان ظهر روزچهارشنبه مورخ 03/04/94 در سالن اجتماعات  برگزار شد.

فرج اللهی فرماندار شادگان با اشاره به جایگاه بخشداران در شهرستانها و اهمیت توسعه روستاهای شهرستان به این دلیل که بالا دو سوم جمعیت شهرستان را جمعیت روستایی تشکیل میدهد اشاره کرد و بر لزوم تکریم روستاییان شهرستان تاکید نمود. 

 بهروز فرج اللهی فرماندار شادگان با بیان اینکه بخشدار به عنوان نماینده عالی دولت در بخش وظایف مهمی بر عهده دارد ، تصریح کرد :در سالجاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد و مسئولین باید با رعایت قانون و اصل بی طرفی و امانت داری آرای مردم ، زمینه حضور مردم در انتخابات را فراهم آورند.

فرماندار شادگان در ادامه جلسه از بخشداران جدید  خواست در جهت رفع مشکلات روستاها تلاش نمایند و  در زمینه های مختلف وبرای ارتقای خدمات در بخش ها برنامه ریزی لازم صورت گیرد.

 گفتنی است درپایان  این جلسه ضمن تقدیر از فعاليتها و خدمات بخشداران سابق بخشداریهای مرکزی و دارخوین ،احکام انتصاب بخشداران جدید که از سوی استاندار محترم خوزستان صادر شده بود قرائت شد .

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
فرماندار شادگان از اعزام 150 مبلغ دینی به‌ مناسبت ماه رمضان به نقاط مختلف این شهرستان خبر داد
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

 فرماندار شادگان از اعزام 150 مبلغ دینی به‌ مناسبت ماه رمضان به نقاط مختلف این شهرستان خبر داد

 

خوزستان چه خبر ؛ بهروز فرج الهی در همایش طلایه داران تبلیغ در این شهرستان اظهار کرد: مناسبت‌‌های اسلامی به‌ویژه ماه مبارک رمضان از ظرفیت ارزشمندی برای تبلیغ و تبین احکام معارف اسلامی است.

وی در ادامه از اعزام 150 مبلغ دینی به نقاط مختلف شهرستان به‌ مناسبت ماه رمضان خبر داد و افزود: این تعداد خطبا، روحانیون و مبلغین دینی برای تمام مساجد شهری و روستایی، تکایا و حسینه‌ها که زمینه تبلیغ در آنها وجود داشته باشد اعزام شده که در زمینه‌های مختلف دینی و قرآنی، برنامه‌های تبلیغی فعالیت خواهند کرد.

وی با اشاره به ابزارهای مختلف دسیسه‌های دشمنان اسلام عنوان کرد: نهادینه‌سازی فرهنگ دینی، مهمترین راه مقابله با دسیسه‌های فرهنگی دشمنان است.

فرماندار شادگان تصریح کرد: خطبا و مبلغان باید خود نیز به مسائل روز آگاه باشند تا بتوانند جامعه و به‌ویژه جوانان به در راه اسلام و دین ناب محمدی(ص) و سیره اهل بیت(ع) هدایت کنند.

فرج‌اللهی در پایان، پرداختن روحانیون، خطبا و مبلغان به ضرورت‌های تبلیغی مسائل روز جهان اسلام را مورد تاکید قرار داد.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
ناصری نژاد: باوجود درخواست های مکرر هنوز تصمیم قطعی برای انتخابات آینده مجلس نگرفته ام
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  طی خبرهای رسیده از شیخ مجید ناصری نژاد نماینده سابق مردم در دوره های هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی گفته شده وی باوجود درخواست های مکرر شهروندان و فرهیختگان برای حضور در انتخابات آبنده مجلس شورای اسلامی هنوز تصمیم قطعی برای ورود به انتخابات نگرفته است و هرگونه تبلیغ یا شایعات برای انتخابات آینده برای حضور یاعدم حضور وی کذب محض می باشد.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
از تمیمی نماینده شادگان چه خبر ؟!
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

منتظر خبرهای تکمیلی باشید..!!

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اختصاصی از خوزستان چه خبر ؛ آیا تغییرات مقتدایی استاندار خوزستان دامن شادگان را می گیرد؟!
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

خوزستان چه خبر   ؛  بعد از تغییرات متعدد مقتدایی استاندار خوزستان در اکثرشهرستان های استان شنیدها از تغییرات در شادگان خبر میدهد.

از آنجایی که استاندار خوزستان از بیرون رفتن نیروهای غیر وزرات کشور تاکید بسیاری داشتند و سنواتی فرماندار شادگان جز نیروی منابع طبیعی بشمار می رود منتظر تغییرات در شادگان هستیم .

بعد از روی کار آمدن آقای تمیمی نماینده شادگان در مجلس شورای اسلامی با تغییر فیوضی فرماندار سابق شادگان ، سنواتی معاون وقت با پیگیری های مجدانه تمیمی به سمت فرماندار شادگان در آمد و نعیم البوغبیش مسئول برنامه ریزی فرمانداری از طرف سنواتی به سمت معاونت منصوب گردیده شد .

جالب اینجاست گفته شده نام آقای سورای بخشدار شادگان نیز در لیست تغییرات وزرات کشور دیده می شود ، با این حال منتظر گزینه های احتمالی یا قطعی استاندار خوزستان می باشیم.

اما سوال اینجاست:

1- آیا تغییرات متعدد منصب فرمانداری در چندسال اخیر به نفع یا ضرر شادگان بوده است؟

2- با وجود این که فرمانداری جز وزرات کشور (قوه مجریه) بشمار می آید ، تمیمی نماینده شادگان در مجلس شورای اسلامی (قوه مقننه) تا چه اندازه در این تغییرات دخالت دارد؟

3- آیا دولت تدبیر و امید با توجه به شرایط شادگان ملاک انتخاب فرماندار باید از وزرات کشور (قوه مجریه) باشد، به نفع یا ضرر شهرستان است ؟! و سوال مبهم اینجاست که مقتدایی چه گزینه ای را برای منصب فرمانداری و بخشداری شادگان در نظر دارد؟

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
دومین یادواره شهدای شادگان دردبیرستان عفاف
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  دومین یادواره شهدای شادگان دردبیرستان  عفاف باحضورمسئولین شهرستان برگزارشد.دراین یادواره دانش آموزان بااجرای سرودگروهی وقرائت مقاله دروصف شهیدان وپخش کلپ های دوران دفاع مقدس ،نام ویادشهیدان 8سال دفاع مقدس راگرامی داشتند.این گزارش می افزاید:دراین مراسم حجت الاسلام والمسلمین شرفی امام جمعه شادگان ضمن تشکرازدست اندرکاران این یادواره،درخصوص شهیدان ولزوم زنده نگه داشتن نام ویادآنان مطالبی رابیان نمودند.سپس سرهنگ دورقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شادگان به بیان خاطرات حضورخوددردوران 8سال دفاع مقدس پرداختنددرادامه حبیب حاجی زاده مدیرآموزش وپرورش شادگان ازحاضرین دریادواره تشکرکردند.ایشان رشادتها ی رزمندگان دردوران جنگ تحمیلی رابرای دانش آموزان بازگوکردند.این گزارش می افزاید:دراین یادواره ازآزادگان فرهنگی شهرستان شادگان بااهداء لوح سپاس تقدیرشد.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
معاون فرماندار شادگان: انشعاب گاز به همه واحدهای مسکن مهر شادگان رسید
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛  آلبوغبیش خبرداد: زیرساخت‌های پروژه مسکن مهر این شهرستان به نحوی مطلوب در حال انجام بوده و انشعابات فرعی گاز مستلزم احداث دیوار حیاط منازل است.

وی افزود: این انشعابات تاکنون انجام نشده است و اداره گاز اعلام کرده که به محض مهیا شدن زمینه، اقدام خواهد کرد.

معاون فرماندار شادگان تصریح کرد: شبکه برق اصلی نیز با 95 درصد پیشرفت فیزیکی اجرا شده است.

وی اضافه کرد: طبق اعلام اداره برق شهرستان، برای واگذاری اشتراک به متقاضیان واحدهای تکمیل شده و واحدهایی که تکمیل خواهند شد هیچگونه مشکلی وجود ندارد.

آلبوغبیش در خصوص آبرسانی به این واحدها توضیح داد: شبکه اصلی آب مسکن مهر، بالای 95 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و فقط انشعابات منازل باقیمانده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر شرکت‌های سازنده از آب شبکه مذکور بهره می‌برند و خوشبختانه مشکلی در این زمینه پیش روی این پروژه قرار ندارد.

معاون فرماندار شادگان ادامه داد: شبکه فاضلاب مسکن مهر شادگان نیز به طور 100 درصد اجرایی شده است و تلمبه‌خانه شماره 15 مسکن مهر حدود 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گفته وی، فقط انشعابات منازل باقیمانده است که قابل اجراست و با تمام تلاش در این زمینه کار می‌شود.

آلبوغبیش در پایان، از گازرسانی 100 درصدی در واحدهای پروژه مسکن مهر این شهرستان خبر داد.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
مراسم جشن انقلاب دردبستان عدل شادگان همراه بابرپایی جشنواره غذاهای سنتی باحضورمسئولین؟!
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
مراسم رونمایی ازکتاب دیوان الشویکی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  درهشتمین روز ازایام الله دهه فجر ، بمناسبت پاسداشت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در راستای تقدیرو تجلیل ازمؤلفان ، آیین رونمایی ازکتاب دیوان الشویکی تألیف استاد عبدالأمیر حسوندی زاده (الشویکی) و تجلیل ازمقام شامخ شاعر گرانقدر ملافاضل سکرانی درکانون امام خمینی (ره) با حضور امام جمعه و فرماندارشهرستان ، بخشداران ، مسئولین ادارات اساتید دانشگاهها ، دانشجویان و جمعی ازشهروندان برگزارگردید.

گفتنی است: کتاب دیوان الشویکی ، مجموعه ای است ازاشعارمرحوم ملامهدی الشویکی که توسط عبدالأمیر حسونی زاده جمع آوری و شرح داده شده است. این کتاب مشتمل بر 4 فصل (1- «المدیح» 2- «الرثاء» ، 3- «الغزل» و 4- «اشعارمتفرقه» ) و یک «ملحق» که مجموعه ای است ازاشعار الشیخ محمد بن عبدالله الشویکی و الشیخ عبدالله ابومحمد الشویکی شاعران اهل بیت علیهم السلام . قسمت پایانی کتاب مجموعه قصائد خطی ملامهدی است که توسط مؤلف کتاب گردآوری شده است.

درپایان این مراسم که به همت دانشگاه پیام نور برگزارگردیده است ، مجموعه از کتابهای استاد عبدالأمیر حسونی زاده بین شرکت کنندگان دراین مراسم توزیع گردید.
موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
افتتاح پروژه احداث راه روستایی منصوره عاصی شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛   در نهمین روز از ایام ا... دهه فجر ( 21/11/92 ) و در راستای پاسداشت سی و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، پروژه احداث راه روستایی منصوره عاصی از توابع دهستان حسینی با « اعتباری » بالغ بر 000/000/600/8 ریال ، « خاکریزی » به طول 4 کیلو متر ، به عرض 6 متر و به ضخامت 40 سانتی متر -  « اساس » به طول 8 کیلومتر ، به عرض 80/5 متر و به ضخامت 10 سانتی متر - « آسفالت » به طول 8 کیلومتر ، به عرض 5 متر و به ضخامت 6 سانتی متر – 3 دستگاه آبرو لوله ای ، از محل اعتبارات ملی و استانی ، به منظور راه دسترسی مطلوب اهالی روستا به شهر شادگان ، با حضور فرماندار ، مسئولین ادارات و اهالی وروستا افتتاح گردید.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اختصاصی : جاسم مزرعه با 9 رای موافق شهردار شادگان شد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛  بعد از مدتها تشکیل جلسه و کشمکش ها اعضای شورای شهرشادگان بالاخره در ۲۴ بهمن ۹۲ آقای مزرعه طی جلسه ای با ۹ رای موافق به عنوان شهردار شادگان انتخاب شد.

گفتنی است وی هنوز به استانداری معرفی نگردیده و حکمی از سوی استاندار امضا نشده است  اما طبق اخبار موثق وی مورد تایید استانداری می باشد همچنین ۲۱ سال سابقه کار در شهرداری را در کارنامه خود به همراه دارد.

منتظر خبرهای تکمیلی باشید/

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
تمیمی وضعیت مخابرات و شهرداری شادگان را پیگیری کند
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  مدتی می گذرد اما تا به امروز ۲۴ بهمن ۹۲ وضعیت ریاست مخابرات شهرستان شادگان و شهردار شادگان بلاتکلیف مانده و گویا مسئولین ذیربط توجه خاصی به این موضوع نکرده اند.

اکثر شهرهای خوزستان دارای شهردار هستندو تاکنون شورای شهر شادگان شهرداری ثابت و مقتدر برای این شهر بی در و پیکر انتخاب نکرده است و مزبانی سرپرست شهرداری شادگان می باشد و علت بی تکلیفی این امر مهم از چشم مردم پنهان مانده است.

در اداره مخابرات شهرستان شادگان بعد از ۸ سال ریاست محمدرضا قنواتی ، منصور قنواتی با پیگیری های مجدانه تمیمی نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی به سمت ریاست اداره مخابرات انتصاب گردیده شد ، اما بدلایلی نامعلوم نزدیک دوهفته است که آقای منصور قنواتی ریاست جدید اداره مخابرات استعفای خود را به استان تقدیم کرده و موجب نابسامانی اوضاع شهرستان شده است.

و شواهد نشان می دهد عبدالله تمیمی نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی به صورت جدی پیگیر این قضایا نمی باشد که اگر همتی مضاعفی برای رفع مشکلات انجام داده بود تا به این لحظه وضعیت شهرستان اینگونه نبود؟!!

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
افتتاح پروژه روشنایی معابر روستای منصوره علیا شهرستان شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر ؛  به مناسبت پاسداشت سی و پنجمین سالگرد ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن عزیز اسلامی و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ،در نهمین روز از ایام ا... دهه مبارکه فجر ، پروژه «روشنایی معابر روستایی منصوره علیا » با اعتباری بالغ بر 200/000/000 ریال ، با هدف تأمین روشنایی معابر و بالا بردن ضریب امنیتی روستا در شب ، در مدرسه راهنمایی روستا و با حضور فرماندار شهرستان ، بخشدار مرکزی و مسئولین و پرسنل ادارات ، اعضای شورای اسلامی ، دهیار و اهالی افتتاح گردید .

عبدالزهرا سنواتی طی این مراسم اظهار داشت : این مردم ولی نعمت ما هستند و خدمت بی منت کمترین حق آنهاست . دولت باید خدمتگزار این ملت همیشه حاضر در صحنه باشد . وی در پایان خواستار حضور و مشارکت بیشتر و بهتر مردم در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن امسال گردید .

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
شیخ عادل سالمی خنافره از بزرگان عشایر بنی کعب در برنامه مراحب شبکه خوزستان از شادگان سخن گفت
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   شیخ عادل سالمی (خنافره) از بزرگان عشایر بنی کعب ساعت ۱۳ ظهر ۲۳ بهمن ۹۲ از حضور مردم شریف شادگان در یوم الله ۲۲ یهمن در برنامه مراحب شبکه خوزستان سخن گفت.

وی نیز از رسومات و فرهنگ  مردم همیشه در صحنه شادگان (فلاحیه) توضیح داد و افزود مردم و عشایر غیور شادگان پا به پای جمهوری اسلامی و گوش به فرمان بیانات مقام معظم رهبری می باشند.

گفتنی است شیخ عادل سالمی فرزند مرحوم شیخ ناصر سالمی شیخ عشایر خنافره بنی کعب می باشد.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
عکس/ امیر الشعرا مرحوم ملا فاضل سکرانی و شاعر اهل بیت محسن البوسلیمی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اختصاصی : همزمان و همگام با سراسر میهن اسلامی ، راهپیمایی پر شور وشكوه ٢٢ بهمن در شادگان برگزار گردی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  مردم ولایتمدار وحماسه افرین شهرستان شادگان با مشت های گره كرده و سر دادن شعارهای مرگ بر امریكا ، مرگ بر إسرائیل و ٢٢ بهمن یوم الله یوم الله ، بار دیگر با ارمانهای انقلاب ، امام راحل( ره) ، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، تجدید بیعت كردند.
ائمه جمعه وجماعات، فرماندار شهرستان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مسئولین وپرسنل ادارات وسازمانها، فرماندهان نظامی وانتظامی، سران عشائر و طوایف، روحانیون وطلاب حوزه های علمیه، ورزشكاران، هنرمندان، معمان، فرهنگیان، دانشگاهیان و دانش اموزان، همگام با مردم همیشه حاضر در صحنه شادگان، در راهپیمایی پر شكوه و عظمت وجلال امروز، حماسه ای بی نظیر خلق نمودند.
بیش از ٣٠ عكاس وخبر نگار و نماینده رسانه جمعی ، مراسم راهپیمایی امروز را پوشش دادند.
ازنكات جالب توجه این مراسم، رژه تراكتورها، ورزشكاران، گروه ورزش رزمی نیمجا و اجرای نمایش كیوكشین كاراته فدائیان رهبر، جلوی جایگاه بود.
عبدالزهرا سنواتی فرماندار شهرستان در. حاشیه این مراسم اظهار داشت:عظمت وشكوه حضور پر شور مردم در راهپیمایی ٢٢ بهمن، معادلات دشمن را به هم ریخته ، برگ برنده ایران در مذاكرات هسته ای محسوب می شود
گفتنی است: راهپیمایان با تجمع در یادمان شهدای گمنام ، مسیرهای خیابان باهنر- خیابان امام خمینی( ره) را پیموده، در میدان امام خمینی( ره) راهپیمایی خود را به پایان ر ساندند.

همچنین مراسم راهپیمایی یوم الله22بهمن امروزباحضورخیل عظیم وگسترده ی فرهنگیان ودانش آموزان مدارس شادگان برگزارشد.دراین راهپیمایی فرهنگیان ودانش آموزان بادستهای گره خورده ومشتهای آهنین خودباردیگربردهان یاوه گویان ومستکبرانی چون آمریکای جنایتکارواسرائیل غاصب زدند.دراین مراسم جامعه ی فرهنگی ودانش آموزان شادگان،ازپیروجوان گرفته تاکوچک وبزرگ،همه وهمه آمده بودندتاباردیگرباآرمانهای انقلاب شکوهمنداسلامی وامام شهیدان(ره)ورهبری عظیم الشأن حضرت آیت ا...امام خامنه ای(مدظله العالی)بیعت ومیثاقی دوباره ببندند.این گزارش می افزاید:حاضران باحمل پلاکاردهاوآدمکهایی برضداستکبارجهانی،خشم وانزجارخودراعلیه طاغوتیان نشان دادند.حاضران باصفوفی بهم پیوسته بافریادهای مرگ برآمریکا،مرگ براسرائیل خشم خودرابه رخ جهانیان نمایان کردند.امروزخیابانهای شادگان مملوازجمعیت بودوهمه آمدندتابه جهانیان ثابت کنندکه این انقلاب پشتوانه ای مردمی داردومردم ولایتمدارشادگان همچون گذشته تاآخرین قطره ی خون خودگوش به فرمان نائب برحق امام زمان(عج)امام خامنه ای(مدظله العالی)ایستاده اند.مردم شادگان امروزحماسه آفریدند.امروزبراستی مردم لبیک گویان بافریادهای طنین اندازخودحماسه ای وصف ناپذیردرسال حماسه سیاسی واقتصادی دردولت تدبیروامیدخلق کردند.دانش آموزان بااجرای سرود۳۱۳نفری خودشوروحرارتی خاص به مراسم بخشیدند.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
22 بهمن در مدارس شهرستان شادگان به روایت تصویر
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اختصاصی: تشکر جمعی از شهروندان از اعضای خانم شورای شهرشادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

هنوز مدتی از روی کار امدن شورای شهر نمی گذرد اما در همین شروع کار مشخص می باشد که اعضای خانم محترم شورای شهر خانم حسینی و خانم سالمی کمر همت را برای توسعه و ابادانی هر چه بیشتر شهر شادگان بسته اند و در همین مدت کوتاه زمینه ساز اقدامات بسیار مثبتی بوده اند اما ما شهروندان نیز نباید این مسئله را فراموش نمائیم که مسئولین ما برای خدمت گذاری بهتر نیاز به همراهی و سعه صدر ما دارند چون یک شبه ره صد ساله را نمی توان پیمود و باید به این این عزیزان و سایر مسئولان فرصت کافی برای اجرای برنامه هایشان داده شود بخاطر اینکه ما بر این مسئله واقفیم که این عزیزان برای درست کردن شهری زیبا با خدمات شهری تلاش می نمایند ما جمعی از شهروندان شهرستان شادگان قدردان زحمات این خدمتگذاران هستیم و ارزوی موفقیت و سربلندی همه مسئولین خدوم شهرستان شادگان را از ایزد منان خواستاریم .

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
تصاویر/ این هم از بازار ماهی شادگان!!
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
عکس هایی از مراسم تشیع امیرشعرای خوزستان ملافاضل سکرانی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

ادامه مطلب . . . . . . .


برچسب‌ها: صور ملافاضل سکرانی فلاحیه
موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟ | ادامه مطلب...
عکسهای کمتر دیده شده از امیر شعرای خوزستان ملافاضل سکرانی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

عکس گرفته شده از مرحوم ملافاضل سکرانی و یکی از شعرای جوان شادگانی ۵ روز قبل از وفات. 

ادامه مطلب . . . . . .


برچسب‌ها: ملافاضل سکرانی شادگان فلاحیه
موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟ | ادامه مطلب...
افتتاح فاز اول پروژه جاده های روستای خروسی شمالی از توابع بخش خنافره شهرستان شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛   فاز اول پروژه جاده روستای خروسی شمالی از توابع بخش خنافره با اعتباری بالغ بر5/400/000 ، و به طول 8 کیلو متر (زیر اساس) و 3/5کیلومتر  (اساس و زیر اساس" روکش آسفالت ")

ز محل اعتبارات استانی و بمنظور ایجاد راه دسترسی مطلوب اهالی و روستاهای خروسی شمالی و آلبوجنام  به شهرشادگان ، با حضور عبدالزهرا سنواتی فرماندار شهرستان ، مهدی طبری بخشدار خنافره ، جمعی از مسئولین ادارات و اهالی روستا افتتاح گردید.

همچنین در چهارمین روز از دهه مبارکه فجر ، مراسم یادواره شهدای بخش خنافره با هدف زنده نگهداشتن یاد شهدا و تجلیل از خانواده های آنان در روستای عبودی از توابع بخش خنافره با حضور نعمت اله آلبوغبیش معاون فرماندار ، مهدی طبری بخشدار خنافره ، لطف اله دورقی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج ، جمعی از مسئولین ادارات ، دانش آموزان مدارس روستای عبودی و جمعی از اهالی برگزار گردید.

عبدالزهرا سنواتی اعلام کرد : دراستای پاسداشت سی و پنجمین سال به ثمر رسیدن نهال انقلاب اسلامی ، دومین یادواره شهدای بخش خنافره ، باهمکاری حوزه مقاومت بسیج خیبر و با حضور شعراء و مداحان اهل بیت و خانواده های معظم شهدا و باهدف تجدید عهد با آرمانهای شهیدان والا مقام و رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی (ره) در محل بلوار شهدای بخش خنافره - روبروی بخشداری -سالن ورزشی حوزه خیبر ،روز چهارشنبه امروز راس ساعت 15برگزار میگردد.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
خاطره ها : زنگ انقلاب سال 1390 درآموزشگاه های شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

فرماندار : سعید فیوضی   -  مدیر آموزش و پرورش : ظاهری

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
ملا فاضل السکرانی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

ملا فاضل السکرانی شاعر و ادیب عرب خوزستانی اهل ایران است. فاضل فرزند یعقوب سکرانی است که در بین مردم به ملا فاضل السکرانی با کنیهٔ «ابومهدی» مشهور بود. وی همچنین به «عمید ابوذیه» و «امیر شعرای خوزستان» شهرت داشت. او معروف‌ترین و نامدارترین شاعر عرب خوزستان بود که در ماه محرم سال ۱۳۴۰ هجری قمری مصادف با سال ۱۳۰۲ هجری شمسی در شهر شادگان به دنیا آمد. سال پیش از مرگش در اهواز موفق به کسب جایزهٔ دو سالانهٔ «عیلام» توسط موسسهٔ فرهنگی هنری «المعلم» شد.

استاد وی سیدرضا ابراهیمی فرزند سید صالح بود که از بزرگان و دانشمندان علوم قرآنی و خط و نثر عربی محسوب می‌شد. وی خواندن و نوشتن را نزد او آموخت و علاوه بر این دو، رسم خط و طریقهٔ خواندن شعر و حفظ آن را نیز فرا گرفت. گفته می شود سید‌رضا در شکل‌گیری شخصیت ملا‌فاضل سکرانی تأثیر به‌سزایی داشت. ملافاضل سکرانی دارای دو فرزند شاعر به نام‌های مهدی و عادل سکرانی است.عبدالحسین مقتدایی، استاندار وقت خوزستان در پیامی به زبان عربی در سایت استانداری، درگذشت این شاعر را تسلیت گفت. پس از مرگ سکرانی، عضو خبرگان اسلامی ایران در همایش یادبود این شاعر خواستار نام‌گذاری میدان یا خیابانی در شهر اهواز به نام ملا فاضل سکرانی شد، همچنین وی درخواست کرد مسابقهٔ شعر سالانهٔ سکرانی برگزار شود.

 

ادامه مطلب  . . . . 

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟ | ادامه مطلب...
برپایی مراسم جشن انقلاب دردبیرستان گلستان شادگان باحضورمسئولین
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت
 

 

خوزستان چه خبر  ؛  مراسم جشن انقلاب بمناسبت سی وپنجمین سالگردپیروزی انقلاب اسلامی امروزصبح ۱۳ بهمن ۹۲ ازسوی دبیرستان دخترانه گلستان باحضورمسئولین محلی وشهرستانی وهمچنین حبیب حاجی زاده مدیرآموزش وپرورش ومعاونین ایشان وجمعی ازکارشناسان اداره درسالن کانون فرهنگی تربیتی شهیدرجایی برگزارشد.دراین جشن حاملان قرآن پس ازاستقراردرجایگاه ،به قرائت فرازی دلنشین ازآیات الهی پرداختند.پس ازآن دانش آموزان بااجرای میان برنامه های جذاب ومتنوع ازقبیل اجرای سرودملی کشوربصورت گروهی جلوه ای باشکوه خلق کردند.ازبرنامه های جانبی این جشن می توان به برپایی جشنواره ی صنایع دستی وغذاهای سنتی وهمچنین ایستگاه تحقیق اشاره نمودکه درآن دانش آموزان باارائه محصولات ودست سازهای خودازمیهمانان استقبال نمودند.شایان ذکراست درپایان مراسم میهمانان ویژه این مراسم ازغرفه های موجوددرمراسم دیدن نمودند.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اختصاصی : شادگان و سبد کالایی ؟!!
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

مطلب ارسالی : بازهم سو استفاده از سادگی مردم شادگان

امروز یکشنبه ۱۳ بهمن ماه ۹۲ دفتر پستی X واقع در مرکز شادگان با انتشار پیام از طریق سامانه اعلام کرده است که جهت تایید سبد کالا باید به پست X مراجعه شود و هم اکنون صدها نفر از مردم فقیر و ساده شادگانی که اکثر پیر و میان سال هستند در صف ایستاده اند تا به سبد کالا برسند.

مردم عزیز بدانید که که پست X در تعلق گرفتن و نگرفتن و تایید و عدم تایید هیچکاره است.

با تشکر و التماس دعا/

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
مراسم تشیع و تدفین امیر شعرای خوزستان ملا فاضل سکرانی در 12CD
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

انا لله و انا الیه راجعون

 

فیلم مراسم تشیع و تدفین امیر شعرای خوزستان در ۱۲ حلقه سی دی

از استودیو "نور البد" شادگان

مهندس ال سیوف - ۰۹۱۶۸۳۱۹۸۸۷


برچسب‌ها: ملا فاضل سکرانی
موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
پخش زنده جشن بزرگ انقلاب اسلامی شهرستان شادگان توسط سیمای مركز خوزستان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛  سنواتی فرماندار شهرستان با اعلام اینكه جشن بزرگ انقلاب اسلامی در روز دوازدهم بهمن ، ساعت ١٩/٣٠ دقیقه بعد از ظهر در سالن إرشاد اسلامی به همت فرمانداری وبا مشاركت كلیه دستگاهها، أصناف، سازمانهای مردم نهاد، هیات مذهبی ، جوامع هنری، ورزشی وعلمی، ودیگر بخشها واقشار مختلف مردمی برگزار میگردد، إظهار داشت: این برنامه بصورت زنده وپخش مستقیم از سیمای مركز خوزستان تقدیم علاقمندان خواهد شد.

وی در ادامه با تاكید بر لزوم برگزاری هرچه با شكوه و مردمی جشن های انقلاب ، گفت: انقلاب اسلامی یك انقلاب دولتی نیست ، بلكه حركتی مردمی است ومردم در سالروز انقلاب اسلامی خود به صورت خود جوش وارد عرصه ومیدان شده و میخواهند شور وشعف واحساس شادی و سرور روزهای پیروزی انقلاب را به مردم ونسلی كه انقلاب را به چشم خود ندیده منتقل نمایند؛ و در این راستا با پخش زنده برنامه جشن انقلاب از طریق سیمای مركز خوزستان ومنتقل نمودن شادی به خانه های مردم این أمر محقق خواهد شد.
در ادامه وی اهم برنامه های این جشن را برگزاری نمایش طنز كوتاه، موسیقی، سرود، شعر، ترانه، مسابقه و اهدای جوایز، سخنرانی، تقلید صدا، مصاحبه با چندتن از نخبگان عرصه فرهنگی-هنری ، ورزشی و تقدیر وتشكر از انها عنوان نمود.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
مراسم تودیع و معارفه رؤسای اداره راه و شهرسازی شهرستان شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛   مراسم تودیع و معارفه رؤسای راه و شهرسازی شهرستان درتاریخ 7/11/92 (دوشنبه) با حضورفرماندار ، معاون فرماندار و مسئولین ادارات شهرستان درمحل فرمانداری برگزارگردید.

سنواتی فرماندارشهرستان ضمن تقدیر و تشکر از ناجی حیاوی ، رئیس سابق اداره راه و شهرسازی شهرستان که به مدت 10 سال ، خدمات خوب و ارزنده ای را تقدیم شهرستان نموده است برای ایشان آرزوی توفیق و سلامتی ازخداوند متعال مسئلت نمودند. ایشان درادامه انتصاب آقای جابر بنی تمیم ، که پیش ازاین مجری پروژه جاده شهرکرد- مسجد سلیمان بوده است بعنوان رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان شادگان تبریک عرض نموده و اظهارامیدواری کردند که حضورشان مایه خبروبرکت شهرستان گردد. درپایان ایشان ناجی مزرعه رئیس جدید اداره بنیاد شهید و ایثارگران و غلامرضا فرجی رئیس اداره منابع طبیعی آبادان و شادگان را که پیش ازاین مراسم معارفه شان انجام شده بود ، به حاضران معرفی نمود.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
وزیر اطلاعات در جمع سران عشایر شهرستان شادگان
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

در جمهوری اسلامی ایران هیچ تفاوتی میان عرب ، ترک ، لر ، ترکمن ، کرد و سایر اقوام وجود ندارد

حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید محمود علوی وزیر اطلاعات چهارشنبه 25/10/92 در جمع سران عشایر شهرستان شادگان با تبریک آغاز هفته وحدت  گفت: در نظام جمهوری اسلامی ایران هیچ تفاوتی میان عرب ، ترک ، لر ، ترکمن ، کرد و سایر اقوام وجود ندارد.

 
وزیر اطلاعات خدمت به اهالی خوزستان و مردم شادگان را به دلیل وجود شخصیت های برجسته این خطه در نشر و گسترش مذهب شیعه در جهان وظیفه دولت دانست و اظهارداشت : انتخاب خوزستان به عنوان اولین استانی که رئیس جمهور به آن سفر کرده است  دلیلی بر اهمیت خوزستان است.

حجت الاسلام و المسلمین علوی با بیان اینکه خوزستان دروازه ورود مذهب تشییع در کشور است ابراز امیدواری کرد با تلاش دولت مشکلات اقتصادی و اشتغال جوانان این منطقه برطرف خواهد شد.

دکتر علوی افزود : دشمن به دنبال ایجاد تفرقه و شکست وحدت است

وزیر اطلاعات با اشاره به آغاز هفته وحدت بر لزوم حفظ وحدت میان اقوام مختلف تاکید کرد.
موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
ابیاتی از اشعار مرحوم مغفور ملافاضل سکرانی
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

 

کُلّ السّیوفِ قَواطِعُ إن جُرَّدَت وَ حُسَامُ لَحظک قَاطِعُ فِي غِمده

(لبعضهم)

 

ترف بمواصلک لیــــکون تنســـل

دریت ابچبـــدته من جفاک تنســل

السیوف ابضــرب تگطع حین تنسل

وشبه لحظک ابغمـــده وفتک بیـــه

  ملا فاضـــــل الســـکراني

 

ادامه مطلب  . . . . . . .

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟ | ادامه مطلب...
برپایی مراسم بمناسبت هفته ی هوای پاک دردبستان شاهدنجمه !؟
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
برگزاری جلسه شورای معاونین درخصوص درس آمادگی دفاعی مدارس باحضورکارشناسانی ازسپاه
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  جلسه ی شورای معاونین امروزصبح دردفترمدیریت اداره باحضورمیهمانی ازحوزه ناحیه ی مقاومت بسیج سپاه شهرستان تشکیل شد.این جلسه درخصوص اردوی عملی درس آمادگی دفاعی مدارس متوسطه برگزارشد.دراین جلسه میهمانانی ازحوزه ناحیه ی مقاومت بسیج سپاه جناب سرهنگ دورقی فرمانده ناحیه ی مقاومت بسیج شهرستان وهیأت همراه آقایان عباس خلاطی ومحمودجنامی ،حبیب حاجی زاده مدیرآموزش وپرورش شادگان،امیرحدادپورمعاون آموزش متوسطه ،حمیدظاهری معاون پشتیبانی،غلامرضاغلامپورمسئول ارزیابی عملکرد،عبدالامیرمجدم سرگروه آمادگی درس دفاعی،سرکارخانم علیپورسرمربی درس آمادگی دفاعی حضورداشتند.گفتنی است دراین جلسه ی 2ساعته درخصوص بررسی مسائل مرتبط بااجرای اردوی عملی درس آمادگی دفاعی پایه دوم متوسطه مدارس شادگان در5روز،نحوه ی صدورگواهینامه های پایانی،شرکت همه جانبه دانش آموزان دراردو،وبسیج امکانات موجودجهت برگزاری موفقیت آمیزاردووهمچنین تهیه وسائل نقلیه جهت ایاب وذهاب ،بحث وتبادل نظرگردیدوتصمیمات لازم اتخاذگردید.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
برگزاری همایش نمادین دوچرخه سواری و موتور سیکلت سواری بمناسبت هفته مانور مبارزه با مواد مخدر در شادگ
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر ؛   در روز پنجم هفته مانور مبارزه با مواد مخدر مورخ 92.11.08 در راستای اجتماعی کردن امر مبارزه با مواد مخدر و ملتفت نمودن توجه عامه مردم به مسئله مافیای اعتیاد و ضرورت آغاز مبارزه همه جانبه علیه این پدیده شوم به همت سازمانهای مردم نهاد و با همکاری بهزیستی و فرمانداری همایش نمادین دوچرخه ، موتور سیکلت ، وسه چرخه سواری با حضور و استقبال چشمگیر مردمی برگزار گردید.

در این همایش که هریک از دوچرخه سواران و موتور سیکلت سواران و حتی سه چرخ سواران پیامها وشعارهای مبنی بر پیشگیری  و مبارزه با اعتیاد در دست داشتندمسیر مزار سید علی - خ ولایت - خ فتح المبین -خ امام - خ باهنر تا پارک شهدای گمنام را در حالی پیمودندکه خودورهای عکس بندی و شعار بندی شده و حامل پیامهای مبنی بر ضرورت پیشگیری و درمان و مبارزه با اعتیاد ، در تمام مسیر آنها را همراهی کرده و با بوق زدن وایجاد جوش و خروش در سطح شهر ، توجه عموم را به خود جلب نمودند.
گفتنی است در پایان مراسم به کلیه شرکت کنندگان در این همایش ، جوایزی به رسم یاد بود ، و جهت ترغیب و تشویق عامه مردم به مشارکت بیشتر در امر مبارزه با مواد مخدر ، اهدا گردید.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
مردم نگاه خوشایندی به سفرهای استانی دولت ندارند
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعتخوزستان چه خبر ؛ نائب رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان گفت: تصمیمات دولت در سفر به این استان در صورت تحقق می‌تواند تاثیرگذاری فراوانی برای خوزستان داشته باشد.

عبدالله تمیمی  اظهار کرد: انتخاب خوزستان به عنوان نخستین مقصد سفر استانی هیئت دولت نشانه خوبی از اهتمام جدی دولت یازدهم به مشکلات بی شمار این استان بود که باید آن را به فال نیک گرفت.
وی افزود: خوشبختانه در جریان این سفر تصمیمات خوبی از سوی دولت برای عمران و توسعه استان اتخاذ شد که این موارد در صورت محقق شدن از سوی دولت، می تواند منشا برکت فراوانی برای این استان باشد.
نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مردم نگاه خوشایندی به سفرهای استانی دولت ندارند زیرا در گذشته وعده های بی شماری در قالب مصوبات قانونی به مردم داده شد که امیدواری فراوانی در بین مردم ایجاد کرد ولی اغلب آنها محقق نشد.
تمیمی اضافه کرد: به همین دلیل انتظار از دولت یازدهم این است که وعده هایی که اجرایی نمی شوند را در سفر ندهد ضمن اینکه به تصمیماتی که در جریان این سفر گرفته شده احترام بگذارند و برای تحقق و اجرایی شدن آنها تلاش فراوانی داشته باشند.
وی گفت: یکی از مهمترین تصمیمات دولت در این سفر، جلوگیری از انتقال آب از سرشاخه های کارون به سایر نقاط کشور برای مصارف غیر شرب بود که امیدواری بسیاری در بین مردم ایجاد کرد ولی نگرانی که اکنون در بین مردم ایجاد شده این بوده که مبادا در قالب انتقال برای تامین آب آشامیدنی، آب برای مصارف کشاورزی و صنعتی نیز منتقل شود زیرا کارون ظرفیت برداشت آب با حجم بالا را ندارد..
نائب رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان همچنین وعده دولت برای بهره برداری از طرح توسعه 550 هزار هکتاری توسعه کشاورزی استان خوزستان در مدت سه سال را یکی از تصمیمات خوب دولت در این سفر دانست و عنوان کرد: در صورت تحقق این امر شاهد احیای اقتصادی خوزستان خواهیم بود زیرا این طرح منافع فراوانی نه تنها برای خوزستان که برای کل کشور دارد.
موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
روستای خروسی شادگان کتابخانه دار می شود
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

خوزستان چه خبر ؛  رئیس اداره کتابخانه های عمومی شادگان عنوان کرد: به مناسبت ایام دهه فجر کلنگ اولین کتابخانه روستای خروسی شهرستان شادگان به زمین زده خواهد شد.

هاشم حمیداوی گفت: با عنایت به منویات رهبری و در راستای تجه به گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی در سایر نقاط استان، به خصوص مناطق کم برخوردار کلنگ احداث اولین کتابخانه عمومی روستای خروسی شهر تازه تاسیس خنافره شادگان در ایام دهه فجر به زمین زده خواهد شد.

وی افزود: اعتبار تخصیص یافته به پروژه ساخت و تکمیل این کتابخانه 400 میلیون ریال است که از محل اعتبارات تملک دارایی یا سهم درآمد نفتی تامین می شود و این در حالی است که زمین لازم برای این کتابخانه توسط یکی از خیرین این منطقه در اختیار متولیان قرار گرفته است.


رییس اداره کتابخانه های عمومی شادگان اظهار کرد: احداث کتابخانه یکی از موارد مهم فرهنگی است که تمامی مناطق چه با هر تعداد جمعیت نیازمند آن هستند و این گامی است در پیشرفت فرهنگی افراد و به طبع آن جامعه که امیدواریم با گسترش اقداماتی اینچنینی و با همت و همکاری خود مردم بتوانیم تمامی نقاط استان و بخصوص شهرستان شادگان را از نعمت داشتن کتابخانه و اماکن فرهنگی بهره مند سازیم.


حمیداوی اعلام کرد: مراسم کلنگ زنی این کتابخانه همزمان با جشن سی و پنجمین سال پیروزی انقلاب و با حضور مسوولین استان و مجمعی از مردم در روستای خروسی برگزار خواهد شد.


به گفته وی روستای خروسی با جمعیتی حدود بیست و شش هزار و 700 نفر جزئی از بخش و شهر تازه تاسیس خنافره است.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
فرماندار شادگان از تشکیل کمیته پشتیبانی برای رفع مشکلات مدارس این شهرستان خبر داد.
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت


خوزستان چه خبر؛عبدالزهرا سنواتی امروز در شادگان از تشکیل کمیته پشتیبانی برای رفع مشکلات مدارس این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: در راستای رفع مشکلات مدارس این شهرستان باید همه دستگاه‌های اجرایی دست به یکدیگر دهند تا بتوان مشکلات را از سر راه تحصیل دانش آموزان و تعلیم و تربیت مدارس برداشت.

وی با اشاره به برگزاری جلسه اخیر شورای آموزش و پرورش در فرمانداری تصریح کرد: در این جلسه بر فعال کردن پلیس مدارس، بهسازی فضای آموزشی و تهیه و تدوین برنامه اجرایی هفته گرامیداشت تاسیس شورای آموزش و پرورش و تشکیل ستاد زکات و بررسی امکان سوق دادن بخشی از زکات در راه توسعه اهداف آموزش و پرورش تاکید شد.

فرماندار شادگان همچنین عنوان کرد: از شهرداری و اداره آب و فاضلاب شهرستان نیز انتظار می‌رود که مسئله تجمع آب باران در اطراف مدارس را در اسرع وقت مرتفع کنند.

وی ادامه داد: همچنین ادارات خدمت‌رسان قبل از قطع آب، برق و گاز مدارسی که بدهی دارند نسبت به دادن اخطار کتبی اقدام کنند.

سنواتی ابراز داشت: با مشارکت مردم در امر آموزش و پرورش، تعلیم و تربیت به معنی واقعی و بنیادین آن تحقق می‌یابد.

این مسئول اضافه کرد: ذات آموزش و پرورش، مشارکت همه عوامل مادی و معنوی و به طور همه عناصر دخیل در فرآیند یاددهی و یادگیری را طلب می‌کند.

فرماندار شادگان در پایان خاطرنشان کرد: بدون تردید مشارکت در تصمیم‌گیری‌های آموزش و پرورش، سبب رشد و بالندگی این ارگان فرهنگی شده و زمینه تحقق جامعه را فراهم خواهد کرد که در این زمینه روابط متقابل خانواده و مجموعه مدارس بسیار موثر است.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
امیر الشعرا دار فانی را وداع گفت
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت


خوزستان چه خبر ؛درگذشت امیر الشعراء ملا فاظل السکرانی شعله همیشه روشن وچهره فراموش نشدنی این شهرستان را به مردم شادگان تسلیت میگوییم.


مصیبت وارده رابه خانواده این مرحوم تسلیت میگوییم .


                                                                                                 خوزستان چه خبر


موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
ضرورت برگزاری جلسات شورای هماهنگی ترافیک درسه شهرشادگان- خنافره و دارخوین
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

 

 خوزستان چه خبر  ؛  جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان به ریاست نعمت الله آلبوغبیش معاون فرماندارشهرستان درمورخ 18/10/92 تشکیل گردید.

طی جلسه مذکور برضرورت رفع مشکلات ترافیکی ، ساماندهی مسافربرهای شخصی ، تعیین مسیرتردد تاکسیها توسط تاکسیرانی ، نظارت برنرخ حمل و نقل مسافر ، درج نرخ مسیرها درمعرض دید عموم ، نصب علائم راهنمایی و رانندگی و هشداردهنده درسطح شهرشادگان بویژه خ شهید بهشتی و شهرهای خنافره و دارخوین ، بررسی کارشناسی درخواستهای نصب سرعتکاهها توسط پلیس راهور و تشکیل پلیس مدرسه تأکید نمودند.

درادامه ایشان ازکلیه اعضاء خواستند تا همکاری لازم با شرکت حمل و نقل دانش آموزی « یادآوران مهرگان» مطابق ضوابط و مقررات بعمل آورند. درخصوص جابجایی ایستگاه شهرک شهید منتظری به خیابان شهید بهشتی و ایستگاه چومه سید علوان به ابتدای خیابان استقلال نیز ، باتوجه به نظر موافق اعضاء ، شهرداری و پلیس راهور را مکلف نمود تا اقدامات لازم را بعمل آورند.

درپایان ایشان باتوجه به اهمیت تشکیل جلسات شورای هماهنگی ترافیک افزود: ازاین پس جلسات مشابهی درشهرهای دارخوین و خنافره حداقل هر 2 ماه یکبار و بصورت مستمر علاوه برجلسات شهرستانی درمحل برگزارگردد و ازاعضاء خواست که بطور منظم و رأس ساعت مقرر درجلسات حضوریابند.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟


 
 

قالب وب

هاست لينوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

اورژانس رایانه پشتیبان وب سایتها

طراحي شده توسط کاربر شادگان