وبلاگicon
خوزستان چه خبر؟ - شادگان چه خبــــــر ؟
" وبگاه خوزستان چه خبر حامـــی و امیــــن مردم شریف شادگان "
رئیس شورای اسلامی شهرستان شادگان از راه اندازی اتاق فکر متشکل از نخبگان خبرداد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

نامه ارسالی حسین سالمی رئیس شورای اسلامی شهرستان شادگان به وبگاه مردمی خوزستان چه خبر به شرح ذیل است :

 

باسمه تعالی

با سلام و تحیت خدمت عزیزان

ضمن ارزوی قبولی طاعات و عبادات؛ باستحضار میرساند که همزمان با راه اندازی و مستقر شدن دفتر شورای شهرستان، این شورا در نظر دارد اتاق فکر متشکل از 15 الی 20 نفر از نخبگان شهرستان به منظور پیگیری و نظارت و تشکیل کمیته های مختلف کشاورزی، فرهنگی، عمرانی، بهداشتی،اموزشی ، ورزشی؛ خدمات رسانی و ... راه اندازی نماید.

ضمنا این برنامه به منظور استفاده از افکار عموم و مشورت و مطرح نمودن مشکلات مردم با مسولین شهرستان،استان و فراتر خواهد بود.

 

حسین سالمی رییس شورای اسلامی شهرستان شادگان

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
برای اولین بار ریاست شورای روستای بوزی،از فرماندار ومدیریت زحمتکش جهادکشاورزی شادگان تشکرنمود
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر   ؛  در چند هفته گذشته حسین البوغبیش ریاست شورای روستای بوزی اعلام کرد که " بدلیل نداشتن خروجی (مصب) به دریا، زهکش  ‌ LPD طغیان  کرده  و موجب خسارت هایی برای کشاوارزان و شوری زمین های کشاورزی شده است"

بعد از پیگیری و نامه نگاری های متعدد  شورای روستای بوزی با مسئولین ذیربط ، خوشبختانه  فرماندار و مدیریت جهاد کشاورزی اقدامی مجدانه از خود نشان دادند  و هم اکنون لایروبی زهکش LPD  شروع شده است.

به همین دلیل البوغبیش ریاست  شورای روستای بوزی (سیف) برای اولین بار از مهندس سنواتی فرماندار محترم و بخصوص  مدیریت زحمتکش جهاد کشاورزی شادگان  در جهت  اقدام و پیگیری های مجدانه برای رفع مشکل زهکش  تشکر و قدردانی نمود.

وی اظهار امیدواری کرد ؛ با تعامل و همکاری با فرمانداری و اداره جهاد کشاورزی ، در آینده نچندان دور بطور کلی مشکل زمین های کشاورزان برطرف خواهد شد.

 

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
گفتمان حجاب و عفاف
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   در روز چهارشنبه مورخ 93/4/25 به مناسبت روز حجاب و عفاف با حضور مدیران مدارس دخترانه متوسطه دوره اول و دوم،مدیر آموزش و پرورش،معاون پرورشی،کارشناس مسئول حراست،کارشناس مسئول ارزیابی عملکرد و کارشناس مشاوره در محل سالن جلسات،گفتمان حجاب و عفاف تشکیل گردید.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
بازدید فرماندار شادگان از بیمارستان شهید معرفی زاده و تفقد احوال بیماران
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

 

خوزستان چه خبر ؛ بمناسبت میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) فرماندار شادگان به اتفاق امام جمعه شهرستان و جمعی از مسئولین ادارات ، نهادها و ارگانها ضمن سرکشی و بازدید از بخشهای مختلف بیمارستان شهید معرفی زاده و دیدار با رئیس ، پرسنل ، پرستاران ، بهیاران و کادر پزشکی ، با بیماران نیز ملاقات و با اهداء لیوان و شیرینی ، احوال آنان را جویا گردیدند .

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
برگزاری مراسم جمع خوانی قران کریم در شهرستان شادگان
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

خوزستان چه خبر ؛ بمناسبت ماه مبارک رمضان مراسم با شكوه جمع خوانی قران کریم با مشاركت قاریان برجسته كشوری و بین المللی  ، وبا حضورمسولین وپرسنل ادارات شهرستان ، فرماندهان نظامی و انتظامی ، فرهنگیان ، بسیجیان و اقشار مختلف مردم در حسینیه الزهرا(س) برگزار گردید.

عبدالزهرا سنواتی فرماندار شادگان طی این مراسم ضمن تبریک ماه مبارک رمضان خاطرنشان ساخت:قران کتابی اسمانی است که توسط حضرت محمد (ص) برجهانیان عرضه گردیده و بر مسلمانان واجب است ان را خوانده و اموزه های ان را در زندگی خود بكاربندند.
سنواتی افزود:عمل به اموزه های قرانی سبب تعالی بخشیدن به روح و نفس ادمی و نهایتا باعث ایجاد ارامش در زندگی شخصی و اجتماعی انسانها می شود و ما امیدواریم با تاسی از دستورات قرآن کریم و انجام اعمال ماه مبارك رمضان بتوانیم از فیوضات این ماه به نحو احسن استفاده کنیم.
گفتنی است : این مراسم بطور زنده از صداوسیمای مرکز خوزستان پخش گردید.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اختصاصی از خوزستان چه خبر : مطلب های ارسالی به وبگاه .
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

با سلام واحترام ،در این ماه مبارک با توجه به اتمام ماموریتم در شهرستان محبوب شادگان ،ضمن طلب حلالیت و خداحافظی برای مردم مومن وفهیم دیار دوست داشتنی شادگان ارزوی موفقیت دارم برادر همیشگی شما

عبدالجبار سواری یکتا فرماندار اغاجاری


بازهم افتخار افرینی شادگان مردان زحمتکش در عرصه خدمت .تبریک مدیر کل مدیریت شهری استان خوزستان به شهرداری وشورای شهر خنافره در کسب رتبه اول کشوری تفریق بودجه سال ۹۲ توسط شهرداری خنافره(شادگان)

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
قابل توجه فروشندگان عمده وسوپرمارکت ها ؛نمایندگی فروش زغال درجه 1 در شادگان با قیمت مناسب
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

 

فقط یکبار تجربه کنید

فروش انواع زغال درجه ۱ با مناسبت ترین قیمت برای اولین بار در شادگان

نمایندگی رسمی زغال قرمز اصفهان *کشوری* 

 

۱- زغال بلوط درجه ۱ دست چین و بدون خاکه - کیلو ۵۷۰۰ تومان

(بسته بندی در کارتون ۱۲ کیلویی)

۲- زغال لیمو اصل درجه ۱ دست چین و بدون خاکه - کیلو ۶۳۰۰ تومان

(بسته بندی در کارتون ۱۲ کیلویی)

۳- زغال کبابی و چایی بسته بندی یک کیلویی - هر کیلو ۲۱۰۰ تومان

۴- زغال کبابی و چایی فله ای تهیه شده از بهترین چوب های جنگلی وباغ های اصفهان بی بو بدون جرقه و خاموش نشدنی - هر کیلو ۱۹۰۰ تومان

۵- زغال لیمو دانشجویی اصل تهران مخصوص صادرات کشورهای عربی درجه ۱ - بسته بندی ۱۲ کیلویی - هر کیلو ۹۰۰۰ تومان

 

عزیزان خریدار توجه داشته باشید تمامی زغال ها خاموش نشدنی است و در صورت نارضایتی قابل برگشت می باشد.

با تشکر البوغبیش - همراه ۰۹۱۶۷۲۷۸۶۴۰ - انبار مرکزی خوزستان شادگان

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
استاد صالح البوغبیش عنوان کرد : شورا ابراز احساس یا ابتذال !؟
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   صالح البوغبیش استاد دانشگاه و از پژوهش گران شادگان عنوان کرد :  ارتباطات همه رامورد خطاب قرار میدهد جه ان ها راکه درگیر انتخابات وجناح بازی وچه انهاراکه فقط تماشاگر هستند جه مردم سرگردان وجه ان ها راکه واتساب ووبلاگ خودراهرروز باز میکنند چون عادت دارند هرروز راس ساعت معینی این کاررابکنند حتی وقتی که چیزی برای دیدن وجودندارد ازطرفی این تراکم تصاویر زباله های جمع اوری نشده ی شهر واطلاعات تکان دهنده ی اختلاف شما که همگی ازاردهنده وحتی گاهی زیرورو کننده به این گرایش داردکه فضای ارتباطی رااشباع ومیزان توجه مردم راتضعیف میکند متاسفانه همه چیز برابروهم ارزش میشود یک قربانی قربانی دیگر راکنارمیزندهیچ وقت شهر تا این حد از زباله انزجارنشده است شماکه ادعای کشف حقایق بودید چگونه گرفتار تالاب شوراشدیدهیچ وقت فراموشی به این سرعت عمل نکرده است اگرازمردم بپرسیم کدامیک از حوادث نه فعالیتهای اخیر شهرداری راتحت تاثیر قرارگرفته اید خیلی چیزهاراخواهیم اموخت همه ی پاسخ ها حکایت ازنارضایتی وغضب مردمی است که انتظارفرج ازشماوشعارهای ایام انتخابات داشته اندلیکن حافطه ی انها فقط حاوی زمان حال است زمان حال ماجمع اوری زباله هاست متاسفانه به عنوان شهروند شمارابه کار وانسجام توصیه میکنم تابه جدال ولج ولج بازی شادگان بازیچه سلیقه های شمانیست .

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
رییس شورای بخش بوزی شادگان:طغیان زه کش L P D //مسئولین پاسکاری می کنند
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

 

خوزستان چه خبر ؛ با احداث و فعال شدن زه کش L P D طی چند سال گذشته برای کشاورزان بخش بوزی و روستاهای توابع ان نوعی خدمتی بی نظیر بود.

 اینجا است که باید گفت که این زه کش اگر زمانی برای کشاورزان این منطقه یک نوع خدمت بود به دلیل بی کفایتی بعضی مسئولین جهاد کشاورزی شهرستان شادگان تبدیل به یک بحران که منجر به نابودی زمین های کشاورزی انان شد. و زمین هایی انان شور و غیر قابل کشت گردیدند.

مشکل اصلی این زه کش (L P D )که از این مناطق  می گذرد به دلیل بسته شدن یا بهتر است بگوییم نداشتن مصب یا همان خروجی که به دریا متصل می شود .موجب تجمع اب موجود در زه کش و در نتیجه طغیان ان است.

طی مدت اخیر طغیان زه کش بیش از حد و اثرات منفی ان زیاد شده است و ان کشاورزان محروم شادگان که روزی با احداث این زه کش ان را نوعی خدمت بی مانند می پنداشتند حال این زه کش ان زمینی را که ان ها با ان امرار معاش می کردند..تبدیل به زمینی که اگر بگوییم کویر،در گفته های خود کوتاهی نکرده ام.

شایان ذکر است که طغیان اب های زه کش نه فقط دامن گیرکشاورزان و زمین های کشاورزی انان شده بلکه این اب بیرون امده در نتیجه طغیان زه کش دیوار خانه هایی که در مسیر خود که از بخش بوزی می گذرد به علت شوری اب تهدید به سقوط کرده ودر نتیجه امان این مردم را از بین برده است. 

طی گفتگویی که وبگاه خوزستان چه خبر با حسین البوغبیش رئیس شورای بخش بوزی شادگان داشته ُ،اظهارکرد: پیگیری هایی در خصوص این موضوع انجام شده که این مشکل را به گوش بعضی مسئولین و به خصوص مسئولین جهاد کشاورزی شهرستان رسانیده و هنوز هیچ اقدام  اساسی نشده است که به گفته وی" جز پاسکاری و سرباز زدن ان ها از مسئولیت ندیده ایم ".و این وضعیت موجود را متوجه جهادکشاورزی  و بعضی مسئولین شهرستان شادگان می کند  و ان ها را به شدت مورد انتقاد قرار می دهد.و مسئولین ذیربط باید جوابگوی این مردم محروم باشند.

لذا از نماینده محترم ، فرمانداری و کلیه مسئولین شهرستان تقاضا داریم به این وضعیت توجه کرده و سروسامانی به شهرستان محروم دهند. شادگان در این دو سال اخیر به سوی پسرفت شتاب گرفته است . 

 

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اختصاصی از خوزستان چه خبر ؛ شهدا و اهل قبور گلزار شهدای بوزی . . . شرمنده ایم . . .
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

 

خوزستان چه خبر   ؛   مزار شهدای شهرستان شادگان که در روستای بوزی واقع است از سال 1359زیر نظر شهرداری شادگان قرار گرفت که زمین ان اهدایی از طرف یکی از خیرین این منطقه بود .

آرمگاه شهیدانی همچون معرفی زاذه. بهبهانی نیا و.... که در زمان جنگ تحمیلی هشت ساله جان خود را نثار اسلام وکشور خود کردند در این مزار قرار دارند که براستی اگر این شهیدان و دیگر سرداران و ایثارگران در ان زمان فداکاری وخود گذشتگی هایی انها نبود امروزه نمی توانستیم در جهان سربلند حرف بزنیم.

اما متاسفانه هم اکنون ما انچه که باید وشاید برای حفظ ارزشها و افکار ان شهیدان بزرگوار چیز بخصوصی انجام نداده ایم.

وضعیت اسف بار مزار شهدای بوزی به حدی است که هر شخصی که خود را مدیون شهیدان و خود گذشتگی های انها می داند نمی تواند از این مسئله چشم پوشی کند.

نداشتن اسفالت،نداشتن سالن بهداشتی مناسب،نداشتن لوله های اب شرب وهچنین نبودن اب کافی برای شستن قبور، غیر فعال بودن غسالخانه مزار به دلیل کمبود امکانات و خدمات و بعضی چیز های دیگر که در اینجا از گفتن انها چشم پوشی می کنیم .

با اینکه هر مدتی مسئولین استانی وو شهرستانی مراسمی با عنوان یادواره شهدا ویا هر عنوان دیگر در این مزار حضور می یابند و این وضعیت ناگوار بیشتر از هر چیز هر ایرانی دوست را ،آزار می دهد.

سوال:  نماینده محترم مردم شادگان ،فرماندار گرامی، امام جمعه معزز ، مسئولین استان و هر شخصی که بر هر پست ومقامی باشد و خود را دارای مسئولیتی می داند و با چشم پوشی از این وضعیت می گذرد آیا واقعا این شهیدان برای شما مسئولین و کل میهن عزیزمان ایران فداکاری نکردند؟

آری این شهیدان فقط برای عده خاصی جان خود را نثار نکرده اند و خود را مسئول و موظف می خواندند که بهای ان گذشتن از جان خودشان بود .

ایا همچین افرادی که خداوند متعال در موردشان می فرماید "مپندار کسانی که در راه خدا شهید شده اند مرده اند بلکه زنده نزد پروردگارشان روزی می یابند."  شان ومنزلت این افراد نزد خدا اینگونه است ،  آن عزیزانی که می دانند و می توانند کاری کنند وکاری نمی کنند!! با چه وجدانی از این صحنه به راحتی می گذرند.

طی تماس تلفنی با شورای محترم روستای بوزی گفته شده : این مزار در سال 88در زمان شهرداری بنی نعیم اعتباری به مبلغ 55میلیون تومان برای ان تخصیص داده شده بود که از طرف بنیاد شهید به حساب شهرداری واریز گردید اما متاسفانه شهرداری این اعتبار را صرف بدهی های خود کرد همچنین دفعات متعددی شده است که بعضی از وزرای دولت های قبل از این مزار محروم دیدن کرده بودند اما فقط در حد فاتحه خواندن و همین بس.!!

اینجانبان فرزندان شادگان از طریق این رسانه مردمی اعلام می کنیم که تمنا داریم آن دسته از کسانی که توانایی این را دارند ،برای این مزار محروم کاری انجام رهند ، به داد ابروی ما در مقابل ان افرادی که از همه چیزشان گذشتند که ما زندگی کنیم برسند.

حاج آقای تمیمی نماینده محترم، فرماندار ، ریاست بنیاد شهید، امام جمعه گرامی دیگر مسئولین به خود بیاید و خودتان در این باره قضاوت کنید شما قاضی خودتان باشید شاید کاری از دستتان برآید.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
شادگان به کدام سوی . . !
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر   ؛    ازمدتهاپیش طرف های رقیب فهمیده اند که اطلاع رسانی درباره ی فعالیت هایشان به اندازه وحتی معمولا بیشتر ازخود این فعالیتها اهمیت دارد قصوری قابل رویت وعصیان اور دربطن فعالیت که ازهرجهت توجیه شده ،تمام توجیه فعالیت رازیرسوال می برد وبرعکس ،فعالیتی که تبلیغات تزیینی ان راتوجیه کنند وبرای مدت زیادی کراهتهای استیلا را پنهان خواهد کرد به همین دلیل است که رقبا ازهرجناحی باشند خودشان ارتباطات را برقرار می سازند وبه میل خود دران دخل وتصرف میکنند یادخل وتصرف های طرف مقابل را خنثی می سازند هرگروه ازشورا گروه اطلاع رسانی واتساپی ووبلاگی دارد که براساس میل وسلیقه ی خود حوادث وفعالیتهارادریک زمینه عملیاتی نه به میزان جنبه های واقعی درعمل بازنمایی میکند  تبلغیات جز مکمل نیست بلکه شکل بازنمایی حوادث ازدیدگاه شخصی ومتفق الیه میباشددخل وتصرف مردم هم به این دخل وتصرف رقبا(دوگروه شورا)درتبین حقایق اضافه میشود امادخل وتصرف دوگروه شورا به روشی دیگر صورت میگیردچون بجای منافع شهرظاهر منافع دیگری رادنبال میکنند دراین میان اصرار نماینده برماندن شهرداردخل وتصرف چهارمی است که درنوع خود جای سوال وابهام دارد که چرانماینده ی یک شهر درکاری دخالت کند که به هیچ عنوان نباید دخالت می کرد تایک گروه به قدرت ایشان پناه نیاورند وگروه دیگر ان راوسیله ی بیگناهی خود قرارندهند داستان های مضحک جدال های شورا وتصاویر وحشت اور زباله های تلمبار شده درسطح شهرهررهگذری رابه یاد جنگ جهانی اول می اندازد یااین فکر رادرذهن متبلور خواهد ساخت که اینجا محل تجمع سگهای ولکرد وگربه های وحشی وجغدهاو خفاشهاست نه انسان .

 

صالح البوغبیش

تیرماه ۹۳

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اختصاصی ؛ مسئولين پاسخ دهند/ شهر شادگان درحال نابودی است.دوستان شورا به خود بیایند
نوشته شده توسط مشاور انجمن (نویسنده1) در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  اوضاع شهر ماواقعا اسف بار وبحث برانگیز شده است.باید به فکر چاره باشیم.ازمن معلم ،شمای دانشجو،دانش آموز،مهندس،کارمند ،کارگرساده،رفتگر،دست فروش،بیکار...وهرانسان بدبخت بیچاره ای که حالا یا ازبدشانسی یاخوش شانسی در این بقعه اززمین متولد شده است،همه ی ما به این نتیجه رسیده ایم که وضعیت شهر نه تنها خوشایند نیست بلکه غیرقابل تحمل شده است.وهمه ی مادراینجا مقصریم.علاوه برمشکلات خدادادی مثل گرما مشکلات انسان دادی هم وجود دارد.
مشکلات بزرگی که راه حلهایی بسیار کوچک دارد.وآن هم عبور ازخود وخودخواهی وپیوستن به خدا وخرد جمعی.به قول احمد شاملو:
"قلعه ای سترگ...
 که کلیدآن..
کلام کوچک دوستی بود.."
مشکلاتی مانندفاضلاب ،جمع آوری زباله،آب شرب خیابان های درست وحسابی که حتی شش هفت هزار سال پیش در زمان نبوخذ نصر بابل درباغهای معلق حل شده بود ،هنوز گریبانگیر شهر ما مانده است.
این حرف ها راباید باچه کسی زد؟چه کسی باید پاسخگو باشد؟
به نماینده محترم؟به اعضای موقرشورا؟به جناب فرماندار؟یاچون مملکت امام زمان (عج)است باید باخود امام زمان(عج) صحبت کنیم؟
یکی ازمشکلات بزرگ شهر فعلا اختلافات اعضای شوراست که شهر را به سوی نابودی کشیده است.
آیا در این شهر یک مسئولی،ریش سفیدی،بزرگی پیدا نمی شود تا به این فتنه پایان دهد؟راه حل قانونی یا عرفی برای حل این مشکل وجود ندارد؟.چرا همه ساکت شده اتد ونظاره گر زباله ها ویرانه شدن شهر شده اند. ما نیاز به یک میانجی گری داریم .شخصی که باقدرت کاریزماتیک خود یاقدرت سیاسی ویااجتماعی ویاقانونی بتواند باوساطت اعضای شورا را ازاین مخمصه ای که خود وشهر را درآن انداخته اند خلاص کنند اختلاف بر سر هرچه که باشد به من وبقیه مربوط نیست ما شهری شایسته ی مردم این خطه می خواهیم .ماتحمل این بی نظمی وبی برنامگی را نداریم. مابودیم که شمارا انتخاب کردیم وبا اعتماد به سخنان شما وشعارهایتان وبرنامه هایتان به شما رای اعتماد دادیم و مردم رابرای اتتخاب شما تشویق کردیم.اگر شما دربرابر وظایف خود کوتاهی کنید وخود رابر جمع ومصالح جمعی ترجیح دهید مانیز شریک جرم شماخواهیم بود وعذاب مادرآخرت بیشتر خواهد بود.زیرا به قول امام علی علیه السلام بدترین مردم کسی است که به خاطر دنیای دیگران آخرت خود رابفروشد.وما به خاطر دنیای شما تبلیغ کردیم نگذارید که آخرت ما به خاطر دنیای شما فروخته شود.
من دراینجا به عنوان یک شهروند که ساکن این شهرم وبه نام تمام مردم شهر خواسته مشروع خود راازشما می خواهم.شهر بااختلافات شخصی وخودخواهانه ی شما در حال نابودی است .ازمسئولین محترم تقاضای دخالت سریع جهت حل این مشکل رادارم.
شهردرحال نابودی است.دوستان شورا به خود بیایند.

باتشکر - علی درفش

۱۵ تیر ۹۳

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
پخش زنده مراسم جمع خوانی قرآن کریم در شادگان/ 18/4/93 درحسینیه الزهرا (س) ساعت 6 بعدازظهر
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   سنواتی فرماندارشادگان طی جلسه مذکور با تبریک ماه مبارک رمضان ، اظهارداشت: باتوجه به هماهنگی بعمل آمده با مدیران صداوسیمای مرکزخوزستان مراسم جمع خوانی قرآن کریم درشهرستان شادگان بطور زنده پخش خواهد شد.

فرماندارشادگان اضافه کرد: این مراسم برای اولین بار درشهرستان بصورت جمعی و با حضورقاریان برجسته کشوری و استانی روز چهارشنبه مورخ 18/4/93 درحسینیه الزهرا (س) ساعت 6 بعدازظهر برگزار می شود.

فرماندارشادگان درپایان ازکلیه شهروندان ، مسئولین و پرسنل ادارات ، دستگاهها و نهادها خواست تا تمام همت و تلاش خود را درجهت هرچه باشکوهتر برگزارنمودن این مراسم بکارگرفته و تمهیدات لازم را جهت تنویرافکار عمومی بویژه نسل جوان و نوجوان به نورقرآن ، بکارگیرند.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
زمزمه هایی از استیضاح شهردار شادگان!
نوشته شده توسط مشاور انجمن (نویسنده1) در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛    باگذشت  تقریبا چهارماه ازانتخاب متفق الرای مهندس مزرعه  توسط 9 عضو شورای شهر به سمت شهردارشادگان ،اعضای شورا کمافی السابق به اختلافات داخلی مخرب خود ادامه داده اندوهیچ گونه اتفاق نظری به جزآن انتخاب شهردار وقبلا نیز انتخاب ولید آلبوناصر با9 رای به عنوان شورای شهرستان دیگر اتفاق نظری در کارنامه آتان دیده نمی شود تنها اتفاق تظر دیگری که همه اعضای شورا گویی به آن پایبند هستند وبرآن ایستادگی هم می کنند ،اتفاق نظر در لج ولجبازی بایکدیگر وغرق کردن کشتی به گل نشسته شورا ودرنهایت افزودن ناامیدی درمردم ونابودی شهر توسط عناد وخودخواهی آنهاست.درعرض شش ماه نخست تولی امور شهرتوسط شورا شهر یابدون شهرداربود ویا سرپرست شهرداری ،امور شهری را اداره می کرد.همه می دانیم که شورای نه نفره ی شهر شادگان به دوجبهه 5تفره و4 نفره تقسیم شده اند.البته اعضای هریک ازاین دوجبهه درواقع به علت مصالح مشترک باهم متحد شده اند ودر ابتدای تبلیغات انتخابات شورا وحتی درحین وبعدازاتتخابات باهم مشکلات جدی داشتند.اصراریکی از جبهات برانتخاب شهرداری که نه سابقه اجرایی داشته ونه مدرک تحصیلی مرتبط درابتدا خود گواهی بر این لجبازی هابود.این جبهه می  گفتند که ماشهردار را می آوریم وخود به عنوان مشاوروهمچنین بااستفاده ازمشاورین ازشهرهای دیگر امور شهرداری را می گردانیم!!! پس ازشش ماه گرداندن شهر باسرپرست ومشاورینش بلاخره مهلت سرپرستی ایشان به اتمام رسید واستانداری ایشان رابه علت مدرک غیرمرتبط وهمچنین نداشتن سابقه ی اجرایی ازگزینه های شهرداری شادگان خارج کرده واز شورا خواستتد که دراسرع وقت نسبت به انتخاب شهردار اقدام کنند. پس ازمدتی کشمکش و گمانه زنی های فراوان وتعویق وتعلیق جلسات انتخاب شهردار توسط اعضای شورا بلاخره در اواخر سال 92 بودکه مهندس مزرعه  به اتفاق کل آراء اعضت به عنوان شهردار انتخاب شد. پس ازانتخاب شهردار مردم انتظارداشتند که این طوفان آرام شود وکشتی شورا شهررابه سوی ساخل نجات حرکت دهد.اما این آرامش ظاهرا آرامش پیش ازطوفان بود.اندکی پس از انتخاب شهردار اعتصابات کارگران شروع شد.کارگرانی که قبلا چهارماه به چهارماه وحتی بیشتر ازآن هم حقوق دریافت نمی کردند اینک ازتاخیر دوماهه ی حقوق شاکی می شدند ودست از کار می کشیدند البته تاخیر درپرداخت حقوق کارگران به هیچ وجه قابل توجیه نیست وباگفتن اینکه در دیگرشهرهاهم ایچنین است این عمل توجیه نمی شود.لازم به ذکر است که این تاخیر عللی دارد که یکی ازآنها پرداخت حقوق توسط پیمانکار است که الآن جای بحث آن نیست.تبلیغات منفی علیه شهردار جدید باکوچکترین بهانه ها شروع شد.این جبهه که خودرا دردوجا شکست خورده احساس می کرد، یعنی در عدم تصدی هیات رییسه شورا وعدم انتخاب شهردار موردنظرخود،تصمیم گرفتند به هرطریقی که باشد جلوی کار وفعالیت شهردارجدید گرفته شود تاهم بی کفایتی اوراثابت کنند وهم برتری سرپرست منتخب خودرا.همه شاهد بودند که درزمان تصدی سرپرست شهرداری ،پنج عضوشورا دوشادوش او در کوچه پس کوچه های شهر به هنگام انجام کوچکترین فعالیت ،حضور فعال داشتند واز کوچکترین حضور خود عکس می اتداختند وبه تبلیغ گسترده ای درفضاهای مجازی می پرداختند . امادرزمان شهردارفعلی جز تبلیغ منفی ازآنها چیزی سرنزده است. اگر نیت خدمت باشد پس شهردار را کمک کنید ودست اورا بگیرید همانطور که می خواستید دست آن سرپرست پیشین رابگیرید.یکی دوماخ نگذشت که زمزمه ی استیضاح شهردار ازسوی این پنج عضوبه گوش رسید وحتی این زمزمه هارا رسانه ای کردند ودر روزنامه منتشر کردند.آگاهان از قوانین ومقررات شورا می دانتد که برای استیضاح شهردار باید دو سوم اعضاءدرخواست بدهند. جالب است بدانید که این اعضا درخواست خودرا باشروع امضاءکنندگان ازشماره2 تا6 می نوشتند تادر درخواست آنها شش نفرمشاهده شود (شماره 1را خالی می گذاشتند).حالا این عمل ایشان ازعمدباشد یا سهوا خدامی داند.درخواست استیضاح قانونی نبود زیرا آنها پنج نفربودند.لذادرخواست به طرح سوال ازشهردار تبدیل شد. طبق قانون شورا وشهرداری چنانچه شهردار به سوالات مطرح شده پاسخ ندهد ویااستنکاف کند ،استیضاح ایشان با یک سوم اعضانیز قانونی می شود.شهردار  یک بار شفاها" به اعضا پاسخ داده بود که اعضا دوباره پاسخ کتبی درخواست نمودند.اخیرا هم پاسخ های کتبی باحضور شهردار به اعضا داده شده که پنج عضو پاسخ ها راغیر قانع کننده تشخیص داده اند .اما اعضای محترم اگر ازمردم  نمی ترسید ازخدا بترسید همه می دانیم دعوا برسر خدمت به مردم نیست.همه شما دچارنوعی خودفریفتگی وخودخواهی وحس انتقام جویی شده اید.خدا راقاضی اعمال خود قراردهید وکشتی طوفانزده ی شورا را به مسیر واقعی خود برگردانید.

 

نوشته شده توسط شهروند هوشیار

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اختصاصی: "استاد علی درفش" از شادگان درباره ادبیات/سیاست می گوید
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

ادبیات وهنر جوهره ی نهادپاک انسان وتبلور انسانیت در قالب هایی ملموس ومحاسوس برای انسانهاست به گونه ای که بشر همیشه گمشده ی خودرا در جهان ادبیات وهنر می یابند.سیاستمداران ازاینکه می دانند انسانها عاشق ادبیات وهنر هستند همیشه سعی می کنند خود را هنرمند ،ادیب  ویا دوستدار ادبیات وهنر جلوه دهند.در واقع این دومقوله ی ارزشمند رابه عنوان پله یا پل ویا سکوی پرواز به جهان سیاست ودسترسی به مقام وپست استفاده می کنند وسرانجام هم به  سوءاستفاده از این منصب به دست آمده می پردازند.ادیب وهنرمند واقعی هیچ وقت خود را بازیچه ی سیاستمداران مصلحت طلب وفرصت جو قرار نمی دهد.زیرا برای ادیب وهنرمند اصیل مصلحت جمعی وانسانیت وبشریت بالاتر ازمصلحت شخصی ویاگروهی وحزبی است امابرای سیاستمدار عکس قضیه صادق می باشد. ادیب وهنرمندیک  روشنفکر است که جامعه اتتظار دارد درد های مشترک مردم راحس کند وبه دنبال یافتن دوا ودرمان درد جامعه باشد.مردم ادیب وشاعروهنرمند را ازخود می دانند و خوداین افراد نیز خود را ازمردم جدانمی کنند.اما سیاستمدار خود راتافته ای جدا بافته می داند وهمیشه خودرا بالاتر وفهیم تر ودر نتیجه دارای حق تقدم برمردم می داند.تعیین اینکه چه کسی روشنفکرواقعی است توسط خود مردم وبه مرور زمان صورت می گیرد وبا ادعای شخص چیزی ثابت نمی شود.تشخیص سیاستمدار مصلحت جو نیز توسط خود مردم صورت می گیرد اما بااین تفاوت که این تشخیص سریعتر رخ می دهد.کسانی که ادعای روشنفکری می کنند کم نیستند.وکسانی که خودرا به ادیبان وهنرمندان نزدیک می کنتد تا سباستهای پست خود راعلیه مردم اجرا کنند نیز کم نیستند(البته هنر وادبیات جنبه ای ازمقوله ی روشنفکری است) .سیاست به ادبیات وبه طور کل به روشنفکران نیاز دارد اما روشنفکران به سیاستمداران نیازی ندارند.البته منظور ازسیاستمداران دراینجا جویندگان مصالح شخصی وحزبی در برابرمصالح جمعی است.روشنفکر طبیب جامعه است وهمراز آن.زبان متکلم جامعه است.وای به روزی که روشنفکر نمایان یاروشنفکران با سیاستمداران مصلحت طلب همدست شوند وباخودمصلحت طلب شوند.اما دراین میان سوالی مطرح می شود:آیاروشنفکران جامعه ی ما وظیفه ی خودرا درقبال جامعه ی  خودانجام داده اند؟

علی درفش

۱۰ تیر ۹۳

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
منصور قنواتی رئیس جدید مخابرات شادگان نیامده رفت!/ مهندس عباس سالمی معارفه شد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

 

خوزستان چه خبر ؛   بعد از کشمکش ها و متعابت های مجدانه تمیمی نماینده شادگان چند ماه گذشته منصور قنواتی از قسمت امور مشترکین ثابت به جای محمدرضا قنواتی به ریاست مخابرات شهرستان شادگان در آمد و اکنون که چندماه از ریاست وی میگذردگفته شده که وی شخصا درخواست استعفای خود را به استان  داده است ، این درحالی است که قبل از تصدی پست ریاست ،  شایعه ها از ریاست ایشان خبر می داد به گونه ای که خود قبل از تصدی پست ریاست از طرف دفتر نماینده و شخص نماینده از موضوع ریاست خود اطلاع داشت.

شنیده ها نشان می دهد که ریاست منصور قنواتی با پیگیری و متابعت مجدانه عبداله تمیمی نماینده شادگان تحقق یافته است ، وی از آبان ماه ۹۲ تصدی این پست حساس را بعهده گرفته بود که اکنون بار دیگر با متابعت نماینده محترم شهرستان با استعفای وی موافقت گردیده شد .!!

مهندس عباس سالمی صبح سه شنبه ۱۰ تیر ماه ۹۳ از طرف مدیرعامل مخابرات استان خوزستان به ریاست مخابرات شادگان منصوب گردیده شد ، سالمی پیش از این معاونت اداره مخابرات شادگان را بعهده داشته است.

سوال اینجاست که چرا قنواتی نیامده استعفای خود نوشته است ؟!

چرا دکل مخابراتی شادگان در زمان ریاست ایشان برچیده شد !!؟

تاثیر نماینده شادگان در عزل و نصب روسای مخابرات شادگان تا چه حدی است؟!!

بعد از ریاست سالمی ، آیا قنواتی به امور مشترکین باز می گردد !!؟؟

چرا مردم شادگان فکر می کنند اداره مخابرات تاثیر بسزای در شهرستان ندارد ؟!!

 

منتظر خبرهای تکمیلی باشید

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
انتصاب جدید بعد از 9 ماه بی مدیریتی شهرک صنعتی شادگان !؟
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

 

 

خوزستان چه خبر   ؛   ماه هاست شهرک صنعتی شادگان بدون خالی از کرسی مدیریت بوده است ، قبل از این آقای صلبوخی رئیس سابق شهرک صنعتی بود که با دلایلی نامعلوم از شادگان رفت و بعضا می گویند رانده شد!!

اما این پایان کار آقای صلبوخی نبود وی که مدیر موفق و کارنامه ای درخشان را بهمراه داشت به عنوان سرپرست شهرک صنعتی آبادان منصوب گردیده شد و اکنون هم حکم ریاست وی امضا شده است .

شادگان بدلیل مشکلات و بی اهمیتی بعضی مسئولین شهرک صنعتی خود را فقط به اسم و تابلو دارد !!

اکنون زمان آن رسیده که یک رئیس مناسب برای شهرک صنعتی شادگان که ماه ها راکد شده است تعیین شود ، یک رئیس مناسب با سابقه و مدبر و کارکشته که بتواند امور از دسته رفته را به روال گذشته برگرداند ، اما شایعه خبر از آن است که مسئولین ذیربط قصد دیگری برای این کرسی دارند و آقای "ص" که جدیدا فارغ التحصیل رشته عمران شده را برای این پست حساس انتخاب کرده اند، که امیدواریم شایعه باشد !! و اگر این شایعه تحقق پیدا کرد امیدواریم که آقای "ص" برای بیکاری به شهرک صنعتی شادگان نیامده باشد.

 

منتظر خبرهای تکمیلی باشید.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اختصاصی از خوزستان چه خبر : نگاهی کوتاه به آسیبهای اجتماعی شادگان باتوجه به بافت اجتماعی مردم
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

مطلب ارسالی اختصاصی از خوزستان چه خبر

 

خوزستان چه خبر  ؛   نگاهی کوتاه به آسیبهای اجتماعی شادگان باتوجه به بافت اجتماعی مردم شادگان که صمیمیت واشنا بودن برای همه برای ان ها ارزش به حساب می اید.

اکثر والدین فرزندان پسرخود رابه حضور درمجالس وتجمع ها تشویق میکنندکه خود ازنظراجتماعی شدن وچگونگی ارتباط بادیگران و اشنایی بافرهنگ جامعه وغیره قابل تحسین است لیکن اکثرا غافل ازاین امرکه فرزندان انها ممکن است گریبان گیر گروه های سوء استفاده کننده بیافتند درشهرشادگان نوجوانان ما با ماده ی مخدر حشیش و الکل درعروسی ها اشنا می شوند فروشندگان این قبیل موادبا این کلمات نوجوانان را گول میزنند که این ماده باعث میشود که شما با جرات و بی باک می شوید وهیچ گونه ترس و واهمه ای از این جمع زیاد در شما نخواهد ماند و راحت می توانید درحضور جمع زیاد به پایکوبی و عرض اندام بپردازید انها را جهت کسب سود و فروش مواد خود تشویق می کنند اما نکته ی قابل تامل اکثر پدران ازدیدن فرزندان خود در وسط میدان پایکوبی یابهتر بگوییم رقص اماتور خرسند می شوند وبه این باورغلط میرسند که بله پسرمن برای خود مردی شده وروز بعد جلوی اعضا خانواده باافتخار به تمجید و تحمید فرزند خود می پردازند متاسفانه سالیان سال مردم این خطه به شهرت وقدرت غیر عاقلانه تفاخر می کنند افرادمتوحش که شبانه خانه های مردم راتیراندازی میکنند دراکثرخانه ها وحتی درمحیط عام به عنوان اشخاص شجاع وبی باک قلمداد میشوند غافل ازاینکه به صورت غیرمستقیم به فرزندان خود اموخته ایم که این کارهای غیرانسانی وبی ارزش درنوع خود ارزشمند هستند که امرباعث میشود که نوجوان ما که هنوز جویای شخصیت خوداست وازانجا سن ان اقتضا میکند که موردتوجه وتمجید دیگران قراربگیرد به دنبال رابطه دوستانه بااین اشخاص بپردازد وهنگام برقراری رابطه بااین اشخاص که همگی مبتلا به اعتیادبه موادمخدری بنام حشیش وشیشه موردسوء استفاده ی مالی وجنسی می شوند.

 

نوشته شده توسط استاد البوغبیش - تیر ماه ۱۳۹۳

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
احتمال 98 درصد ، برای اولین برای در انتخابات مجلس دهم ، شادگان یک کاندیدای زن خواهد داشت
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   حضور کمرنگ زنان در پارلمان ایران نکته‌ای نیست که بخواهد از دیدها پنهان بماند ، طی گفتگوی حضوری با خانم    ...!...     با خبر شدیم که برای اولین بار در تاریخ شهرستان شادگان یک خانم کاندیدا می شود این در حالی است که مردم غیور شادگان در انتخابات اخیر  شورای شهر نشان دادند که حضور خانم ها برای مسئولیت پذیری در شهرستان شادگان لازم است .

با  اینکه خانم    ....!....    برای کاندیداتوری مجلس دهم اعلام حضور قطعی کرده است اما فعلا نظر داد تا نزدیک شدن به انتخابات، تبلیغ نکن و حتی اسمی از ایشان برده نشود . 

حال که شادگان از شهرهای عشایری و قبیله ای استان خوزستان بشمار می رود آیا می تواند برای اولین بار در تاریخ خود یک خانم را به عنوان نماینده مجلس به بهارستان بفرستد.

طی تحقیقات گروه خبری مردمی خوزستان چه خبر احتمال می رود که کاندیداهای دوره هم انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه شادگان با ۱۰ نفر برسد.

 

منتظر خبرهای تکمیلی باشید.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
سعید خنافره از روستای گیداری شادگان رتبه1 کارشناسی ارشد شد/ بعضی مسئولین شادگان نارحت اند!!!
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛ مدت ها بود شادگان به غیر از بی توجهی بعضی مسئولین ، عمران ، اشتغال و غیره روی خوشی به خود نگرفته و خبری جدیدی هم به گوش شهروندان نمی رسد ، از انتقاد و فریاد مشکلات ورزشکاران گرفته تا کسبه ها و مردم محروم  ، همه اقشار دل خوشی از شادگان ندارند .

خوشحالی اکثر مردم به این است که گاها ورزشکاران مدالی ببرندو فوتبالیستهای محروم شادگان رتبه ای در جدول استان خوزستان کسب کنند یا بیشتر حافظان قران و مفسران نوجوان در سطح کشور خودی از خود نشان دهند و اکنون خبر مسرت کننده ای که شنیده شد کسب رتبه ۱ کارشناسی ارشد مجموعه تاریخ توسط فرزند شادگان سعید خنافره می باشد .

وی متولد ۱۳۷۱ و ساکن روستای گیداری شهرستان شادگان است ، به صراحت بگوئیم که وضعیت مادی و معیشتی این جوان برومند بسیار ناراحت کننده است ، وی با معدل ۱۸.۲۰ فارغ التحصیل رشته تاریخ دانشگاه دولتی یزد شد و در همان گام اولی ثبت نام در صدر نفرات برتر کشور با افتخار توانست رتبه ۱ کارشناسی ارشد را کسب کند و نام شادگان را بیش از پیش پررنگ تر کند.

دانشگاه دولتی یزد با درخواست جذب این جوان شادگانی اعلام کرده است اگر وی قبول کند که به این دانشگاه ملحق شود تمام مزایا به صورت رایگان به وی داده می شود و بعد از مدتی هم عضو هیئت علمی قرار می گیرد.

اما مسئولین ذیربط شادگان چه میکنند ؛ نه تقدیر نه امکانات و نه حتی مراسمی و تشکری از این افتخار کشوری که برای شادگان کسب کرد ، و بلعکس بعضا مانند دفتر  ....!.... و آقای ح رئیس ...!....  با برخود نامعقول و خنده ای بچه گانه این جوان را مایوس از شادگان کردند ، آقای "ح" شما که در امور چاپلوسی و تقدیر از آین و آن استاد هستید و با چاپ بنرهای چند متری و خرج هزارها تومان فقط به فکر حفظ منصب خود هستید برای یک بار فقط یک بار خدایی و بحق تمجید و تشکر کنید اما چه خوب شد که افتخار این کار خیرخواهانه را هم ندارید!!

 بد نیست یاد بگیرید شهرستان همسایه شادگان چون ماهشهر و آبادان و غیره برای ارزشها و کسب مقام های جوانانشان چکارها که نمی کنند.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
حتما بخوانید: ناگفته ها در شادگان ، مسئولین و در راس آنها نماینده محترم پاسخگو باشد
نوشته شده توسط مدیر انجمن وب گاه در ساعت

خوزستان چه خبر  ؛  شهروندان ، مسئولین و نماینده محترم شادگان در مجلس شورای اسلامی ، بدانید که به واقع کارهای کوچکی به صورت ناتمام و تمام شده در چند سال گذشته از نماینده سابق انجام شده است ، نمی گوئیم کارها خیلی خیلی بزرگ است اما به قول محلی ها "احسن من ماکو" !!

فولاد شادگان چه بود و چه شد !!؟

از ابتدای تاسیس فولاد شادگان اظهار نظرها زیاد بود ؟! عده ای می گفتند فقط اسم فولاد است و هیچ گونه سود و اشتغالی ندارد! عده دیگر می گفتند فولاد برای برادران خنافره است و خصوصی سازی شده ؟! عده ای هم که خدا حفظشان کند رک حرف می زدند و می گفتند برای دزدی آمده!! و . . .

اما شهروندان عزیز ، مسئولین محترم و نظردهندگان محترم حال فولاد شادگان چیست . .؟!!

هرچه قبلا بود شادگانی بود اما اکنون ۶۵ درصد متعلق به اهواز است و بهره و حتی کارگران و کارکنان و ریاست فولاد اکثرا با رای موافق اهواز انجام خواهد شد.

موضوع دیگر شرکت نورد شادگان است که قرار بود کارهای تکمیلی همچون صنایع شمش آهن و دیگر ابزارات فولاد شادگان را به عهده بگیرد که نزدیک به ۲ سال طول کشید تا مجوز تاسیس نورد شادگان اخذ گردد اما اجل به شیخ مفید امان نداد؟!! که اگر نورد شادگان به کار می افتاد طی امار گرفته شده از مسئولین ذیربط نزدیک به ۲۵۰۰ نفر به کار مشغول می شدند.

موضوع بعدی بندر ابوخضیر شادگان است ، که به قول حاج آقای شرفی امام جمعه شادگان فقط به اسم بندر است دیگر توضیحی نیست که بدهیم !!

 

اخیرا در چند روز گذشته شاهد مورد بسیار ناراحت کننده و غیرقابل پیش بینی بودیم. . . آری پتروشیمی جنب شهرک صنعتی شادگان به فراموشی سپرده شد و کامیون ها سنگ و مصالح ان را کم کم جمع آوری می کنند و مسئولین ذبریط شهرستان پاسخ می دهند "ما نمی دانیم!" دستور آقای  X  است ، مشکلی هست شکایت نتظیم کنید و به استان ببرید.!!

 

دیگر مورد دکل مخابراتی شادگان است "و ما ادراک ما دکل مخابراتی"

دکل شادگان که با سال ها پیگیری و متابعت مسئولین وقت افتتاح شد در چند هفته گذشته دار فانی را وداع گفت و به دیار باقی شتافت !!

زمین مخابرات هم برای فروش قرار گرفت ،  علاقه مندان می توانند به پارچه نصب شده جنب کلانتری ۱۱ شادگان مراجعه نمایند. !!

در آخر : آقای تمیمی نماینده محترم شادگان ،انتظار زیادی برای ایجاد اشتغال و عمران از شما نداریم فقط داشته هایمان را داشته باشیم.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اختصاصی از خوزستان چه خبر ؛سیدعزیز صالحی قارونی به سمت مشاور فرماندار در امور عشایر درامد .
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

خوزستان چه خبر ؛ طی حکمی از سوی سنواتی فرماندار شادگان سید عزیز صالحی قارونی به سمت مشاور فرماندار در امور عشایر منصوب گردید.

وی از شخصیت های بنام شادگان بوده و سال های گذشته مسئولیت های متعددی را به عهده داشته است.

گفتنی است سید عزیز صالحی از کاندیداهای انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی در شادگان است ودر واقع زمزمه های از گوشه وکنار می رسد که احتمال می رود در انتخابات مجلس دهم حضور داشته باشد.  

حال این سوال بوجود می اید که ایا انتصاب ایشان به عنوان مشاور فرماندار در امور عشایر و ان هم در فرمانداری شهرستان شادگان و زمزمه های کاندایدا شدن وی  در مجلس شورای اسلامی رابطه ای وجود دارد؟

 

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
کلاس‌های آموزشی ویژه اوقات فراغت جوانان شادگان برگزار می‌شود
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

خوزستان چه خبر ؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شادگان از برگزاری کلاس‌های آموزشی فرهنگی و هنری ویژه اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در ایام تابستان در اداره ارشاد این شهرستان خبر داد .

 سعید جنامی اظهار کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شادگان هر ساله در ایام تابستان در رشته‌های فرهنگی هنری کلاس‌های آموزشی ویژه نوجوانان و جوانان در راستای پر بار کردن اوقات فراغت برگزار می‌کند.

وی با بیان اینکه در همین راستا امسال نیز این اداره اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزشی فرهنگی و هنری در رشته‌های مختلف می‌کند، افزود: در راستای محقق کردن شعار سال، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شادگان در ایام تابستان سال 93 در رشته‌های مختلف فرهنگی هنری در چندین پایگاه و در 31 کانون فرهنگی قرآنی، کلاس‌های آموزشی شامل آموزش قرآن و احکام، خوشنویسی، طراحی و نقاشی، عکاسی، تصویربرداری، بازیگری تئاتر و سینما، موسیقی، شعر، داستان‌نویسی و معرق در شادگان را برگزار می‌کند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شادگان با تاکید بر اینکه با اهمیت، همت و اراده خود باید در راستای اعتلای فرهنگ و توسعه کشور اقدام کرد، یادآور شد: تمام دستگاه‌های متصدی اوقات فراغت باید با وجود کمبود امکانات از حداکثر توان خود جهت برنامه‌ریزی و غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان استفاده کنند.

وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی اوقات فراغت جوانان نباید صرفاً سرگرم‌سازی فرزندان باشد، خاطرنشان کرد: برگزاری کلاس‌های اوقات فراغت باید به گونه‌ای باشد که در زندگی و آینده آن‌ها تاثیر مثبت بگذارد و موثر واقع شود.

جنامی با بیان اینکه اوقات فراغت فرصت، نعمت و سرمایه ارزشمندی است که باید قدر آن را به خوبی دانست، گفت: عدم توجه به برنامه‌ریزی مناسب و بهره‌گیری لازم از آن می‌تواند معضل خطرناکی برای نسل جوان، نوجوان، دانش‌آموزان و دانشجویان باشد.

وی در پایان عنوان کرد: لازمه بهره‌گیری بهینه از این فرصت سازنده و ارزنده و حفظ آن باید از طریق طرح‌های آموزشی، تربیتی و سرگرمی‌های مفید در درس و مدرسه باشد .

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
مطلب ارسالی//شهر شادگان !!روستای بزرگ !!"زمین سوخته !!
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

خوزستان چه خبر ؛  1:شهر شادگان یا بعبارت بهتر روستای بزرگ "زمین سوخته ای" بود که نماینده ها و شهردارهای سابق برای نماینده و شهردار جدید بجا گذاشته اند حال انتظار معجره دارند پس مردم بدانند نه نماینده کنونی  و نه شهردار کنونی نمیتواند خرابه های تحویلی را در کوتاه مدتی که در مناصبشان فعالیت میکنند به بهشتی برین مبدل سازند گو اینکه اصلا وظیفه نماینده نیست تا درخواستهای ناحق طراحان استیضاح را برآوده سازد ضمن آنکه سوال جالبی به ذهن متبادر میگردد و آن اینست که چرا مدعیان  خدمت به مردم سالهای قبل زبان در کام داشتند و مانند امروز ناقد و دلسوز و خیرخواه نبودند کجا رفت آن توسعه فراقبیله ای و فرانفعی مدعیان روشنفکری و فرهنگ پروری کجا رفت آن فرهیختگی و زنده باد مخالف کجا رفت آن شعارهای مدنیت و توسعه یافتگی 

2:شادگان نه شهر صنعتی است نه تجاری و طبیعتا از حیث درآمد حتی از بسیاری از دهیاریهای اهواز پایین تر است(به گفته کاویانی مدیر کل مالیات استان) بنابراین خرابیها و عقب ماندگیهای بجا مانده از گذشته را با چندرغاز ارزش افزوده و عوارض ناچیز ساخت و ساز (که البته  همانطور که همه میدانندخیلی محدود است و تازه مردم پرداخت نمیکنند) نمیتوان ساخت این را حتی بیسوادها هم میدانند اما چه کنیم  کسی  که خود را بخواب زده نمیتوان بیدار کرد انشالله وقتی به بیداری واقعی رسیدند (بمصداق فرموده پیامبر(ص) "الناس نیام فاذا ماتوا انتبهوا" ندای"وقوفهم انهم مسئولون" تن و روحشان را به رعشه خواهد انداخت آنوقت انگشت خایند و آتش جهنم به آنها خوش آمد خواهد گفت حتما به یاد این ناعدالتی ها خواهند افتاد 

3:سه ماه برای یک شهردار آنهم شهر ......... که به یمن رایزنیها و هوشمندیهای نماینده صادقش اندکی رنگ عمران و آبادانی به خود دیده است را مگر میتوان بدون اعتبار و بودجه قابل توجه ای ساخت همه بویژه شوراییان سوال کننده میدانندکه اعتبارات شهرداری کفاف حقوق کارگران شهرداری را نمیدهد چه رسد به جبران کارهای نشده سابق ؛ سوال کنندگان و شوراییان ناراضی به مردم بگویند برای درآمد زایی چند مصوبه و طرح و فکر و ابداع و ابتکار بخرج داده اند هرچند باید به خلاقیت آنها در تخریب  احسنت گفت؛ گو اینکه تخریب از توجیه و کار مثبت بسی سهل تر و راحتر است

4:جالب است مردم بدانند پیمانکاران طلبکاری که مدتها سراغ مطالباتشان نمی آمدند این روزها توی شهرداری به شکل مستمر و مداوم برای دریافت طلبهایشان مراجعه دارند در اینکه این پیمانکاران باید به حقوق حقه اشان برسند شکی نیست اما مراجعات همزمان و مداوم آنها یقینا بی دلیل نیست و عامیانه عنوان کنم خیلی تابلوست که از سوی استیضاح طلبان تحریک شده اند

5:عدم همکاری یا بهتر بگویم .............. اداراتی که مدیران آنها منصوب نمایندگان یا از نزدیکان اکثریت شورا هستند با شهرداری کاملا هویداست و همه دست بدست هم بنا را بر توقف انجام امور عمرانی شهرداری گذاشته اند و متاسفانه تاکنون موفق بوده اند ولی فراموش نکنند که آه مردم و عذاب اللهی گریبانگیر آنها در دنیا و آخرت خواهد بود"و مکروا و مکرالله و الله خیر الماکرین"

6:حسب اطلاعات واصله شهردار مصمم است تا لیست طرحها و لوایحی را که به شورا پیشنهاد داده اما با ..........اکثریت مخالف شهردار به رهبری (و آ) را به اطلاع عموم مردم بگذارد تا شهروندان خود به قضاوت بنشینند 

میگویند قطار تا هنگامیکه بی حرکت است به سویش سنگ پرت نمیکنند اما بمحض حرکت سنگ پرانی شروع میشود اجرای طرحها و پروژه هایی چند از سوی شهردار با تهمت زنی و سنگ اندازی و مشت پرانی گروه مخالف شهردار که یک تیم 5 نفره  را تشکیل میدهند همراه شد فقط من باب یادآوری به دوستانی که ادعای سیاست ورزی را دارند عرض کنم شهر آباد شود بنفع نماینده کنونی است آباد نشود به ضرر شوراییان پس در دو حالت نماینده برنده است لذا مشفقانه و صادقانه عرض کنم بهتر است در پیشرفت و ترقی شهر سهیم شوید بلکه الطاف الهی شامل حال ..... و ........ گردد .......

 

مطلب ارسالی بدلیل مسایل جانبی سانسور شده است.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
بازدید مدیركل امور هماهنگی گمرك كشور و اعضای كارگروه مرزهای مجاز كشوراز بندر تجاری شادگان
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

خوزستان چه خبر ؛ به دنبال  بازدید میدانی مجید اقا بابایی مدیركل امور مرزی وزارت كشور از بندر تجاری شادگان در أوایل ماه جاری و بررسی إمكان صدور مجوز مرز دریایی و فعالیت برون مرزی بندر مذكور،  یكشنبه مورخ ٩٣/٣/٢٦ محمد باغ عنایت مدیر كل امور هماهنگی گمرك كشور و اعضای كارگروه مرزهای مجاز كشور ، جهت انجام مراحل  تكمیلی صدور مجوز ، به اتفاق فرماندار شهرستان ، معاون فرماندار و مسئولین دستگاههای محلی، از بندر تجاری شادگان بازدید نمودند.

عبدالزهرا سنواتی فرماندار شادگان طی این بازدید ضمن إبراز خرسندی و تشكر و قدر دانی از اهتمام دولت تدبیر و امید و استاندار تلاشگر خوزستان در راستای تحقق ارزوی دیرینه مردم شادگان مبنی بر احیای بندر ، با اشاره به أهمیت فوق العاده بندر در كاهش بیكاری و معضلات اجتماعی ناشی از عدم اشتغال ، شروع بكار بندر را نقطه عطفی در تاریخ و اقتصاد منطقه عنوان نمود.
وی با اشاره به اینكه در حال حاضر تولیدات منطقه از طریق بندر عباس به خارج از كشور صادر میگردد و این امر باعث افزایش هزینه های حمل و نقل و نگهداری و در نهایت افزایش قیمت محصول و كاهش تقاضا میگردد، و برای بسیاری از تولید كنندگان فعالیتهای تولیدی مقرون به صرفه نمی باشد ،

افزود: شروع فعالیت برون مرزی بندر شادگان انگیزه تولید را بالا برده و روند حركت چرخه تولید را سرعت میبخشد.
وی ادامه داد: با توجه به اینكه در حال حاضر سالیانه ٤٠ هزار تن محصول خرما و ٢ میلیون تن فولاد در كنار سایر محصولات از جمله صنایع دستی به خارج از مرزهای كشور صاد میگردد، صدور مجوز فعالیت برون مرزی بندر ، احتمال افزایش و تولید مضاعف را در سالی كه بنام سال اقتصاد و فرهنگ نامگذاری شده است ، در پی خواهد داشت.
در ادامه سخنان فرماندار ، مدیر كل امور هماهنگی گمرك كشور خواستار گزارش كاملی از وضعیت ، میزان و نوع تولیدات منطقه، میزان صادرات و واردات ، لنجهای فعال و.... ، جهت تصمیم گیری ها و پیگیری های بعدی گردید.
گفتنی است مدیر كل امور هماهنگی گمرك كل كشور و اعضای كارگروه مرزهای مجاز كشور ، قبل از بندر تجاری شادگان از شهرستانهای ابادان و خرمشهربازدید كرده بودند.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
برگزاری جلسه شورای اشتغال و سرمایه گذاری در شهرستان شادگان
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

خوزستان چه خبر ؛ جلسه شوراى اشتغال و سرمایه گذارى شهرستان به ریاست معاون فرماندار شادگان و با هدف بررسى  نحوه پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در سالن اجتماعات فرماندارى تشكیل گردید. نعمت الله آلبوغبیش معاون فرماندار شادگان طى این جلسه ضمن تبریك هفته جوان ، جهاد كشاورزی و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) و تأكید بر تحقق شعار سال ٩٣ كه از سوى مقام معظم رهبری به سال اقتصاد وفرهنگ با عزم ملى و مدیریت جهادی تعیین گردیده است، إظهار داشت : توجه جدى مسئولین و كار و تلاش مضاعف و جهادى جهت ایجاد اشتغال در بخشهاى مختلف اقتصادی و تشویق سرمایه گذاران و تلاش در جهت رفع موانع سرمایه گذاری ، بمنظور خلق حماسه اقتصادی ، انتظاری است كه از كلیه دستگاهها بویژه دستگاههای عضو شورای اشتغال می رود.
وى در ادامه خواستار ارائه گزارشی از اخرین وضعیت تسهیلات اشتغالزایی، توسط بانكهای غیر دولتی طی سه ماه اینده گردید.
نعمت الله البوغبیش گفت: بانك توسعه تعاون نسبت به اعلام لیست تعاونی هایی كه اقدام به افتتاح حساب نزد ان بانك نموده اند ، اقدام نماید.
وی همچنین از اداره كار ، تعاون و رفاه اجتماعی خواست لیست ١٥٠ شغل و كسب و كار كوچك را تهیه و به بنیاد شهید ، بهزیستی و كمیته امداد امام خمینی( ره) اعلام نماید.
معاون فرماندار شادگان افزود: هریك از ادارات صنعت معدن و تجارت ، میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی و جهاد كشاورزی ، چشم انداز اشتغال را در حوزه فعالیت خود تا پایان سال جاری تدوین و گزارش نماید.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
178میلیارد ریال اعتبارات استانی تملک دارائی به شهرستان شادگان اختصاص یافت.
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

خوزستان چه خبر ؛ نخستین جلسه شورای برنامه ریزی شهرستان در سالجاری به ریاست عبدالزهرا سنواتی فرماندار شادگان و با حضور حاج عبدالله تمیمی نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی ، کارشناسان معاونت برنامه ریزی استانداری خوزستان ، مسئولین ادارات و دستگاهها روز شنبه مورخ 24/03/93 در محل سالن اجتماعات فرمانداری شادگان برگزار شد.

عبدالزهرا سنواتی فرماندار شادگان طی جلسه مذکور با اشاره به اعتبارات سالجاری جمع اعتبارات تخصیصی به شهرستان 178میلیارد ریال اعلام کرد. وی ادامه داد :اعتبارات تملک دارائی به شهرستان در 18 فصل و به تعداد 100پروژه می باشد که امیدواریم با تلاش مسئولین ، جذب اعتبارات در کمترین زمان محقق گردد. فرماندار شادگان اضافه کرد: ضمن تقدیر از تلاشهای صورت گرفته در سطح شهرستان بر ضرورت اتمام پروژه های نمیه تمام تاکید نمود.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
بنزین یورو 4 از آذرماه در اهواز توزیع می شود
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

خوزستان چه خبر ؛ عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از توزیع بنزین با استاندارد یورو 4 در جایگاه های عرضه سوخت اهواز از آذرماه امسال خبر داد.

عبدالله تمیمی اظهار کرد: متاسفانه طبق اعلام سازمانهای جهانی، شهرستان اهواز به عنوان مرکز استان خوزستان هم اکنون یکی از آلوده ترین شهرهای جهان در بخش آب و هوا است و در مدت اخیر مردم این شهر و به تبع آن سایر مردم استان مشکلات فراوانی از لحاظ بیماری و سایر معضلات مرتبط را تجربه کرده اند.

وی افزود: بر همین اساس باید راهکارهایی برای کاهش آلودگی شهرستان اهواز اندیشیده می شد. بر همین اساس در نشستی که اعضای کمیسیون انرژِی مجلس شواری اسلامی با مسئولان ارشد وزارت نفت و پخش و پالایش داشتند، از این فرصت استفاده و این موضوع را با مدیران آن درمیان گذاشتیم.

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: بر همین اساس مسئولان ارشد وزارت نفت متعهد شدند از آذرماه امسال و به منظور کاهش آلودگی های شهر اهواز، اقدام به توزیع بنزین با استاندارد یورو4 در جایگاه عرضه سوخت این شهرستان کنند تا آلودگی ناشی از خودروها در این کلانشهر کاهش یابد.

وی تصریح کرد: با وجود اینکه نماینده شادگان هستم ولی از فرصت به دست آمده نهایت استفاده را کردم تا موضوع آلودگی مرکز استان خوزستان را با مسئولان وزارت نفت درمیان بگذارم زیرا نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی باید منافع مشترک استان را نیز درنظر بگیرند و به صورت تیمی برای کاهش مشکلات استان قدم بردارند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بعد از ورود بنزین یورو4 به جایگاه های عرضه سوخت شهرستان اهواز، عرضه این سوخت با کیفیت به مرور در سایر شهرهای استان خوزستان نیز آغاز می شود.

 بنزین با استاندارد یورو 4 است دارای بنزن و ترکیبات هیدروکربنی بسیار پائینی است بنابراین میزان تولید ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون هم کاهش می یابد. از بهمن ماه سال گذشته توزیع بنزین یورو 4 ابتدا در اراک و بعد در تهران و کرج آغاز شد.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
نماینده شادگان در مجلس بر حل مشکلات کارکنان شرکت نفت و گاز اروندان تاکید کرد
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

 

 

خوزستان چه خبر ؛ نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از شرکت نفت و گاز اروندان بر حل مشکلات کارکنان آن تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالله تمیمی صبح سه شنبه در بازدید از شرکت نفت و گاز اروندان از نزدیک با کارکنان شادگانی و دارخوینی شاغل در این شرکت دیدار و گفتگو کرد.

وی پس از اطلاع از مشکلات آنها، طی جلسه ای با مدیر عامل اروندان و مدیر منطقه نفتی دارخوین بررسی و تکریم و احترام این زحمتکشان را خواستار شد.

نماینده مردم شادگان در مجلس همچنین ایجاد فرصتهای شغلی برای جوانان این شهرستان در مناطق این شرکت را خواستار شد و گفت: بطور جدی جذب فارغ التحصیلان شادگانی و دارخوینی را پیگیری خواهد کرد.

کارکنان شادگانی و دارخوینی با ابراز خرسندی از حضور نماینده و تلاش برای رفع مشکلات آنها بر حمایت دایم عبدالله تمیمی از آنان تاکید کردند.

سلطان کمالی مدیر عامل شرکت نفت و گاز اروندان نیز با حضور در میان کارکنان و شنیدن مشکلاتشان دستورات بررسی را صادر کرد.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
دیدار با جانبازان بمناسبت خجسته میلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

 

خوزستان چه خبر ؛ بمناسبت روز خجسته میلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روزجانباز ،معاون فرماندارشادگان به اتفاق امام جمعه شهرستان ، شهردارشهرشادگان ، رئیس بنیاد شهید و مسئول دفتر نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی با حضور درمنازل جانبازان با آنان دیدار کردند.

نعمت اله البوغبیش معاون فرماندار شادگان  طی این دیدارها ، ضمن تبریک روزولادت ابوالفضل العباس وروزجانباز و تشکر و قدردانی ازرشادتها و ایثارگری جانبازان و صبرپیشگی آنان ، اظهارداشت: جانبازان ، علمداران دفاع مقدس هستند و کارآنها همان بود که حضرت ابوالفضل العباس در روزعاشورا انجام داد ازاینرو این انقلاب مدیون رشادتهای آنان است.

وی درادامه با اشاره به خدمت بی بدیل ایثارگران و جانبازان در راستای حفظ و نگهداری ازانقلاب اسلامی ، ، تصریح کرد ، خدمت به این قشر فداکار و ایثارگر که زندگی خود وخانواده را عرضه نموده تا انقلاب را پاسداری نمایند ، وظیفه همه ما بویژه مسئولین است که به برکت جانفشانی این عزیزان ، امروز درامنیت و آرامش بسر می بریم.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
کسب مقام اول استانی دررشته وبلاگ نویسی
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

خوزستان چه خبر ؛ کسب مقام اول استانی دررشته وبلاگ نویسی توسط دانش آموزمصطفی آلبوشهبازی پایه هفتم آموزشگاه نمونه دولتی حسین قمی (ره)وهمچنین کسب مقام دوم استانی وبلاگ نویسی توسط دانش آموزموسی غانمی ازدبیرستان فرهنگ رابه جامعه فرهنگی شهرستان ودانش آموزان عزیزتبریک عرض می نماید.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اختصاصی از خوزستان چه خبر ؛ برای اولین بار سطل زباله مکانیزه در روستای بوزی مستقر شد!!!
نوشته شده توسط مشاور انجمن (نویسنده1) در ساعت

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
عکس ارسالی //جشن هایی در شادگان به مناسبت میلاد ابالفضل العباس
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
مراسم نکوداشت یادوخاطره شهیدمعرفی زاده باحضورمدیرآموزش وپرورش شادگان
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خوزستان چه خبر ؛ مراسم نکوداشت یادوخاطره نماینده دلسوزشهیدحاج علی معرفی زاده وهمچنین تجلیل ازنمایندگان گرانقدرادوارگذشته شهرستان امروزصبح درسالن ابن سکیت برگزارشد .

دراین مراسم باشکوه حبیب حاجی زاده مدیرآموزش وپرورش شهرستان شادگان درقالب یک هیأت به نمایندگی ازقشرزحمتکش فرهنگی حضوربهم رساندند.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
جمال دورقی کارمند نمونه به ریاست بانک مهر اقتصاد شهرستان شادگان منصوب شد
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

 

خوزستان چه خبر ؛ جمال دورقی قبل از انتصاب به حکم ریاست مسئول اعتبارات در بانک مهر اقتصاد بوده  که چندی پیش ایشان هم نیز از طرف این وبگاه مردمی به عنوان کارمند نمونه شهرستان معرفی شد.

 

وبگاه خوزستان چه خبر  انتصاب بجا وشایسته شما را به عنوان رییس بانک مهر اقتصاد در شهرستان شادگان تبریک گفته و برای شما موفقیت وعلو درجات را ارزومند است.

 

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
کسب مقام سوم استانی مسابقه حل مسأله ریاضی پایه هفتم
نوشته شده توسط مشاور انجمن (نویسنده1) در ساعت

 

 

 

 

 

 

 

خوزستان چه خبر ؛ کسب مقام سوم استانی مسابقه حل مسأله ریاضی پایه هفتم توسط دانش آموز دبیرستان نمونه دولتی آیت ا...قمی(ره) محمدامین رستمی زاده رابه جامعه فرهنگی شادگان ودانش آموزان عزیزواولیاء آنان تبریک وتهنیت عرض می نماییم.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
ثبت نام دانش آموزان درمدارس شادگان
نوشته شده توسط مشاور انجمن (نویسنده1) در ساعت

خوزستان چه خبر ؛ روابط عمومی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان شادگان دراطلاعیه ای زمان ثبت نام دانش آموزان درکلیه مقاطع درسالتحصیلی94/93رابشرح ذیل اعلام می نماید: 1)پایه اول ابتدایی ازتاریخ1/3/93الی18/4/93انجام می گیرد.ضمناًسنجش سلامت پایه های اول ابتدایی نیزازتاریخ1/3/93درپایگاههایی که مدیریت آموزش وپرورش تعیین کرده است انجام می شود. 2)ثبت نام درسایرمقاطع تحصیلی از17/3/93الی18/4/93انجام می پذیردواین مهلت قابل تمدیدنمی باشد.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
بازدید میدانی مدیرکل امور مرزی وزارت کشور از بندر تجاری شادگان
نوشته شده توسط مشاور انجمن (نویسنده1) در ساعت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خوزستان چه خبر ؛ پنجشنبه مورخ ٩٣/٣/١، اقا بابایی مدیر کل امور مرزی وزارت کشور و دشتی نژادمدیر کل امنیتی استانداری خوزستان به اتفاق عبدالزهرا سنواتی فرماندار شهرستان از اخرین وضعیت بندر تجاری شادگان ، بمنظور بررسی إمكان صدور مجوز مرز دریایی و اغاز فعالیت برون مرزی بندر بازدید کردند.

طی این بازدید عبدالزهرا سنواتی فرماندار شادگان گفت : برای آغاز فعالیت تجاری برون مرزی بندر منتظر صدور مجوز مرز دریایی وزارت کشور هستیم .
وی افزود : حضور امروز مدیر كل امور مرزی وزارت كشور جهت بررسی مرز دریایی و إمكان صدور مجوز فعالیت دریایی برون مرزی بندر میباشد. 
وی ادامه داد : در صورت دریافت این مجوز، فعالیت تجاری برون مرزی بندر آغاز خواهد شد.
وی در ادامه سخنانش ضمن تشكر و قدردانی از استاندار محترم خوزستان و معاون أمنیتی ایشان و مدیر كل امور انتظامی استانداری به خاطر تلاش و پیگیری های مجدّانه جهت اغاز بكار فعالیتهای برون مرزی بندر شادگان،خواستار تسریع در روند صدور مجوز مرز دریایی شهرستان توسط وزارت كشور، با عنایت به ٥٥ كیلومتر مرز دریایی موجود گردید.
وی خاطر نشان ساخت شهرستان شادگان سالیانه حداقل ٤٠٠٠٠ تن محصول خرما از طریق بندر عباس به خارج از كشور صادر مینماید كه در صورت اغاز فعالیت این بندر و تسهیل در امر صادرات از طریق مرز دریایی شهرستان انتظار میرود این میزان به ١٠٠٠٠٠ تن در سال افزایش یابد .
وی همچنین تأثیر فعالیت بندر در توسعه شركت فولاد را شگرف توصیف نمود و إظهار داشت: تسهیل ورود مواد خام مورد نیاز و صدور تولیدات فولاد به خارج از كشور ، از طریق مرز بین المللی شهرستان، عامل مهمی در رونق اقتصادی منطقه وكشور میباشد
وی با اشاره  به ظرفیت ٢٠٠٠٠٠٠ تنی فولاد تولیدی در شهرستان و سایر تولیدات صنعتی، كشاورزی ، صنایع دستی و... ، افزود:اغاز به كار بندر، نقش أساسی در به حركت أفتادن چرخ توسعه إیفا میكند.

وی ظرفیت صادرات وترانزیت كالا دربندر تجاری شادگان را ٥٠٠٠ تن عنوان نمودكه در صورت اغاز به كار بندر تحول بزرگی در بخش اقتصاد، تجارت، بازار و اشتغال شهرستان و بطور كلی كشور رخ خواهد داد.
سنواتی تصریح‌کرد: اگرچه در حال حاضر فعالیت‌های دریایی در سطح و محدوده داخلی بندر انجام می‌شود اما بدون مجوز دریایی از وزارت کشور امکان انجام فعالیت‌ها و ترددهای تجارت خارجی وجود ندارد.

نماینده عالی دولت در شهرستان گفت: با آغاز فعالیت رسمی، علاوه بر شناورهای صیادی ،شناورهای با ظرفیت بالای ٥٠٠٠ تن در بندر پهلو خواهند گرفت و این بندر همچون سایر بنادر استان می‌تواند کانالی برای ارتباط تجاری با کشورهای حوزه خلیج فارس باشد.

وی در پایان یاداور شد:از سرگیری فعالیت بندر میتواند گره گشای بسیاری از مشكلات اقتصادی ، بیكاری و معیشتی باشد.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
برگزاری جلسه مدیریت آب شهرستان شادگان
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

 

 

 

 

 

 

 

 

خوزستان چه خبر ؛ جلسه مدیریت آب شهرستان شادگان بمنظور بررسی مشكلات اب دیمه ها و د یگر روستاهای شهرستان به ریاست نعمت الله البوغبیش معاون فرماندار شادگان و با حضور دستگاههای متولی در فرمانداری شهرستان شادگان برگزار گردید. نعمت الله البوغبیش طی این جلسه حل مشكل عدم ابرسانی كافی به روستای دیمه ها و سایر روستاهای پایین دست را خواستار گردید. وی از مدیر آبرسانی دارخوین خواست ضمن هماهنگی با آبفار ٣٠ الى ٤٠ درصد اب لوله ٤٠اینچ بعد از انشعاب دیمه ها که تنها جهت طرح فولاد هدایت میشود وفعلا مصرف زیادی ندارند کاهش دهد تا آب مورد نیاز روستاهای مذكور که درحال حاضر از بی آبی رنج میبرند تامین شود. همچنین مقرر شد اداره آبفار با همکاری آقای اژدری مجری طرح آبرسانی شادگان نسبت به تهیه ونصب پمپ جهت افزایش فشار آب مسیر یاد شده سریعا اقدام نماید. وی همچنین دهیاریها و شوراهای اسلامی روستاهای مسیر را مكلف به شناسایی و معرفی أفراد دارای انشعابات غیر مجاز و گزارش زود هنگام شكستگیهای احتمالی كرد. نعمت الله البوغبیش در ادامه خواستار تهیه و نصب مخزن آب برای روستاهای مسیر یادشده ، و روستای سالمی واقع در بخش خنافره توسط مجری طرح ابرسانی سازمان اب وبرق خوزستان و همچنین تعیین سهمیه انشعابات آب شهری و روستایی بر أساس اخرین سرشماری گردید.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
احتمال استعفای 26 شورا از بخش بوزی و روستاهای توابع ان به دلیل قطع مکرر آب
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت
 

 

 

 

 

 

 

خوزستان چه خبر ؛ شنیده ها حاکی از اینست که  معظل قطع اب لوله بخش بوزی و روستاهای توابع ان هنوز برطرف نشده و مردم این روستاها را با مشکل جدی مواجه کرده است .

طی گفتگویی که خوزستان چه خبر با رئیس شورای بخش بوزی داشته اظهار کردند: که این مشکل به حدی رسیده که بعضی از روستاهای توابع این روزها اب خود را با کامیون حامل تانکر از دستگاه تصفیه اب واقع در جاده کمربندی تهیه می کنند که این مسئله بحرانی برای مردم این روستاها و مشکلی اساسی وبی نظیر ایجاد کرده است.  

حسین البیوغبیش افزودند اگر این مشکل برطرف نشود احتمال است ۲۶ شورا از روستاهای این مناطق استعفای خود را بنویسند واین نشانه ای  بر ضعف مدیریتی وبی لیاقتی بعضی مسئولین در شهرستان است که چنین مشکلی را بوجود اورده است.

وی خاطر نشان کرد طی پیگیری هایی که اعضای شورا ومردم این مناطق به نماینده و فرماندار داشتند  مشکل ان ها را برطرف نکردند و اعلام می دارند که این مشکل باید از استان برطرف شود وما در حال حاضر نمی توانیم کاری انجام دهیم .

قرار است دوشنبه همین هفته چند مسئول از استان برای رسیدگی به این بحران در این روستاها تشریف فرمایند. 

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اختصاص ٥٣٠ میلیون‌ریال برای تعمیر و بازسازی أماكن و بقاع متبركه در شهرستان شادگان
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت
 

 

 

 

 

 

 

 خوزستان چه خبر ؛ سنواتی فرماندار شادگان از تخصیص ٥٣٠ میلیون ریال اعتبار جهت بازسازی و ترمیم و توسعه و تكمیل أماكن و بقاع متبركه در شهرستان شادگان توسط استانداری خوزستان خبر داد.

وی با بیان اینکه تخصیص اعتبارات می تواند سبب رضایتمندی مردم از وضعیت کنونی تکمیل و تجهیز بقاع و أماكن متبركه گردد ، اظهارداشت: پیگیری و رسیدگی به وضعیت عمرانی أماكن و بقاع متبركه حداقل انتظار مردم ولایتمدار شهرستان از مسوولین استانی و شهرستانی میباشد.
وی با بیان اینكه ١١ بقاع متبركه در شهرستان وجود دارد كه از این تعداد فقط ٤ بقعه فعال میباشد ، خاطر نشان ساخت : تخصیص ٥٣٠ میلیون ریال وپیش بینی افزایش اعتبار تخصیصی نسبت به سال گذشته با توجه به اینكه بقاع متبركه شهرستان در فصول مختلف سال بویژه در مناسبت های مذهبی مورد استقبال زوار مختلف سراسر كشور میباشد ، باعث توسعه فرهنگی- معنوی و رونق اقتصادی شهرستان میگردد.

وی در ادامه یاداور گردید:در سطح شهرستان شادگان ١٨٠حسینیه و ٩٠ مسجد وجود دارد که در سال گذشته یک میلیارد ریال به تعدادی از حسینیه‌ها و مساجد برای باسازی ساختمان آنها کمک شده است.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
جلسه توجیهی پوشاک دانش آموزان ویژه مدیران مدارس دخترانه
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

خوزستان چه خبر
؛ جلسه توجیهی پوشاک دانش آموزان  درسالن اجتماعات  مدیریت اموزش و پرورش تشکیل شد.دراین جلسه مهندس سنواتی فرماندارشادگان،حبیب حاجی زاده مدیرآموزش وپرورش،رییس اداره کار،سیدجوادفاخری معاون پرورشی وتربیت بدنی اداره،گرالی مسئول انجمن اولیاء ومربیان،خانم غبیشاوی کارآفرین وتولیدکننده برترپوشاک استان خوزستان وجمعی ازمدیران مدارس دخترانه حضورداشتندکه درخصوص رنگ ،مدل وظاهرلباس دانش آموزان وچگونگی تهیه وخریدآنهابحث وتبادل نظرشد.
موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
تجلیل از پدران آسمانی و خانواده های معظم شهدا توسط معاون فرماندار شادگان ویکی از اعضای شورا
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

خوزستان چه خبر ؛ دوشنبه مورخ 93/02/22همزمان با ولادت امام علی (ع) و گرامیداشت روز پدر و بمنظور زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای عزیز و گرانقدر و تکریم خانواده های آنان و تجلیل از پدران آسمانی ، معاون فرماندار و تعدادی از مسئولین ادارات با خانواده های معظم شهدا دیدار کردند.

در این دیدار صمیمانه نعمت اله البوغبیش معاون فرماندار شادگان ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا ، دیدار با خانواده های معزز آنان را توفیقی برای مسئولین دانست و گفت ما هرچه داریم از خانواده شهدا و ایثارگران است و همه ما مدیون ایثارگری شهدا در طول دفاع مقدس هستیم و افتخارات امروز ما در عرصه های مختلف مرهون خون پاک شهدا است.
در این بازدید ضمن بررسی مشکلات خانواده های معظم شهدا ، و قرائت فاتحه در بخش پایانی با اهدا هدایایی به رسم یاد بود از این خانواده ها تجلیل بعمل آمد.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
مانور امداد و نجات جاده ای و آتش سوزی در شادگان برگزار شد.
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

خوزستان چه خبر ؛ دوشنبه مورخ 93/02/22نعمت اله البوغبیش معاون فرماندار شادگان در مانور جاده ای و آتش سوزی جمعیت هلال احمر شادگان شرکت نمود و ضمن گرامیداشت هفته هلال احمر از زحمات و تلاشهای امداد گران و نجات گران تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت : مانور امداد نجات جاده ای در 2 بخش امداد جاده ای و آتش سوزی با حضور تعداد 15 امدادگر و نجات گر برگزار شد.

معاون فرماندار شادگان افزود : در این مانور امدادگران و نجات گران جمعیت هلال احمر شهرستان شادگان با دو دستگاه آمبولانس ، یک دستگاه خودروی نجات و یک اکیپ آتش نشان با هدف آمادگی بهینه و آموزش هرچه بیشتر و آگاه سازی ، توان خویش را به نمایش گذاشتند.

در پایان این مراسم رژه خودروهای کمک رسان با به صدا در آوردن آژیرها مسیرهای خیابان امام تا چهار راه لاله ، خیابان باهنر تا خیابان ولایت و بلوار فتح المبین تا میدان شهرداری  را طی نمودند.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
برگزاری جلسه بررسی مشکلات پروژه مسکن مهر و راه روستایی دهستان بوزی شهرستان شادگان
نوشته شده توسط مشاور انجمن (نویسنده1) در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛   جلسه بررسی مشكلات پروژه مسكن مهر و راه روستایی دهستان بوزی به ریاست فرماندار شادگان و با حضور مدیر كل راه و شهرسازی استان خوزستان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و برخی مسئولین و كارشناسان شهرستان و استان در محل فرمانداری برگزار گردید.

طی این جلسه پس از بررسی كارشناسانه مشكلات و موانع پیشرفت فیزیكی پروژه مسكن مهر، عبدالزهرا سنواتی فرماندار شادگان بر ضرورت تلاش و اهتمام ورزیدن در جهت اتمام هرچه سریعتر پروژه مسکن مهر تاكید نمود. و در این راستا از مسولین استانی وشهرستانی خواست تا با جدیت هرچه تمام تر وارد عرصه عمل شده و تعهدات خود را جامه عمل بپوشانند.


پس از إتمام این جلسه ، بازدید میدانی از مسیر راه روستایی جهانگیری از توابع دهستان بوزی كه از قبل در برنامه سفر مدیر کل راه و شهرسازی گنجانده شده بود، انجام گرفت؛ كه طی نشستی که در روستای منگوشی جهانگیری بعمل امد مدیریت راه روستایی استان از لکه گیری ١٠ کیلومتر و روکش کردن اسفالت به مسافت ١٠ کیلومتر دیگر در مسیر دهستان بوزی؛ و تعریض پل جهانگیری خبر داد.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اختصاصی با خوزستان چه خبر ؛بستن در ورودی اداره گاز شهرستان شادگان توسط شهرداری شادگان
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت


 جایگاه CNG شهرداری شادگان واقع در مسیر. میدان الغدیر .مدتی است به دلیل بدهکاری های خود به اداره گاز شهرستان که به حسابی غیر از حساب شهرداری واریز می شود تعطیل است و بر مشکلات مردم این شهر محروم افزوده است.

  دیروز سه شنبه مورخ 93/2/16 وبگاه خوزستان چه خبر با خبر شد که  شهردار محترم شهر  با ریختن دو کامیون خاک در ورودی اداره گاز شهرستان را بست که موجب توقف کار و انسداد عبور و مروردر داخل این اداره تا ساعات شب شد وان ها را ملزم به فعال نمودن این جایگاه و انتقال حساب جایگاه به اداره شهرداری شادگان کند.

گفتنی است که شهردار محترم شهر اقای جاسم مزرعه چند باری به انها اعلام کرده که نسبت به این موضوع پیگیر باشند و هر چه سریعتر اقدام کنند.اما متاسفانه اداره گاز شهرستان در خصوص این موضوع اهمیت چندانی از خود نشان نداده است.  

خوشبختانه روز بعدش یعنی چهار شنبه 93/2/17 جایگاه CNG شهرداری شادگان فعال و اماده خدمت رسانی به مردم این شهر محروم است.ارزو می کنیم که بعد از پیگیری این مساله توسط اقای مزرعه مردم این شهرستان تعطیل بودن این جایگاه را شاهد نباشند.


وبگاه مردمی  خوزستان چه خبر  جا دارد در اینجا به دلیل فعال نمودن این جایگاه که نقش حیاتی برای مردم شادگان و این پیگیری مجدانه ای که مشاهده شد از شهردار محترم شهر اقای جاسم مزرعه کمال تشکر و قدر دانی را می کند.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اختصاصی از خوزستان چه خبر؛ کابوس پایان‌ناپذیر قطعی آب در بخش بوزی و روستاهای توابع شهرستان شادگان
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛  کمبود و قطعی ۱۲ ساعته آب در بخش بوزی و روستاهای توابع شهرستان شادگان باعث شده تابستان هنوز نیامده با خود غم بیاورد. اهالی این بخش با کابوس قطعی طولانی آب و کمبود این مایه حیات، شب و روز می‌گذرانند. البته این قطعی آب  در تمام فصل های سال موجود است و مهمتر از آن موضوع نامناسبی اب است.

این روزها مایه حیات انسان که خدای سبحان در بزرگ‌ترین کتاب خود آورده است، «از آب آفریده‌ایم هر چیز صاحب حیاتی را» از ساکنان بخش بوزی شده است.

تعدادی از مردم ساکن این بخش در گفتگو با وبگاه مردمی خوزستان خبر ؛  از پایین رفتن سطح آب و بی توجهی بعضی مسئولان شهرستان شادگان نسبت به تامین آب بخش بوزی ابراز نگرانی کردند و گفتنی است که اهالی این بخش مکاتبات لازم را انجام داده و حتی حضوری با مسئولان در باب این موضوع مهم درد ودل کردند!

آنان معتقدند سهل انگاری مسئولان نسبت به این امر بدیهی است زیرا اگر یک روز طمع خوش زندگی را با بی‌آبی مزه کنند اهالی شریف بخش بوزی و روستاهای تابعه را درک و به جای اینکه چندین سال کمبود اعتبار را بهانه و از بار مسئولیت شانه خالی کنند فکری به حال مشکل بی آبی مردم می کردند.

مشکل کمبود آب در این بخش در سال های گذشته یکی از مشکلات اصلی مردم این منطقه بوده است که با وجود سکونت هزاران خانوار در این منطقه مشکل قطعی و کمبود آب بیشتر شده است.

لذا از نماینده محترم شهرستان شادگان جناب آقای تمیمی ، فرماندار ، امام جمعه معزز شهرستان و کلیه مسئولان استانی و شهرستانی تقاضامندیم برای رفع این مشکل حاد چاره بیاندیشند و پیگیر مکاتبات و درخواست های مکرر ساکنان این بخش باشند.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
بازدید سرزده معاون وزیر جهاد كشاورزی و هیأت همراه از روستای صراخیه وتالاب بین المللی شادگان
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

خوزستان چه خبر ؛
فرماندار شادگان و مسئولین دستگاههای محلی كه میهمانان را همراهی میكردند با اشاره به ظرفیت فوق العاده منطقه در پرورش دام، بویژه گاو و گاومیش و استعداد مردم محل برای سرمایه گزاری بیشتر در این زمینه ، از روند عدم تامین حقابه تالاب با توجه به كم ابی فراگیر ناشی از قرار گرفتن شهرستان در پایین ترین نقطه رودخانه ، إظهار نارضایتی كرد و خاطر نشان ساخت : ظرفیت های بالقوه شادگان اگر مورد توجه و حمایت قرارگیرند میتوان استارت توسعه را نه تنها در شهرستان بلكه در استان خوزستان رقم زد.

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
اختصاصی از خوزستان چه خبر/ شورای شهر شادگان "به کجا چنین شتابان؟!"
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

 

خوزستان چه خبر  ؛     کسانی که اتفاقات شورای شهر شادگان را دنبال می کنند قطعا به این نتیجه رسیده اند که این شورا نه تنها شهر را به جایی نمی رسانند بلکه خود هم به جایی نمی رسند وبه قول معروف "این ره که می روید به ترکستان است" اما بعضی از این اعضا به ترکستان هم نمی رسند به ناکجا آباد . اگر این اشخاص به جای دادن شعارهای بزرگ که خود سنگ بزرگ نشانه ی نزدن است ، در خانه می نشستند و یا خانم ها به خانه داری و آقایان فرهنگی به تدریس و مهندسین عمران به دنبال اشتغال و سیاستمداران و خبرنگاران به کارسیاسی خود بدون بالا رفتن برشانه های مردم می پرداختند ، خیلی آبرومندانه تر بود، صحبت من با یک فرد یا مجموعه ای خاصی از دو مجوعه یا بهتر است بگویم دوجبهه موجود در شورای شهر نیست، مخاطب من همه اعضای شوراست .

اگر از من بپرسند که شما با چه سمتی  ما را مورد حساب وکتاب و مواخذه قرار می دهی ؟! می گویم به سمت یک شهروند.  یک شهروند مسئول ، یک شهروند که پیش از پیروز شدنتان در انتخابات برای بدست آوردن رای من ؛ به هرکاری دست می زنید و الان حتی حاضر نیستید که به حرف من گوش بدهید فکر می کنید که چون به  قول معروف خرتان از پل گذشته پس باید پل را خراب کنید ، اما نمی دانید باردیگر خودتان باید از این پل بگذرید ، همه می دانند که این جنگ و دعوا نه بخاطر خداست ونه خلق خدا. دعوا بر سر قدرت ومنافع شخصی است چون اگر نیت خدایی بود بالاخره یک جبهه باید گذشت می کرد و درکنارهم به خدمت این شهر محروم مشغول می شدید.

اختلاف از هیات رئیسه شروع شد یعنی همه می خواستند رئیس شوند ، آیا کسی که هدفش خدمت است باید در مقام رئیس باشد تا بتواند خدمت کند؟ و بعد اختلاف بر سر کموسیونها ودادن کموسیون ها به افراد غیرمتخصص و بعد اختلاف بر سر انتخاب شهردار ، مدتها جنگ و دعوا و شایعه پراکنی ها .

مردم در طی این مدت به جز اخبار جنگ و دعوا و اختلاف هیچ چیزی از شورا ندیده بودند . یکی از جبهه ها که حاوی افراد مدعی سیاست و به خیال خود چرچیل های زمانه خود می باشند ، به استخدام نیروهای خام و جوان و شست و شوی مغزی آنها به جنگ رسانه ای در جهان مجازی با انواع وسایل تبلیغاتی از قبیل سایتها و وبلاگ ها و واتساب ها و غیره به تخریب شخصیتها و شایعه پراکنی،  معکوس جلوه دادن حقایق و حتی تهمت های غیراخلاقی به اشخاص مشغول شدند ، از نظر آنها سیاست  ماکیاولیست  و رسیدن به هدف به هر وسیله ی ممکن سیاستی مقبول و معمول است لذا از دیدن آنها هتک حرمت افراد برای رسیدن به اهداف سیاسی کاری پسندیده و لازم است.

بوق های طبلیغاتی(تبلیغاتی) به شلوغ کاری مشغول می باشند تا اذهان عمومی را فریب دهند و مردم را گول بزنند.

اما "وما یخدعون الا انفسهم" . کار از دعواهای لفظی گذشت و به کتک کاری رسید و عده ای هم به سرودن و شعر و مدح آشوبگران و این حرکت زشت پرداختند و ما مردم دیگر هیچ انتظاری از این شورا نداریم.

ای کاش حاج عبدالله تمیمی اجازه می داد شورا منحل شود تا خیال همه از شنیدن این آشوب ها راحت می شد ، این جنگ و دعواها تا چهار سال مدت شورا ادامه خواهد داشت چون جنگ قدرت است وهمه می خواهند بر دوش و شانه ی این مردم قدرت نمایی کنند .

ولی مردم شادگان باهوش هستند و در انتخابات چند سال بعد شورای شهر جواب خود را به این اعضا می دهند.

 

حسبنا الله و نعم الوکیل نعم المولی ونعم النصیر

شهروند هوشیار – 9 اردیبشهت 93

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟
بازدید سرزده نماینده مردم در مجلس و معاون فرماندار شادگان از ادارات شهرستان
نوشته شده توسط رهگذر شادگان در ساعت

موضوع : شادگان چه خبــــــر ؟


 
 

قالب وب

هاست لينوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

اورژانس رایانه پشتیبان وب سایتها

طراحي شده توسط کاربر شادگان